Cz En

035215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Šedivá, Dogs in Action

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Zooty Zulu Libami, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  2. Agility S: 1/22, 41.56 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  3. Jumping S: 4/22, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  4. Zkouška SA3: 5/12, 54.19 s, 19.19 tr. b., 4.02 m/s

  5. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  6. FINÁLE S: Diskvalifikován

  7. neděle Jumping2+3 S: 2/11, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  8. Sobota Jumping2+3 S: 5/11, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  9. sobota SA3 I: Diskvalifikován

  10. sobota SA3 II: 6/10, 50.95 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  11. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  12. Sobota Jumping2+3 S: 6/10, 45.97 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  13. Sobota SA3 I.: 3/8, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. Sobota SA3 II.: 2/8, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  15. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  16. Agility open S sobota: Diskvalifikován

  17. FINÁLE agility S: 1/7, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  18. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  19. Jumping S sobota: 1/12, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  20. Zkouška SA3 neděle: 1/7, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  21. Zkouška SA3 sobota: 2/9, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  22. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  23. Jumping 2+3 S: 3/7, 48.3 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  24. SA3 So I: 1/6, 50.23 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  25. SA3 So II: Diskvalifikován

  26. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  27. Czech Imp Jump Small: 12/30, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  28. Jumping 1 - Small: 13/30, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  29. Jumping 2 - Small: 9/30, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  30. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  31. Agility Spokojenypes.cz S: 1/8, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  32. Jelení Agility S: 2/8, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  33. Jumping S: 5/8, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  34. Jumping Short S: 5/8, 24.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  35. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  36. Agility Open: Diskvalifikován

  37. Jumping Open: 2/16, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  38. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  39. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: Diskvalifikován

  40. Jumping FirstAnimal S: 3/22, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  41. Zkouška A3 Josera S: 6/13, 41.48 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  42. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  43. Agility Individual: 9/65, 48.92 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  44. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  45. Jumping Individual: 14/67, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  46. Jumping Squads as Individual: 17/67, 40.99 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  47. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  48. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 12/17, 43.44 s, 5.44 tr. b., 4.37 m/s

  49. Agility Spokojenypes.cz S: 4/17, 43.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  50. Jelení Jumping Short S: 9/17, 21.85 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  51. PetExpert Jumping S: 7/17, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  52. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  53. Agility 1 S: Diskvalifikován

  54. Agility 2 S: Diskvalifikován

  55. Jumping 1 S: 8/48, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  56. Jumping 2 S: 7/44, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  57. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  58. 1. Agility S: 3/13, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  59. 1. Jumping S: 1/13, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  60. 2. Agility S: 3/13, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  61. 2. Jumping S: 2/13, 22.34 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  62. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  63. Agility S: 4/18, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  64. Jumping S: 5/18, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  65. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  66. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  67. Agility Individual: 32/67, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  68. Agility Squads as Individual: 10/69, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  69. Jumping Individual: 29/68, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  70. Jumping Squads as Individual: 31/68, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  71. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  72. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 9/20, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  73. Agility Spokojenypes.cz S: 4/18, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  74. Jelení Jumping S: 3/20, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  75. Jumping Short S Jacob & Joseph: 4/18, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  76. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  77. Agility S: 2/13, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  78. Jumping S: 2/13, 28.06 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  79. Zkouška SA3: 2/7, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  80. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  81. agility open S: 1/11, 48.71 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  82. Jumping open S: 2/11, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  83. Zkouška A3 S: 1/7, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  84. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  85. agility open S: 2/14, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  86. Jumping open S: 1/14, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  87. Zkouška A3 S: 2/7, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  88. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  89. Open AGI S: Diskvalifikován

  90. Open JUMP S: 2/17, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  91. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  92. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  93. I. agility S: 12/65, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  94. II. agility S: 5/65, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  95. II. jumping S: 32/63, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  96. I. jumping S: 17/64, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  97. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  98. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  99. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  100. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  101. Agility 1 S: 3/18, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  102. Agility 2 S: 2/18, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  103. Finále S: 6/12, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  104. Jumping 1 S: 2/18, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  105. Jumping 2 S: 3/18, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  106. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  107. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  108. Agility S: 2/12, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  109. Jumping S: 1/12, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  110. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  111. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  112. Czech Imp Jump: 5/24, 25.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  113. Jumping 1: 11/24, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  114. Jumping 2: 10/24, 37.26 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  115. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  116. Agility S: 4/18, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  117. Jumping S: 3/18, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  118. Zkouška SA3: 6/8, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  119. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  120. Czech Imp Jump: 7/18, 21.28 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  121. Jumping 1: 7/18, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  122. Jumping 2: 5/18, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  123. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  124. III. jumping S: Diskvalifikován

  125. II. jumping S: 8/31, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  126. I. jumping S: Diskvalifikován

  127. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  128. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  129. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  130. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  131. ZkA. SA3 I.: 1/14, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  132. ZkA. SA3 II.: 1/14, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  134. A3 II S: 1/10, 45.25 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  135. A3 I S: 3/10, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  136. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  137. Czech Imp Jump: 8/20, 21.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  138. Jumping 1: 3/20, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  139. Jumping 2 : Diskvalifikován

  140. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  141. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  142. Jumping 1 - Small: 4/29, 34.03 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  143. Jumping 2 - Small: 5/29, 27.71 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  144. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  145. Agility Open: 6/70, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  146. Agility Squads as Individual: 15/71, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  147. Jumping Open: Diskvalifikován

  148. Jumping Squads as Individual: 29/71, 49.03 s, 13.03 tr. b., 4.24 m/s

  149. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  150. II. zkouška SA3: 1/12, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  151. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  152. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  153. QA4 Agility: 7/36, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  154. QA5 Agility: 18/36, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  155. QA6 Agility: 16/35, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  156. QJ4 Jumping: 14/36, 48.09 s, 7.09 tr. b., 4.41 m/s

  157. QJ5 Jumping: 15/36, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  158. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  159. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  160. QA1 agility: 28/48, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  161. QA2 agility: 20/48, 47.84 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  162. QA3 agility: 10/48, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  163. QJ1 jumping: 18/48, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  164. QJ2 jumping: 6/48, 39.87 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  165. QJ3 jumping: 20/45, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  166. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  167. Agility SA: 4/25, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  168. Jumping SA: 3/25, 34.53 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  169. Zkouška SA3: 8/18, 42.83 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  170. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  171. AGILITY S: 2/32, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  172. JUMPING S: 4/33, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  173. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  174. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  175. Agility I: 28/81, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  176. Agility II: Diskvalifikován

  177. Jumping I: 50/81, 35.98 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  178. Jumping II: 15/79, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  179. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  180. III.jumping S: Diskvalifikován

  181. II. jumping S: 2/15, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  182. I. jumping S: 5/15, 34.14 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  183. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  184. Batmanova zkouška SA3: 1/4, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  185. Supermanova zkouška SA3: Diskvalifikován

  186. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  187. Agility 1: 3/31, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  188. Agility 2: 10/29, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  189. Finále: 3/15, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  190. Jumping 1: Diskvalifikován

  191. Jumping 2: 3/29, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  192. Zkouška: Diskvalifikován

  193. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  194. Agility: 5/23, 47.09 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  195. Jumping: 2/23, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  196. Zkouška: Diskvalifikován

  197. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  198. Czech Imp Jump: 13/21, 28.09 s, 12.09 tr. b., 3.84 m/s

  199. Jumping 1: 9/21, 29.7 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  200. Jumping 2: Diskvalifikován

  201. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  202. Agility: 6/21, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  203. Jumping: 6/21, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  204. Zkouška: 1/12, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  205. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  206. Czech Imp Jump: 5/26, 23.4 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  207. Jumping 1: 2/27, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  208. Jumping 2: 4/27, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  209. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  210. III. jumping S: Diskvalifikován

  211. II.jumping S: 3/26, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  212. I. jumping S: Diskvalifikován

  213. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  214. Czech Imp Jump: 4/30, 20.12 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  215. Jumping 1: 2/31, 26.9 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  216. Jumping 2: 4/31, 27.53 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  217. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  218. Czech Imp Jump: 5/31, 20.59 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  219. Jumping 1: Diskvalifikován

  220. Jumping 2: 8/31, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  221. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  222. Agility S: Diskvalifikován

  223. Jumping S: Diskvalifikován

  224. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  225. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  226. Agility: Diskvalifikován

  227. Agility DRUZSTVA: 32/56, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  228. Jumping: 18/57, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  229. Jumping DRUZSTVA: 17/56, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  230. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  231. II. zkouška SA3: 1/10, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  232. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  233. jumping SA3: 2/11, 25.24 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  234. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  235. III. jumping S: 2/20, 25.68 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  236. II. jumping S: 3/20, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  237. I. jumping S: 2/20, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  238. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  239. A3 - 1. SA3: Diskvalifikován

  240. A3 - 2. SA3: 1/4, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  241. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  242. Speed&Power hra S: 2/16, 12.35 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  243. Tunelovo-barelový běh S: 4/18, 28.45 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  244. Zkouška SA3: 4/4, 45.8 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  245. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  246. III. jumping S: 1/12, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  247. II. Jumping S: 3/12, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  248. I. JUMPING S: 2/12, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  249. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  250. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  251. I. zkouška SA3: 1/7, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  252. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  253. Agility I. S: Diskvalifikován

  254. Jumping II. S: Diskvalifikován

  255. Jumping I. S: Diskvalifikován

  256. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  257. Speed&Power hra S: 1/14, 14.21 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  258. Tunelovo-barelový běh S: 2/14, 27.8 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  259. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  260. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  261. Agility S: 7/29, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  262. Jump neděle S: Diskvalifikován

  263. Jump sobota S: 2/29, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  264. Zkouška nedělle SA3: 4/10, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  265. Zkouška sobota SA3: 1/13, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  266. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  267. Agility S: 2/11, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  268. Jumping S: 1/11, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  269. Zkouška SA3: 1/3, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  270. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  271. I Agility Open: 7/75, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  272. II Agility Open: Diskvalifikován

  273. II Jumping Open: 8/73, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  274. I Jumping Open: 34/75, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  275. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  276. III. jumping S: 7/27, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  277. II. jumping S: 4/27, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  278. I. jumping S: 4/28, 26.59 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  279. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  280. 1. zkouška SA3: 1/8, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  281. 2. zkouška SA3: 4/8, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  282. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  283. 1. BĚH SA3: 1/9, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  284. 2. BĚH SA3: 1/9, 46.86 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  285. 3. BĚH SA3: 1/7, 38.94 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  286. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  287. 1. zkouška SA3: 4/10, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  288. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  289. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  290. Czech Imp Jump Small: 4/28, 19.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  291. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  292. Jumping 2 Small: 8/28, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  293. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  294. Czech Imp Jump Small: 2/22, 22.35 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  295. Jumping 1 Small: 15/22, 32.73 s, 6.73 tr. b., 4.03 m/s

  296. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  297. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  298. JUMPING 1 S: 4/19, 30.78 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  299. JUMPING 2 S: 4/19, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  300. JUMPING 3 S: Diskvalifikován

  301. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  302. Agility družstev: 24/54, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  303. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  304. Jumping družstev: Diskvalifikován

  305. Jumping jednotlivců: 22/54, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  306. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  307. Agility S: 3/35, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  308. Jumping S: 1/35, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  309. Zkouška - SA3: 3/10, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  310. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  311. Agility S: 1/8, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  312. Hra S: 1/17, 17.07 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  313. Jumping S: Diskvalifikován

  314. Zkouška SA3: 1/8, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  315. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  316. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  317. Zkouška I SA3: 2/9, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  318. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  319. Agility S: 3/7, 29.99 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  320. Hra S: 6/11, 19.38 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  321. Jumping S: 1/7, 27.77 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  322. Zkouška SA3: 1/8, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  323. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  324. Agility - Ne: 12/64, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  325. Agility - So: Diskvalifikován

  326. Jumping - Ne: 42/69, 44.28 s, 16.28 tr. b., 3.59 m/s

  327. Jumping - So: Diskvalifikován

  328. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  329. Agility S: 1/8, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  330. Hra S: 2/14, 21.79 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  331. Jumping S: 1/7, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  332. Zkouška SA3: 1/8, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  333. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  334. Agility S: 2/8, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  335. Hra S: 2/16, 23.88 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  336. Jumping S: Diskvalifikován

  337. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  338. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  339. III. zkouška SA3: 2/6, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  340. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  341. IV. zkouška SA3: 1/4, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  342. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  343. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  344. 1. zkouška SA3: 4/9, 45.89 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  345. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  346. 3. zkouška SA3: 3/9, 40.41 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  347. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  348. Agility S: 6/21, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  349. Jumping S: 2/21, 28.46 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  350. Zkoušky A1 SA3: 2/8, 49.76 s, 6.76 tr. b., 3.9 m/s

  351. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  352. Agility S: 2/45, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  353. Jumping S: 9/45, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  354. Teriéři agility S: 1/32, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  355. Teriéři jumping S: 7/33, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  356. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  357. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  358. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  359. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  360. Zkouška SA3: 1/7, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  361. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  362. Druhá zkouška SA3: 5/13, 49.75 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  363. První zkouška SA3: 1/13, 47.83 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  364. Třetí zkouška SA3: Diskvalifikován

  365. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  366. Agility So Small: Diskvalifikován

  367. Finale Ne Small: 11/14, 51.61 s, 11.61 tr. b., 3.68 m/s

  368. Jumping Ne Small: Diskvalifikován

  369. Jumping So Small: 5/31, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  370. SA2 Ne: 2/13, 43.48 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  371. SA2 So: Diskvalifikován

  372. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  373. 1.běh Zka SA2: 2/13, 41.93 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  374. 2.běh Zka SA2: 2/13, 42.11 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  375. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  376. Horní Počernice, 1. běh: 1/16, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  377. Horní Počernice, 2. běh: 8/16, 43.94 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  378. Horní Počernice, 3. běh: 3/16, 37.59 s, 5.0 tr. b., 0.53 m/s

  379. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  380. Zkouska SA2 1: 2/23, 45.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  381. Zkouska SA2 2: 3/23, 46.63 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  382. Zkouska SA2 3: 3/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  383. Zkouska SA2 4: 4/21, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  384. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  385. Tunelový běh S: 3/21, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  386. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  387. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  388. Agility Open S: Diskvalifikován

  389. Finále S: 2/9, 25.07 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  390. Zkouška SA1: 1/6, 28.83 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  391. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  392. ZkA II. SA1: 2/5, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  393. ZkA I. SA1: 1/5, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  394. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  395. Horní Počernice, 1. běh: 1/6, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  396. Horní Počernice, 2. běh: 2/6, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  397. Horní Počernice, 3. běh: 1/6, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  398. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  399. Agility OPEN S: 7/30, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  400. Jumping Open S: 4/30, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  401. Zkouska SA1: 1/4, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  402. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  403. ZkA 1: 4/9, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  404. ZkA 2: 2/9, 35.32 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  405. ZkA 3: 1/9, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  406. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  407. 1. ZkA: 1/5, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  408. 2. ZkA: Diskvalifikován

  409. Jumping: 10/20, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  410. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  411. Agility: 5/33, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  412. Finále: 4/16, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  413. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  414. Jumping - So: 6/34, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  415. ZkA - Ne: 5/13, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  416. ZkA - So: Diskvalifikován