Jumping 1 S

  1. Datum: 17. 06. 2023
  2. Závod: Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Bíró, Zsófi (HU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 126.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.45 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 017822 Václava Böhmová Bafka 0 0 0.0 0.0 35.7 5.24 V
2 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.05 4.91 V
3 030217 Iveta Kutková Kiki 0 0 0.0 0.0 38.87 4.81 V
4 015320 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim 0 0 0.0 0.0 38.89 4.81 V
5 056822 Jitka Zachová Bodyguard Duhový sen 0 0 0.0 0.0 39.1 4.78 V
6 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 0 0 0.0 0.0 39.84 4.69 V
7 069321 Michaela Langerová Ikona Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 40.43 4.63 V
8 049923 Dana Holíková A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 40.68 4.6 V
9 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.34 4.52 V
10 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 41.65 4.49 V
11 078518 Michaela Štemproková Mafie z Ďáblovy studánky 0 0 0.0 0.0 41.89 4.46 V
12 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru 0 0 0.62 0.62 42.62 4.39 V
13 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.75 0.75 42.75 4.37 V
14 010817 Veronika Česká A3Ch Feabee Cavalier of Paradise 0 0 1.47 1.47 43.47 4.3 V
15 037919 Ladislav Bittner A3Ch Denny 0 0 3.37 3.37 45.37 4.12 V
16 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 1 0 0.0 5.0 35.26 5.3 V
17 012722 Jitka Kuttelvašerová Haley Bella Cambria 1 0 0.0 5.0 35.3 5.3 V
18 074917 Hana Malá A3Ch Ziggy 1 0 0.0 5.0 35.91 5.21 V
19 065522 Martin Průcha Moon Light Van-Bery 1 0 0.0 5.0 36.92 5.07 V
20 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 1 0 0.0 5.0 37.27 5.02 V
21 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 1 0.0 5.0 38.3 4.88 V
22 020921 Denisa Sommerová A3Ch Dark Groot Černý Křišťál 1 0 0.0 5.0 38.72 4.83 V
23 002722 Anna Maroušková Brazilie V krásném údolí 0 1 0.0 5.0 38.74 4.83 V
24 054621 Eliška Tučková Dixie Černý Křišťál 0 1 0.0 5.0 41.13 4.55 V
25 031522 Bára Baslová Piccollo Fort Fox 1 0 0.78 5.78 42.78 4.37 V
26 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 0 0 5.83 5.83 47.83 3.91 V
27 071820 Šárka Honnerová A3Ch Yako Ya Koryfej 0 1 1.6 6.6 43.6 4.29 VD
28 033420 Veronika Květoňová Artur z České přírody 0 1 1.61 6.61 43.61 4.29 VD
29 035719 Petr Andrýs Camillo Bambabibi 0 1 2.39 7.39 44.39 4.21 VD
30 058421 Roman Polačko Jumpy Dream of joy 0 1 2.49 7.49 44.49 4.2 VD
31 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 2 0 0.0 10.0 39.73 4.71 VD
32 035215 Hana Malá A3Ch Zooty Zulu Libami 2 0 0.0 10.0 41.65 4.49 VD
33 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale 1 1 0.71 10.71 42.71 4.38 VD
34 011919 Dana Humpolcová Hygge Dai Muratori 1 1 1.42 11.42 43.42 4.31 VD
35 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica 1 1 1.94 11.94 43.94 4.26 VD
36 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold 0 1 7.56 12.56 49.56 3.77 VD
37 007520 Aneta Borůvková Bailey Orlický poklad 1 1 4.12 14.12 46.12 4.05 VD
38 046917 Tereza Šubrtová Airin Black Skotské jaro 3 0 0.0 15.0 41.5 4.51 VD
39 004022 Adéla Šaling Berta z Kojca Coli 0 2 6.6 16.6 48.6 3.85 D
40 012118 Petra Molkupová Jakarta von Schnappi Schnapp 2 0 14.36 24.36 56.36 3.32 D
41 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day 1 2 10.1 25.1 52.1 3.59 D
42 031221 Barbara Malcová Agility von Schnappi Schnapp 1 2 10.93 25.93 52.93 3.53 D
43 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce 2 2 7.53 27.53 49.53 3.78 BO
44 017721 Aneta Kárníková Iff ze Zlaté hvězdy 1 2 21.12 36.12 63.12 2.96 BO
45 056722 Jana Chundeláková Blue Energy Silver Kingdom 2 2 26.9 46.9 68.9 2.71 BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064222 Justýna Kubešová Bond Ogi Silver Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070021 Dagmar Bašusová Bellis Perennis Blacksmith's den DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 109222 Vendula Čepelková Best Buddy White Twister DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013621 Jitka Ďuricová Aelin la Flamme de l'amour DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051922 Martina Kučerová Betty Bee z Pražských Vinohrad DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008722 Kristýna Lérová Hubero Kororo z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080821 Martina Sigmundová Arisha Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073219 Lucie Džuvarovská Dancing Diva Safiján DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009022 Pavla Juranová Bora Victoria Pod Buchtovým kopcem DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007522 Pavla Brzobohatá Waly První sníh DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073322 Neky Dahlgren Bubba Gump Kabuli of Eagle DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064122 Petra Krajíčková Coffi London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039418 Tereza Najmanová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040921 Amalie Dovaly Gummy Bear Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080417 Šárka Urbanová A3Ch Ready Steady Go! Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO