051922

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Kučerová

    Arrow_down

Pes

  1. Betty Bee z Pražských Vinohrad, Knírač malý

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  2. QA1 Agility: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility: 17/76, 45.51 s, 3.51 tr. b., 4.24 m/s

  4. QA3 Agility: 17/77, 44.5 s, 3.5 tr. b., 4.31 m/s

  5. QJ1 Jumping : 40/80, 44.58 s, 5.58 tr. b., 4.51 m/s

  6. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  8. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  9. AGILITY S: 8/18, 46.52 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  10. JUMPING II - S: Diskvalifikován

  11. JUMPING I - S: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  13. Agility 1 - Small: 9/26, 29.81 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  14. Agility 2 - Small: 10/24, 28.18 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  15. Jumping 1 - Small: 6/26, 22.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  16. Jumping 2 - Small: 16/24, 27.26 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  17. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  18. III. Zk SA3: 3/9, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  19. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  20. I. Zk SA3: 3/12, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  21. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  22. Czech Imp Jump Small: 6/16, 22.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  23. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  24. Jumping 2 - Small: 4/16, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  25. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  26. Agility 1 S: Diskvalifikován

  27. Agility 2 S: Diskvalifikován

  28. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  29. Jumping 2 S: 11/23, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  30. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  31. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  32. Agility družstev S: 2/22, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  33. Agility jednotlivců S: 3/26, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  34. Hra neděle S: 3/25, 14.84 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  35. Hra sobota S: 7/21, 23.38 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  36. Jumping družstev S: Diskvalifikován

  37. Jumping jednotlivců S: 6/26, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  38. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  39. Jump S II neděle: 3/15, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  40. Jump S II sobota: 1/12, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  41. Jump S I neděle: Diskvalifikován

  42. Jump S I sobota: 2/12, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  43. Zkouška SA2 neděle: 2/3, 46.91 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  44. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  45. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  46. Agility Open S: 2/12, 51.98 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  47. Jumping Open S: 3/12, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  48. Zkouška SA2: 1/3, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  49. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  50. Neděle Agility S: Diskvalifikován

  51. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  52. Neděle zkouška S A2: Diskvalifikován

  53. Sobota Agility S: 3/17, 54.66 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  54. Sobota Jumping S: Diskvalifikován

  55. Sobota zkouška S A2: 2/6, 48.09 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  56. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 2, 27. 08. 2023

  57. A2 1. zkouška S: 1/4, 48.02 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  58. A2 2. zkouška S: 2/4, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  59. jumping A2/A3 S: 2/6, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  60. Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy, 19. 08. 2023

  61. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  62. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  63. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  64. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  65. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  66. 4. zkouška SA2: 1/4, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  67. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  68. Agility 1 S: 19/62, 46.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  69. Agility 2 S: Diskvalifikován

  70. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  72. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  73. Agility S: Diskvalifikován

  74. Jumping Neděle S: 4/11, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  75. Jumping S: 3/14, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  76. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  77. Zkouška SA2 I: 1/7, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  78. Zkouška SA2 II: 1/7, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  79. Třešť - K.A.T. Cup 2023, 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  80. Agility NE S: 3/5, 52.86 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  81. Agility SO S: Diskvalifikován

  82. Jumping NE S: Diskvalifikován

  83. Jumping SO S: Diskvalifikován

  84. Zkouška NE SA2: 1/1, 48.69 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  85. Zkouška SO SA2: Diskvalifikován

  86. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  87. Agility 1 S: Diskvalifikován

  88. Agility 2 S: 17/58, 54.25 s, 2.25 tr. b., 4.06 m/s

  89. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  90. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  91. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 1, 13. 05. 2023

  92. 1. A2 zkouška S: Diskvalifikován

  93. 2. A2 zkouška S: Diskvalifikován

  94. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  95. Agility S neděle: Diskvalifikován

  96. Agility S sobota: 2/15, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  97. Jumping S neděle: 3/17, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  98. Jumping S sobota: 7/15, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  99. Zkouška SA2 neděle: 2/3, 55.19 s, 15.19 tr. b., 3.37 m/s

  100. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  101. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  102. QA1 Agility: Diskvalifikován

  103. QA2 Agility: 23/65, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  104. QA3 Agility: Diskvalifikován

  105. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  106. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  107. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  108. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  109. Agility S: 8/17, 49.76 s, 7.76 tr. b., 3.62 m/s

  110. Jumping S: Diskvalifikován

  111. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  113. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  115. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  116. Zkouška I / A1 / S: 1/7, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  117. Zkouška II / A1 / S: 1/7, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  118. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  119. Czech Imp Jump Small: 15/30, 26.16 s, 2.16 tr. b., 4.63 m/s

  120. Jumping 1 - Small: 18/30, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  121. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  122. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  123. 1. Jumping S: 12/18, 35.92 s, 13.92 tr. b., 3.79 m/s

  124. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  125. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  126. 4. Jumping S: Diskvalifikován

  127. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 01. 10. 2022

  128. Agility Open S: Diskvalifikován

  129. Jumping Open S: Diskvalifikován

  130. Zkouška SA1: 1/4, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  131. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  132. SA1: Diskvalifikován

  133. SA1 II: 2/3, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  134. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  135. Agility Neděle SA: Diskvalifikován

  136. Agility S: Diskvalifikován

  137. Jumping neděle SA: 3/21, 33.91 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  138. Jumping S: Diskvalifikován

  139. Zkouška Neděle SA1: 1/9, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  140. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  141. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  142. Jumping II NE SA0: 1/4, 22.8 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  143. Jumping I NE SA0: 3/4, 22.93 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s