008722

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Lérová, Dogs in Action

    Arrow_down

Pes

  1. Hubero Kororo z Vejřího hnízda, Manchester terier

    Arrow_down

Výsledky

  1. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 18. 05. 2024

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  5. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 6 - dvojzkoušky + A0, 28. 04. 2024

  6. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška SA2: 2/5, 39.6 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  8. Liberec - Psola dubnové dvojzkoušky, 13. 04. 2024

  9. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  12. III. Jumping S: Diskvalifikován

  13. II. Jumping S: 8/15, 31.99 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  14. I. Jumping S: Diskvalifikován

  15. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  16. Jumping 2+3 S: Diskvalifikován

  17. SA2 I: Diskvalifikován

  18. SA2 II: 2/4, 35.26 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  19. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  20. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  23. Agility Open S: Diskvalifikován

  24. Jumping Light S: Diskvalifikován

  25. Jumping Open S: 2/12, 28.69 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  26. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  27. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  29. 3. zkouška A2 S: 2/4, 31.22 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  31. Agility Open: Diskvalifikován

  32. Jumping Open: Diskvalifikován

  33. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  34. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  36. 3. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  37. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  38. 1. zkouška A2 S: 2/2, 32.97 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  39. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  40. 3. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  41. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (halové trojzkoušky), 19. 10. 2023

  42. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  46. Agility "AKINU" S: 3/14, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  47. Jumping "Fish4Dog" S: Diskvalifikován

  48. Zkouška "AS látky" S A2: Diskvalifikován

  49. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  50. Neděle - FINÁLE: 2/11, 43.56 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  51. Neděle - jumping: 3/16, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  52. Neděle - zkouška: 1/5, 35.61 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  53. Sobota - agility: Diskvalifikován

  54. Sobota - jumping: Diskvalifikován

  55. Sobota - zkouška: Diskvalifikován

  56. Liberec - 3x jumpingy + 3x zkoušky + J0, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  57. 1. Jumping A2 + A3 S: 1/1, 26.72 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  58. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  59. 2. jumping A2 + A3 S: 1/1, 28.8 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  60. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  61. 3. Jumping A2 + A3 S: Diskvalifikován

  62. 3. Zkouška A2 S: 4/5, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  63. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  64. PÁ - 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  65. PÁ - 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  66. SO - 1. zkouška A2 S: 1/2, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  67. SO - 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  68. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  69. Jump III. SA2 + A3: Diskvalifikován

  70. Jump II. SA2 + A3: Diskvalifikován

  71. Jump I. SA2 + A3: Diskvalifikován

  72. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  73. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška A2 S: 1/3, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  75. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  76. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  78. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  79. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  80. Agility 1 S: Diskvalifikován

  81. Agility 2 S: 34/59, 44.64 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  82. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  83. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  84. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  85. Agility 1 S: Diskvalifikován

  86. Agility 2 S: Diskvalifikován

  87. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  88. Jumping 2 S: 1/54, 36.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  89. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  90. Agility S: 2/16, 38.69 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  91. Jumping S: 2/16, 31.57 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  92. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  94. Agility: Diskvalifikován

  95. Jumping: Diskvalifikován

  96. Zkoušky: 2/5, 37.2 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  97. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  98. Agility Open S: Diskvalifikován

  99. Jumping Open S: 4/15, 26.23 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  100. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  101. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  102. Tuneliáda A2 + A3: 2/10, 27.93 s, 0.0 tr. b., 6.62 m/s

  103. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška: 1/4, 37.01 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  105. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  106. III. Jumping: 1/15, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  107. II. Jumping: Diskvalifikován

  108. I. Jumping: 4/16, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  109. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  110. 1. Zkouška SA2: 1/2, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  111. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  113. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  114. III. jumping: 8/14, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  115. II. jumping: 3/14, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  116. I. jumping: 12/14, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  117. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  118. Agility 1 S: Diskvalifikován

  119. Agility 2 S: Diskvalifikován

  120. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  121. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  122. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  123. Jumping 2+3 S: 7/8, 36.78 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  124. SA2 I: Diskvalifikován

  125. SA2 II: Diskvalifikován

  126. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  127. 1.zkouška: Diskvalifikován

  128. 2.zkouška: 2/4, 47.38 s, 15.38 tr. b., 3.69 m/s

  129. 3.zkouška: Diskvalifikován

  130. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  131. Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  132. SA2 I: Diskvalifikován

  133. SA2 II: Diskvalifikován

  134. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  135. Jumping LIGHT: 2/12, 20.63 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  136. Jumping OPEN I: 2/8, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  137. Jumping OPEN II: 1/8, 26.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  138. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  139. 1. zkouška: Diskvalifikován

  140. 2. zkouška: 2/3, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  141. 3. zkouška: 1/3, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  142. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  143. 1. zkouška A1 M: 1/3, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  144. 2. zkouškaA1 M: Diskvalifikován

  145. 3. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  146. 4. zkouška MA1: 1/2, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  147. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  148. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  149. Jumping OPEN M: Diskvalifikován

  150. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  151. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  152. Agility 1: 7/22, 42.95 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  153. Finálový běh: Diskvalifikován

  154. Jumping 1: Diskvalifikován

  155. Jumping 2: Diskvalifikován

  156. Zkouška 1: 2/6, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  157. Zkouška 2: Diskvalifikován

  158. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  159. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  160. 2. Zkouška MA1: 3/4, 43.58 s, 21.58 tr. b., 3.37 m/s

  161. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  162. Běh Jump A0 II. M: Diskvalifikován

  163. Běh Jump A0 I. M: 1/3, 22.65 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  164. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  165. II. Jump MA0: 6/8, 38.16 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  166. I. Jump MA0: 3/8, 20.86 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s