Cz En

Michaela Štemproková

  1. Číslo: 003084
  2. OSA: Mladá Boleslav
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 02. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 006511 (L), Caynne of Bohemia Balada

  2. 044113 (M), Damon Modrá odysea

  3. 044213 (M), Hana z Volenského Dvora

  4. 041716 (S), Hessy Moravské srdce

  5. 078518 (S), Mafie z Ďáblovy studánky

Výsledky

  1. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 25. 09. 2021

  2. 1. zkouška A2 S, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/1, 44.95 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  3. 1. zkouška A3 M, Damon Modrá odysea: 2/8, 57.1 s, 7.1 tr. b., 3.82 m/s

  4. 2. zkouška A2 S, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/1, 40.49 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  5. 2. zkouška A3 M, Damon Modrá odysea: 4/8, 54.47 s, 5.47 tr. b., 3.91 m/s

  6. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  7. Druhá zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 2/3, 42.35 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  8. Druhá zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  9. První zkouška, Damon Modrá odysea: 3/4, 60.08 s, 37.08 tr. b., 3.21 m/s

  10. První zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  11. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  12. Agility M, Damon Modrá odysea: 3/11, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  13. Agility S, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  14. Jumping M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  15. Jumping S, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  16. Zkouška M A3 - Ne, Damon Modrá odysea: 7/9, 51.37 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  17. Zkouška S A2 - Ne, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/1, 45.24 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  18. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  19. Zkouška MA3 I., Damon Modrá odysea: 4/6, 56.91 s, 15.91 tr. b., 3.37 m/s

  20. Zkouška MA3 II., Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA2 I., Mafie z Ďáblovy studánky: 1/2, 44.31 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  22. Zkouška SA2 II., Mafie z Ďáblovy studánky: 2/2, 45.47 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  23. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  24. ZkA. MA3 I., Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  25. ZkA. MA3 II., Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  26. ZkA. SA2 I., Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  27. ZkA. SA2 II., Mafie z Ďáblovy studánky: 4/7, 43.91 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  28. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  29. II. zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/5, 57.13 s, 14.13 tr. b., 3.24 m/s

  30. II. zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  31. I. zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  32. I. zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  33. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  34. 1. běh MA3, Damon Modrá odysea: 1/8, 49.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  35. 1. běh SA2, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/6, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  36. 1. běh SA3, Hessy Moravské srdce: 2/11, 52.05 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  37. 2. běh MA3, Damon Modrá odysea: 4/8, 54.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  38. 2. běh SA2, Mafie z Ďáblovy studánky: 3/6, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  39. 2. běh SA3, Hessy Moravské srdce: 3/11, 55.49 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  40. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  41. 1. zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/6, 41.38 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  42. 1. zkouška, Hessy Moravské srdce: 5/15, 44.7 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  43. 1. zkouška, Damon Modrá odysea: 5/10, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  44. 2. zkouška, Damon Modrá odysea: 1/10, 45.59 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  45. 2. zkouška, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  47. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  48. Jumping, Hessy Moravské srdce: 5/22, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  49. Jumping, Mafie z Ďáblovy studánky: 15/22, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  50. Jumping, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  51. Zkouška 1, Damon Modrá odysea: 2/6, 66.66 s, 18.66 tr. b., 3.24 m/s

  52. Zkouška 1, Hessy Moravské srdce: 3/13, 55.07 s, 7.07 tr. b., 3.92 m/s

  53. Zkouška 1, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  54. Zkouška 2, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/6, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  55. Zkouška 2, Damon Modrá odysea: 4/6, 48.97 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  56. Zkouška 2, Hessy Moravské srdce: 4/13, 53.31 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  57. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  58. 1. Agility S, Hessy Moravské srdce: 5/10, 54.15 s, 15.15 tr. b., 3.79 m/s

  59. 1. Jumping M, Damon Modrá odysea: 7/16, 49.54 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  60. 1. Jumping S, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  61. 1. Zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 2/6, 49.12 s, 2.12 tr. b., 4.03 m/s

  62. 1. Zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: 1/5, 54.45 s, 10.45 tr. b., 3.64 m/s

  63. 2. Zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: 1/5, 53.74 s, 1.74 tr. b., 3.94 m/s

  65. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  66. II. zkouška A2 S, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/5, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  67. II. zkouška A3 M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  68. II. zkouška A3 S, Hessy Moravské srdce: 1/9, 44.5 s, 3.5 tr. b., 3.82 m/s

  69. I. zkouška A2 S, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/5, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  70. I. zkouška A3 M, Damon Modrá odysea: 3/8, 46.54 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  71. I. zkouška A3 S, Hessy Moravské srdce: 1/9, 49.1 s, 2.1 tr. b., 3.99 m/s

  72. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  73. 1.Zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/12, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  74. 2.Zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 3/12, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  75. Jumping, Mafie z Ďáblovy studánky: 5/25, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  76. Jumping, Hessy Moravské srdce: 7/25, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  77. Jumping, Damon Modrá odysea: 8/20, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  78. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  79. Druhá zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 3/4, 38.89 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  80. Druhá zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  81. První zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/4, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  82. První zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  83. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  84. A2 II S, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/6, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  85. A2 I S, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/6, 42.97 s, 12.97 tr. b., 3.49 m/s

  86. A3 II M, Damon Modrá odysea: 3/8, 52.18 s, 19.18 tr. b., 3.66 m/s

  87. A3 II S, Hessy Moravské srdce: 1/5, 55.82 s, 12.82 tr. b., 3.42 m/s

  88. A3 I M, Damon Modrá odysea: 2/8, 47.08 s, 2.08 tr. b., 3.84 m/s

  89. A3 I S, Hessy Moravské srdce: 1/5, 53.78 s, 8.78 tr. b., 3.37 m/s

  90. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  91. SA2 - I., Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  92. SA2 - II., Mafie z Ďáblovy studánky: 2/4, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  93. SA2 - III., Mafie z Ďáblovy studánky: 3/4, 41.11 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  94. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  95. A2 II S, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/7, 44.85 s, 15.85 tr. b., 3.7 m/s

  96. A2 I S, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/7, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  97. A3 II M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  98. A3 II S, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  99. A3 I M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  100. A3 I S, Hessy Moravské srdce: 2/4, 61.22 s, 8.22 tr. b., 3.3 m/s

  101. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  102. Druhá zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/4, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  103. Druhá zkouška, Hessy Moravské srdce: 1/2, 52.58 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  104. Druhá zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  105. První zkouška, Hessy Moravské srdce: 2/2, 59.03 s, 21.03 tr. b., 3.12 m/s

  106. První zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  107. První zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  108. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  109. A1 II S, Mafie z Ďáblovy studánky: 3/6, 44.48 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  110. A1 I S, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  111. A3 II M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  112. A3 II S, Hessy Moravské srdce: 4/10, 57.18 s, 0.18 tr. b., 3.66 m/s

  113. A3 I M, Damon Modrá odysea: 8/9, 52.69 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  114. A3 I S, Hessy Moravské srdce: 7/10, 66.24 s, 26.24 tr. b., 3.0 m/s

  115. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  116. II. zkouška MA3 neděle, Damon Modrá odysea: 3/7, 50.47 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  117. II. zkouška SA1 neděle, Mafie z Ďáblovy studánky: 5/6, 44.1 s, 12.1 tr. b., 3.47 m/s

  118. I. zkouška MA3 neděle, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  119. I. zkouška SA1 neděle, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/6, 51.38 s, 14.38 tr. b., 3.21 m/s

  120. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  121. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 4/14, 48.49 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  122. II. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  123. II. zkouška SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/1, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  124. II. zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: 2/8, 49.76 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  125. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  126. I. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 3/5, 53.69 s, 6.69 tr. b., 3.73 m/s

  127. I. zkouška SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  128. I.zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  129. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  130. 1. Zkouška - LA3, Caynne of Bohemia Balada: 2/10, 48.72 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  131. 1.Zkouška - MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  132. 1.Zkouška - SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/10, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  133. 1.Zkouška - SA3, Hessy Moravské srdce: 4/8, 54.0 s, 1.0 tr. b., 3.96 m/s

  134. 2. Zkouška - LA3, Caynne of Bohemia Balada: 1/10, 52.0 s, 3.0 tr. b., 4.08 m/s

  135. 2.Zkouška - MA3, Damon Modrá odysea: 2/5, 52.97 s, 5.97 tr. b., 4.0 m/s

  136. 2.Zkouška - SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  137. 2.Zkouška - SA3, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  138. Agility M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  139. Agility S, Mafie z Ďáblovy studánky: 6/10, 53.03 s, 13.03 tr. b., 3.85 m/s

  140. Jumping M, Damon Modrá odysea: 4/11, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  141. Jumping S, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  142. Zkouška - MA3, Damon Modrá odysea: 2/6, 50.78 s, 0.78 tr. b., 4.12 m/s

  143. Zkouška - SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/2, 30.38 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  144. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  145. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 2/9, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  146. II. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 1/3, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  147. II. zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: 4/5, 49.38 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  148. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 3/9, 51.84 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  149. I. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  150. I. zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  151. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  152. Zkouška II. LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  153. Zkouška II. MA3, Damon Modrá odysea: 3/7, 59.68 s, 16.68 tr. b., 3.47 m/s

  154. Zkouška II. SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/15, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  155. Zkouška II. SA2, Hessy Moravské srdce: 1/8, 50.02 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  156. Zkouška I. LA3, Caynne of Bohemia Balada: 4/17, 50.66 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  157. Zkouška I. MA3, Damon Modrá odysea: 1/7, 55.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  158. Zkouška I. SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 5/15, 38.14 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  159. Zkouška I. SA2, Hessy Moravské srdce: 3/8, 56.86 s, 8.86 tr. b., 3.41 m/s

  160. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  161. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 11/28, 45.1 s, 9.1 tr. b., 3.81 m/s

  162. II. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  163. II. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  164. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 2/28, 38.96 s, 1.96 tr. b., 4.06 m/s

  165. I. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 2/5, 44.37 s, 12.37 tr. b., 3.56 m/s

  166. I. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/10, 44.37 s, 2.37 tr. b., 3.58 m/s

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  168. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  169. 1. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 2/8, 47.2 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  170. 1. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/7, 51.8 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  171. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 1/13, 46.0 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  172. 2. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/7, 47.15 s, 0.15 tr. b., 3.39 m/s

  174. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  175. A0 agi SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/1, 26.25 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  176. A0 jump SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/1, 25.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  177. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  178. Zkouška II. LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  179. Zkouška II. MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  180. Zkouška II. SA2, Hessy Moravské srdce: 5/11, 53.09 s, 14.09 tr. b., 3.3 m/s

  181. Zkouška I. LA3, Caynne of Bohemia Balada: 2/15, 47.09 s, 10.09 tr. b., 3.78 m/s

  182. Zkouška I. MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  183. Zkouška I. SA2, Hessy Moravské srdce: 4/11, 51.59 s, 3.59 tr. b., 3.62 m/s

  184. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  185. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  186. II. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 2/4, 50.77 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  187. II. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/9, 47.52 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  188. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 1/6, 50.0 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  189. I. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 1/4, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  190. I. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 3/9, 46.32 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  191. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  192. 1.ZkA - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  193. 1.ZkA - MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  194. 2. ZkA - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  195. 2.ZkA - MA2, Damon Modrá odysea: 1/3, 39.97 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  196. 3.ZkA - LA3, Caynne of Bohemia Balada: 3/14, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  197. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  198. III. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  199. III. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  200. III. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 1/4, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  201. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  202. II. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  203. II. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  204. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  205. I. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  206. I. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 1/4, 52.94 s, 1.94 tr. b., 3.61 m/s

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  208. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 10/20, 49.88 s, 12.88 tr. b., 3.75 m/s

  209. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 4/7, 57.27 s, 22.27 tr. b., 2.72 m/s

  210. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  211. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  212. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  213. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  214. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 2/7, 43.95 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  215. 1. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/13, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  216. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 6/13, 47.53 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  217. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 3/7, 53.31 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  218. 2. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 7/13, 66.09 s, 11.09 tr. b., 2.84 m/s

  219. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  220. Agility I, Caynne of Bohemia Balada: 3/13, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  221. Agility I, Damon Modrá odysea: 17/37, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  222. Agility II FINAL, Caynne of Bohemia Balada: 2/7, 45.41 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  223. Jumping I, Caynne of Bohemia Balada: 1/13, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  224. Jumping I, Damon Modrá odysea: 19/37, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  225. Jumping II, Damon Modrá odysea: 19/37, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  226. Jumping II, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  227. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  228. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  229. II. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 3/7, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  230. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  231. I. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  232. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  233. 1. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  234. 1. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  235. 1. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 8/15, 44.63 s, 6.63 tr. b., 3.36 m/s

  236. 2. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  237. 2. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  238. 2. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 2/15, 48.04 s, 2.04 tr. b., 3.56 m/s

  239. 3. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  240. 3. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: 3/7, 55.44 s, 11.44 tr. b., 3.28 m/s

  241. 3. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 6/15, 52.87 s, 8.87 tr. b., 3.44 m/s

  242. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  243. 1. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  244. 1. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: 2/10, 34.87 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  245. 1. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 4/6, 45.24 s, 8.24 tr. b., 3.03 m/s

  246. 2. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: 1/5, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  247. 2. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: 5/10, 31.88 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  248. 2. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 2/6, 36.25 s, 2.25 tr. b., 3.48 m/s

  249. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  250. Agility - Ne, Hessy Moravské srdce: 28/64, 48.51 s, 8.51 tr. b., 3.28 m/s

  251. Agility - Ne, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  252. Agility - Ne, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  253. Agility - So, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  254. Agility - So, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  255. Agility - So, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  256. Jumping - Ne, Hessy Moravské srdce: 26/69, 42.31 s, 4.31 tr. b., 3.76 m/s

  257. Jumping - Ne, Damon Modrá odysea: 36/52, 47.14 s, 19.14 tr. b., 3.37 m/s

  258. Jumping - Ne, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  259. Jumping - So, Hessy Moravské srdce: 33/72, 36.57 s, 5.57 tr. b., 3.53 m/s

  260. Jumping - So, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  261. Jumping - So, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  262. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  263. 1. běh LA3, Caynne of Bohemia Balada: 7/10, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  264. 1. běh MA2, Damon Modrá odysea: 2/10, 42.67 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  265. 1. běh SA2, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  266. 2. běh LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  267. 2. běh MA2, Damon Modrá odysea: 4/10, 50.05 s, 17.05 tr. b., 3.04 m/s

  268. 2. běh SA2, Hessy Moravské srdce: 2/13, 47.41 s, 9.41 tr. b., 3.21 m/s

  269. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  270. Agility open L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  271. Agility open M, Damon Modrá odysea: 8/28, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  272. Agility open S, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  273. Jumping open L, Caynne of Bohemia Balada: 8/21, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  274. Jumping open M, Damon Modrá odysea: 13/29, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  275. Jumping open S, Hessy Moravské srdce: 13/31, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  276. Zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  277. Zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  278. Zkouška SA1, Hessy Moravské srdce: 3/6, 45.61 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  279. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  280. Agility 1, Damon Modrá odysea: 6/50, 51.03 s, 4.03 tr. b., 3.92 m/s

  281. Agility 1, Caynne of Bohemia Balada: 40/128, 54.77 s, 18.77 tr. b., 3.58 m/s

  282. Agility 2, Damon Modrá odysea: 24/50, 52.69 s, 12.69 tr. b., 3.59 m/s

  283. Agility 2, Caynne of Bohemia Balada: 38/128, 45.33 s, 5.33 tr. b., 4.26 m/s

  284. Jumping 1, Caynne of Bohemia Balada: 23/128, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  285. Jumping 1, Damon Modrá odysea: 30/50, 41.86 s, 5.86 tr. b., 4.13 m/s

  286. Jumping 2, Caynne of Bohemia Balada: 17/128, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  287. Jumping 2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  288. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  289. Agility Trial I, Damon Modrá odysea: 3/9, 49.3 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  290. Agility Trial I, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  291. Jumping Trial I, Damon Modrá odysea: 4/9, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  292. Jumping Trial I, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  293. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  294. 1. ZK MA2, Damon Modrá odysea: 1/10, 50.76 s, 0.76 tr. b., 3.7 m/s

  295. 1. ZK SA1, Hessy Moravské srdce: 1/8, 35.56 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  296. 2. ZK MA2, Damon Modrá odysea: 3/10, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  297. 2. ZK SA1, Hessy Moravské srdce: 3/8, 29.72 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  298. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  299. II.zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  300. II. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  301. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  302. I. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 2/6, 40.51 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  303. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  304. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 4/14, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  305. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 4/9, 50.75 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  306. 1. zkouška SA1, Hessy Moravské srdce: 1/11, 37.62 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  307. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  308. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  309. 2. zkouška SA1, Hessy Moravské srdce: 1/11, 34.81 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  310. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  311. ZkA. II. LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  312. ZkA. II. MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  313. ZkA. II. SA1, Hessy Moravské srdce: 2/7, 44.8 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  314. ZkA. I. LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  315. ZkA. I. MA2, Damon Modrá odysea: 3/9, 39.04 s, 12.04 tr. b., 3.87 m/s

  316. ZkA. I. SA1, Hessy Moravské srdce: 3/7, 40.49 s, 10.49 tr. b., 3.56 m/s

  317. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  318. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 3/9, 49.97 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  319. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  320. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  321. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  322. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  323. 1. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  324. 1. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  325. 2. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  326. 2. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: 3/8, 46.15 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  327. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  328. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  329. Agility M, Damon Modrá odysea: 8/19, 50.36 s, 9.36 tr. b., 3.63 m/s

  330. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 11/30, 41.89 s, 12.89 tr. b., 3.87 m/s

  331. Jumping M, Damon Modrá odysea: 10/19, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  332. Zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  333. Zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  334. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  335. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: 13/37, 44.57 s, 5.57 tr. b., 3.86 m/s

  336. Agility M, Damon Modrá odysea: 3/20, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  337. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  338. Jumping M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  339. Zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  340. Zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 6/12, 43.54 s, 16.54 tr. b., 3.4 m/s

  341. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  342. Jumping, Damon Modrá odysea: 9/14, 38.87 s, 5.87 tr. b., 3.6 m/s

  343. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  344. Zka 1, Damon Modrá odysea: 3/6, 46.51 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  345. Zka 1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  346. Zka 2, Damon Modrá odysea: 2/6, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  347. Zka 2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  348. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  349. A2 MA2, Damon Modrá odysea: 6/8, 49.82 s, 7.82 tr. b., 3.47 m/s

  350. A3 LA3, Caynne of Bohemia Balada: 5/6, 47.82 s, 10.82 tr. b., 3.85 m/s

  351. Agility L L, Caynne of Bohemia Balada: 7/22, 46.93 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  352. Agility M M, Damon Modrá odysea: 2/13, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  353. Jumping L L, Caynne of Bohemia Balada: 5/25, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  354. Jumping M M, Damon Modrá odysea: 2/13, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  355. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  356. Zkouska LA3 1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  357. Zkouska LA3 2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  358. Zkouska MA2 1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  359. Zkouska MA2 2, Damon Modrá odysea: 8/14, 66.66 s, 25.66 tr. b., 2.85 m/s

  360. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  361. Zkouska IV LA3, Caynne of Bohemia Balada: 3/5, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  362. Zkouska IV MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  363. Zkouska VI LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  364. Zkouska VI MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  365. Zkouska V LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  366. Zkouska V MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  367. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  368. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  369. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 3/8, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  370. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  371. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  372. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  373. ZkA 1 Ne, Damon Modrá odysea: 7/9, 41.23 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  374. ZkA 2 Ne, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  375. ZkA 3 Ne, Damon Modrá odysea: 3/9, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  376. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  377. Zkouška A3 II LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  378. Zkouška A3 I LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  379. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  380. 1. ZK LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  381. 2. ZK LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  382. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  383. Agility Ne, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  384. Agility Ne, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  385. Jumping Ne, Damon Modrá odysea: 9/20, 33.68 s, 2.68 tr. b., 4.54 m/s

  386. Jumping Ne, Caynne of Bohemia Balada: 20/46, 34.57 s, 9.57 tr. b., 4.43 m/s

  387. ZkA Ne, Damon Modrá odysea: 3/13, 47.99 s, 13.99 tr. b., 3.4 m/s

  388. ZkA Ne, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  389. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  390. Agility OPEN L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  391. Agility OPEN M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  392. Jumping Open L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  393. Jumping Open M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  394. Zkouska LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  395. Zkouska MA2, Damon Modrá odysea: 1/7, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  396. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  397. ZkA 1, Damon Modrá odysea: 3/9, 44.44 s, 8.44 tr. b., 3.47 m/s

  398. ZkA 1, Caynne of Bohemia Balada: 7/26, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  399. ZkA 2, Caynne of Bohemia Balada: 1/26, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  400. ZkA 2, Damon Modrá odysea: 5/9, 42.12 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  401. ZkA 3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  402. ZkA 3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  403. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  404. 1. ZkA, Damon Modrá odysea: 1/7, 43.92 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  405. 1. ZkA, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  406. 2. ZkA, Caynne of Bohemia Balada: 2/19, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  407. 2. ZkA, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  408. Jumping, Damon Modrá odysea: 10/18, 50.45 s, 33.45 tr. b., 3.33 m/s

  409. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: 12/41, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  410. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  411. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  412. Agility M, Damon Modrá odysea: 7/25, 53.2 s, 12.2 tr. b., 3.2 m/s

  413. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  414. Jumping M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  415. Tuneliáda L, Caynne of Bohemia Balada: 2/12, 18.2 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  416. Tuneliáda M, Damon Modrá odysea: 23/24, 25.65 s, 15.65 tr. b., 3.9 m/s

  417. Zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  418. Zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 5/8, 41.81 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  419. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  420. Agility Open II Medium, Damon Modrá odysea: 14/40, 47.02 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  421. Agility Open I Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  422. Jumping IV, MR-sheltie M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  423. Jumping Open III Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  424. Jumping Open II Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  425. Jumping Open I Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  426. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  427. Agility 1, Caynne of Bohemia Balada: 71/183, 50.32 s, 7.32 tr. b., 3.93 m/s

  428. Agility 2, Caynne of Bohemia Balada: 50/175, 49.72 s, 10.72 tr. b., 3.88 m/s

  429. Jumping 1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  430. Jumping 2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  431. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  432. agility L, Caynne of Bohemia Balada: 8/24, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  433. agility M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  434. HRA L, Caynne of Bohemia Balada: 6/16, 19.28 s, 0.0 tr. b., 10.37 m/s

  435. HRA M, Damon Modrá odysea: 1/9, 18.75 s, 0.0 tr. b., 10.67 m/s

  436. jumping L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  437. jumping M, Damon Modrá odysea: 7/14, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  438. nedělní zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  439. nedělní zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 1/5, 36.31 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  440. sobotní zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  441. sobotní zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 2/2, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  442. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  443. 1.ZK LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  444. 1.ZK MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  445. 2.ZK LA2, Caynne of Bohemia Balada: 1/15, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  446. 2. ZK MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  447. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  448. Agility, Damon Modrá odysea: 8/19, 57.05 s, 26.05 tr. b., 2.94 m/s

  449. Agility, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  450. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  451. Jumping, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  452. Zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: 3/20, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  453. Zkouška MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  454. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  455. 1. zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 3/7, 28.37 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  456. 2. zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 4/7, 37.22 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  457. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  458. "Agility ""O pohár města Děčína"" L", Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  459. "Agility ""O pohár města Děčína"" M", Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  460. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 11/29, 41.12 s, 11.12 tr. b., 3.84 m/s

  461. Jumping M, Damon Modrá odysea: 4/21, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  462. Zkouška II. LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  463. Zkouška II. MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  464. Zkouška I. LA2, Caynne of Bohemia Balada: 10/19, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  465. Zkouška I. MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  466. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  467. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: 4/31, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  468. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 6/31, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  469. LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  470. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  471. Zkouška 1 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  472. Zkouška 1 MA1, Damon Modrá odysea: 2/3, 41.04 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  473. Zkouška 2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: 2/14, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  474. Zkouška 2 MA1, Damon Modrá odysea: 2/3, 46.42 s, 22.42 tr. b., 3.1 m/s

  475. Zkouška 3 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  476. Zkouška 3 MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  477. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  478. Jumping - III. kvalifikační běh, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  479. Jumping - III. kvalifikační běh, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  480. ZkA 2, Caynne of Bohemia Balada: 1/10, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  481. ZkA 2, Damon Modrá odysea: 1/2, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  482. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  483. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  484. Agility M, Damon Modrá odysea: 6/17, 47.58 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  485. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 5/47, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  486. Jumping M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  487. LA2, Caynne of Bohemia Balada: 5/28, 38.48 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  488. MA1, Damon Modrá odysea: 6/8, 40.13 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  489. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  490. Agility M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  491. Jumping M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  492. Zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 3/7, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  493. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  494. Zkouška 1 LA2, Caynne of Bohemia Balada: 2/16, 39.56 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  495. Zkouška 2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: 11/16, 48.69 s, 19.69 tr. b., 3.08 m/s

  496. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  497. 1. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: 9/25, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  498. 2. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  499. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  500. 1. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  501. 2. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  502. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  503. Agility Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  504. Jumping Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  505. MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  506. Ratenice - Babí léto + 4. Agility Collie Cup + 3. Vousatý pohár, 25. 08. 2013

  507. Babí léto - AGI L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  508. Babí léto - JUMP L, Caynne of Bohemia Balada: 1/36, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  509. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  510. III. zkouška A2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  511. II. zkouška A2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  512. I. zkouška A2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  513. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  514. Agility, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  515. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  516. Jumping Kolie, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  517. Zka, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  518. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  519. Agility Large, Caynne of Bohemia Balada: 7/15, 43.27 s, 13.27 tr. b., 3.3 m/s

  520. Jumping Large, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  521. LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  522. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  523. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Caynne of Bohemia Balada: 7/32, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  524. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  525. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  526. 1. zkouška LA2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  527. 2. zkouška LA2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  528. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  529. 1. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  530. 2. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  531. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  532. agility, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  533. jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  534. zkouška A2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  535. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  536. Zka1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  537. Zka2, Caynne of Bohemia Balada: 1/8, 33.01 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  538. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  539. Agility, Caynne of Bohemia Balada: 3/22, 40.92 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  540. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  541. ZkA, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  542. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  543. 1.LA1, Caynne of Bohemia Balada: 4/20, 40.72 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  544. 2.LA1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  545. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  546. Agility Large, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  547. Jumping Large, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  548. LA1, Caynne of Bohemia Balada: 7/17, 41.24 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  549. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník), 11. 03. 2012

  550. Dědovo agility L, Caynne of Bohemia Balada: 10/24, 55.36 s, 9.36 tr. b., 3.4 m/s

  551. Dědův jumping L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  552. Postřižinské zkoušky LA1, Caynne of Bohemia Balada: 5/9, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  553. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  554. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Caynne of Bohemia Balada: 3/11, 29.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  555. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Caynne of Bohemia Balada: 7/11, 48.97 s, 18.97 tr. b., 2.82 m/s

  556. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  557. AGILITY, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  558. JUMPING, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  559. LA1, Caynne of Bohemia Balada: 6/7, 59.09 s, 35.09 tr. b., 2.45 m/s

  560. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2011

  561. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  562. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 15/37, 37.27 s, 10.27 tr. b., 3.78 m/s

  563. Zkoušky LA1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  564. Nymburk - AcanaCup Nymburk, 04. 06. 2011

  565. Agility open large, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  566. Jumping large, Caynne of Bohemia Balada: 13/33, 48.41 s, 26.41 tr. b., 3.2 m/s

  567. zkouška LA1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  568. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  569. AGILITY, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  570. JUMPING, Caynne of Bohemia Balada: 12/40, 41.27 s, 13.27 tr. b., 3.46 m/s

  571. LA1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  572. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  573. AGILITY, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  574. JUMPING, Caynne of Bohemia Balada: 18/39, 50.8 s, 25.8 tr. b., 3.48 m/s

  575. LA1, Caynne of Bohemia Balada: 2/22, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s