073315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Kučerová

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Ursula Grey Astronaut, Knírač malý

    Arrow_down

Výsledky

  1. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  2. AGILITY S: 6/18, 55.98 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  3. JUMPING II - S: Diskvalifikován

  4. JUMPING I - S: 7/18, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  5. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  6. Agility 1 - Small: 11/26, 30.83 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  7. Agility 2 - Small: 11/24, 31.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  8. Jumping 1 - Small: 14/26, 29.53 s, 6.53 tr. b., 3.79 m/s

  9. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  10. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  11. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  12. I. Zk SA3: 4/12, 43.03 s, 1.03 tr. b., 3.93 m/s

  13. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  14. Czech Imp Jump Small: 10/16, 26.05 s, 0.05 tr. b., 4.34 m/s

  15. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  16. Jumping 2 - Small: 7/16, 48.02 s, 0.02 tr. b., 4.25 m/s

  17. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  18. Agility 1 S: 4/22, 53.92 s, 1.42 tr. b., 3.89 m/s

  19. Agility 2 S: 6/21, 56.76 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  20. Jumping 1 S: 6/23, 45.94 s, 0.94 tr. b., 4.05 m/s

  21. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  22. Jumping 3 S: 6/22, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  23. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  24. Agility družstev S: 9/22, 42.89 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  25. Agility jednotlivců S: 12/26, 45.58 s, 7.58 tr. b., 3.8 m/s

  26. Hra neděle S: 8/25, 16.28 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  27. Hra sobota S: 6/21, 22.56 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  28. Jumping družstev S: 7/22, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  29. Jumping jednotlivců S: Diskvalifikován

  30. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  31. Jump S II neděle: 8/15, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  32. Jump S II sobota: 2/12, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  33. Jump S I neděle: 3/15, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  34. Jump S I sobota: 3/12, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  35. Zkouška SA3 neděle: 2/4, 49.41 s, 3.41 tr. b., 4.05 m/s

  36. Zkouška SA3 sobota: 1/3, 49.47 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  37. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  38. Agility Open S: 4/12, 57.18 s, 10.18 tr. b., 3.85 m/s

  39. Jumping Open S: 5/12, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  40. Zkouška SA3: 2/4, 54.3 s, 11.3 tr. b., 3.76 m/s

  41. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  42. Neděle Agility S: Diskvalifikován

  43. Neděle Jumping S: 1/17, 54.47 s, 2.47 tr. b., 4.02 m/s

  44. Neděle zkouška S A3: 3/7, 54.71 s, 0.71 tr. b., 3.93 m/s

  45. Sobota Agility S: 2/17, 56.31 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  46. Sobota Jumping S: 4/17, 51.45 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  47. Sobota zkouška S A3: 2/6, 57.36 s, 3.36 tr. b., 3.77 m/s

  48. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 2, 27. 08. 2023

  49. A3 1. zkouška S: Diskvalifikován

  50. A3 2. zkouška S: 2/2, 53.78 s, 1.78 tr. b., 3.9 m/s

  51. jumping A2/A3 S: 4/6, 39.81 s, 7.81 tr. b., 3.97 m/s

  52. Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy, 19. 08. 2023

  53. Jumping 1 S: 2/10, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  54. Jumping 2 S: 2/10, 40.67 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  55. Jumping 3 S: 3/10, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  56. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  57. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  59. Agility 1 S: 16/62, 53.77 s, 4.77 tr. b., 3.83 m/s

  60. Agility 2 S: Diskvalifikován

  61. Jumping 1 S: 26/63, 47.83 s, 5.83 tr. b., 3.91 m/s

  62. Jumping 2 S: 19/63, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  63. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  64. Agility S: 3/13, 49.78 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  65. Jumping Neděle S: 5/11, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  66. Jumping S: 12/14, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  67. Zkouška SA3: 2/4, 53.81 s, 5.81 tr. b., 3.98 m/s

  68. Zkouška SA3 I: 3/7, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  69. Zkouška SA3 II: 4/7, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  70. Třešť - K.A.T. Cup 2023, 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  71. Agility NE S: 4/5, 54.16 s, 6.16 tr. b., 3.91 m/s

  72. Agility SO S: 2/8, 54.07 s, 1.07 tr. b., 3.96 m/s

  73. Jumping NE S: Diskvalifikován

  74. Jumping SO S: 4/8, 49.11 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  75. Zkouška NE SA3: 1/2, 55.31 s, 4.31 tr. b., 3.89 m/s

  76. Zkouška SO SA3: 1/5, 57.65 s, 0.65 tr. b., 3.82 m/s

  77. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  78. Agility 1 S: 11/58, 59.59 s, 4.59 tr. b., 3.69 m/s

  79. Agility 2 S: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 S: 21/58, 49.68 s, 1.68 tr. b., 4.27 m/s

  81. Jumping 2 S: 27/54, 51.8 s, 5.8 tr. b., 3.76 m/s

  82. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 1, 13. 05. 2023

  83. 1. A3 zkouška S: 2/5, 56.68 s, 2.68 tr. b., 3.88 m/s

  84. 2. A3 zkouška S: 2/5, 54.78 s, 3.78 tr. b., 3.83 m/s

  85. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  86. Agility S neděle: 9/18, 44.13 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  87. Agility S sobota: 3/15, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  88. Jumping S neděle: 4/17, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  89. Jumping S sobota: 2/15, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  90. Zkouška SA3 neděle: 2/7, 57.91 s, 1.91 tr. b., 3.8 m/s

  91. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  92. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  93. QA1 Agility: 32/67, 53.39 s, 6.39 tr. b., 4.03 m/s

  94. QA2 Agility: 25/65, 49.78 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  95. QA3 Agility: Diskvalifikován

  96. QJ1 Jumping: 24/67, 48.14 s, 3.14 tr. b., 4.53 m/s

  97. QJ2 Jumping: 36/66, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  98. QJ3 Jumping: 31/64, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  99. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  100. Agility S: 3/17, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  101. Jumping S: 3/17, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  102. Zkouška SA3: 4/9, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  103. Brno - Dvojzkoušky s MushGO, 26. 03. 2023

  104. 1. zkouška A3 S: 5/10, 49.59 s, 1.59 tr. b., 3.69 m/s

  105. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  106. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  107. Czech Imp Jump Small: 16/30, 26.33 s, 2.33 tr. b., 4.6 m/s

  108. Jumping 1 - Small: 19/30, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  109. Jumping 2 - Small: 16/30, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  110. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  111. SA3: 2/2, 51.04 s, 6.04 tr. b., 3.64 m/s

  112. SA3 - 2. běh: 2/2, 52.13 s, 8.13 tr. b., 3.55 m/s

  113. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  114. Agility Neděle SA: 3/21, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  115. Agility S: 1/21, 42.59 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  116. Jumping neděle SA: 6/21, 41.33 s, 6.33 tr. b., 4.31 m/s

  117. Jumping S: 4/21, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  118. Zkouška Neděle SA3: 4/7, 51.1 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  119. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  120. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  121. Jumping II NE S: 7/13, 43.97 s, 6.97 tr. b., 3.82 m/s

  122. Jumping II SO S: 2/14, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  123. Jumping I NE S: 6/15, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  124. Jumping I SO S: 4/15, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  125. Zkouška NE SA3: 2/8, 62.42 s, 6.42 tr. b., 3.52 m/s

  126. Zkouška SA3: 5/9, 59.43 s, 9.43 tr. b., 3.7 m/s

  127. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping, 27. 08. 2022

  128. A3 1. zkouška S: 1/3, 60.08 s, 7.08 tr. b., 3.66 m/s

  129. A3 2. zkouška S: Diskvalifikován

  130. Jumping 2 S: 2/5, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  131. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  132. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  133. Jumping 2 S: 3/10, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  134. Jumping 3 S: 2/10, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  135. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  136. 1. Zkouška SA3: 1/2, 52.96 s, 7.96 tr. b., 3.78 m/s

  137. 2. Zkouška SA3: 1/2, 52.54 s, 9.54 tr. b., 3.77 m/s

  138. 3. Zkouška SA3: 1/3, 55.52 s, 2.52 tr. b., 3.93 m/s

  139. 4. Zkouška SA3: 2/3, 53.24 s, 11.24 tr. b., 3.72 m/s

  140. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  141. Agility S neděle: Diskvalifikován

  142. Agility S sobota: 2/11, 54.46 s, 1.46 tr. b., 3.89 m/s

  143. Jumping S neděle: 1/8, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  144. Jumping S sobota: 1/11, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  145. Zkouška SA3 neděle: 3/5, 48.31 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  146. Zkouška SA3 sobota: 1/5, 49.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  147. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  148. Jumping S: 1/22, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  149. Neděle Jumping S: 5/20, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  150. Neděle Zkouška SA3 : 1/6, 50.81 s, 2.81 tr. b., 3.78 m/s

  151. Neděle zkouška2 SA3: 4/6, 62.22 s, 16.22 tr. b., 3.26 m/s

  152. Zkouška SA3: 1/6, 50.9 s, 0.9 tr. b., 3.97 m/s

  153. Zkouška2 SA3: Diskvalifikován

  154. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  155. Jumping Open S: Diskvalifikován

  156. 1. Zkouška SA3: 2/7, 57.88 s, 2.88 tr. b., 3.8 m/s

  157. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška SA3: 3/7, 75.76 s, 25.76 tr. b., 2.88 m/s

  159. 2. Zkouška SA3: 4/6, 58.25 s, 11.25 tr. b., 3.52 m/s

  160. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  161. Agility neděle S: 4/13, 46.96 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  162. Agility sobota S: 9/16, 49.4 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  163. Jumping neděle S: 3/13, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  164. Jumping sobota S: 6/15, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  165. Zkouška neděle SA3: 3/6, 49.08 s, 0.08 tr. b., 4.07 m/s

  166. Zkouška sobota SA3: 2/10, 51.1 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  167. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  168. SA3: Diskvalifikován

  169. SA3 II.: 1/3, 58.91 s, 8.91 tr. b., 3.73 m/s

  170. Rokycany - Rokycanská skočná, 15. 04. 2022

  171. Agility S: 1/12, 52.38 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  172. Jumping S: 2/12, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  173. Zkouška SA3: 2/5, 52.39 s, 6.39 tr. b., 3.82 m/s

  174. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  175. Agility 1 - Small: 26/35, 33.74 s, 10.74 tr. b., 3.97 m/s

  176. Agility 2 - Small: 7/35, 35.07 s, 2.07 tr. b., 3.82 m/s

  177. Jumping 1 - Small: 14/34, 27.58 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  178. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  179. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  180. 1. Zkouška SA3: 3/5, 56.46 s, 3.46 tr. b., 3.88 m/s

  181. 2. Zkouška SA3: 2/5, 53.5 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  182. 3. Zkouška SA3: 2/5, 54.41 s, 0.41 tr. b., 4.04 m/s

  183. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  184. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  185. 2.zkouška SA3: 1/5, 55.38 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  186. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  187. II. Zk SA3: 2/3, 49.25 s, 3.25 tr. b., 4.06 m/s

  188. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  189. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  190. Agility Open: 5/17, 45.11 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  191. Jumping Light: Diskvalifikován

  192. Jumping Open: 5/17, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  193. KNÍRAČ - Agility Open: 3/6, 45.11 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  194. KNÍRAČ - Jumping Light : Diskvalifikován

  195. KNÍRAČ - Jumping Open: 1/6, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  196. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky 2, 09. 10. 2021

  197. SA3 I: Diskvalifikován

  198. SA3 II: 1/3, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  199. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  200. Agility Open S: 1/14, 58.48 s, 5.48 tr. b., 3.76 m/s

  201. Jumping Open S: 1/14, 49.11 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  202. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  203. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  204. Agility Open S: 3/17, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  205. Agility Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  206. Jumping Open S: 5/17, 36.18 s, 9.18 tr. b., 3.87 m/s

  207. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  208. Agility S: 9/25, 56.19 s, 8.19 tr. b., 3.81 m/s

  209. Jumping S: 7/25, 38.33 s, 0.33 tr. b., 4.59 m/s

  210. Zkouška SA3: 1/10, 53.48 s, 0.48 tr. b., 4.04 m/s

  211. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  212. Agility S: 11/23, 62.74 s, 16.74 tr. b., 3.16 m/s

  213. Jumping S: Diskvalifikován

  214. Neděle Agility S: 5/25, 48.77 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  215. Neděle Jumping S: 2/23, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  216. Neděle Zkouška S3: Diskvalifikován

  217. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  218. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  219. Agility S: Diskvalifikován

  220. Jumping S : 4/18, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  221. Zkouška SA3: 2/8, 59.27 s, 5.27 tr. b., 3.68 m/s

  222. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  223. Jumping II S: 1/19, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  224. Jumping I S: Diskvalifikován

  225. Jumping spec. S: 4/19, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  226. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  227. Druhá zkouška SA3: 3/6, 53.93 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  228. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  229. Třetí zkouška SA3: 2/6, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  230. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  231. Zkouška SA3: 1/6, 50.81 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  232. Zkouška SA3 II: 1/6, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  233. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  234. 1.zkouška SA3 NE: Diskvalifikován

  235. 1.zkouška SA3 SO: 2/10, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  236. 2.zkouška SA3 ne: 1/7, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  237. 2. zkouška SA3 SO: 1/10, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  238. 3. zkouška SA3 SO: 2/10, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  239. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  240. Czech Imp Jump Small: 4/18, 26.38 s, 0.38 tr. b., 4.17 m/s

  241. Jumping 1 - Small: 12/18, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  242. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  243. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  244. Agility S: 1/17, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  245. Jumping S: 3/17, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  246. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  247. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  248. Jumping A2,3: 3/11, 28.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  249. Zkoušky Agility: 2/6, 46.05 s, 7.05 tr. b., 3.76 m/s

  250. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  251. NE Agility S: 4/26, 46.65 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  252. NE Jumping S: 10/27, 47.78 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  253. NE Zkouška SA3: 1/14, 56.2 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  254. SO Agility S: 10/24, 46.95 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  255. So Jumping S: 2/24, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  256. SO Zkouška SA3: 3/13, 52.59 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  257. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  258. Zkouška SA3 I: 2/15, 51.19 s, 2.19 tr. b., 4.02 m/s

  259. Zkouška SA3 II: 1/15, 53.65 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  260. Zkouška SA3 III: 6/15, 48.83 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  261. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  262. Agility S: 4/26, 49.3 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  263. Jumping S: Diskvalifikován

  264. Zkouška SA3: 1/11, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  265. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  266. Agility LVT S: 2/11, 51.56 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  267. Jumping S: 2/12, 48.39 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  268. ZKOUŠKA SA3: 4/4, 50.94 s, 1.94 tr. b., 3.75 m/s

  269. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  270. Druhá SA3: 2/9, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  271. První SA3: 3/9, 49.22 s, 12.22 tr. b., 3.43 m/s

  272. Třetí SA3: 2/9, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  273. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  274. 1. běh S: Diskvalifikován

  275. 2. běh S: 1/10, 26.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  276. 3. běh S: 2/10, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  277. 4. běh S: 2/10, 26.87 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  278. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  279. Jumping S: 2/29, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  280. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  281. Zkouška 2 SA3: 9/14, 53.93 s, 10.93 tr. b., 3.76 m/s

  282. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  283. Agility S neděle : 2/19, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  284. Agility S sobota: 6/21, 44.86 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  285. Jumping S neděle: 2/19, 34.13 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  286. Jumping S sobota: 2/20, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  287. Zkouška SA3 neděle: 2/7, 49.59 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  288. Zkouška SA3 sobota : 2/7, 47.34 s, 2.34 tr. b., 3.87 m/s

  289. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  290. III. jumping S: 4/12, 39.7 s, 5.7 tr. b., 4.03 m/s

  291. III. zkouška SA3: 5/9, 38.87 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  292. II. jumping S: 5/12, 31.97 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  293. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  294. I. jumping S: 8/12, 33.06 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  295. I. zkouška SA3: 5/9, 41.24 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  296. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  297. Jumping : Diskvalifikován

  298. Zkouška I.: 4/15, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  299. Zkouška II.: 9/15, 51.5 s, 17.5 tr. b., 3.34 m/s

  300. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  301. Zkouška1 SA3: 4/15, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  302. Zkouška2 SA3: 5/15, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  303. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  304. Zkouška1 SA3: 7/12, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  305. Zkouška2 SA3: Diskvalifikován

  306. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  307. Zkouška SA3 - druhá: 1/6, 49.05 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  308. Zkouška SA3 - první: Diskvalifikován

  309. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  310. Agility S: 6/24, 52.11 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  311. Jumping S: 5/23, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  312. Zkouška SA3: 2/15, 49.51 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  313. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  314. 1. zkouška SA3: 2/12, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  315. 2. zkouška SA3: 6/12, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  316. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  317. SA3 - druhá: Diskvalifikován

  318. SA3 - první: Diskvalifikován

  319. SA3 - třetí: Diskvalifikován

  320. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  321. agility S neděle: 6/21, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  322. Jump S neděle: 3/21, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  323. Zkouška A3 - sobota - 1 S: 4/11, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  324. Zkouška A3 - sobota - 2 S: 2/11, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  325. ZKOUŠKA S A3: 4/15, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  326. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  327. Neděle Agility SA: 9/27, 40.74 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  328. Neděle Jumping SA: Diskvalifikován

  329. Neděle Zkouška SA3: Diskvalifikován

  330. Sobota Agility SA: 2/31, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  331. Sobota Jumping SA: Diskvalifikován

  332. Sobota zkouška SA3: Diskvalifikován

  333. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  334. Agility: 3/21, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  335. Jumping: 1/21, 26.48 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  336. Zkouška A3: 1/9, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  337. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  338. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  339. 2. běh SA3: 6/8, 49.78 s, 6.78 tr. b., 3.88 m/s

  340. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  341. AGILITY: Diskvalifikován

  342. JUMPING: 1/28, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  343. SA3: 2/9, 46.75 s, 0.75 tr. b., 3.94 m/s

  344. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  345. Agility open S: 2/9, 45.59 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  346. Jumping open S: 5/9, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  347. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  348. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  349. SA3_1: Diskvalifikován

  350. SA3_2: Diskvalifikován

  351. SA3_3: Diskvalifikován

  352. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  353. Agility neděle: Diskvalifikován

  354. Agility sobota: 7/21, 41.89 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  355. A3S neděle: 5/8, 49.83 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  356. A3S sobota: 4/9, 49.59 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  357. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  358. Jumping sobota: 1/21, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  359. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  360. QA1 agility: 29/48, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  361. QA2 agility: Diskvalifikován

  362. QA3 agility: 28/48, 51.09 s, 7.09 tr. b., 4.05 m/s

  363. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  364. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  365. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  366. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  367. Jumping SA3 - I: 4/11, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  368. Jumping SA3 - II: 2/11, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  369. Jumping speciál SA3: 7/11, 46.93 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  370. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  371. Jumping 1: 11/21, 42.2 s, 9.2 tr. b., 3.6 m/s

  372. JUMPING 2: 8/21, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  373. JUMPING 3 : 2/21, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  374. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  375. Agility neděle S: 6/22, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  376. Agility sobota S: 5/28, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  377. Jumping neděle S: 5/22, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  378. Jumping sobota S: 7/28, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  379. Zkouška neděle SA3: 3/13, 48.54 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  380. Zkouška sobota SA3: 7/13, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  381. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  382. AGILITY: 4/32, 49.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  383. JUMPING: Diskvalifikován

  384. SA3: 4/17, 48.73 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  385. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  386. Jumping S: Diskvalifikován

  387. Zkouška SA3 I: 5/17, 49.67 s, 1.67 tr. b., 3.95 m/s

  388. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  389. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  390. SA3 I.: 6/20, 45.96 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  391. SA3 II.: 10/20, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  392. SA3 III.: Diskvalifikován

  393. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  394. SA3 I.: Diskvalifikován

  395. SA3 II.: 7/12, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  396. SA3 III.: 5/12, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  397. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  398. Horní Počernice, 1. běh: 2/5, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  399. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  400. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  401. III. jumping S: 11/27, 45.68 s, 14.68 tr. b., 3.77 m/s

  402. II.jumping S: 14/26, 47.32 s, 14.32 tr. b., 3.8 m/s

  403. I. jumping S: Diskvalifikován

  404. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  405. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  406. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  407. Heroutice u Neveklova - 11. VÁNOČNÍ DÁREK, 08. 12. 2018

  408. Agility S: Diskvalifikován

  409. Jumping S: Diskvalifikován

  410. Zkouška SA3: 2/4, 50.33 s, 11.33 tr. b., 3.48 m/s

  411. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  412. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  413. 2. zkouška SA3: 1/3, 50.25 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  414. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  415. Agility S: 14/34, 43.3 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  416. Jumping S: 6/33, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  417. Zkouška_neděle SA3: 9/16, 51.01 s, 9.01 tr. b., 3.71 m/s

  418. Zkouška_sobota_01 SA3: Diskvalifikován

  419. Zkouška_sobota_02 SA3: 6/14, 42.93 s, 1.93 tr. b., 3.8 m/s

  420. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  421. Agility open S: Diskvalifikován

  422. Jumping open S: 4/26, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  423. Zkouška SA3: 1/10, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  424. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  425. __1.SA3 SA3: 3/9, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  426. __2.SA3 SA3: 6/9, 45.79 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  427. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  428. 1.Zka - SA3: 5/10, 50.74 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  429. 2.Zka - SA3: 2/10, 52.17 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  430. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  431. 1. běh SA3: 4/8, 50.06 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  432. 2. běh SA3: 3/8, 49.86 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  433. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  434. AGILITY: 4/20, 42.23 s, 0.23 tr. b., 3.6 m/s

  435. JUMPING: 2/20, 34.02 s, 0.02 tr. b., 3.91 m/s

  436. SA3: Diskvalifikován

  437. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  438. Agility S: 3/20, 44.23 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  439. Jumping S: 1/19, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  440. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  441. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  442. Druhý běh SA3: 5/9, 45.12 s, 10.12 tr. b., 3.59 m/s

  443. Jumping S: 11/17, 40.69 s, 10.69 tr. b., 3.93 m/s

  444. První běh SA3: 2/9, 39.13 s, 2.13 tr. b., 3.76 m/s

  445. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  446. JUMPING: 4/19, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  447. Jumping II: Diskvalifikován

  448. Ztřeštěněc: 3/19, 41.35 s, 0.0 tr. b., 2.25 m/s

  449. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  450. AGILITY: 2/22, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  451. AGILITY: Diskvalifikován

  452. JUMPING: 1/24, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  453. JUMPING: 11/22, 32.81 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  454. SA3: 1/8, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  455. SA3: Diskvalifikován

  456. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  457. agility SA: 2/28, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  458. jumping SA: 2/28, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  459. zkouška SA3: 4/7, 47.54 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  460. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  461. SA I: 3/5, 55.22 s, 20.22 tr. b., 3.33 m/s

  462. SA II: Diskvalifikován

  463. SA III: Diskvalifikován

  464. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  465. Agility_: Diskvalifikován

  466. Jumping_: Diskvalifikován

  467. Zkouška - SA3: 1/11, 48.08 s, 0.08 tr. b., 4.03 m/s

  468. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  469. Agility SA: Diskvalifikován

  470. Jumping SA: 4/30, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  471. Zkouška SA3: 6/10, 51.38 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  472. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  473. III. zkouška SA3: 3/7, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  474. II. Zkouška SA3: 2/10, 53.44 s, 1.44 tr. b., 3.71 m/s

  475. I. Zkouška SA3: 3/10, 47.53 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  476. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  477. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  478. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 8/26, 38.18 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  479. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  480. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  481. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  482. Zkouška 2 - SA3: Diskvalifikován

  483. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  484. Agility open S: 4/27, 39.97 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  485. Jumping open S: 3/25, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  486. zkouška_sobota_01 SA3: Diskvalifikován

  487. Zkouška_sobota_02 SA3: Diskvalifikován

  488. Zkoušky_neděle SA3: 2/9, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  489. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  490. Okrouhlice, Zkoušky: 4/7, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  491. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  492. Agility Open S: 2/27, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  493. Jumping Open S: 4/25, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  494. Zkouška SA3 SA3: Diskvalifikován

  495. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  496. Zkouška 1 - SA3: 3/11, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  497. Zkouška 2 - SA3: Diskvalifikován

  498. Zkouška 3 - SA3: 2/11, 41.37 s, 2.37 tr. b., 3.58 m/s

  499. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  500. Agility S: Diskvalifikován

  501. Jumping Neděle S: 11/34, 44.4 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  502. Jumping S: 4/34, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  503. Jumping 2 Neděle S: Diskvalifikován

  504. Zkoušky neděle SA3: 3/14, 37.37 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  505. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  506. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  507. AGILITY: Diskvalifikován

  508. JUMPING: 2/27, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  509. SA3: Diskvalifikován

  510. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  511. Agility open S: 3/23, 42.06 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  512. JUMPING: Diskvalifikován

  513. Zkouška S A3: 1/10, 46.55 s, 0.55 tr. b., 3.72 m/s

  514. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  515. Nové Hrady, Zkoušky: 2/4, 44.44 s, 2.44 tr. b., 3.74 m/s

  516. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  517. AGILITY: 2/23, 47.27 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  518. JUMPING: 5/23, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  519. Speciální: 6/23, 58.52 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  520. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  521. 1. zkouska A3 SA3: 4/9, 48.13 s, 6.13 tr. b., 3.55 m/s

  522. 2. zkouska A3 SA3: 1/9, 48.46 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  523. 3. zkouska A3 SA3: 1/9, 43.79 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  524. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  525. AGILITY: 3/32, 45.26 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  526. AGILITY: Diskvalifikován

  527. JUMPING: 11/30, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  528. JUMPING: Diskvalifikován

  529. SA3: Diskvalifikován

  530. SA3: Diskvalifikován

  531. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  532. Agility_: Diskvalifikován

  533. Jumping_: Diskvalifikován

  534. Zkouška - SA2: 3/6, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  535. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  536. Agility : 6/21, 49.96 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  537. Jumping : 13/21, 44.43 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  538. Zlouška A2: 1/8, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  539. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  540. SA I: 1/18, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  541. SA II: 1/18, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  542. SA III: 5/18, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  543. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  544. Agility NE S: Diskvalifikován

  545. Agility SO S: Diskvalifikován

  546. Jump NE S: 5/27, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  547. Jump SO S: 13/27, 45.81 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  548. Zkouška NE SA2: 3/10, 43.85 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  549. Zkouška SO SA2: Diskvalifikován

  550. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  551. Jumping S: Diskvalifikován

  552. 1. Zkouška SA2: 4/8, 41.95 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  553. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  554. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  555. AGILITY: 8/25, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  556. JUMPING: 19/25, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  557. SA2: 2/9, 47.23 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  558. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  559. Heroutice, 1. běh: 1/15, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  560. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  561. Heroutice, 3. běh: 4/16, 42.09 s, 2.09 tr. b., 3.49 m/s

  562. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  563. Heroutice, 1. běh: 2/9, 52.98 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  564. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  565. Heroutice, 3. běh: 4/9, 43.97 s, 6.97 tr. b., 3.32 m/s

  566. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  567. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  568. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 9/22, 35.7 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  569. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 3/5, 40.42 s, 5.42 tr. b., 3.61 m/s

  570. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  571. Czech Imp Jump Small: 16/31, 22.93 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  572. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  573. Jumping 2 Small: 19/31, 41.63 s, 10.63 tr. b., 3.46 m/s

  574. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  575. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  576. Heroutice, 2. běh: 3/12, 45.13 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  577. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  578. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  579. Horní Počernice, 1. běh: 7/17, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  580. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  581. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  582. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  583. agility zkouška 1 SA2: 2/12, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  584. agility zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  585. jumping S: Diskvalifikován

  586. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  587. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  588. 2. zkouška SA2: 6/15, 48.66 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  589. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  590. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  591. SA2 - 1. zkouška SA2: 1/6, 41.8 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  592. SA2 - 2. zkouška SA2: 1/6, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  593. SA2 - 3. zkouška SA2: 2/6, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  594. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  595. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  596. Zkouška I. SA1: 1/7, 37.15 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  597. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  598. Agility: 3/20, 48.87 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  599. Jumping: Diskvalifikován

  600. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  601. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  602. Agility: Diskvalifikován

  603. Jumping: Diskvalifikován

  604. Zkouška SA1: 2/7, 43.04 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  605. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  606. AGILITY: 4/27, 52.1 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  607. JUMPING: 14/33, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  608. Mistrovství republiky KCHK knírač malý: Diskvalifikován

  609. SA1: Diskvalifikován

  610. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  611. Agility S: 11/26, 44.62 s, 5.62 tr. b., 3.88 m/s

  612. Jumping S: 6/26, 37.39 s, 0.39 tr. b., 3.93 m/s

  613. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  614. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  615. Druhá zkouška SA1: 1/6, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  616. První zkouška SA1: 1/6, 37.32 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  617. Třetí zkouška SA1: 1/6, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  618. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  619. Agility: 8/25, 48.27 s, 14.27 tr. b., 3.52 m/s

  620. Jumping: Diskvalifikován

  621. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  622. AGILITY ne: Diskvalifikován

  623. AGILITY so: 17/25, 58.11 s, 23.11 tr. b., 2.65 m/s

  624. JUMPING ne: Diskvalifikován

  625. JUMPING so: 13/25, 42.86 s, 7.86 tr. b., 3.45 m/s

  626. SA1: 1/4, 39.89 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  627. SA1: 2/4, 42.32 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  628. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  629. AGILITY: 17/31, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  630. JUMPING: 16/31, 44.06 s, 7.06 tr. b., 3.59 m/s

  631. SA1: Diskvalifikován

  632. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  633. Horní Počernice, 1. běh: 5/10, 43.0 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  634. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  635. Horní Počernice, 3. běh: 1/10, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  636. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  637. Zkouska SA1 3: Diskvalifikován

  638. Zkouska SA1 4: 1/13, 47.63 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  639. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  640. 2. zkouška SA1: 3/4, 32.18 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  641. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  642. AGILITY : Diskvalifikován

  643. JUMPING : Diskvalifikován

  644. Zkoušky SA1: 5/9, 42.83 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  645. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  646. 1. zkouška SA1: 1/5, 36.66 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  647. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  648. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  649. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  650. 1. zkouška SA1: 3/5, 36.16 s, 10.0 tr. b., 2.9 m/s

  651. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  652. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  653. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  654. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  655. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  656. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  657. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  658. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 2/6, 36.48 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s