040921

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Amalie Dovaly, Psí škola Kopaniny

    Arrow_down

Pes

  1. Gummy Bear Perla z Polabí, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  2. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška SA3: 3/7, 50.53 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  4. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  5. Druhá zkouška: 6/6, 53.09 s, 10.09 tr. b., 3.96 m/s

  6. První zkouška: Diskvalifikován

  7. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  8. Agility I S: Diskvalifikován

  9. Jumping II Special S: 7/15, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  10. Jumping I S: 5/15, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  11. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  12. 1. zkouška SA3: 2/7, 49.87 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  13. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  15. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 23. 09. 2023

  16. 1. Zkouška SA3: 3/3, 60.52 s, 20.52 tr. b., 3.39 m/s

  17. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  18. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  19. Agility S: 11/30, 58.37 s, 26.37 tr. b., 3.75 m/s

  20. Jumping S: Diskvalifikován

  21. Tuneliáda S: 14/30, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  22. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem s Calibrou, 16. 09. 2023 - 17. 09. 2023

  23. Agility Neděle S: Diskvalifikován

  24. Jumping neděle S: 5/10, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  25. Zkouška neděle S3: 2/4, 44.88 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  26. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  27. Agility Družstev S: 11/25, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  28. Agility Jednotlivci Junioři S: 5/13, 47.59 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  29. Jumping Družstev S: 20/25, 42.69 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  30. Jumping Jednotlivci Junioři S: 10/14, 47.07 s, 11.07 tr. b., 4.08 m/s

  31. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  32. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: 33/66, 54.18 s, 13.18 tr. b., 3.89 m/s

  33. FRIDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  34. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL: 43/67, 48.86 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  35. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  36. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: 25/38, 49.2 s, 17.2 tr. b., 4.31 m/s

  37. SATURDAY - JUMPING TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  38. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  39. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  40. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  41. 1. Zkouška SA3: 2/6, 51.4 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  42. 2. Zkouška SA3: 3/6, 53.92 s, 12.92 tr. b., 3.82 m/s

  43. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  45. Agility 1 S: 23/62, 50.52 s, 6.52 tr. b., 4.08 m/s

  46. Agility 2 S: 36/59, 56.93 s, 16.93 tr. b., 3.79 m/s

  47. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  48. Jumping 2 S: 36/63, 39.56 s, 14.56 tr. b., 3.84 m/s

  49. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  50. Agility 1 S: Diskvalifikován

  51. Agility 2 S: Diskvalifikován

  52. Jumping 1 S: 29/58, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  53. Jumping 2 S: 32/54, 51.81 s, 15.81 tr. b., 3.76 m/s

  54. Aš - Kopaninský hop, 14. 05. 2023

  55. Agility S: Diskvalifikován

  56. Jumping S: Diskvalifikován

  57. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  59. Agility IV Small: 5/15, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  60. Agility VI Small: 9/15, 46.38 s, 8.38 tr. b., 3.75 m/s

  61. Agility V Small: Diskvalifikován

  62. Jumping III Small: Diskvalifikován

  63. Jumping IV Small: 9/15, 39.6 s, 11.6 tr. b., 3.89 m/s

  64. Mariánské Lázně - Jarní zkoušky s Calibrou, 15. 04. 2023

  65. Zkouška 1 S3: 1/3, 53.28 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  66. Zkouška 2 S3: Diskvalifikován

  67. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 04. 2023

  68. Druhá zkouška: 1/3, 47.55 s, 15.55 tr. b., 3.58 m/s

  69. První zkouška: 2/3, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  70. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  71. Agility 1 S: 4/14, 46.26 s, 1.26 tr. b., 3.72 m/s

  72. Agility 2 S: Diskvalifikován

  73. Agility 3 S: 10/14, 50.78 s, 20.78 tr. b., 3.29 m/s

  74. Jumping 1 S: 8/14, 43.87 s, 8.87 tr. b., 3.65 m/s

  75. Jumping 2 S: 6/14, 36.38 s, 2.38 tr. b., 3.9 m/s

  76. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  77. Agility 1 S: Diskvalifikován

  78. Agility 2 S: 16/21, 46.36 s, 17.36 tr. b., 4.06 m/s

  79. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  80. Jumping 2 S: 18/21, 40.16 s, 10.16 tr. b., 3.56 m/s

  81. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  82. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. 3. Zkouška SA3: 3/10, 50.42 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  85. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  86. Agility OPEN S: 7/15, 55.04 s, 10.04 tr. b., 4.0 m/s

  87. Jumping OPEN S neděle: Diskvalifikován

  88. Jumping OPEN S sobota: Diskvalifikován

  89. Zkouška SA3 neděle: 2/6, 55.46 s, 18.46 tr. b., 3.82 m/s

  90. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  91. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  92. 1. Zkouška SA3: 2/4, 56.55 s, 6.55 tr. b., 3.89 m/s

  93. 2. Zkouška SA3: 1/4, 58.63 s, 15.63 tr. b., 3.75 m/s

  94. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  96. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška SA3: 6/8, 50.56 s, 17.56 tr. b., 3.96 m/s

  98. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  99. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška SA3: 2/5, 51.71 s, 12.71 tr. b., 4.0 m/s

  101. 3. Zkouška SA3: 3/5, 50.2 s, 15.2 tr. b., 4.2 m/s

  102. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  103. 1. Zkouška SA2: 3/7, 46.69 s, 10.19 tr. b., 3.77 m/s

  104. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. 3. Zkouška SA2: 3/7, 49.04 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  106. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  107. 1. Zkouška SA2: 3/4, 52.94 s, 21.44 tr. b., 3.7 m/s

  108. 2. Zkouška SA2: 2/4, 53.29 s, 15.29 tr. b., 3.42 m/s

  109. 3. Zkouška SA2: 3/4, 50.6 s, 7.6 tr. b., 3.6 m/s

  110. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  111. Agility J: 16/18, 51.82 s, 13.82 tr. b., 3.94 m/s

  112. Agility Squads as Individual: 17/30, 49.79 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  113. Jumping J: Diskvalifikován

  114. Jumping Squads as Individual: 26/30, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  115. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  116. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška SA2: 1/4, 51.34 s, 12.34 tr. b., 3.78 m/s

  118. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  119. Agility Neděle SA: 9/21, 45.14 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  120. Jumping neděle SA: 7/21, 44.53 s, 9.53 tr. b., 4.0 m/s

  121. Zkouška Neděle SA2: 2/5, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  122. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping, 27. 08. 2022

  123. A2 1. zkouška S: Diskvalifikován

  124. A2 2. zkouška S: Diskvalifikován

  125. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  126. 1. Zkouška SA2: 1/4, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  127. 2. Zkouška SA2: 1/4, 49.19 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  128. 3. Zkouška SA2: 1/4, 56.64 s, 22.64 tr. b., 3.44 m/s

  129. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 02. 07. 2022

  130. 1. Zkouška SA2: 3/4, 52.41 s, 14.41 tr. b., 3.43 m/s

  131. 2. Zkouška SA2: 1/4, 44.1 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  132. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  133. Agility 1 S: 15/36, 61.17 s, 17.17 tr. b., 3.55 m/s

  134. Agility 2 S: 12/32, 50.35 s, 5.35 tr. b., 4.17 m/s

  135. Jumping 1 S: 9/35, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  136. Jumping 2 S: 6/32, 47.44 s, 1.44 tr. b., 4.03 m/s

  137. Kopaniny u Aše - Kopaninský jumpingový speciál, 11. 06. 2022

  138. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  139. Jumping 2 S: 6/7, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  140. Jumping 3 S: 1/7, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  141. Jumping 4 S: 2/7, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  142. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  143. Jumping S: 7/22, 43.96 s, 7.96 tr. b., 3.82 m/s

  144. Neděle Jumping S: 9/20, 39.7 s, 5.7 tr. b., 4.03 m/s

  145. Neděle Zkouška SA2 : 1/7, 50.93 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  146. Neděle Zkouška2 SA2: 2/7, 46.03 s, 0.03 tr. b., 3.74 m/s

  147. Zkouška SA2: 4/7, 60.54 s, 23.54 tr. b., 2.97 m/s

  148. Zkouška2 SA2: 3/7, 54.11 s, 17.11 tr. b., 3.2 m/s

  149. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  150. Agility S: 1/11, 56.59 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  151. Jumping S: Diskvalifikován

  152. Jumping 2 S: 3/12, 50.86 s, 5.86 tr. b., 3.87 m/s

  153. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  154. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  155. Zkouška 3 SA2: 2/3, 55.51 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  156. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  157. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška SA1: 1/5, 42.25 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  159. 3. Zkouška SA1: 1/5, 40.67 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  160. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  161. 1. Zkouška SA1: 1/4, 40.72 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  162. 2. Zkouška SA1: 1/4, 40.34 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  163. 3. Zkouška SA1: 2/4, 39.74 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  164. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  165. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  166. 2. Zkouška SA1: 2/5, 43.81 s, 12.81 tr. b., 3.31 m/s

  167. 3. Zkouška SA1: 2/5, 43.65 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  168. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  169. 1. Zkouška SA1: 2/5, 42.74 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  170. 2. Zkouška SA1: 3/5, 42.07 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  171. 3. Zkouška SA1: 1/5, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  172. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  173. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  175. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  176. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  177. První zkouška: Diskvalifikován

  178. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  179. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  180. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  181. 3. Zkouška SA1: 3/5, 44.91 s, 12.91 tr. b., 3.34 m/s

  182. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  183. 1. Zkouška SA1: 6/8, 50.22 s, 18.22 tr. b., 3.09 m/s

  184. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  185. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  186. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  187. 1. Zkouška SA1 sobota: 2/5, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  188. 2. Zkouška SA1 sobota: Diskvalifikován

  189. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  190. Agility Open S: 9/17, 45.07 s, 6.07 tr. b., 3.88 m/s

  191. Agility Zkouška A1 S: 2/6, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  192. Jumping Open S: 7/17, 38.53 s, 11.53 tr. b., 3.63 m/s