Cz En

070917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Josef Honner, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Vikki Lovely Day, Kříženec

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  2. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  3. 2. Jumping S: 6/11, 48.36 s, 11.36 tr. b., 3.62 m/s

  4. 2. Zkouška SA2: 2/3, 56.01 s, 1.01 tr. b., 3.84 m/s

  5. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  6. Agility S: Diskvalifikován

  7. Jumping S: 5/14, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  8. Zkouška SA2: 4/5, 50.47 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  9. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  10. Agility Individual: 29/67, 49.12 s, 0.12 tr. b., 4.15 m/s

  11. Agility Squads as Individual: 25/69, 47.22 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  12. Jumping Individual: Diskvalifikován

  13. Jumping Squads as Individual: 44/68, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  14. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  15. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  16. Agility Spokojenypes.cz S: 9/18, 57.88 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  17. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  18. Jumping Short S Jacob & Joseph: 11/18, 32.03 s, 7.03 tr. b., 4.06 m/s

  19. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  20. 1. Zkouška SA2: 1/1, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  21. 2. Zkouška SA2: 1/1, 40.26 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  22. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  23. Jumping 1 - S: 2/19, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  24. Jumping 2 - S: 6/19, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  25. Jumping 3 - S: 5/18, 46.47 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  26. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  27. I. agility S: Diskvalifikován

  28. II. agility S: 19/65, 49.76 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  29. II. jumping S: 26/63, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  30. I. jumping S: Diskvalifikován

  31. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  32. II. zkouška A2 S: 4/6, 44.57 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  33. I. zkouška A2 S: 3/6, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  34. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  35. SA2- 1 běh: Diskvalifikován

  36. SA2- 2 běh: Diskvalifikován

  37. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  38. II. zkouška SA2: 1/9, 42.34 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  39. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  41. Agility Spokojeného psa S: 14/22, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  42. Jacob & Joseph Jumping S: 12/22, 29.99 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  43. Jelenův Jumping S: 12/22, 41.31 s, 11.31 tr. b., 4.12 m/s

  44. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  45. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  46. A2 II S: Diskvalifikován

  47. A2 I S: 4/7, 83.86 s, 50.86 tr. b., 2.22 m/s

  48. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  49. II. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  50. I. zkouška SA2 neděle: 5/8, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  51. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  52. Czech Imp Jump Small: 10/29, 30.0 s, 13.0 tr. b., 3.57 m/s

  53. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 - Small: 18/29, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  55. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  56. Agility S: 4/10, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  57. Jumping S: Diskvalifikován

  58. Zkouška SA2: 1/7, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  59. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  60. SA2 - I.: 2/7, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  61. SA2 - II.: 4/7, 46.96 s, 10.96 tr. b., 3.62 m/s

  62. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  63. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 - S: 3/13, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  65. Jumping 3 - S: 10/13, 37.24 s, 7.24 tr. b., 3.79 m/s

  66. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  67. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  68. 2. Zka - SA1: 1/3, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  69. Jumping - Small: 14/25, 31.66 s, 1.66 tr. b., 3.82 m/s

  70. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  71. SA1 I: 3/8, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  72. SA1 II: 4/8, 42.49 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  73. SA1 III: 4/8, 41.48 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  74. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  75. AGILITY S: 18/32, 54.19 s, 7.19 tr. b., 3.91 m/s

  76. JUMPING S: 15/33, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  77. ZKOUŠKA SA1: 2/9, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  78. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  79. Agility I: 34/81, 54.61 s, 8.61 tr. b., 3.9 m/s

  80. Agility II: 27/75, 50.82 s, 6.82 tr. b., 3.78 m/s

  81. Jumping I: 62/81, 46.41 s, 7.6 tr. b., 3.96 m/s

  82. Jumping II: 35/79, 45.12 s, 0.12 tr. b., 4.34 m/s

  83. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  84. Zkouška SA1 I: 1/8, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  85. Zkouška SA1 II: 2/8, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  86. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  87. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  88. 2. Zka - SA1: 2/15, 37.16 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  89. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  90. Czech Imp Jump: 12/21, 28.87 s, 7.87 tr. b., 3.74 m/s

  91. Jumping 1: 8/21, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  92. Jumping 2: 10/21, 46.87 s, 16.87 tr. b., 3.73 m/s

  93. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  94. Czech Imp Jump: 9/26, 28.45 s, 2.45 tr. b., 3.76 m/s

  95. Jumping 1: Diskvalifikován

  96. Jumping 2: 14/27, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  97. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  98. Czech Imp Jump: 19/30, 28.31 s, 6.31 tr. b., 3.46 m/s

  99. Jumping 1: 15/31, 46.04 s, 18.04 tr. b., 2.85 m/s

  100. Jumping 2: Diskvalifikován

  101. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  102. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  103. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  104. Jumping SA neděle: 11/20, 57.26 s, 13.26 tr. b., 3.63 m/s

  105. Jumping SA sobota: 8/22, 46.99 s, 7.99 tr. b., 3.77 m/s

  106. Zkoušky SA1 sobota: 1/3, 51.28 s, 13.28 tr. b., 3.1 m/s

  107. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  108. Agility 1 S: Diskvalifikován

  109. Agility 2 S: 5/13, 52.99 s, 0.99 tr. b., 3.6 m/s

  110. Jumping 1 S: 10/14, 53.03 s, 19.03 tr. b., 3.26 m/s

  111. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  112. Jumping 3 S: 7/13, 48.84 s, 12.84 tr. b., 3.56 m/s

  113. Zkouška SA1: 3/4, 55.91 s, 16.91 tr. b., 2.95 m/s

  114. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  115. AGILITY: 4/10, 63.89 s, 16.89 tr. b., 2.91 m/s

  116. JUMPING: Diskvalifikován

  117. SA1: Diskvalifikován

  118. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  119. Agility S: 23/34, 55.42 s, 23.42 tr. b., 2.91 m/s

  120. Jumping S: 20/33, 43.87 s, 14.87 tr. b., 2.94 m/s

  121. Zkouška_neděle SA1: Diskvalifikován

  122. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  123. Agility S: Diskvalifikován

  124. Hra S: 1/7, 37.24 s, 0.0 tr. b., 2.79 m/s

  125. Jumping S: 7/8, 51.31 s, 27.31 tr. b., 2.49 m/s

  126. Zkouška SA1: 2/3, 40.02 s, 1.02 tr. b., 3.25 m/s