Cz En

070917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Josef Honner, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Vikki Lovely Day, Kříženec

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  2. Agility S: 4/10, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. Zkouška SA2: 1/7, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  5. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  6. SA2 - I.: 2/7, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  7. SA2 - II.: 4/7, 46.96 s, 10.96 tr. b., 3.62 m/s

  8. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  9. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  10. Jumping 2 - S: 3/13, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  11. Jumping 3 - S: 10/13, 37.24 s, 7.24 tr. b., 3.79 m/s

  12. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  13. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  14. 2. Zka - SA1: 1/3, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  15. Jumping - Small: 14/25, 31.66 s, 1.66 tr. b., 3.82 m/s

  16. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  17. SA1 I: 3/8, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  18. SA1 II: 4/8, 42.49 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  19. SA1 III: 4/8, 41.48 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  20. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  21. AGILITY S: 18/32, 54.19 s, 7.19 tr. b., 3.91 m/s

  22. JUMPING S: 15/33, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  23. ZKOUŠKA SA1: 2/9, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  24. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  25. Agility I: 34/81, 54.61 s, 8.61 tr. b., 3.9 m/s

  26. Agility II: 27/75, 50.82 s, 6.82 tr. b., 3.78 m/s

  27. Jumping I: 62/81, 46.41 s, 7.6 tr. b., 3.96 m/s

  28. Jumping II: 35/79, 45.12 s, 0.12 tr. b., 4.34 m/s

  29. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  30. Zkouška SA1 I: 1/8, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  31. Zkouška SA1 II: 2/8, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  32. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  33. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  34. 2. Zka - SA1: 2/15, 37.16 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  35. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  36. Czech Imp Jump: 12/21, 28.87 s, 7.87 tr. b., 3.74 m/s

  37. Jumping 1: 8/21, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  38. Jumping 2: 10/21, 46.87 s, 16.87 tr. b., 3.73 m/s

  39. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  40. Czech Imp Jump: 9/26, 28.45 s, 2.45 tr. b., 3.76 m/s

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: 14/27, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  43. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  44. Czech Imp Jump: 19/30, 28.31 s, 6.31 tr. b., 3.46 m/s

  45. Jumping 1: 15/31, 46.04 s, 18.04 tr. b., 2.85 m/s

  46. Jumping 2: Diskvalifikován

  47. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  48. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  49. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  50. Jumping SA neděle: 11/20, 57.26 s, 13.26 tr. b., 3.63 m/s

  51. Jumping SA sobota: 8/22, 46.99 s, 7.99 tr. b., 3.77 m/s

  52. Zkoušky SA1 sobota: 1/3, 51.28 s, 13.28 tr. b., 3.1 m/s

  53. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  54. Agility 1 S: Diskvalifikován

  55. Agility 2 S: 5/13, 52.99 s, 0.99 tr. b., 3.6 m/s

  56. Jumping 1 S: 10/14, 53.03 s, 19.03 tr. b., 3.26 m/s

  57. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  58. Jumping 3 S: 7/13, 48.84 s, 12.84 tr. b., 3.56 m/s

  59. Zkouška SA1: 3/4, 55.91 s, 16.91 tr. b., 2.95 m/s

  60. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  61. AGILITY: 4/10, 63.89 s, 16.89 tr. b., 2.91 m/s

  62. JUMPING: Diskvalifikován

  63. SA1: Diskvalifikován

  64. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  65. Agility S: 23/34, 55.42 s, 23.42 tr. b., 2.91 m/s

  66. Jumping S: 20/33, 43.87 s, 14.87 tr. b., 2.94 m/s

  67. Zkouška_neděle SA1: Diskvalifikován

  68. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  69. Agility S: Diskvalifikován

  70. Hra S: 1/7, 37.24 s, 0.0 tr. b., 2.79 m/s

  71. Jumping S: 7/8, 51.31 s, 27.31 tr. b., 2.49 m/s

  72. Zkouška SA1: 2/3, 40.02 s, 1.02 tr. b., 3.25 m/s