Alena Zbožínková

  1. Číslo: 002964
  2. OSA: Nučická smečka
  3. Člen KA: Ne
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 10. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 031411 (XS), Arnold

    Arrow_down
  2. 070512 (XS), Debie Od Čeníčka

    Arrow_down
  3. 073313 (XS), Cargo Abeceda

    Arrow_down
  4. 086814 (XS), Ewa Královská Manta

    Arrow_down
  5. 054815 (S), Favorit Falko Killers Hole

    Arrow_down
  6. 026117 (ML), Kyilea Darley Arabian

    Arrow_down
  7. 042917 (S), Boreggo Life Victory

    Arrow_down
  8. 029418 (L), Bubble Birell Rainy Love

    Arrow_down
  9. 076719 (S), Eneesa Aidan Lukato Gold

    Arrow_down
  10. 076819, Calibra

    Arrow_down
  11. 077019, Bíba

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  2. Agility OPEN S, Eneesa Aidan Lukato Gold: 4/14, 77.51 s, 43.51 tr. b., 2.79 m/s

  3. Jumping OPEN S, Eneesa Aidan Lukato Gold: 7/13, 47.29 s, 13.29 tr. b., 3.68 m/s

  4. ZkA. I. SA1, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  5. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  6. 1. zkouška A1 S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška A1 S, Eneesa Aidan Lukato Gold: 2/3, 46.59 s, 12.59 tr. b., 3.24 m/s

  8. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  9. SA1, Eneesa Aidan Lukato Gold: 1/3, 42.72 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  10. SA1 II., Eneesa Aidan Lukato Gold: 1/3, 44.3 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  12. Agility Open, Eneesa Aidan Lukato Gold: 2/7, 51.21 s, 14.21 tr. b., 3.42 m/s

  13. Jumping Light, Eneesa Aidan Lukato Gold: 3/7, 28.93 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  14. Jumping Open, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  15. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  16. Agility 1 S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  17. Agility 2 S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  18. Jumping 1 S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 S, Eneesa Aidan Lukato Gold: 22/44, 43.91 s, 7.91 tr. b., 3.87 m/s

  20. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  21. Jumping II S A1, Eneesa Aidan Lukato Gold: 2/4, 40.7 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  22. Jumping I S A1, Eneesa Aidan Lukato Gold: 3/4, 35.48 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  23. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  24. II. zkouška A1 S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  25. I, zkouška A1 S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  26. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  27. II. Zk SA1, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  28. I. Zk SA1, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  29. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  30. I. agility S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  31. II. agility S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  32. II. jumping S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  33. I. jumping S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  34. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  35. II. zkouška S, Eneesa Aidan Lukato Gold: 1/2, 45.66 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  36. I. zkouška S, Eneesa Aidan Lukato Gold: 1/2, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  37. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  38. III. jumping S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  39. II. jumping S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  40. II. zkouška SA1, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  41. I. jumping S, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  42. I. zkouška SA1, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  43. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  44. 1.běh bez zón, Eneesa Aidan Lukato Gold: 29/40, 29.67 s, 13.67 tr. b., 3.57 m/s

  45. 1.běh se zónami, Eneesa Aidan Lukato Gold: 17/41, 26.51 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  46. 2.běh bez zón, Eneesa Aidan Lukato Gold: 12/39, 20.35 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  47. 2.běh se zónami, Eneesa Aidan Lukato Gold: Diskvalifikován

  48. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  49. Jumping 1 L L, Bubble Birell Rainy Love: 14/33, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  50. Jumping 2 L L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  51. Slalomář L L, Bubble Birell Rainy Love: 6/20, 13.07 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  52. Tuneliáda L L, Bubble Birell Rainy Love: 12/31, 16.28 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  53. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  54. Agility II. L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  55. Agility I. L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  56. Jumping II. L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  57. Jumping I. L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  58. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  59. I Agility Open, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  60. II Agility Open, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  61. II Jumping Open, Bubble Birell Rainy Love: 46/135, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  62. I Jumping Open, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  63. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  64. Jumping II. S, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  65. Jumping I. S, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  66. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  67. Agility S, Boreggo Life Victory: 21/35, 44.32 s, 25.0 tr. b., 4.22 m/s

  68. Jumping S, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  69. Zkouška - SA1, Boreggo Life Victory: 6/11, 25.68 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  70. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  71. Zkouška II SA1, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  72. Zkouška I SA1, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  73. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  74. Agility - Ne, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  75. Agility - Ne, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  76. Agility - So, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  77. Agility - So, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  78. Jumping - Ne, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  79. Jumping - Ne, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  80. Jumping - So, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  81. Jumping - So, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  82. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  83. Ne-, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  84. Ne-Agility, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  85. Ne-Jumping, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  86. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  87. QA4 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  88. QA5 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  89. QA6 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  90. QJ4 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  91. QJ5 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  92. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  93. QA1 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  94. QA2 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  95. QA3 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  96. QJ1 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  97. QJ2 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  98. QJ3 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  99. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  100. Druhý běh SA1, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  101. První běh SA1, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  102. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  103. Agility 1, Kyilea Darley Arabian: Diskvalifikován

  104. Agility 2, Kyilea Darley Arabian: Diskvalifikován

  105. Jumping 1, Kyilea Darley Arabian: 20/128, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  106. Jumping 2, Kyilea Darley Arabian: 34/128, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  107. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  108. 1. Zka - SA3, Ewa Královská Manta: 1/5, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  109. 2. Zka - SA3, Ewa Královská Manta: 1/4, 49.3 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  110. Řitka - únor 2017 - Zkoušky, 10. 02. 2017

  111. 2. zkouška SA3, Ewa Královská Manta: 1/3, 50.78 s, 7.78 tr. b., 3.37 m/s

  112. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  113. Czech Imp Jump XS, Ewa Královská Manta: 2/12, 24.31 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  114. Czech Imp Jump XS, Debie Od Čeníčka: 7/12, 34.9 s, 13.9 tr. b., 2.95 m/s

  115. Jumping 1 XS, Ewa Královská Manta: 2/12, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  116. Jumping 1 XS, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  117. Jumping 2 XS, Debie Od Čeníčka: 8/12, 46.76 s, 13.76 tr. b., 3.7 m/s

  118. Jumping 2 XS, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  119. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  120. 1. zkouška SA3, Ewa Královská Manta: 2/4, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  121. 2. zkouška SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  122. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  123. Czech Imp Jump Small, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  124. Czech Imp Jump XS, Ewa Královská Manta: 2/12, 20.99 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  125. Jumping 1 Small, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  126. Jumping 1 XS, Ewa Královská Manta: 1/12, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  127. Jumping 2 Small, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  128. Jumping 2 XS, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  129. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  130. Jumping-Finále chov. stanic SA, Ewa Královská Manta: 4/12, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  131. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA, Ewa Královská Manta: 3/17, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  132. Zkouška SA3, Ewa Královská Manta: 1/10, 49.21 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  133. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  134. III.zkouska SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  135. II.zkouska SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  136. I. zkouška SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  137. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  138. Agility družstva, Ewa Královská Manta: 33/60, 45.35 s, 7.35 tr. b., 3.79 m/s

  139. Agility jednotlivci, Ewa Královská Manta: 28/59, 48.69 s, 8.69 tr. b., 3.76 m/s

  140. Jumping družstva, Ewa Královská Manta: 42/60, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  141. Jumping jednotlivci, Ewa Královská Manta: 45/59, 35.65 s, 7.65 tr. b., 4.07 m/s

  142. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  143. Zkouška II. SA3, Ewa Královská Manta: 3/6, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  144. Zkouška I. SA3, Ewa Královská Manta: 1/6, 49.16 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  145. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  146. Agility OPEN S, Ewa Královská Manta: 1/15, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  147. Jumping OPEN S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  148. Zkouška SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  149. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  150. Zk A II. SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  151. Zk.A I. SA3, Ewa Královská Manta: 1/8, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  152. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  153. 1. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  154. 2. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 1/13, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  155. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  156. QA5 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  157. QA6 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  158. QJ5 Jumping, Ewa Královská Manta: 18/96, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  159. QJ6 Jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  160. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  161. I Agility, Ewa Královská Manta: 3/13, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  162. II Agility, Ewa Královská Manta: 1/13, 45.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  163. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  164. QA3 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  165. QA4 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  166. QJ3 Jumping, Ewa Královská Manta: 60/101, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  167. QJ4 Jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  168. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  169. 1. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 2/6, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  170. 2. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 3/6, 42.94 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  171. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  172. Agility II Small, Ewa Královská Manta: 20/50, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  173. Agility I Small, Ewa Královská Manta: 28/61, 43.33 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  174. Jumping III Small, Ewa Královská Manta: 12/51, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  175. Jumping II Small, Ewa Královská Manta: 10/53, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  176. Jumping I Small, Ewa Královská Manta: 13/52, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  177. MR plemene papillon - 2.kolo, Ewa Královská Manta: 5/16, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  178. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  179. QA1 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  180. QA2 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  181. QJ1 Jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  182. QJ2 Jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  183. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  184. 1. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  185. 2. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 1/15, 41.68 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  186. 3. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 1/15, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  187. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  188. Agility, Ewa Královská Manta: 17/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  189. Agility 2, Ewa Královská Manta: 20/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  190. Jumping, Ewa Královská Manta: 21/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  191. Jumping 2, Ewa Královská Manta: 15/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  192. Zkouška, Ewa Královská Manta: 9/11, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  193. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  194. Agility Open XS, Ewa Královská Manta: 1/8, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  195. Finále XS, Ewa Královská Manta: 1/5, 24.62 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  196. Zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  197. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  198. 1. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 1/8, 36.09 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  199. 2. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  200. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  201. Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  202. Jumping, Ewa Královská Manta: 12/27, 35.27 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  203. Zkouška, Ewa Královská Manta: 3/11, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  204. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  205. Czech Imp Jump XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  206. Jumping 1 XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  207. Jumping 2 XSmall, Ewa Královská Manta: 11/16, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  208. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  209. Agility SA sobota, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  210. Jumping SA neděle, Ewa Královská Manta: 25/34, 39.73 s, 14.73 tr. b., 3.78 m/s

  211. Jumping SA sobota, Ewa Královská Manta: 15/35, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  212. Zkoušky SA2 neděle, Ewa Královská Manta: 4/9, 44.01 s, 18.01 tr. b., 3.43 m/s

  213. Zkoušky SA2 sobota, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  214. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  215. agility, Ewa Královská Manta: 19/34, 52.18 s, 15.18 tr. b., 3.32 m/s

  216. jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  217. zkouška, Ewa Královská Manta: 3/10, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  218. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  219. Czech Imp Jump XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  220. Jumping 1 XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  221. Jumping 2 XSmall, Ewa Královská Manta: 3/21, 43.15 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  222. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  223. Czech Imp Jump XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  224. Jumping 1 XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  225. Jumping 2 XSmall, Ewa Královská Manta: 2/15, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  226. Dolní Jirčany - Na první pokus, 24. 10. 2015

  227. Agility S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  228. Jumping S, Ewa Královská Manta: 9/24, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  229. Zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  230. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  231. ZkA 1 So, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  232. ZkA 2 So, Ewa Královská Manta: 1/11, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  233. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  234. SA2 I., Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  235. SA2 II., Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  236. SA2 III., Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  237. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  238. Agility OPEN S, Ewa Královská Manta: 12/30, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  239. Jumping Open S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  240. Zkouska SA2, Ewa Královská Manta: 6/14, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  241. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  242. ZkA I., Ewa Královská Manta: 4/10, 38.2 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  243. ZkA II., Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  244. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  245. ZkA 1, Ewa Královská Manta: 1/9, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  246. ZkA 2, Ewa Královská Manta: 1/9, 32.45 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  247. ZkA 3, Ewa Královská Manta: 2/9, 39.53 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  248. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  249. Jump S, Ewa Královská Manta: 3/14, 36.24 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  250. Open Agility S, Ewa Královská Manta: 2/14, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  251. Zkouška SA1, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  252. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  253. Agility Ne, Arnold: 33/74, 52.94 s, 7.94 tr. b., 3.48 m/s

  254. Agility Ne, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  255. Agility So, Arnold: Diskvalifikován

  256. Agility So, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  257. Jumping Ne, Ewa Královská Manta: 42/78, 45.09 s, 8.09 tr. b., 4.06 m/s

  258. Jumping Ne, Arnold: 52/78, 52.81 s, 20.81 tr. b., 3.47 m/s

  259. Jumping So, Arnold: 35/84, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  260. Jumping So, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  261. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  262. Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  263. Agility II Open, Arnold: Diskvalifikován

  264. Agility I Open, Arnold: 14/90, 43.42 s, 4.42 tr. b., 3.78 m/s

  265. Jumping II Open, Arnold: 48/86, 40.43 s, 12.43 tr. b., 3.59 m/s

  266. Jumping I Open, Arnold: 48/90, 45.88 s, 13.88 tr. b., 3.79 m/s

  267. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  268. Agility S, Debie Od Čeníčka: 4/21, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  269. Agility S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  270. Jumping S, Debie Od Čeníčka: 6/21, 38.41 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  271. Jumping S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  272. Zkouška SA1, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  273. Zkouška SA3, Debie Od Čeníčka: 2/4, 41.97 s, 0.97 tr. b., 3.84 m/s

  274. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  275. Agility 1, Arnold: 12/98, 48.15 s, 4.15 tr. b., 3.86 m/s

  276. Agility 2, Arnold: 27/96, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  277. Jumping 1, Arnold: Diskvalifikován

  278. Jumping 2, Arnold: Diskvalifikován

  279. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  280. Zkouška 1, Ewa Královská Manta: 7/12, 32.11 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  281. Zkouška 2, Ewa Královská Manta: 4/12, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  282. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  283. ZkA III. SA2, Cargo Abeceda: 3/14, 59.69 s, 9.69 tr. b., 2.93 m/s

  284. ZkA III. SA3, Arnold: Diskvalifikován

  285. ZkA III. SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  286. ZkA II. SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  287. ZkA II. SA3, Arnold: 3/6, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  288. ZkA II. SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  289. ZkA I. SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  290. ZkA I. SA3, Debie Od Čeníčka: 2/6, 53.43 s, 17.43 tr. b., 3.37 m/s

  291. ZkA I. SA3, Arnold: Diskvalifikován

  292. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  293. ZkA II SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: 3/15, 54.87 s, 5.87 tr. b., 3.32 m/s

  294. ZkA II SA3 SA3, Arnold: 5/15, 55.69 s, 11.69 tr. b., 3.27 m/s

  295. ZkA I SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  296. ZkA I SA3 SA3, Arnold: Diskvalifikován

  297. ZkA NE II SA2 SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  298. ZkA NE II SA3 SA3, Arnold: 3/14, 55.62 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  299. ZkA NE II SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: 7/14, 63.19 s, 12.19 tr. b., 3.15 m/s

  300. ZkA NE I SA2 SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  301. ZkA NE I SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: 3/13, 49.57 s, 2.57 tr. b., 3.67 m/s

  302. ZkA NE I SA3 SA3, Arnold: Diskvalifikován

  303. ZkJ SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: 5/15, 50.78 s, 14.78 tr. b., 3.37 m/s

  304. ZkJ SA3 SA3, Arnold: Diskvalifikován

  305. Rudná u Prahy - TOP INDOOR CUP 2014, 23. 11. 2014

  306. Agility, Cargo Abeceda: 10/29, 61.76 s, 7.76 tr. b., 2.64 m/s

  307. Agility, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  308. Zkouška, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  309. Zkouška, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  310. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  311. Zkouška A2 - 1 SA2, Cargo Abeceda: 4/7, 55.06 s, 9.06 tr. b., 3.41 m/s

  312. Zkouška A2 - 2 SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  313. Zkouška A2 - 3 SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  314. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  315. Dobříš, Debie Od Čeníčka: 7/30, 46.96 s, 3.96 tr. b., 3.73 m/s

  316. Dobříš, Debie Od Čeníčka: 8/31, 49.41 s, 0.41 tr. b., 3.68 m/s

  317. Dobříš, Debie Od Čeníčka: 9/33, 52.56 s, 6.56 tr. b., 3.75 m/s

  318. Dobříš, Cargo Abeceda: 10/13, 59.75 s, 22.75 tr. b., 3.31 m/s

  319. Dobříš, Cargo Abeceda: 11/31, 43.16 s, 15.16 tr. b., 3.2 m/s

  320. Dobříš, Cargo Abeceda: 14/33, 56.37 s, 10.37 tr. b., 3.49 m/s

  321. Dobříš, Cargo Abeceda: 14/30, 54.75 s, 16.75 tr. b., 3.2 m/s

  322. Dobříš, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  323. Dobříš, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  324. Dobříš, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  325. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  326. I. Agility, Arnold: 9/56, 49.72 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  327. II. Agility, Arnold: Diskvalifikován

  328. III. Agility, Arnold: Diskvalifikován

  329. II. Jumping, Arnold: 26/54, 46.48 s, 6.48 tr. b., 4.02 m/s

  330. I. Jumping, Arnold: 24/57, 44.0 s, 11.0 tr. b., 3.64 m/s

  331. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  332. Agility Open I., Arnold: 17/56, 47.92 s, 8.92 tr. b., 3.76 m/s

  333. Agility Open II., Arnold: Diskvalifikován

  334. Jumping Open I., Arnold: Diskvalifikován

  335. Jumping Open II., Arnold: Diskvalifikován

  336. Jumping Open III, Arnold: 25/54, 46.6 s, 10.6 tr. b., 3.65 m/s

  337. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  338. 1. zkouška SA3, Arnold: 2/5, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  339. 1. zkouška SA3, Debie Od Čeníčka: 3/5, 46.83 s, 2.83 tr. b., 3.59 m/s

  340. 2. zkouška SA3, Arnold: 2/5, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  341. 2. zkouška SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  342. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  343. Jumping, Arnold: 8/39, 36.69 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  344. Jumping, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  345. Zkoušky, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  346. Zkoušky, Arnold: Diskvalifikován

  347. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  348. Agility 1, Debie Od Čeníčka: 16/52, 55.49 s, 11.49 tr. b., 3.35 m/s

  349. Agility 1, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  350. Jumping 1, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  351. Jumping 2, Cargo Abeceda: 23/50, 50.2 s, 14.2 tr. b., 3.29 m/s

  352. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  353. Agility 1, Arnold: 40/71, 52.65 s, 10.65 tr. b., 3.53 m/s

  354. Agility 2, Arnold: 10/71, 41.65 s, 2.65 tr. b., 3.65 m/s

  355. Jumping 1, Arnold: 33/71, 52.19 s, 15.19 tr. b., 3.56 m/s

  356. Jumping 2, Arnold: 33/71, 40.6 s, 8.6 tr. b., 3.84 m/s

  357. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  358. Agility OPEN S, Arnold: 4/29, 47.92 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  359. Agility OPEN S, Cargo Abeceda: 6/29, 52.29 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  360. Agility OPEN S, Debie Od Čeníčka: 14/29, 54.42 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  361. Jumping OPEN S, Arnold: 12/32, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  362. Jumping OPEN S, Debie Od Čeníčka: 21/32, 61.45 s, 17.45 tr. b., 2.8 m/s

  363. Jumping OPEN S, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  364. Zkouška SA2, Cargo Abeceda: 4/14, 59.48 s, 20.48 tr. b., 3.33 m/s

  365. Zkouška SA3, Debie Od Čeníčka: 5/8, 56.83 s, 9.83 tr. b., 3.5 m/s

  366. Zkouška SA3, Arnold: 6/8, 54.09 s, 12.09 tr. b., 3.68 m/s

  367. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  368. FINÁLE SMALL, Debie Od Čeníčka: 9/11, 33.32 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  369. JUMPING 1, Debie Od Čeníčka: 5/24, 38.41 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  370. JUMPING 1, Arnold: 12/24, 39.8 s, 5.8 tr. b., 3.39 m/s

  371. JUMPING 2, Arnold: 9/24, 38.24 s, 1.24 tr. b., 3.71 m/s

  372. JUMPING 2, Debie Od Čeníčka: 10/24, 40.2 s, 3.2 tr. b., 3.53 m/s

  373. SA3, Arnold: 5/11, 54.72 s, 16.72 tr. b., 3.22 m/s

  374. SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  375. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  376. agility ne S, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  377. agility ne S, Arnold: Diskvalifikován

  378. jumping ne S, Debie Od Čeníčka: 10/26, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  379. jumping ne S, Arnold: 17/26, 54.06 s, 9.06 tr. b., 3.18 m/s

  380. zkouška ne SA3, Arnold: Diskvalifikován

  381. zkouška ne SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  382. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  383. SA2, Debie Od Čeníčka: 1/11, 51.05 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  384. SA2 I., Debie Od Čeníčka: 1/11, 50.47 s, 0.47 tr. b., 3.41 m/s

  385. SA3, Arnold: Diskvalifikován

  386. SA3 I., Arnold: 4/13, 48.63 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  387. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  388. JUMPING 1, Arnold: 11/23, 41.54 s, 5.54 tr. b., 3.59 m/s

  389. JUMPING 1, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  390. JUMPING 2, Arnold: 12/23, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  391. JUMPING 2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  392. SA2, Debie Od Čeníčka: 1/7, 49.99 s, 11.99 tr. b., 3.18 m/s

  393. SA3, Arnold: Diskvalifikován

  394. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  395. Zkouška 1 SA2, Debie Od Čeníčka: 4/11, 35.81 s, 1.81 tr. b., 3.55 m/s

  396. Zkouška 1 SA2, Arnold: 8/11, 36.06 s, 7.06 tr. b., 3.52 m/s

  397. Zkouška 2 SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  398. Zkouška 2 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  399. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  400. Agility SA sobota, Debie Od Čeníčka: 18/46, 50.53 s, 8.53 tr. b., 3.58 m/s

  401. Agility SA sobota, Arnold: Diskvalifikován

  402. Finále SA neděle, Debie Od Čeníčka: 10/21, 53.3 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  403. Jumping SA neděle, Debie Od Čeníčka: 30/45, 52.65 s, 13.65 tr. b., 3.3 m/s

  404. Jumping SA neděle, Arnold: Diskvalifikován

  405. Jumping SA sobota, Debie Od Čeníčka: 8/46, 39.28 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  406. Jumping SA sobota, Arnold: 15/46, 39.98 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  407. Zkoušky SA2 neděle, Arnold: 4/14, 52.87 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  408. Zkoušky SA2 neděle, Debie Od Čeníčka: 5/14, 57.99 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  409. Zkoušky SA2 sobota, Arnold: 2/15, 45.7 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  410. Zkoušky SA2 sobota, Debie Od Čeníčka: 6/15, 53.57 s, 7.57 tr. b., 3.38 m/s

  411. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  412. Zkouška 1 SA2, Debie Od Čeníčka: 1/6, 45.29 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  413. Zkouška 1 SA2, Arnold: 4/6, 46.01 s, 10.01 tr. b., 3.41 m/s

  414. Zkouška 2 SA2, Arnold: 1/6, 41.2 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  415. Zkouška 2 SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  416. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  417. Zkouška II SA2, Arnold: 1/13, 44.26 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  418. Zkouška II SA2, Debie Od Čeníčka: 4/13, 49.89 s, 8.89 tr. b., 3.41 m/s

  419. Zkouška I SA2, Arnold: 1/13, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  420. Zkouška I SA2, Debie Od Čeníčka: 2/13, 44.61 s, 1.61 tr. b., 3.52 m/s

  421. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  422. Jumping So SA2, Arnold: 2/9, 36.7 s, 7.7 tr. b., 3.9 m/s

  423. Jumping So SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  424. Zkouška II SA2, Debie Od Čeníčka: 1/9, 46.45 s, 2.45 tr. b., 3.57 m/s

  425. Zkouška II SA2, Arnold: Diskvalifikován

  426. Zkouška I SA2, Arnold: 2/9, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  427. Zkouška I SA2, Debie Od Čeníčka: 3/9, 46.77 s, 9.77 tr. b., 3.36 m/s

  428. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  429. 1.zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 3/10, 63.78 s, 20.78 tr. b., 2.92 m/s

  430. 1.zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  431. 2.zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  432. 2.zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  433. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  434. Agility OPEN S, Debie Od Čeníčka: 1/20, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  435. Agility OPEN S, Arnold: Diskvalifikován

  436. Jumping S, Debie Od Čeníčka: 6/19, 52.69 s, 18.69 tr. b., 3.4 m/s

  437. Jumping S, Arnold: Diskvalifikován

  438. Zkouska SA2, Debie Od Čeníčka: 2/7, 43.78 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  439. Zkouska SA2, Arnold: 4/7, 47.15 s, 11.15 tr. b., 3.39 m/s

  440. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  441. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, Arnold: Diskvalifikován

  442. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  443. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, Debie Od Čeníčka: 4/22, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  444. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, Arnold: Diskvalifikován

  445. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, Debie Od Čeníčka: 7/21, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  446. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, Arnold: 9/21, 43.86 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  447. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, Arnold: 6/22, 32.04 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  448. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, Debie Od Čeníčka: 8/22, 34.36 s, 5.36 tr. b., 3.84 m/s

  449. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  450. Agility S, Debie Od Čeníčka: 12/26, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  451. Agility S, Arnold: 17/26, 52.4 s, 12.4 tr. b., 3.11 m/s

  452. Jumping S, Debie Od Čeníčka: 13/28, 45.08 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  453. Jumping S, Arnold: Diskvalifikován

  454. Zkouška SA2, Arnold: 4/11, 36.7 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  455. Zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  456. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  457. Zkouška 1 SA2, Debie Od Čeníčka: 8/18, 47.25 s, 8.25 tr. b., 3.34 m/s

  458. Zkouška 1 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  459. Zkouška 2 SA2, Debie Od Čeníčka: 2/18, 39.36 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  460. Zkouška 2 SA2, Arnold: 12/18, 55.28 s, 29.28 tr. b., 2.7 m/s

  461. Zkouška 3 SA2, Debie Od Čeníčka: 1/18, 38.51 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  462. Zkouška 3 SA2, Arnold: 6/18, 40.0 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  463. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  464. 1. agility, Arnold: 4/18, 52.93 s, 9.93 tr. b., 3.42 m/s

  465. 2. agility, Arnold: 2/18, 53.93 s, 2.93 tr. b., 3.49 m/s

  466. 3. agility, Arnold: 9/16, 72.82 s, 35.82 tr. b., 2.47 m/s

  467. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  468. III. zkouška A2 SA2, Debie Od Čeníčka: 4/17, 52.47 s, 4.47 tr. b., 3.58 m/s

  469. III. zkouška A2 SA2, Arnold: 6/17, 53.88 s, 15.88 tr. b., 3.49 m/s

  470. II. zkouška A2 SA2, Debie Od Čeníčka: 3/17, 51.19 s, 2.19 tr. b., 3.79 m/s

  471. II. zkouška A2 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  472. I. zkouška A2 SA2, Debie Od Čeníčka: 2/17, 47.63 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  473. I. zkouška A2 SA2, Arnold: 10/17, 57.56 s, 12.56 tr. b., 3.08 m/s

  474. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  475. Zkouška SA2, Arnold: 1/12, 41.92 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  476. Zkouška SA2, Arnold: 2/15, 47.49 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  477. Zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 4/12, 48.53 s, 16.53 tr. b., 3.19 m/s

  478. Zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 9/15, 57.33 s, 20.33 tr. b., 2.77 m/s

  479. Zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  480. Zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  481. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  482. III. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 5/11, 60.11 s, 17.11 tr. b., 3.19 m/s

  483. II. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 5/14, 50.86 s, 6.86 tr. b., 3.26 m/s

  484. I. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  485. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  486. Agility I, Debie Od Čeníčka: 22/42, 55.09 s, 14.09 tr. b., 3.27 m/s

  487. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  488. 1. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 7/9, 65.14 s, 27.14 tr. b., 2.61 m/s

  489. 1. zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  490. 2. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 3/9, 45.35 s, 1.35 tr. b., 3.48 m/s

  491. 2. zkouška SA2, Arnold: 6/9, 42.6 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  492. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  493. Jumping S1 SA1, Debie Od Čeníčka: 6/13, 36.72 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  494. Jumping S2 SA2, Arnold: 5/9, 37.87 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  495. Jumping 1 S, Debie Od Čeníčka: 9/29, 46.15 s, 3.15 tr. b., 3.08 m/s

  496. Jumping 1 S, Arnold: 18/29, 46.47 s, 13.47 tr. b., 3.06 m/s

  497. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  498. agility S, Arnold: 12/31, 58.76 s, 21.76 tr. b., 3.06 m/s

  499. agility S, Debie Od Čeníčka: 13/31, 66.34 s, 29.34 tr. b., 2.71 m/s

  500. jumping S, Debie Od Čeníčka: 16/31, 49.3 s, 15.3 tr. b., 3.51 m/s

  501. jumping S, Arnold: Diskvalifikován

  502. zkouška SA1, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  503. zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  504. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  505. II. zkouška A1 SA1, Debie Od Čeníčka: 8/11, 40.69 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  506. II. zkouška A2 SA2, Arnold: 4/12, 48.53 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  507. I. zkouška A1 SA1, Debie Od Čeníčka: 4/10, 38.38 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  508. I. zkouška A2 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  509. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  510. 1. zkouška SA2, Arnold: 2/21, 54.52 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  511. 2. zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  512. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  513. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Arnold: Diskvalifikován

  514. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Arnold: Diskvalifikován

  515. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  516. Agility S, Arnold: Diskvalifikován

  517. Agility S, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  518. Jumping S, Debie Od Čeníčka: 7/17, 41.05 s, 3.05 tr. b., 3.63 m/s

  519. Jumping S, Arnold: 9/17, 43.23 s, 10.23 tr. b., 3.45 m/s

  520. neděle - agility S, Debie Od Čeníčka: 11/22, 57.26 s, 13.26 tr. b., 3.11 m/s

  521. neděle - agility S, Arnold: Diskvalifikován

  522. neděle - jumping S, Arnold: 8/22, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  523. neděle - jumping S, Debie Od Čeníčka: 12/22, 37.85 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  524. neděle - zkouška SA1, Debie Od Čeníčka: 3/5, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  525. neděle - zkouška SA2, Arnold: 4/7, 49.52 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  526. Zkouška SA1, Debie Od Čeníčka: 2/4, 41.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  527. Zkouška SA2, Arnold: 2/6, 49.65 s, 7.65 tr. b., 3.56 m/s

  528. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  529. Zkouška SA2, Arnold: 7/13, 50.91 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  530. Zkouška 2 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  531. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  532. agility, Arnold: 12/44, 45.96 s, 5.96 tr. b., 3.72 m/s

  533. jumping, Arnold: Diskvalifikován

  534. zkouška A2, Arnold: Diskvalifikován

  535. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  536. Agility S S, Arnold: 5/18, 47.33 s, 2.33 tr. b., 3.38 m/s

  537. Jumping S S, Arnold: Diskvalifikován

  538. ZK 1 běh SA1, Arnold: 1/3, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  539. ZK 2 běh SA1, Arnold: 1/3, 47.16 s, 12.16 tr. b., 3.16 m/s

  540. Cvikov - 10. Cvikovské zkoušky, 16. 08. 2012

  541. Cvikovské zkoušky SA1, Arnold: 1/8, 35.83 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  542. Cvikov - 9. Cvikovské zkoušky, 13. 08. 2012

  543. Zkouška agility SA1, Arnold: 2/8, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  544. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  545. Agility S, Arnold: Diskvalifikován

  546. Jumping S, Arnold: 9/39, 41.43 s, 3.43 tr. b., 3.62 m/s

  547. Zkouška A1 SA1, Arnold: Diskvalifikován

  548. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  549. Jumping, Arnold: 9/19, 51.12 s, 19.12 tr. b., 3.15 m/s

  550. Zkoušky, Arnold: 3/4, 39.53 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  551. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  552. AGILITY NE S, Arnold: 12/19, 56.35 s, 23.35 tr. b., 3.11 m/s

  553. AGILITY S, Arnold: 4/17, 47.74 s, 3.74 tr. b., 3.46 m/s

  554. JUMPING NE S, Arnold: 10/19, 48.65 s, 13.65 tr. b., 3.31 m/s

  555. JUMPING S, Arnold: 14/17, 42.75 s, 14.75 tr. b., 3.79 m/s

  556. ZKOUSKA NE SA1, Arnold: 3/6, 31.61 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  557. ZKOUSKA SA1, Arnold: 4/5, 44.99 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  558. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  559. Ne-Agility S, Arnold: 13/25, 50.69 s, 7.69 tr. b., 3.27 m/s

  560. Ne-Jumping S, Arnold: 17/26, 53.73 s, 24.73 tr. b., 2.98 m/s

  561. Ne- SA1, Arnold: Diskvalifikován

  562. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  563. Agility Ne, Arnold: 11/26, 47.87 s, 16.87 tr. b., 3.13 m/s

  564. Jumping Ne, Arnold: Diskvalifikován

  565. Zk Ne, Arnold: 3/9, 46.81 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  566. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  567. 1. Agility SA1, Arnold: 3/13, 31.14 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  568. 2. Agility SA1, Arnold: 9/13, 35.12 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  569. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  570. Zk1, Arnold: 5/8, 43.38 s, 10.0 tr. b., 3.07 m/s

  571. Zk2, Arnold: Diskvalifikován

  572. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  573. AGILITY-S, Arnold: Diskvalifikován

  574. JUMPING-S, Arnold: Diskvalifikován

  575. JUMPING-S, Arnold: Diskvalifikován

  576. SA1, Arnold: 9/14, 46.1 s, 7.1 tr. b., 2.84 m/s

  577. SA1, Arnold: 10/17, 50.34 s, 15.0 tr. b., 3.06 m/s

  578. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  579. Zkouška A1 II SA1, Arnold: 10/24, 31.99 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  580. Zkouška A1 I SA1, Arnold: Diskvalifikován