Cz En

Alena Zbožínková

  1. Číslo: 002964
  2. OSA: Nučická smečka
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 10. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 031411 (S), Arnold

  2. 070512 (XS), Debie Od Čeníčka

  3. 073313 (S), Cargo Abeceda

  4. 086814 (XS), Ewa Královská Manta

  5. 054815 (S), Favorit Falko Killers Hole

  6. 026117 (ML), Kyilea Darley Arabian

  7. 042917 (S), Boreggo Life Victory

  8. 029418 (L), Bubble Birell Rainy Love

  9. 076719, Eneesa Aidan Lukato Gold

  10. 076819, Calibra

  11. 077019, Bíba

Výsledky

  1. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  2. Jumping 1 L L, Bubble Birell Rainy Love: 14/33, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  3. Jumping 2 L L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  4. Slalomář L L, Bubble Birell Rainy Love: 6/20, 13.07 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  5. Tuneliáda L L, Bubble Birell Rainy Love: 12/31, 16.28 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  6. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  7. Agility II. L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  8. Agility I. L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  9. Jumping II. L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  10. Jumping I. L, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  11. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  12. I Agility Open, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  13. II Agility Open, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  14. II Jumping Open, Bubble Birell Rainy Love: 46/135, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  15. I Jumping Open, Bubble Birell Rainy Love: Diskvalifikován

  16. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  17. Jumping II. S, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  18. Jumping I. S, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  19. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  20. Agility S, Boreggo Life Victory: 21/35, 44.32 s, 25.0 tr. b., 4.22 m/s

  21. Jumping S, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  22. Zkouška - SA1, Boreggo Life Victory: 6/11, 25.68 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  23. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  24. Zkouška II SA1, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  25. Zkouška I SA1, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  26. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  27. Agility - Ne, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  28. Agility - Ne, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  29. Agility - So, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  30. Agility - So, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  31. Jumping - Ne, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  32. Jumping - Ne, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  33. Jumping - So, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  34. Jumping - So, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  35. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  36. Ne-, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  37. Ne-Agility, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  38. Ne-Jumping, Boreggo Life Victory: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  40. QA4 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  41. QA5 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  42. QA6 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  43. QJ4 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  44. QJ5 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  45. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  46. QA1 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  47. QA2 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  48. QA3 agility, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  49. QJ1 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  50. QJ2 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  51. QJ3 jumping, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  52. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  53. Druhý běh SA1, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  54. První běh SA1, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  55. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  56. Agility 1, Kyilea Darley Arabian: Diskvalifikován

  57. Agility 2, Kyilea Darley Arabian: Diskvalifikován

  58. Jumping 1, Kyilea Darley Arabian: 20/128, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  59. Jumping 2, Kyilea Darley Arabian: 34/128, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  60. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  61. 1. Zka - SA3, Ewa Královská Manta: 1/5, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  62. 2. Zka - SA3, Ewa Královská Manta: 1/4, 49.3 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  63. Řitka - únor 2017 - Zkoušky, 10. 02. 2017

  64. 2. zkouška SA3, Ewa Královská Manta: 1/3, 50.78 s, 7.78 tr. b., 3.37 m/s

  65. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  66. Czech Imp Jump XS, Ewa Královská Manta: 2/12, 24.31 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  67. Czech Imp Jump XS, Debie Od Čeníčka: 7/12, 34.9 s, 13.9 tr. b., 2.95 m/s

  68. Jumping 1 XS, Ewa Královská Manta: 2/12, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  69. Jumping 1 XS, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  70. Jumping 2 XS, Debie Od Čeníčka: 8/12, 46.76 s, 13.76 tr. b., 3.7 m/s

  71. Jumping 2 XS, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  72. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  73. 1. zkouška SA3, Ewa Královská Manta: 2/4, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  74. 2. zkouška SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  75. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  76. Czech Imp Jump Small, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  77. Czech Imp Jump XS, Ewa Královská Manta: 2/12, 20.99 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  78. Jumping 1 Small, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  79. Jumping 1 XS, Ewa Královská Manta: 1/12, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  80. Jumping 2 Small, Favorit Falko Killers Hole: Diskvalifikován

  81. Jumping 2 XS, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  82. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  83. Jumping-Finále chov. stanic SA, Ewa Královská Manta: 4/12, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  84. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA, Ewa Královská Manta: 3/17, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  85. Zkouška SA3, Ewa Královská Manta: 1/10, 49.21 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  86. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  87. III.zkouska SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  88. II.zkouska SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  89. I. zkouška SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  90. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  91. Agility družstva, Ewa Královská Manta: 33/60, 45.35 s, 7.35 tr. b., 3.79 m/s

  92. Agility jednotlivci, Ewa Královská Manta: 28/59, 48.69 s, 8.69 tr. b., 3.76 m/s

  93. Jumping družstva, Ewa Královská Manta: 42/60, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  94. Jumping jednotlivci, Ewa Královská Manta: 45/59, 35.65 s, 7.65 tr. b., 4.07 m/s

  95. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  96. Zkouška II. SA3, Ewa Královská Manta: 3/6, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  97. Zkouška I. SA3, Ewa Královská Manta: 1/6, 49.16 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  98. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  99. Agility OPEN S, Ewa Královská Manta: 1/15, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  100. Jumping OPEN S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  101. Zkouška SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  103. Zk A II. SA3, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  104. Zk.A I. SA3, Ewa Královská Manta: 1/8, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  105. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  106. 1. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  107. 2. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 1/13, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  108. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  109. QA5 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  110. QA6 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  111. QJ5 Jumping, Ewa Královská Manta: 18/96, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  112. QJ6 Jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  113. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  114. I Agility, Ewa Královská Manta: 3/13, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  115. II Agility, Ewa Královská Manta: 1/13, 45.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  116. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  117. QA3 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  118. QA4 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  119. QJ3 Jumping, Ewa Královská Manta: 60/101, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  120. QJ4 Jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  121. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  122. 1. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 2/6, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  123. 2. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 3/6, 42.94 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  124. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  125. Agility II Small, Ewa Královská Manta: 20/50, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  126. Agility I Small, Ewa Královská Manta: 28/61, 43.33 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  127. Jumping III Small, Ewa Královská Manta: 12/51, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  128. Jumping II Small, Ewa Královská Manta: 10/53, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  129. Jumping I Small, Ewa Královská Manta: 13/52, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  130. MR plemene papillon - 2.kolo, Ewa Královská Manta: 5/16, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  131. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  132. QA1 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  133. QA2 Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  134. QJ1 Jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  135. QJ2 Jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  136. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  137. 1. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 1/15, 41.68 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  139. 3. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 1/15, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  140. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  141. Agility, Ewa Královská Manta: 17/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  142. Agility 2, Ewa Královská Manta: 20/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  143. Jumping, Ewa Královská Manta: 21/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  144. Jumping 2, Ewa Královská Manta: 15/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  145. Zkouška, Ewa Královská Manta: 9/11, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  146. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  147. Agility Open XS, Ewa Královská Manta: 1/8, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  148. Finále XS, Ewa Královská Manta: 1/5, 24.62 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  149. Zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  150. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  151. 1. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: 1/8, 36.09 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  152. 2. zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  153. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  154. Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  155. Jumping, Ewa Královská Manta: 12/27, 35.27 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  156. Zkouška, Ewa Královská Manta: 3/11, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  157. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  158. Czech Imp Jump XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  159. Jumping 1 XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  160. Jumping 2 XSmall, Ewa Královská Manta: 11/16, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  161. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  162. Agility SA sobota, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  163. Jumping SA neděle, Ewa Královská Manta: 25/34, 39.73 s, 14.73 tr. b., 3.78 m/s

  164. Jumping SA sobota, Ewa Královská Manta: 15/35, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  165. Zkoušky SA2 neděle, Ewa Královská Manta: 4/9, 44.01 s, 18.01 tr. b., 3.43 m/s

  166. Zkoušky SA2 sobota, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  167. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  168. agility, Ewa Královská Manta: 19/34, 52.18 s, 15.18 tr. b., 3.32 m/s

  169. jumping, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  170. zkouška, Ewa Královská Manta: 3/10, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  171. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  172. Czech Imp Jump XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  173. Jumping 1 XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  174. Jumping 2 XSmall, Ewa Královská Manta: 3/21, 43.15 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  175. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  176. Czech Imp Jump XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  177. Jumping 1 XSmall, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  178. Jumping 2 XSmall, Ewa Královská Manta: 2/15, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  179. Dolní Jirčany - Na první pokus, 24. 10. 2015

  180. Agility S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  181. Jumping S, Ewa Královská Manta: 9/24, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  182. Zkouška SA2, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  183. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  184. ZkA 1 So, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  185. ZkA 2 So, Ewa Královská Manta: 1/11, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  186. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  187. SA2 I., Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  188. SA2 II., Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  189. SA2 III., Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  190. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  191. Agility OPEN S, Ewa Královská Manta: 12/30, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  192. Jumping Open S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  193. Zkouska SA2, Ewa Královská Manta: 6/14, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  194. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  195. ZkA I., Ewa Královská Manta: 4/10, 38.2 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  196. ZkA II., Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  197. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  198. ZkA 1, Ewa Královská Manta: 1/9, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  199. ZkA 2, Ewa Královská Manta: 1/9, 32.45 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  200. ZkA 3, Ewa Královská Manta: 2/9, 39.53 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  201. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  202. Jump S, Ewa Královská Manta: 3/14, 36.24 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  203. Open Agility S, Ewa Královská Manta: 2/14, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  204. Zkouška SA1, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  205. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  206. Agility Ne, Arnold: 33/74, 52.94 s, 7.94 tr. b., 3.48 m/s

  207. Agility Ne, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  208. Agility So, Arnold: Diskvalifikován

  209. Agility So, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  210. Jumping Ne, Ewa Královská Manta: 42/78, 45.09 s, 8.09 tr. b., 4.06 m/s

  211. Jumping Ne, Arnold: 52/78, 52.81 s, 20.81 tr. b., 3.47 m/s

  212. Jumping So, Arnold: 35/84, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  213. Jumping So, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  214. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  215. Agility, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  216. Agility II Open, Arnold: Diskvalifikován

  217. Agility I Open, Arnold: 14/90, 43.42 s, 4.42 tr. b., 3.78 m/s

  218. Jumping II Open, Arnold: 48/86, 40.43 s, 12.43 tr. b., 3.59 m/s

  219. Jumping I Open, Arnold: 48/90, 45.88 s, 13.88 tr. b., 3.79 m/s

  220. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  221. Agility S, Debie Od Čeníčka: 4/21, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  222. Agility S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  223. Jumping S, Debie Od Čeníčka: 6/21, 38.41 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  224. Jumping S, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  225. Zkouška SA1, Ewa Královská Manta: Diskvalifikován

  226. Zkouška SA3, Debie Od Čeníčka: 2/4, 41.97 s, 0.97 tr. b., 3.84 m/s

  227. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  228. Agility 1, Arnold: 12/98, 48.15 s, 4.15 tr. b., 3.86 m/s

  229. Agility 2, Arnold: 27/96, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  230. Jumping 1, Arnold: Diskvalifikován

  231. Jumping 2, Arnold: Diskvalifikován

  232. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  233. Zkouška 1, Ewa Královská Manta: 7/12, 32.11 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  234. Zkouška 2, Ewa Královská Manta: 4/12, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  235. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  236. ZkA III. SA2, Cargo Abeceda: 3/14, 59.69 s, 9.69 tr. b., 2.93 m/s

  237. ZkA III. SA3, Arnold: Diskvalifikován

  238. ZkA III. SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  239. ZkA II. SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  240. ZkA II. SA3, Arnold: 3/6, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  241. ZkA II. SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  242. ZkA I. SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  243. ZkA I. SA3, Debie Od Čeníčka: 2/6, 53.43 s, 17.43 tr. b., 3.37 m/s

  244. ZkA I. SA3, Arnold: Diskvalifikován

  245. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  246. ZkA II SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: 3/15, 54.87 s, 5.87 tr. b., 3.32 m/s

  247. ZkA II SA3 SA3, Arnold: 5/15, 55.69 s, 11.69 tr. b., 3.27 m/s

  248. ZkA I SA3 SA3, Arnold: Diskvalifikován

  249. ZkA I SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  250. ZkA NE II SA2 SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  251. ZkA NE II SA3 SA3, Arnold: 3/14, 55.62 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  252. ZkA NE II SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: 7/14, 63.19 s, 12.19 tr. b., 3.15 m/s

  253. ZkA NE I SA2 SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  254. ZkA NE I SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: 3/13, 49.57 s, 2.57 tr. b., 3.67 m/s

  255. ZkA NE I SA3 SA3, Arnold: Diskvalifikován

  256. ZkJ SA3 SA3, Debie Od Čeníčka: 5/15, 50.78 s, 14.78 tr. b., 3.37 m/s

  257. ZkJ SA3 SA3, Arnold: Diskvalifikován

  258. Rudná u Prahy - TOP INDOOR CUP 2014, 23. 11. 2014

  259. Agility, Cargo Abeceda: 10/29, 61.76 s, 7.76 tr. b., 2.64 m/s

  260. Agility, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  261. Zkouška, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  262. Zkouška, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  263. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  264. Zkouška A2 - 1 SA2, Cargo Abeceda: 4/7, 55.06 s, 9.06 tr. b., 3.41 m/s

  265. Zkouška A2 - 2 SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  266. Zkouška A2 - 3 SA2, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  267. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  268. Dobříš, Debie Od Čeníčka: 7/30, 46.96 s, 3.96 tr. b., 3.73 m/s

  269. Dobříš, Debie Od Čeníčka: 8/31, 49.41 s, 0.41 tr. b., 3.68 m/s

  270. Dobříš, Debie Od Čeníčka: 9/33, 52.56 s, 6.56 tr. b., 3.75 m/s

  271. Dobříš, Cargo Abeceda: 10/13, 59.75 s, 22.75 tr. b., 3.31 m/s

  272. Dobříš, Cargo Abeceda: 11/31, 43.16 s, 15.16 tr. b., 3.2 m/s

  273. Dobříš, Cargo Abeceda: 14/30, 54.75 s, 16.75 tr. b., 3.2 m/s

  274. Dobříš, Cargo Abeceda: 14/33, 56.37 s, 10.37 tr. b., 3.49 m/s

  275. Dobříš, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  276. Dobříš, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  277. Dobříš, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  278. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  279. I. Agility, Arnold: 9/56, 49.72 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  280. II. Agility, Arnold: Diskvalifikován

  281. III. Agility, Arnold: Diskvalifikován

  282. II. Jumping, Arnold: 26/54, 46.48 s, 6.48 tr. b., 4.02 m/s

  283. I. Jumping, Arnold: 24/57, 44.0 s, 11.0 tr. b., 3.64 m/s

  284. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  285. Agility Open I., Arnold: 17/56, 47.92 s, 8.92 tr. b., 3.76 m/s

  286. Agility Open II., Arnold: Diskvalifikován

  287. Jumping Open I., Arnold: Diskvalifikován

  288. Jumping Open II., Arnold: Diskvalifikován

  289. Jumping Open III, Arnold: 25/54, 46.6 s, 10.6 tr. b., 3.65 m/s

  290. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  291. 1. zkouška SA3, Arnold: 2/5, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  292. 1. zkouška SA3, Debie Od Čeníčka: 3/5, 46.83 s, 2.83 tr. b., 3.59 m/s

  293. 2. zkouška SA3, Arnold: 2/5, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  294. 2. zkouška SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  295. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  296. Jumping, Arnold: 8/39, 36.69 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  297. Jumping, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  298. Zkoušky, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  299. Zkoušky, Arnold: Diskvalifikován

  300. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  301. Agility 1, Debie Od Čeníčka: 16/52, 55.49 s, 11.49 tr. b., 3.35 m/s

  302. Agility 1, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  303. Jumping 1, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  304. Jumping 2, Cargo Abeceda: 23/50, 50.2 s, 14.2 tr. b., 3.29 m/s

  305. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  306. Agility 1, Arnold: 40/71, 52.65 s, 10.65 tr. b., 3.53 m/s

  307. Agility 2, Arnold: 10/71, 41.65 s, 2.65 tr. b., 3.65 m/s

  308. Jumping 1, Arnold: 33/71, 52.19 s, 15.19 tr. b., 3.56 m/s

  309. Jumping 2, Arnold: 33/71, 40.6 s, 8.6 tr. b., 3.84 m/s

  310. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  311. Agility OPEN S, Arnold: 4/29, 47.92 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  312. Agility OPEN S, Cargo Abeceda: 6/29, 52.29 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  313. Agility OPEN S, Debie Od Čeníčka: 14/29, 54.42 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  314. Jumping OPEN S, Arnold: 12/32, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  315. Jumping OPEN S, Debie Od Čeníčka: 21/32, 61.45 s, 17.45 tr. b., 2.8 m/s

  316. Jumping OPEN S, Cargo Abeceda: Diskvalifikován

  317. Zkouška SA2, Cargo Abeceda: 4/14, 59.48 s, 20.48 tr. b., 3.33 m/s

  318. Zkouška SA3, Debie Od Čeníčka: 5/8, 56.83 s, 9.83 tr. b., 3.5 m/s

  319. Zkouška SA3, Arnold: 6/8, 54.09 s, 12.09 tr. b., 3.68 m/s

  320. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  321. FINÁLE SMALL, Debie Od Čeníčka: 9/11, 33.32 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  322. JUMPING 1, Debie Od Čeníčka: 5/24, 38.41 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  323. JUMPING 1, Arnold: 12/24, 39.8 s, 5.8 tr. b., 3.39 m/s

  324. JUMPING 2, Arnold: 9/24, 38.24 s, 1.24 tr. b., 3.71 m/s

  325. JUMPING 2, Debie Od Čeníčka: 10/24, 40.2 s, 3.2 tr. b., 3.53 m/s

  326. SA3, Arnold: 5/11, 54.72 s, 16.72 tr. b., 3.22 m/s

  327. SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  328. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  329. agility ne S, Arnold: Diskvalifikován

  330. agility ne S, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  331. jumping ne S, Debie Od Čeníčka: 10/26, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  332. jumping ne S, Arnold: 17/26, 54.06 s, 9.06 tr. b., 3.18 m/s

  333. zkouška ne SA3, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  334. zkouška ne SA3, Arnold: Diskvalifikován

  335. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  336. SA2, Debie Od Čeníčka: 1/11, 51.05 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  337. SA2 I., Debie Od Čeníčka: 1/11, 50.47 s, 0.47 tr. b., 3.41 m/s

  338. SA3, Arnold: Diskvalifikován

  339. SA3 I., Arnold: 4/13, 48.63 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  340. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  341. JUMPING 1, Arnold: 11/23, 41.54 s, 5.54 tr. b., 3.59 m/s

  342. JUMPING 1, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  343. JUMPING 2, Arnold: 12/23, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  344. JUMPING 2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  345. SA2, Debie Od Čeníčka: 1/7, 49.99 s, 11.99 tr. b., 3.18 m/s

  346. SA3, Arnold: Diskvalifikován

  347. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  348. Zkouška 1 SA2, Debie Od Čeníčka: 4/11, 35.81 s, 1.81 tr. b., 3.55 m/s

  349. Zkouška 1 SA2, Arnold: 8/11, 36.06 s, 7.06 tr. b., 3.52 m/s

  350. Zkouška 2 SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  351. Zkouška 2 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  352. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  353. Agility SA sobota, Debie Od Čeníčka: 18/46, 50.53 s, 8.53 tr. b., 3.58 m/s

  354. Agility SA sobota, Arnold: Diskvalifikován

  355. Finále SA neděle, Debie Od Čeníčka: 10/21, 53.3 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  356. Jumping SA neděle, Debie Od Čeníčka: 30/45, 52.65 s, 13.65 tr. b., 3.3 m/s

  357. Jumping SA neděle, Arnold: Diskvalifikován

  358. Jumping SA sobota, Debie Od Čeníčka: 8/46, 39.28 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  359. Jumping SA sobota, Arnold: 15/46, 39.98 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  360. Zkoušky SA2 neděle, Arnold: 4/14, 52.87 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  361. Zkoušky SA2 neděle, Debie Od Čeníčka: 5/14, 57.99 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  362. Zkoušky SA2 sobota, Arnold: 2/15, 45.7 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  363. Zkoušky SA2 sobota, Debie Od Čeníčka: 6/15, 53.57 s, 7.57 tr. b., 3.38 m/s

  364. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  365. Zkouška 1 SA2, Debie Od Čeníčka: 1/6, 45.29 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  366. Zkouška 1 SA2, Arnold: 4/6, 46.01 s, 10.01 tr. b., 3.41 m/s

  367. Zkouška 2 SA2, Arnold: 1/6, 41.2 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  368. Zkouška 2 SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  369. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  370. Zkouška II SA2, Arnold: 1/13, 44.26 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  371. Zkouška II SA2, Debie Od Čeníčka: 4/13, 49.89 s, 8.89 tr. b., 3.41 m/s

  372. Zkouška I SA2, Arnold: 1/13, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  373. Zkouška I SA2, Debie Od Čeníčka: 2/13, 44.61 s, 1.61 tr. b., 3.52 m/s

  374. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  375. Jumping So SA2, Arnold: 2/9, 36.7 s, 7.7 tr. b., 3.9 m/s

  376. Jumping So SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  377. Zkouška II SA2, Debie Od Čeníčka: 1/9, 46.45 s, 2.45 tr. b., 3.57 m/s

  378. Zkouška II SA2, Arnold: Diskvalifikován

  379. Zkouška I SA2, Arnold: 2/9, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  380. Zkouška I SA2, Debie Od Čeníčka: 3/9, 46.77 s, 9.77 tr. b., 3.36 m/s

  381. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  382. 1.zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 3/10, 63.78 s, 20.78 tr. b., 2.92 m/s

  383. 1.zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  384. 2.zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  385. 2.zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  386. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  387. Agility OPEN S, Debie Od Čeníčka: 1/20, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  388. Agility OPEN S, Arnold: Diskvalifikován

  389. Jumping S, Debie Od Čeníčka: 6/19, 52.69 s, 18.69 tr. b., 3.4 m/s

  390. Jumping S, Arnold: Diskvalifikován

  391. Zkouska SA2, Debie Od Čeníčka: 2/7, 43.78 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  392. Zkouska SA2, Arnold: 4/7, 47.15 s, 11.15 tr. b., 3.39 m/s

  393. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  394. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  395. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, Arnold: Diskvalifikován

  396. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, Debie Od Čeníčka: 4/22, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  397. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, Arnold: Diskvalifikován

  398. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, Debie Od Čeníčka: 7/21, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  399. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, Arnold: 9/21, 43.86 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  400. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, Arnold: 6/22, 32.04 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  401. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, Debie Od Čeníčka: 8/22, 34.36 s, 5.36 tr. b., 3.84 m/s

  402. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  403. Agility S, Debie Od Čeníčka: 12/26, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  404. Agility S, Arnold: 17/26, 52.4 s, 12.4 tr. b., 3.11 m/s

  405. Jumping S, Debie Od Čeníčka: 13/28, 45.08 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  406. Jumping S, Arnold: Diskvalifikován

  407. Zkouška SA2, Arnold: 4/11, 36.7 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  408. Zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  409. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  410. Zkouška 1 SA2, Debie Od Čeníčka: 8/18, 47.25 s, 8.25 tr. b., 3.34 m/s

  411. Zkouška 1 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  412. Zkouška 2 SA2, Debie Od Čeníčka: 2/18, 39.36 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  413. Zkouška 2 SA2, Arnold: 12/18, 55.28 s, 29.28 tr. b., 2.7 m/s

  414. Zkouška 3 SA2, Debie Od Čeníčka: 1/18, 38.51 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  415. Zkouška 3 SA2, Arnold: 6/18, 40.0 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  416. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  417. 1. agility, Arnold: 4/18, 52.93 s, 9.93 tr. b., 3.42 m/s

  418. 2. agility, Arnold: 2/18, 53.93 s, 2.93 tr. b., 3.49 m/s

  419. 3. agility, Arnold: 9/16, 72.82 s, 35.82 tr. b., 2.47 m/s

  420. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  421. III. zkouška A2 SA2, Debie Od Čeníčka: 4/17, 52.47 s, 4.47 tr. b., 3.58 m/s

  422. III. zkouška A2 SA2, Arnold: 6/17, 53.88 s, 15.88 tr. b., 3.49 m/s

  423. II. zkouška A2 SA2, Debie Od Čeníčka: 3/17, 51.19 s, 2.19 tr. b., 3.79 m/s

  424. II. zkouška A2 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  425. I. zkouška A2 SA2, Debie Od Čeníčka: 2/17, 47.63 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  426. I. zkouška A2 SA2, Arnold: 10/17, 57.56 s, 12.56 tr. b., 3.08 m/s

  427. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  428. Zkouška SA2, Arnold: 1/12, 41.92 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  429. Zkouška SA2, Arnold: 2/15, 47.49 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  430. Zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 4/12, 48.53 s, 16.53 tr. b., 3.19 m/s

  431. Zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 9/15, 57.33 s, 20.33 tr. b., 2.77 m/s

  432. Zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  433. Zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  434. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  435. III. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 5/11, 60.11 s, 17.11 tr. b., 3.19 m/s

  436. II. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 5/14, 50.86 s, 6.86 tr. b., 3.26 m/s

  437. I. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  438. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  439. Agility I, Debie Od Čeníčka: 22/42, 55.09 s, 14.09 tr. b., 3.27 m/s

  440. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  441. 1. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 7/9, 65.14 s, 27.14 tr. b., 2.61 m/s

  442. 1. zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  443. 2. zkouška SA2, Debie Od Čeníčka: 3/9, 45.35 s, 1.35 tr. b., 3.48 m/s

  444. 2. zkouška SA2, Arnold: 6/9, 42.6 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  445. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  446. Jumping 1 S, Debie Od Čeníčka: 9/29, 46.15 s, 3.15 tr. b., 3.08 m/s

  447. Jumping 1 S, Arnold: 18/29, 46.47 s, 13.47 tr. b., 3.06 m/s

  448. Jumping S1 SA1, Debie Od Čeníčka: 6/13, 36.72 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  449. Jumping S2 SA2, Arnold: 5/9, 37.87 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  450. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  451. agility S, Arnold: 12/31, 58.76 s, 21.76 tr. b., 3.06 m/s

  452. agility S, Debie Od Čeníčka: 13/31, 66.34 s, 29.34 tr. b., 2.71 m/s

  453. jumping S, Debie Od Čeníčka: 16/31, 49.3 s, 15.3 tr. b., 3.51 m/s

  454. jumping S, Arnold: Diskvalifikován

  455. zkouška SA1, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  456. zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  457. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  458. II. zkouška A1 SA1, Debie Od Čeníčka: 8/11, 40.69 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  459. II. zkouška A2 SA2, Arnold: 4/12, 48.53 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  460. I. zkouška A1 SA1, Debie Od Čeníčka: 4/10, 38.38 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  461. I. zkouška A2 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  462. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  463. 1. zkouška SA2, Arnold: 2/21, 54.52 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  464. 2. zkouška SA2, Arnold: Diskvalifikován

  465. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  466. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Arnold: Diskvalifikován

  467. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Arnold: Diskvalifikován

  468. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  469. Agility S, Debie Od Čeníčka: Diskvalifikován

  470. Agility S, Arnold: Diskvalifikován

  471. Jumping S, Debie Od Čeníčka: 7/17, 41.05 s, 3.05 tr. b., 3.63 m/s

  472. Jumping S, Arnold: 9/17, 43.23 s, 10.23 tr. b., 3.45 m/s

  473. neděle - agility S, Debie Od Čeníčka: 11/22, 57.26 s, 13.26 tr. b., 3.11 m/s

  474. neděle - agility S, Arnold: Diskvalifikován

  475. neděle - jumping S, Arnold: 8/22, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  476. neděle - jumping S, Debie Od Čeníčka: 12/22, 37.85 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  477. neděle - zkouška SA1, Debie Od Čeníčka: 3/5, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  478. neděle - zkouška SA2, Arnold: 4/7, 49.52 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  479. Zkouška SA1, Debie Od Čeníčka: 2/4, 41.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  480. Zkouška SA2, Arnold: 2/6, 49.65 s, 7.65 tr. b., 3.56 m/s

  481. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  482. Zkouška 2 SA2, Arnold: Diskvalifikován

  483. Zkouška SA2, Arnold: 7/13, 50.91 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  484. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  485. agility, Arnold: 12/44, 45.96 s, 5.96 tr. b., 3.72 m/s

  486. jumping, Arnold: Diskvalifikován

  487. zkouška A2, Arnold: Diskvalifikován

  488. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  489. Agility S S, Arnold: 5/18, 47.33 s, 2.33 tr. b., 3.38 m/s

  490. Jumping S S, Arnold: Diskvalifikován

  491. ZK 1 běh SA1, Arnold: 1/3, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  492. ZK 2 běh SA1, Arnold: 1/3, 47.16 s, 12.16 tr. b., 3.16 m/s

  493. Cvikov - 10. Cvikovské zkoušky, 16. 08. 2012

  494. Cvikovské zkoušky SA1, Arnold: 1/8, 35.83 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  495. Cvikov - 9. Cvikovské zkoušky, 13. 08. 2012

  496. Zkouška agility SA1, Arnold: 2/8, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  497. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  498. Agility S, Arnold: Diskvalifikován

  499. Jumping S, Arnold: 9/39, 41.43 s, 3.43 tr. b., 3.62 m/s

  500. Zkouška A1 SA1, Arnold: Diskvalifikován

  501. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  502. Jumping, Arnold: 9/19, 51.12 s, 19.12 tr. b., 3.15 m/s

  503. Zkoušky, Arnold: 3/4, 39.53 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  504. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  505. AGILITY NE S, Arnold: 12/19, 56.35 s, 23.35 tr. b., 3.11 m/s

  506. AGILITY S, Arnold: 4/17, 47.74 s, 3.74 tr. b., 3.46 m/s

  507. JUMPING NE S, Arnold: 10/19, 48.65 s, 13.65 tr. b., 3.31 m/s

  508. JUMPING S, Arnold: 14/17, 42.75 s, 14.75 tr. b., 3.79 m/s

  509. ZKOUSKA NE SA1, Arnold: 3/6, 31.61 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  510. ZKOUSKA SA1, Arnold: 4/5, 44.99 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  511. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  512. Ne-Agility S, Arnold: 13/25, 50.69 s, 7.69 tr. b., 3.27 m/s

  513. Ne-Jumping S, Arnold: 17/26, 53.73 s, 24.73 tr. b., 2.98 m/s

  514. Ne- SA1, Arnold: Diskvalifikován

  515. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  516. Agility Ne, Arnold: 11/26, 47.87 s, 16.87 tr. b., 3.13 m/s

  517. Jumping Ne, Arnold: Diskvalifikován

  518. Zk Ne, Arnold: 3/9, 46.81 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  519. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  520. 1. Agility SA1, Arnold: 3/13, 31.14 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  521. 2. Agility SA1, Arnold: 9/13, 35.12 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  522. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  523. Zk1, Arnold: 5/8, 43.38 s, 10.0 tr. b., 3.07 m/s

  524. Zk2, Arnold: Diskvalifikován

  525. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  526. AGILITY-S, Arnold: Diskvalifikován

  527. JUMPING-S, Arnold: Diskvalifikován

  528. JUMPING-S, Arnold: Diskvalifikován

  529. SA1, Arnold: 9/14, 46.1 s, 7.1 tr. b., 2.84 m/s

  530. SA1, Arnold: 10/17, 50.34 s, 15.0 tr. b., 3.06 m/s

  531. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  532. Zkouška A1 II SA1, Arnold: 10/24, 31.99 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  533. Zkouška A1 I SA1, Arnold: Diskvalifikován