Cz En

2.běh bez zón

  1. Datum: 01. 03. 2020
  2. Závod: Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 21.0 s
  6. Maximální čas: 42.0 s
  7. Délka: 88.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 16.07 5.48 V V
2 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 17.2 5.12 V V
3 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 17.46 5.04 V V
4 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 17.54 5.02 V V
5 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 18.35 4.8 V V
6 029519 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady 0 0 0.0 0.0 18.41 4.78 V V
7 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream 0 0 0.0 0.0 19.05 4.62 V V
8 018011 Jana Blažková Ťapka 0 0 0.0 0.0 19.08 4.61 V V
9 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 19.11 4.6 V V
10 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 19.93 4.42 V V
11 009417 Alžběta Štětková Bessi Hoyden Kopidlenský kavalír 0 0 0.0 0.0 20.06 4.39 V V
12 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 20.35 4.32 V V
13 056214 Magdalena Rosolová Betty 0 0 1.68 1.68 22.68 3.88 V V
13 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 1.68 1.68 22.68 3.88 V V
15 076218 Veronika Benešová Holly Vašata 0 0 2.22 2.22 23.22 3.79 V V
16 047018 Karolína Tourková Abundance Pride of Santee 0 0 2.64 2.64 23.64 3.72 V V
17 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 0 0 2.66 2.66 23.66 3.72 V V
18 064418 Klára Brabcová Ginny 0 0 2.76 2.76 23.76 3.7 V V
19 066016 Lucie Frčková Lukáš 0 0 3.85 3.85 24.85 3.54 V V
20 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 19.06 4.62 V V
21 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 19.96 4.41 V V
22 001118 Jana Mikulecká Fancy Fuchsia Kuburumba 0 0 5.78 5.78 26.78 3.29 V V
23 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal 0 1 1.92 6.92 22.92 3.84 VD VD
24 086518 Martin Kuchta Čert 0 0 9.13 9.13 30.13 2.92 VD VD
25 046318 Kristýna Ďuricová Edith de Pompadour 0 0 15.29 15.29 36.29 2.42 VD VD
DIS 046918 Vojta Tourek Arnold from Cheerydom From Cheerydom DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011219 Kateřina Štefečková Hanneli Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056517 Pavlína Seyfriedová Affinity Cassy de Diamond Koomet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045818 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020719 Milena Vrbová Ansel Bridget Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO