Cz En

046318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Ďuricová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Edith de Pompadour, Papillon

Výsledky

  1. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  2. NE Agility S: Diskvalifikován

  3. NE Jumping S: Diskvalifikován

  4. NE Zkouška SA1: Diskvalifikován

  5. SO Agility S: Diskvalifikován

  6. So Jumping S: Diskvalifikován

  7. SO Zkouška SA1: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  9. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  10. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  11. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  12. Jumping Short S Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  13. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  14. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  16. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  17. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  18. 1.běh se zónami: 35/41, 40.11 s, 10.11 tr. b., 2.84 m/s

  19. 2.běh bez zón: 25/39, 36.29 s, 15.29 tr. b., 2.42 m/s

  20. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  21. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  22. III. jumping S: Diskvalifikován

  23. II. jumping S: Diskvalifikován

  24. I. jumping S: Diskvalifikován

  25. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  26. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  27. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  28. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  29. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  30. První zkouška: Diskvalifikován

  31. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  32. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  33. Jumping S_neděle: Diskvalifikován

  34. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  35. SA1_neděle: Diskvalifikován

  36. SA1_sobota: Diskvalifikován

  37. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  38. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  39. II. zkouška SA1 neděle: Diskvalifikován

  40. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  41. I. zkouška SA1 neděle: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  43. ZkA. SA1: Diskvalifikován

  44. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  45. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  46. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  47. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  48. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  49. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  50. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  51. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  52. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  53. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  54. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  55. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  56. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  58. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  59. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  60. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  61. SA1 1. SA1: Diskvalifikován

  62. SA1 2. SA1: Diskvalifikován

  63. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  64. Jumping S: Diskvalifikován

  65. SA1: Diskvalifikován

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  67. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  68. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  69. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  70. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  71. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  72. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  73. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  74. I. zkouška SA1: 3/18, 40.71 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  75. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  76. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  77. Zkouška SA1 II: 3/4, 62.83 s, 14.83 tr. b., 2.69 m/s

  78. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  79. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  80. První zkouška SA1: Diskvalifikován