Cz En

2.běh se zónami

  1. Datum: 01. 03. 2020
  2. Závod: Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 28.0 s
  6. Maximální čas: 56.0 s
  7. Délka: 107.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 21.48 4.98 V V
2 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 22.84 4.68 V V
3 020719 Milena Vrbová Ansel Bridget Pražský Cyrano 0 0 0.0 0.0 24.33 4.4 V V
4 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream 0 0 0.0 0.0 24.56 4.36 V V
5 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 25.86 4.14 V V
6 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 0 0 0.0 0.0 27.32 3.92 V V
7 009417 Alžběta Štětková Bessi Hoyden Kopidlenský kavalír 0 0 0.69 0.69 28.69 3.73 V V
8 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 1.83 1.83 29.83 3.59 V V
9 076218 Veronika Benešová Holly Vašata 0 0 1.95 1.95 29.95 3.57 V V
10 066016 Lucie Frčková Lukáš 0 0 3.14 3.14 31.14 3.44 V V
11 056214 Magdalena Rosolová Betty 0 0 3.7 3.7 31.7 3.38 V V
12 056517 Pavlína Seyfriedová Affinity Cassy de Diamond Koomet 0 0 4.4 4.4 32.4 3.3 V V
13 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 1 0.0 5.0 27.53 3.89 V V
14 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 1 1.14 6.14 29.14 3.67 VD VD
15 047018 Karolína Tourková Abundance Pride of Santee 0 0 8.2 8.2 36.2 2.96 VD VD
16 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace 1 1 0.0 10.0 27.97 3.83 VD VD
17 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 1 2 6.08 21.08 34.08 3.14 D D
18 046918 Vojta Tourek Arnold from Cheerydom From Cheerydom 0 1 18.61 23.61 46.61 2.3 D D
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045818 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010018 Jitka Ďuricová Daila Arinelle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029519 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046318 Kristýna Ďuricová Edith de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Loučná Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086518 Martin Kuchta Čert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011219 Kateřina Štefečková Hanneli Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001118 Jana Mikulecká Fancy Fuchsia Kuburumba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064418 Klára Brabcová Ginny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO