046918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vojta Tourek, Agikoo

    Arrow_down

Pes

  1. Arnold from Cheerydom From Cheerydom, Jack Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 18. 05. 2024

  2. Agility S: 7/18, 66.5 s, 15.5 tr. b., 3.16 m/s

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. Zkouška agility SA2: 2/7, 58.54 s, 0.54 tr. b., 3.76 m/s

  5. Praha 14, Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2024

  6. SA2: Diskvalifikován

  7. SA2 II: 2/4, 55.84 s, 8.84 tr. b., 3.21 m/s

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  9. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška SA2: 2/6, 66.32 s, 13.32 tr. b., 2.99 m/s

  11. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  12. Agility 1 - Small: 18/26, 43.01 s, 16.01 tr. b., 2.81 m/s

  13. Agility 2 - Small: 15/24, 41.42 s, 8.42 tr. b., 2.99 m/s

  14. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 - Small: 18/24, 37.9 s, 8.9 tr. b., 3.06 m/s

  16. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  17. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  19. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  20. Czech Imp Jump Small: 8/12, 28.91 s, 0.91 tr. b., 3.67 m/s

  21. Jumping 1 - Small: 5/12, 46.62 s, 7.62 tr. b., 3.58 m/s

  22. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  23. Ludvíkovice u Děčína - VÁNOČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY + Jumpingy A0 a Hendikep, 17. 12. 2023

  24. Zkouška SA2 I.: 1/2, 45.2 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  25. Zkouška SA2 II.: Diskvalifikován

  26. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  27. Czech Imp Jump Small: 13/16, 34.36 s, 8.36 tr. b., 3.29 m/s

  28. Jumping 1 - Small: 6/16, 43.93 s, 3.93 tr. b., 3.87 m/s

  29. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  30. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  31. 1. Zkouška SA2: 4/7, 50.72 s, 1.72 tr. b., 3.59 m/s

  32. 2. Zkouška SA2: 1/7, 54.05 s, 3.05 tr. b., 3.46 m/s

  33. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  34. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška SA2: 1/3, 56.82 s, 7.82 tr. b., 3.24 m/s

  36. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  37. 1. zkouška A2 S: 3/3, 48.88 s, 6.88 tr. b., 3.54 m/s

  38. 2. zkouška A2 S: 1/3, 52.37 s, 5.37 tr. b., 3.32 m/s

  39. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  40. Agility Družstev S: 16/25, 65.0 s, 12.0 tr. b., 3.11 m/s

  41. Agility Jednotlivci Děti S: 10/11, 58.09 s, 10.09 tr. b., 3.17 m/s

  42. Jumping Družstev S: 15/25, 47.92 s, 1.92 tr. b., 3.88 m/s

  43. Jumping Jednotlivci Děti S: 10/11, 68.26 s, 26.26 tr. b., 2.64 m/s

  44. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 2, 27. 08. 2023

  45. A2 1. zkouška S: Diskvalifikován

  46. A2 2. zkouška S: 3/4, 62.47 s, 14.47 tr. b., 2.85 m/s

  47. jumping A2/A3 S: Diskvalifikován

  48. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  49. Dišův Fast and Furious S: Diskvalifikován

  50. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  53. 4. zkouška SA2: Diskvalifikován

  54. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  55. 1.zkouška SA1: 1/4, 43.65 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  56. 2.zkouška SA1: 1/4, 44.13 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  57. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  58. Agility S: 9/16, 88.66 s, 48.66 tr. b., 2.3 m/s

  59. Jumping S: 4/16, 49.1 s, 6.1 tr. b., 3.5 m/s

  60. Zkouška SA1: 2/5, 54.34 s, 4.34 tr. b., 3.28 m/s

  61. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  62. SA1 I: 2/4, 56.42 s, 15.42 tr. b., 2.85 m/s

  63. SA 1 II: Diskvalifikován

  64. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  65. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška SA1: 1/6, 48.53 s, 5.53 tr. b., 3.05 m/s

  67. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  68. Agility open S: Diskvalifikován

  69. 1. jumping open S: 11/14, 58.88 s, 18.88 tr. b., 3.18 m/s

  70. 2. jumping open S: Diskvalifikován

  71. Kladno - Jumping - duben 2023, 02. 04. 2023

  72. 1.jumping SA1: 2/4, 52.5 s, 20.5 tr. b., 3.14 m/s

  73. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  74. 1. Zkouška SA1: 2/7, 49.64 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  75. 2. Zkouška SA1: 2/7, 45.48 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  76. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  77. Agility 1 - Small: Diskvalifikován

  78. Agility 2 - Small: Diskvalifikován

  79. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  80. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  81. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  82. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  83. 2. Jumping S: 12/18, 43.94 s, 10.94 tr. b., 3.16 m/s

  84. 3. Jumping S: 14/18, 49.18 s, 28.18 tr. b., 2.68 m/s

  85. 4. Jumping S: Diskvalifikován

  86. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  87. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  89. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  90. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  91. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  92. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  93. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  94. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  95. II. Zk SA1: 4/4, 67.88 s, 28.88 tr. b., 2.56 m/s

  96. I. Zk SA1: Diskvalifikován

  97. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  98. Jumping II S A1: Diskvalifikován

  99. Jumping I S A1: 2/4, 48.36 s, 9.36 tr. b., 2.87 m/s

  100. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  101. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  102. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  103. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  104. 2.běh se zónami: 18/41, 46.61 s, 23.61 tr. b., 2.3 m/s