Cz En

099015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Halotová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Olivia Jessie Manepo Ideál, Sheltie

Výsledky

  1. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: 5/15, 40.08 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  4. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  5. Jumping: 12/22, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  6. Zkouška 1: Diskvalifikován

  7. Zkouška 2: 3/13, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  8. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  9. 1. běh SA3: 1/3, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  10. 2. běh SA3: 1/3, 51.75 s, 24.75 tr. b., 3.86 m/s

  11. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  12. Zkouška 1: 1/2, 48.87 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  13. Zkouška 2: Diskvalifikován

  14. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  15. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  16. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  17. Zkouška 1: 3/10, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Zkouška 2: 2/10, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  19. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  20. I. agility S: Diskvalifikován

  21. II. agility S: 26/65, 44.52 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  22. II. jumping S: Diskvalifikován

  23. I. jumping S: Diskvalifikován

  24. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  25. ZkA. SA3 I.: 1/10, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  26. ZkA. SA3 II.: 5/10, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  27. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  28. 1.běh bez zón: 10/40, 21.04 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  29. 1.běh se zónami: 7/41, 21.94 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  30. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  32. ZkA. SA3 I.: 2/10, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  33. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  34. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  35. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  37. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  38. II. zkouška SA3: 1/7, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  39. I. zkouška SA3: 1/7, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  40. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  41. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. I. zkouška SA3: 3/15, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  43. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  44. ZkA. SA3 I.: 6/14, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  45. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  46. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  47. Agility I: 3/14, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  48. FINAL: 3/7, 50.24 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  49. Jumping I: Diskvalifikován

  50. Jumping II: 4/14, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  51. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  52. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  54. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  55. Zkouška1 SA3: 1/12, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  56. Zkouška2 SA3: 2/12, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  57. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  58. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  59. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  60. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  61. Zk SA3 I.: 1/3, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  62. Zk SA3 II.: 1/3, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  63. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  64. Druhá zkouška SA3: 1/6, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  65. První zkouška SA3: 2/6, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  66. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  67. 1. běh SA3 : Diskvalifikován

  68. 2. běh SA3 : Diskvalifikován

  69. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  70. SA3 - 1 běh: 3/3, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  71. SA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  72. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  73. II. zkouška: 3/5, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  74. I. zkouška: Diskvalifikován

  75. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  76. SA3 - I.: 3/3, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  77. SA3 - II.: Diskvalifikován

  78. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  79. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  80. 2. běh SA3: 1/8, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  81. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  82. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  85. Jumping Open S I.: Diskvalifikován

  86. Jumping Open S II.: 1/11, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  87. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  88. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  89. Druhá zkouška SA3: 5/11, 47.87 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  90. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  92. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  93. Jumping 1: Diskvalifikován

  94. Jumping 2: Diskvalifikován

  95. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  96. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  97. První zkouška SA3: 1/11, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  98. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  99. Agility I: Diskvalifikován

  100. GRAND FINAL: 3/11, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  101. Jumping I: 3/20, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  102. Jumping II: 6/20, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  103. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  104. Zkouška III. SA3: Diskvalifikován

  105. Zkouška II. SA3: 1/12, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  106. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  107. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  108. 1. Zka - SA3: 3/5, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  109. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  110. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  111. AGILITY: Diskvalifikován

  112. JUMPING: 4/17, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  113. SA3: Diskvalifikován

  114. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  115. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  116. První zkouška SA3: 1/9, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  117. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  118. Agility S: 8/29, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  119. Jumping S: 3/29, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  120. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  121. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  122. Agility OPEN S: 2/17, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  123. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  124. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  125. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  126. Agility open S: 1/20, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  127. Jumping open S: 1/20, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  128. Zkouška SA3: 4/7, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  129. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  130. Agility S: Diskvalifikován

  131. Jumping S: 1/9, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  132. Zkouška SA3: 1/4, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  133. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  134. II. zkouška SA3: 7/10, 36.3 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  135. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  136. jumping SA3: 1/11, 24.71 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  137. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  138. 1. Zk SA3: 4/6, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  139. 2. Zk SA3: 3/6, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  140. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  141. III. jumping S: 1/20, 25.03 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  142. II. jumping S: Diskvalifikován

  143. I. jumping S: Diskvalifikován

  144. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  145. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  146. I. zkouška SA3: 4/5, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  147. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  148. 1. Zk SA3: 4/8, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  149. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  150. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  151. Jumping II S: 6/24, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  152. Jumping I S: 2/24, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  153. Tuneliáda S: 5/16, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  154. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  155. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  156. A2 - 1. SA2: 1/9, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  157. A2 - 2. SA2: 3/9, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  158. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  159. 1. zkouška SA2: 1/6, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  160. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  161. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  162. II. zkouška SA2: 1/6, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  163. I. zkouška SA2: 4/5, 54.44 s, 20.44 tr. b., 3.01 m/s

  164. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  165. Agility II. S: Diskvalifikován

  166. Agility I. S: Diskvalifikován

  167. Jumping II. S: Diskvalifikován

  168. Jumping I. S: 12/58, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  169. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  170. AGILITY S: 1/25, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  171. JUMPING S: 10/23, 29.06 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  172. ZKOUŠKA SA2: 5/8, 37.35 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  173. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  174. QA4 Agility: 21/45, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  175. QA5 Agility: Diskvalifikován

  176. QA6 Agility: Diskvalifikován

  177. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  178. QJ5 Jumping: 20/45, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  179. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  180. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  181. QA1 agility: Diskvalifikován

  182. QA2 agility: 37/53, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  183. QA3 agility: 21/52, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  184. QJ1 jumping: 18/53, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  185. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  186. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  187. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  188. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  189. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  190. I. zkouška SA2: 3/12, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  191. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  192. agility open S: 6/25, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  193. Jumping open S: 6/26, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  194. Tuneliáda S: 8/26, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  195. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  196. Jumping 1 S: 3/12, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  197. Jumping 2 S: 4/12, 29.81 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  198. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  199. Agility II Small: Diskvalifikován

  200. Agility I Small: 4/64, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  201. Jumping III Small: 25/55, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  202. Jumping II Small: 36/56, 46.64 s, 11.64 tr. b., 3.64 m/s

  203. Jumping I Small: Diskvalifikován

  204. MR sheltie Small - II. kolo: 1/5, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  205. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  206. III.zkouška SA2: Diskvalifikován

  207. II. zkouška SA2: 1/7, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  208. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  209. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  210. I Agility Open: 6/75, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  211. II Agility Open: Diskvalifikován

  212. II Jumping Open: Diskvalifikován

  213. I Jumping Open: Diskvalifikován

  214. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  215. Agility družstev: Diskvalifikován

  216. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  217. Jumping družstev: Diskvalifikován

  218. Jumping jednotlivců: 11/54, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  219. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  220. Zkouška SA2: 1/5, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  221. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  222. Agility S: 2/35, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  223. Jumping S: 16/35, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  224. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  225. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  226. Agility Open: 4/17, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  227. Agility Trial: 1/6, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  228. Jumping Open: 3/17, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  229. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  230. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  231. I. zkouška SA2: 1/5, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  232. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  233. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  234. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  235. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  236. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  237. Agility S: 9/23, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  238. Jumping S: 13/23, 44.28 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  239. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  240. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  241. Agility open S: 10/32, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  242. Jump I. S: Diskvalifikován

  243. Tunel I. S: 14/25, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  244. ZkA. So SA1: Diskvalifikován

  245. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  246. Jumping: 9/16, 27.24 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  247. Jumping A1: 1/9, 17.26 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  248. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  249. Agility open S: Diskvalifikován

  250. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  251. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  252. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  253. Jumping open S: 2/5, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  254. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  255. Agility - Ne: Diskvalifikován

  256. Agility - So: Diskvalifikován

  257. Jumping - Ne: 29/69, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  258. Jumping - So: Diskvalifikován

  259. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  260. Zkouska 1 SA1: Diskvalifikován

  261. Zkouska 2 SA1: 3/11, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  262. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  263. Zkouška1 SA1: Diskvalifikován

  264. Zkouška 2 SA1: 3/11, 27.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  265. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  266. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  267. Zkouška 2 SA1: 1/12, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  268. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  269. 1. běh S: Diskvalifikován

  270. 2. běh S: 3/31, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  271. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  272. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  273. Jumping 1 Small: 4/25, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  274. Jumping 2 Small: 6/25, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  275. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  276. Czech Imp Jump Small: 7/31, 20.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  277. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  278. Jumping 2 Small: 8/31, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  279. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  280. Czech Imp Jump Small: 7/32, 20.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  281. Jumping 1 Small: 22/32, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  282. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  283. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  284. Agility - A0: 2/7, 22.12 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  285. Jumping - A0: 1/7, 18.56 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  286. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  287. Agility - A0: 1/4, 24.3 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  288. Jumping - A0: 1/4, 27.33 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  289. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  290. Tunelový běh S: Diskvalifikován

  291. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  292. A0 - 2. běh SA1: 1/3, 21.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  293. A0 SA1: Diskvalifikován