Cz En

099015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Halotová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Olivia Jessie Manepo Ideál, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  2. 1 Zkouška SA3: 4/11, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  3. 2 Zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  5. Druhá zkouška: 3/3, 45.96 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  6. První zkouška: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  8. 1. zkouška: 3/5, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  9. 2. zkouška: Diskvalifikován

  10. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  11. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška SA3: 1/12, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  13. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  14. Agility II S: 4/43, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  15. Agility I S: 5/51, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  16. Jumping III S: Diskvalifikován

  17. Jumping II S: 5/43, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  18. Jumping I S: 7/42, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  19. Jumping IV Sheltie S: 3/6, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  20. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  21. Jumping A2,3: 1/11, 26.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  22. Zkoušky Agility: Diskvalifikován

  23. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  24. 1. zkouška: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška: 5/15, 40.08 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  26. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  27. Jumping: 12/22, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  28. Zkouška 1: Diskvalifikován

  29. Zkouška 2: 3/13, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  30. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  31. 1. běh SA3: 1/3, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  32. 2. běh SA3: 1/3, 51.75 s, 24.75 tr. b., 3.86 m/s

  33. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  34. Zkouška 1: 1/2, 48.87 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  35. Zkouška 2: Diskvalifikován

  36. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  37. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  38. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  39. Zkouška 1: 3/10, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  40. Zkouška 2: 2/10, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  41. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  42. I. agility S: Diskvalifikován

  43. II. agility S: 26/65, 44.52 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. II. jumping S: Diskvalifikován

  45. I. jumping S: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  47. ZkA. SA3 I.: 1/10, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  48. ZkA. SA3 II.: 5/10, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  49. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  50. 1.běh bez zón: 10/40, 21.04 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  51. 1.běh se zónami: 7/41, 21.94 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  52. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  54. ZkA. SA3 I.: 2/10, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  55. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  56. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  57. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  59. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  60. II. zkouška SA3: 1/7, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  61. I. zkouška SA3: 1/7, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  62. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  63. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  64. I. zkouška SA3: 3/15, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  65. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  66. ZkA. SA3 I.: 6/14, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  67. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  68. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  69. Agility I: 3/14, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  70. FINAL: 3/7, 50.24 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  71. Jumping I: Diskvalifikován

  72. Jumping II: 4/14, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  73. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  74. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  77. Zkouška1 SA3: 1/12, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  78. Zkouška2 SA3: 2/12, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  79. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  80. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  81. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  82. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  83. Zk SA3 I.: 1/3, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  84. Zk SA3 II.: 1/3, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  86. Druhá zkouška SA3: 1/6, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  87. První zkouška SA3: 2/6, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  88. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  89. 1. běh SA3 : Diskvalifikován

  90. 2. běh SA3 : Diskvalifikován

  91. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  92. SA3 - 1 běh: 3/3, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  93. SA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  94. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  95. II. zkouška: 3/5, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  96. I. zkouška: Diskvalifikován

  97. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  98. SA3 - I.: 3/3, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  99. SA3 - II.: Diskvalifikován

  100. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  101. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  102. 2. běh SA3: 1/8, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  103. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  104. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  105. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  107. Jumping Open S I.: Diskvalifikován

  108. Jumping Open S II.: 1/11, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  109. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  110. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  111. Druhá zkouška SA3: 5/11, 47.87 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  112. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  114. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  115. Jumping 1: Diskvalifikován

  116. Jumping 2: Diskvalifikován

  117. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  118. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  119. První zkouška SA3: 1/11, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  120. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  121. Agility I: Diskvalifikován

  122. GRAND FINAL: 3/11, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  123. Jumping I: 3/20, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  124. Jumping II: 6/20, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  125. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  126. Zkouška III. SA3: Diskvalifikován

  127. Zkouška II. SA3: 1/12, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  128. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  129. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  130. 1. Zka - SA3: 3/5, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  131. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  132. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  133. AGILITY: Diskvalifikován

  134. JUMPING: 4/17, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  135. SA3: Diskvalifikován

  136. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  137. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  138. První zkouška SA3: 1/9, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  139. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  140. Agility S: 8/29, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  141. Jumping S: 3/29, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  142. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  143. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  144. Agility OPEN S: 2/17, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  145. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  146. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  147. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  148. Agility open S: 1/20, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  149. Jumping open S: 1/20, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  150. Zkouška SA3: 4/7, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  151. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  152. Agility S: Diskvalifikován

  153. Jumping S: 1/9, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  154. Zkouška SA3: 1/4, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  155. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  156. II. zkouška SA3: 7/10, 36.3 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  157. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  158. jumping SA3: 1/11, 24.71 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  159. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  160. 1. Zk SA3: 4/6, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  161. 2. Zk SA3: 3/6, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  162. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  163. III. jumping S: 1/20, 25.03 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  164. II. jumping S: Diskvalifikován

  165. I. jumping S: Diskvalifikován

  166. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  167. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  168. I. zkouška SA3: 4/5, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  169. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  170. 1. Zk SA3: 4/8, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  171. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  172. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  173. Jumping II S: 6/24, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  174. Jumping I S: 2/24, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  175. Tuneliáda S: 5/16, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  176. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  177. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  178. A2 - 1. SA2: 1/9, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  179. A2 - 2. SA2: 3/9, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  180. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  181. 1. zkouška SA2: 1/6, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  182. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  183. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  184. II. zkouška SA2: 1/6, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  185. I. zkouška SA2: 4/5, 54.44 s, 20.44 tr. b., 3.01 m/s

  186. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  187. Agility II. S: Diskvalifikován

  188. Agility I. S: Diskvalifikován

  189. Jumping II. S: Diskvalifikován

  190. Jumping I. S: 12/58, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  191. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  192. AGILITY S: 1/25, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  193. JUMPING S: 10/23, 29.06 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  194. ZKOUŠKA SA2: 5/8, 37.35 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  195. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  196. QA4 Agility: 21/45, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  197. QA5 Agility: Diskvalifikován

  198. QA6 Agility: Diskvalifikován

  199. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  200. QJ5 Jumping: 20/45, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  201. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  202. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  203. QA1 agility: Diskvalifikován

  204. QA2 agility: 37/53, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  205. QA3 agility: 21/52, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  206. QJ1 jumping: 18/53, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  207. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  208. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  209. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  210. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  211. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  212. I. zkouška SA2: 3/12, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  213. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  214. agility open S: 6/25, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  215. Jumping open S: 6/26, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  216. Tuneliáda S: 8/26, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  217. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  218. Jumping 1 S: 3/12, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  219. Jumping 2 S: 4/12, 29.81 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  220. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  221. Agility II Small: Diskvalifikován

  222. Agility I Small: 4/64, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  223. Jumping III Small: 25/55, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  224. Jumping II Small: 36/56, 46.64 s, 11.64 tr. b., 3.64 m/s

  225. Jumping I Small: Diskvalifikován

  226. MR sheltie Small - II. kolo: 1/5, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  227. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  228. III.zkouška SA2: Diskvalifikován

  229. II. zkouška SA2: 1/7, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  230. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  231. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  232. I Agility Open: 6/75, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  233. II Agility Open: Diskvalifikován

  234. II Jumping Open: Diskvalifikován

  235. I Jumping Open: Diskvalifikován

  236. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  237. Agility družstev: Diskvalifikován

  238. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  239. Jumping družstev: Diskvalifikován

  240. Jumping jednotlivců: 11/54, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  241. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  242. Zkouška SA2: 1/5, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  243. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  244. Agility S: 2/35, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  245. Jumping S: 16/35, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  246. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  247. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  248. Agility Open: 4/17, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  249. Agility Trial: 1/6, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  250. Jumping Open: 3/17, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  251. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  252. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  253. I. zkouška SA2: 1/5, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  254. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  255. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  256. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  257. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  258. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  259. Agility S: 9/23, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  260. Jumping S: 13/23, 44.28 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  261. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  262. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  263. Agility open S: 10/32, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  264. Jump I. S: Diskvalifikován

  265. Tunel I. S: 14/25, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  266. ZkA. So SA1: Diskvalifikován

  267. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  268. Jumping: 9/16, 27.24 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  269. Jumping A1: 1/9, 17.26 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  270. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  271. Agility open S: Diskvalifikován

  272. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  273. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  274. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  275. Jumping open S: 2/5, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  276. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  277. Agility - Ne: Diskvalifikován

  278. Agility - So: Diskvalifikován

  279. Jumping - Ne: 29/69, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  280. Jumping - So: Diskvalifikován

  281. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  282. Zkouska 1 SA1: Diskvalifikován

  283. Zkouska 2 SA1: 3/11, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  284. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  285. Zkouška1 SA1: Diskvalifikován

  286. Zkouška 2 SA1: 3/11, 27.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  287. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  288. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  289. Zkouška 2 SA1: 1/12, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  290. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  291. 1. běh S: Diskvalifikován

  292. 2. běh S: 3/31, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  293. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  294. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  295. Jumping 1 Small: 4/25, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  296. Jumping 2 Small: 6/25, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  297. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  298. Czech Imp Jump Small: 7/31, 20.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  299. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  300. Jumping 2 Small: 8/31, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  301. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  302. Czech Imp Jump Small: 7/32, 20.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  303. Jumping 1 Small: 22/32, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  304. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  305. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  306. Agility - A0: 2/7, 22.12 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  307. Jumping - A0: 1/7, 18.56 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  308. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  309. Agility - A0: 1/4, 24.3 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  310. Jumping - A0: 1/4, 27.33 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  311. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  312. Tunelový běh S: Diskvalifikován

  313. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  314. A0 - 2. běh SA1: 1/3, 21.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  315. A0 SA1: Diskvalifikován