Cz En

QJ3 Jumping

  1. Datum: 24. 04. 2022
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.81 s
  6. Maximální čas: 73.62 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.84 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056818 Markéta Zavadilová A3Ch Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 32.01 5.56 V V
2 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 0 0.0 0.0 32.55 5.47 V V
3 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 0 0 0.0 0.0 32.67 5.45 V V
4 074917 Hana Malá Ziggy 0 0 0.0 0.0 32.73 5.44 V V
5 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 33.26 5.35 V V
6 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 33.28 5.35 V V
7 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 33.35 5.34 V V
8 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod 0 0 0.0 0.0 34.59 5.15 V V
9 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 34.78 5.12 V V
10 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 34.94 5.09 V V
11 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 35.57 5.0 V V
12 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 36.14 4.93 V V
13 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina 0 0 0.0 0.0 36.8 4.84 V V
13 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 36.8 4.84 V V
15 029519 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady 0 0 0.18 0.18 36.99 4.81 V V
16 000419 Lenka Cíglerová Ivory Kutcher Chan 0 0 0.36 0.36 37.17 4.79 V V
17 031717 Eva Trtková A3Ch Fantastica Lararony 0 0 1.8 1.8 38.61 4.61 V V
18 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 0 0 2.32 2.32 39.13 4.55 V V
19 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 1 0 0.0 5.0 33.64 5.29 V V
20 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 35.0 5.09 V V
21 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 35.86 4.96 V V
22 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 1 0.26 5.26 37.07 4.8 V V
23 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 1 0.27 5.27 37.08 4.8 V V
24 020520 Jana Jirsová Chaos Dream of joy 0 1 0.77 5.77 37.58 4.74 V V
25 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 1 0 3.55 8.55 40.36 4.41 VD VD
26 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale 0 2 0.58 10.58 37.39 4.76 VD VD
27 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice 0 2 6.29 16.29 43.1 4.13 D D
DIS 058421 Roman Polačko Jumpy Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091518 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006621 Jitka Krejcárková Emilián Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová A3Ch Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO