Cz En

Barbora Lerlová

  1. Číslo: 001426
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 18. 11. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 117100 (L), A3Ch Ace Rubínové srdce

  2. 009307 (S), A3Ch Suzanne Black Moravské srdce

  3. 025009 (L), Baby Skip Unique Forever

  4. 083409 (L), Amigo Aibara

  5. 047510 (L), Ace To Win Tachyon

  6. 070411 (ML), Onyx Rubínové srdce

  7. 001815 (L), Jet Rider Rubínové srdce

  8. 005517 (S), Yocarrie Anika Lukato Gold

  9. 082317 (L), A3Ch Dorotka

  10. 023519 (S), Hidden treasure Lukato Gold

  11. 047119 (L), Deiri Sutá Hamyfa

  12. 078720 (L), O'Quark Rubínové srdce

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. I. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  3. II. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  4. II. zkouška A3 S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  5. I. zkouška A3 S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/4, 38.03 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  6. JUMPING S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/9, 32.66 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  7. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  8. QA4 Agility, Hidden treasure Lukato Gold: 14/42, 42.79 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  9. QA5 Agility, Hidden treasure Lukato Gold: 12/42, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  10. QA6 Agility, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  11. QJ4 Jumping, Hidden treasure Lukato Gold: 15/42, 43.25 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  12. QJ5 Jumping, Hidden treasure Lukato Gold: 7/42, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  13. QJ6 Jumping, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  14. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  15. Agility 1 S, Hidden treasure Lukato Gold: 3/40, 42.84 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  16. Agility 2 S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 S, Hidden treasure Lukato Gold: 3/40, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  18. Jumping 2 S, Hidden treasure Lukato Gold: 6/40, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  19. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  20. 1. Zkouška SA3, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška SA3, Hidden treasure Lukato Gold: 2/4, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  22. 3. Zkouška SA3, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  23. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  24. QA1 Agility, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  25. QA2 Agility, Hidden treasure Lukato Gold: 2/50, 42.24 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  26. QA3 Agility, Hidden treasure Lukato Gold: 10/49, 43.07 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  27. QJ1 Jumping, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  28. QJ2 Jumping, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  29. QJ3 Jumping, Hidden treasure Lukato Gold: 12/39, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  30. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  31. 1. Zkouška SA2, Hidden treasure Lukato Gold: 1/5, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  32. 2. Zkouška SA2, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška SA2, Hidden treasure Lukato Gold: 1/5, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  34. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  35. Agility I 300, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  36. Agility II 300, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  37. Agility III 300, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  38. Jumping I 300, Hidden treasure Lukato Gold: 5/30, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  39. Jumping II 300, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  40. Jumping III 300, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  41. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  42. SO - 1. zkoušku A2 S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  43. SO - 2. zkouška A2 S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  45. Agility Open, Hidden treasure Lukato Gold: 1/7, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  46. Jumping Light, Hidden treasure Lukato Gold: 1/7, 23.36 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  47. Jumping Open, Hidden treasure Lukato Gold: 2/7, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  48. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  49. AGILITY II L, O'Quark Rubínové srdce: Diskvalifikován

  50. AGILITY I L, O'Quark Rubínové srdce: 4/11, 44.23 s, 25.0 tr. b., 4.5 m/s

  51. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  52. AGILITY II L, O'Quark Rubínové srdce: 8/16, 49.33 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  53. AGILITY I L, O'Quark Rubínové srdce: 6/17, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  54. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  55. 1. jumping L, O'Quark Rubínové srdce: Diskvalifikován

  56. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  57. Agility Individual, Hidden treasure Lukato Gold: 31/67, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  58. Agility Individual, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  59. Agility Squads as Individual, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  60. Agility Squads as Individual, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  61. Jumping Individual, Hidden treasure Lukato Gold: 7/68, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  62. Jumping Individual, Yocarrie Anika Lukato Gold: 31/68, 33.19 s, 0.19 tr. b., 4.58 m/s

  63. Jumping Squads as Individual, Hidden treasure Lukato Gold: 3/68, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  64. Jumping Squads as Individual, Yocarrie Anika Lukato Gold: 59/68, 36.32 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  65. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  66. Agility Small Ne, Yocarrie Anika Lukato Gold: 5/15, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  67. Agility Small Ne, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  68. Agility Small So, Hidden treasure Lukato Gold: 1/14, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  69. Agility Small So, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  70. Jumping Small Ne, Yocarrie Anika Lukato Gold: 8/15, 39.05 s, 5.05 tr. b., 4.61 m/s

  71. Jumping Small Ne, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  72. Jumping Small So, Hidden treasure Lukato Gold: 1/15, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  73. Jumping Small So, Yocarrie Anika Lukato Gold: 3/15, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  74. SA1 Ne, Yocarrie Anika Lukato Gold: 2/3, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  75. SA1 So, Yocarrie Anika Lukato Gold: 1/3, 34.68 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  76. SA2 Ne, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  77. SA2 So, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  78. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  79. FINÁLE S, Hidden treasure Lukato Gold: 3/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  80. I. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/13, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  81. I. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  82. II. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/13, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  83. II. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  84. II. zkouška A1 S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 1/5, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  85. II. zkouška A2 S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  86. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/13, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  87. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 3/13, 40.49 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  88. I. zkouška A1 S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 1/5, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  89. I. zkouška A2 S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  90. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  91. Jumping 1 - L, Onyx Rubínové srdce: 15/29, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  92. Jumping 1 - S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 - L, Onyx Rubínové srdce: 12/29, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  94. Jumping 2 - S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 11/19, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  95. Jumping 3 - S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  96. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  97. I. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 4/65, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  98. I. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  99. II. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 18/65, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  100. II. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  101. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 3/63, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  102. II. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 4/63, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  103. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 7/64, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  104. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 30/64, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  105. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  106. 1.Zkouška, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  107. 2.Zkouška, Hidden treasure Lukato Gold: 1/12, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  108. Jumping, Hidden treasure Lukato Gold: 3/25, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  109. Jumping, Yocarrie Anika Lukato Gold: 9/25, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  110. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  111. II. zkouška S1, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  112. I. zkouška S1, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  113. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  114. ZkA. SA1 I., Hidden treasure Lukato Gold: 3/5, 27.09 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  115. ZkA. SA1 II., Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  116. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  117. II. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: 1/8, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  118. I. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  119. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  120. III. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 8/31, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  121. III. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 13/31, 32.05 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  122. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 4/31, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  123. II. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  124. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/30, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  125. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 10/30, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  126. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  127. III. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 6/12, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  128. III. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  129. II. jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  130. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  131. II. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 10/12, 32.55 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  132. I. jumping L, Onyx Rubínové srdce: 5/12, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  133. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/12, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  134. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 6/12, 29.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  135. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  136. Agility Open, Onyx Rubínové srdce: 22/125, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  137. Agility Squads as Individual, Onyx Rubínové srdce: 22/137, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  138. Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 62/136, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  139. Jumping Squads as Individual, Onyx Rubínové srdce: 22/138, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  140. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  141. III. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/13, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  142. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/13, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  143. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/13, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  144. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  145. 1. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  147. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  148. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  149. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  150. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  151. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Onyx Rubínové srdce: 65/169, 40.85 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  152. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Onyx Rubínové srdce: 70/169, 44.25 s, 25.0 tr. b., 4.72 m/s

  153. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  154. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  155. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Onyx Rubínové srdce: 93/175, 43.53 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  156. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  157. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  158. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Onyx Rubínové srdce: 62/170, 39.63 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  159. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Onyx Rubínové srdce: 91/170, 47.05 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  160. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  161. Agility I, Onyx Rubínové srdce: 41/167, 42.11 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  162. Agility II, Onyx Rubínové srdce: 37/165, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  163. Jumping I, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  164. Jumping II, Onyx Rubínové srdce: 29/161, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  165. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  166. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 12/60, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  167. Zkouška 1, Onyx Rubínové srdce: 7/35, 40.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  168. Zkouška 2, Onyx Rubínové srdce: 12/33, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  169. Zkouška 3, Onyx Rubínové srdce: 10/36, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  170. Zkouška 4, Onyx Rubínové srdce: 20/36, 51.72 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  171. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  172. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  173. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  174. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 26/71, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  175. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: 6/30, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  176. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  177. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  178. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  179. Finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 4/19, 42.52 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  180. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 8/43, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  181. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 6/43, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  182. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  183. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  184. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  185. Agility 1 L, Onyx Rubínové srdce: 4/27, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  186. Jumping 1 L, Onyx Rubínové srdce: 9/28, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  187. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 4/19, 51.4 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  188. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  189. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: 23/86, 39.63 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  190. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  191. Agility DRUZSTVA, Jet Rider Rubínové srdce: 8/97, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  192. Agility DRUZSTVA, Onyx Rubínové srdce: 27/97, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  193. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  194. Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  195. Jumping DRUZSTVA, Onyx Rubínové srdce: 41/97, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  196. Jumping DRUZSTVA, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  197. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  198. II. zkouška LA3, Jet Rider Rubínové srdce: 2/12, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  199. II. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  200. I. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  201. I. zkouška LA3, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  202. jumping LA3, Jet Rider Rubínové srdce: 5/15, 23.84 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  203. jumping LA3, Onyx Rubínové srdce: 8/15, 25.5 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  204. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  205. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  206. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  207. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  208. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  209. LA3 - 1. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  210. LA3 - 2. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  211. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  212. II.zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  213. I. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  214. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  215. QA4 Agility, Onyx Rubínové srdce: 36/95, 53.81 s, 17.81 tr. b., 4.09 m/s

  216. QA5 Agility, Onyx Rubínové srdce: 15/93, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  217. QA6 Agility, Onyx Rubínové srdce: 28/88, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  218. QJ4 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 29/95, 38.24 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  219. QJ5 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  220. QJ6 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  221. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  222. QA1 agility, Onyx Rubínové srdce: 16/127, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  223. QA1 agility, A3Ch Dorotka: Diskvalifikován

  224. QA2 agility, A3Ch Dorotka: 14/125, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  225. QA2 agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  226. QA3 agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  227. QA3 agility, A3Ch Dorotka: Diskvalifikován

  228. QJ1 jumping, Onyx Rubínové srdce: 15/126, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  229. QJ1 jumping, A3Ch Dorotka: 86/126, 33.43 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  230. QJ2 jumping, Onyx Rubínové srdce: 20/126, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  231. QJ2 jumping, A3Ch Dorotka: 63/126, 45.83 s, 15.83 tr. b., 4.34 m/s

  232. QJ3 jumping, Onyx Rubínové srdce: 45/122, 40.05 s, 7.05 tr. b., 4.64 m/s

  233. QJ3 jumping, A3Ch Dorotka: 66/122, 39.82 s, 16.82 tr. b., 4.67 m/s

  234. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  235. Agility A2A3, Onyx Rubínové srdce: 8/95, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  236. Agility Squads as individual, Jet Rider Rubínové srdce: 15/157, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  237. Agility Squads as individual, Onyx Rubínové srdce: 66/157, 41.08 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  238. Jumping A2A3, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  239. Jumping A2A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  240. Jumping Squads as Individual, Jet Rider Rubínové srdce: 16/162, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  241. Jumping Squads as Individual, Onyx Rubínové srdce: 35/162, 31.38 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  242. Power & Speed A2A3, Jet Rider Rubínové srdce: 2/100, 20.62 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  243. Power & Speed A2A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  244. Special Agility, Jet Rider Rubínové srdce: 7/159, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  245. Special Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  246. Special Final, Jet Rider Rubínové srdce: 11/28, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  247. Special Jumping, Onyx Rubínové srdce: 40/153, 33.28 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  248. Special Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 56/153, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  249. Tachyon Trophy A2A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  250. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  251. I Agility Open, Onyx Rubínové srdce: 28/139, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  252. I Agility Open, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  253. II Agility Open, Jet Rider Rubínové srdce: 3/137, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  254. II Agility Open, Onyx Rubínové srdce: 13/137, 39.03 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  255. II Jumping Open, Jet Rider Rubínové srdce: 21/135, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  256. II Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 40/135, 31.98 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  257. I Jumping Open, Jet Rider Rubínové srdce: 8/139, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  258. I Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 50/139, 32.65 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  259. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  260. Agility, Onyx Rubínové srdce: 7/41, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  261. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  262. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  263. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 10/53, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  264. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 15/53, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  265. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 19/42, 34.16 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  266. Zkouška LA3, Jet Rider Rubínové srdce: 6/28, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  267. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  268. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  269. 1. běh LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  270. 2. běh LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  271. 3. běh LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  272. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  273. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 23/60, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  274. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  275. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 5/59, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  276. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 5/32, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  277. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  278. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  279. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  280. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 15/60, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  281. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  282. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 36/61, 27.36 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  283. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 12/34, 34.94 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  284. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  285. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  286. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  287. Agility družstev, Onyx Rubínové srdce: 63/88, 39.74 s, 20.0 tr. b., 4.98 m/s

  288. Agility jednotlivců, Onyx Rubínové srdce: 36/87, 45.06 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  289. Jumping družstev, Onyx Rubínové srdce: 37/88, 43.61 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  290. Jumping jednotlivců, Onyx Rubínové srdce: 29/87, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  291. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  292. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  293. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  294. Agility Open, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  295. Agility Trial, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  296. Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 9/57, 29.55 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  297. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  298. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  299. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  300. Agility - Ne, Onyx Rubínové srdce: 3/91, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  301. Agility - So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  302. Jumping - Ne, Onyx Rubínové srdce: 29/89, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  303. Jumping - So, Onyx Rubínové srdce: 26/97, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  304. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  305. 1Q Jumping, Onyx Rubínové srdce: 7/157, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  306. 2Q Agility, Onyx Rubínové srdce: 6/157, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  307. 3Q Finále, Onyx Rubínové srdce: 5/24, 38.5 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  308. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Onyx Rubínové srdce: 41/108, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  309. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 48/117, 32.62 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  310. Power & speed A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  311. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 35/121, 33.95 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  312. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  313. III. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  314. III. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  315. II. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  316. II. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  317. IV. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/17, 33.34 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  318. IV. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  319. I. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  320. I.zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  321. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  322. Agility, Onyx Rubínové srdce: 13/36, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  323. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: 16/39, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  324. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  325. Fun Jumping, Onyx Rubínové srdce: 6/34, 24.98 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  326. Fun Jumping, Onyx Rubínové srdce: 10/31, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  327. Fun Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  328. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 4/39, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  329. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 7/39, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  330. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 17/36, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  331. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/21, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  332. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  333. 1. běh S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  334. 2. běh S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  335. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  336. Czech Imp Jump Small, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  337. Jumping 1 Small, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  338. Jumping 2 Small, Yocarrie Anika Lukato Gold: 13/25, 39.26 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  339. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  340. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 8/63, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  341. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  342. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  343. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 9/35, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  344. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  345. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  346. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  347. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  348. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  349. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 10/63, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  350. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  351. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  352. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  353. JUMPING_LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  354. LA3_1 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  355. LA3_2 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  356. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  357. Agility družstva, Onyx Rubínové srdce: 14/66, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  358. Agility jednotlivci, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  359. Jumping družstva, Onyx Rubínové srdce: 37/66, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  360. Jumping jednotlivci, Onyx Rubínové srdce: 46/65, 38.1 s, 27.1 tr. b., 4.23 m/s

  361. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  362. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  363. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  364. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/6, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  365. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  366. QA5 Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  367. QA6 Agility, Onyx Rubínové srdce: 18/186, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  368. QJ5 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 30/187, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  369. QJ6 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 84/182, 36.59 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  370. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  371. 1Q Jumping, Onyx Rubínové srdce: 23/131, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  372. Družstva - Agility, Onyx Rubínové srdce: 26/140, 45.53 s, 10.53 tr. b., 3.87 m/s

  373. Družstva - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 33/139, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  374. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Onyx Rubínové srdce: 6/100, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  375. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 36/102, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  376. Power & speed A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  377. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  378. QA3 Agility, Onyx Rubínové srdce: 34/176, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  379. QA4 Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  380. QJ3 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  381. QJ4 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 9/174, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  382. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  383. Agility, Onyx Rubínové srdce: 3/40, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  384. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 2/37, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  385. ZkA, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  386. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  387. QA1 Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  388. QA2 Agility, Onyx Rubínové srdce: 56/204, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  389. QJ1 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  390. QJ2 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  391. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  392. Agility - Ne, Onyx Rubínové srdce: 1/60, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  393. Agility - So, Onyx Rubínové srdce: 3/64, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  394. Jumping - Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  395. Jumping - So, Onyx Rubínové srdce: 23/65, 34.02 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  396. ZkA - Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  397. ZkA - So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  398. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  399. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 7/67, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  400. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 14/65, 31.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  401. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  402. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 6/33, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  403. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  404. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: 1/34, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  405. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  406. Agility L L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  407. Jumping L L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  408. Zk LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  409. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  410. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  411. Agility squads, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  412. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 10/50, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  413. Jumping Squads, Jet Rider Rubínové srdce: 12/47, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  414. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  415. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  416. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  417. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  418. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  419. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  420. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  421. Agility Ne, Onyx Rubínové srdce: 6/140, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  422. Agility Ne, Jet Rider Rubínové srdce: 21/140, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  423. Agility So, Jet Rider Rubínové srdce: 57/151, 43.2 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  424. Agility So, Onyx Rubínové srdce: 67/151, 41.5 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  425. Jumping Ne, Jet Rider Rubínové srdce: 28/133, 29.47 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  426. Jumping Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  427. Jumping So, Jet Rider Rubínové srdce: 34/146, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  428. Jumping So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  429. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  430. Agility družstva, Onyx Rubínové srdce: 38/133, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  431. Jumping družstva, Onyx Rubínové srdce: 58/133, 31.44 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  432. Mistrovství A2/A3 - Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  433. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  434. Power & Speed A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  435. Speciální závod - Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  436. Speciální závod - Finále, Onyx Rubínové srdce: 9/24, 32.84 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  437. Speciální závod - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 9/127, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  438. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 32/99, 33.56 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  439. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  440. Agility II Open, Jet Rider Rubínové srdce: 4/162, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  441. Agility II Open, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  442. Agility I Open, Onyx Rubínové srdce: 32/165, 45.05 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  443. Agility I Open, Jet Rider Rubínové srdce: 50/165, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  444. Jumping II Open, Jet Rider Rubínové srdce: 28/162, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  445. Jumping II Open, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  446. Jumping I Open, Onyx Rubínové srdce: 13/165, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  447. Jumping I Open, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  448. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  449. Agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  450. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 9/40, 27.81 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  451. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  452. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  453. Agility 1, Jet Rider Rubínové srdce: 12/183, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  454. Agility 1, Onyx Rubínové srdce: 97/183, 45.43 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  455. Agility 2, Jet Rider Rubínové srdce: 2/175, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  456. Agility 2, Onyx Rubínové srdce: 15/175, 44.87 s, 0.87 tr. b., 4.3 m/s

  457. Jumping 1, Onyx Rubínové srdce: 76/184, 35.7 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  458. Jumping 1, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  459. Jumping 2, Jet Rider Rubínové srdce: 35/182, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  460. Jumping 2, Onyx Rubínové srdce: 70/182, 36.55 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  461. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  462. Zkouška 1, Jet Rider Rubínové srdce: 2/44, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  463. Zkouška 1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  464. Zkouška 2, Onyx Rubínové srdce: 1/43, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  465. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  466. AGILITY, Jet Rider Rubínové srdce: 2/33, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  467. AGILITY, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  468. JUMPING, Onyx Rubínové srdce: 6/33, 29.95 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  469. JUMPING, Jet Rider Rubínové srdce: 8/33, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  470. LA2, Jet Rider Rubínové srdce: 1/18, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  471. LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/9, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  472. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  473. Ne_agility L, Jet Rider Rubínové srdce: 5/46, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  474. Ne_agility L, Onyx Rubínové srdce: 6/46, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  475. Ne_jumping L, Onyx Rubínové srdce: 1/45, 24.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  476. Ne_jumping L, Jet Rider Rubínové srdce: 8/45, 26.17 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  477. Ne_ LA2, Jet Rider Rubínové srdce: 1/14, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  478. Ne_ LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  479. So_agility L, Jet Rider Rubínové srdce: 1/49, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  480. So_agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  481. So_jumping L, Jet Rider Rubínové srdce: 7/51, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  482. So_jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  483. So_ LA2, Jet Rider Rubínové srdce: 1/16, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  484. So_ LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  485. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  486. Agility LA sobota, Jet Rider Rubínové srdce: 22/76, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  487. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 23/76, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  488. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 27/78, 37.29 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  489. Jumping LA neděle, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  490. Jumping LA sobota, Jet Rider Rubínové srdce: 2/77, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  491. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  492. Velké finále LA neděle, Jet Rider Rubínové srdce: 2/36, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  493. Zkoušky LA2 neděle, Jet Rider Rubínové srdce: 1/30, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  494. Zkoušky LA2 sobota, Jet Rider Rubínové srdce: 3/32, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  495. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  496. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: 13/32, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  497. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  498. zkouška 1 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  499. zkouška 2 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  500. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  501. ZkA II LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  502. ZkA I LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/11, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  503. ZkA NE II LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  504. ZkA NE I LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/13, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  505. ZkJ LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/11, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  506. Řitka - Zkoušky - prosinec 2014, 05. 12. 2014

  507. zkouska1 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  508. zkouska2 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  509. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  510. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  511. Cvikov - 17. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2014

  512. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  513. Cvikov - 16. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2014

  514. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/8, 41.9 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  515. Cvikov - 15. Cvikovské zkoušky agility, 04. 08. 2014

  516. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  517. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  518. Zk LA3 III LA3, Onyx Rubínové srdce: 4/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  519. Zk LA3 III LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  520. Zk LA3 II LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/12, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  521. Zk LA3 II LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  522. Zk LA3 I LA3, Onyx Rubínové srdce: 6/13, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  523. Zk LA3 I LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  524. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  525. LA3 - 1., Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  526. LA3 - 2., Onyx Rubínové srdce: 4/12, 40.54 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  527. LA3 - FINÁLE, Onyx Rubínové srdce: 3/6, 41.38 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  528. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  529. Agility 1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  530. Agility 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  531. Agility 3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  532. Jumping 1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  533. Jumping 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  534. Jumping 3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  535. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  536. Agility Open I., Onyx Rubínové srdce: 25/91, 43.68 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  537. Agility Open II., Onyx Rubínové srdce: 15/84, 36.93 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  538. Jumping Open I., Onyx Rubínové srdce: 33/91, 39.99 s, 21.99 tr. b., 4.03 m/s

  539. Jumping Open II., Onyx Rubínové srdce: 32/61, 36.45 s, 17.45 tr. b., 4.2 m/s

  540. Jumping Open III, Onyx Rubínové srdce: 23/88, 31.79 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  541. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  542. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 12/42, 30.31 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  543. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: 1/16, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  544. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  545. Agility 1, Onyx Rubínové srdce: 47/122, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  546. Agility 2, Onyx Rubínové srdce: 28/118, 44.27 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  547. Jumping 1, Onyx Rubínové srdce: 42/122, 37.43 s, 21.43 tr. b., 4.14 m/s

  548. Jumping 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  549. Zkouška, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  550. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  551. Ne_agility L, Onyx Rubínové srdce: 8/38, 42.01 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  552. Ne_jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  553. Ne_ LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  554. So_agility L, Onyx Rubínové srdce: 8/43, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  555. So_jumping L, Onyx Rubínové srdce: 18/43, 49.48 s, 24.48 tr. b., 3.25 m/s

  556. So_ LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/17, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  557. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  558. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 8/45, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  559. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 5/44, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  560. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/10, 43.17 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  561. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  562. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  563. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 32/79, 35.2 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  564. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  565. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: 8/31, 44.89 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  566. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  567. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2014, 17. 01. 2014

  568. 1. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  569. 2. LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/9, 38.97 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  570. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2013, 06. 12. 2013

  571. 1. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  572. 2. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  573. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  574. AGILITY-L, Onyx Rubínové srdce: 8/59, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  575. Agility LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  576. Finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  577. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 4/59, 23.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  578. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  579. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  580. Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013, 12. 10. 2013 - 13. 10. 2013

  581. Agility I, Onyx Rubínové srdce: 11/37, 45.56 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  582. Jumping I, Onyx Rubínové srdce: 3/37, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  583. Jumping II, Onyx Rubínové srdce: 12/34, 31.25 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  584. Zkoušky NE, Onyx Rubínové srdce: 6/14, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  585. Zkoušky SO, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  586. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  587. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  588. Agility družstev, Onyx Rubínové srdce: 27/105, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  589. Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  590. Jumping družstev, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  591. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  592. Agility CACIAg, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  593. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  594. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 2/33, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  595. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 6/37, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  596. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 5/14, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  597. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  598. Zkouška agility LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  599. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  600. 11. Cvikovské zkoušky LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  601. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  602. Agility LARGE L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  603. Finále LARGE L, Onyx Rubínové srdce: 1/21, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  604. Jumping LARGE L, Onyx Rubínové srdce: 2/52, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  605. Neděle Jumping LARGE L, Onyx Rubínové srdce: 1/50, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  606. Neděle zkoušky LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  607. Zkoušky LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/17, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  608. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  609. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Onyx Rubínové srdce: 31/121, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  610. Power a Speed - Hra A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  611. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  612. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Onyx Rubínové srdce: 57/186, 44.51 s, 22.51 tr. b., 4.0 m/s

  613. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  614. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  615. Agility Finále, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  616. Agility I, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  617. Agility II, Onyx Rubínové srdce: 5/39, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  618. Agility III, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  619. Jumping Finále, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  620. JUMPING I, Onyx Rubínové srdce: 3/38, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  621. JUMPING II, Onyx Rubínové srdce: 17/39, 35.78 s, 11.78 tr. b., 3.91 m/s

  622. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  623. Finále Ch s, Onyx Rubínové srdce: 10/19, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  624. JUMPING , Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  625. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: 1/15, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  626. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  627. II. zkouška A2 LA2, Onyx Rubínové srdce: 1/16, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  628. I.. zkouška A2 LA2, Onyx Rubínové srdce: 1/16, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  629. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  630. AGILITY-L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  631. Finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  632. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 12/74, 40.65 s, 7.65 tr. b., 4.13 m/s

  633. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 15/71, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  634. LA2, Onyx Rubínové srdce: 18/32, 33.57 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  635. LA2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  636. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  637. AGILITY-L, Ace To Win Tachyon: 18/63, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  638. AGILITY-L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  639. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 12/72, 42.01 s, 18.01 tr. b., 3.59 m/s

  640. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  641. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  642. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  643. LA2, Onyx Rubínové srdce: 3/25, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  644. LA2, Onyx Rubínové srdce: 10/25, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  645. LA3, Ace To Win Tachyon: 8/29, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  646. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  647. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  648. Agility individuals, Ace To Win Tachyon: 20/98, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  649. Jumping individuals, Ace To Win Tachyon: 14/98, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  650. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  651. Agility , Onyx Rubínové srdce: 4/27, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  652. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 9/36, 23.56 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  653. Jumping, Ace To Win Tachyon: 11/36, 23.94 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  654. Zkoušky, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  655. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  656. Zkoušky jmp, Ace To Win Tachyon: 4/12, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  657. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  658. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Onyx Rubínové srdce: 1/32, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  659. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  660. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  661. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  662. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  663. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  664. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 3/42, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  665. Jumping Ne, Onyx Rubínové srdce: 6/36, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  666. Zkoušky Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  667. Zkoušky So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  668. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  669. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 1/35, 37.36 s, 2.36 tr. b., 4.18 m/s

  670. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  671. Zkouška LA2, Onyx Rubínové srdce: 3/11, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  672. Cvikov - 10. Cvikovské zkoušky, 16. 08. 2012

  673. Cvikovské zkoušky LA2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  674. Cvikov - 9. Cvikovské zkoušky, 13. 08. 2012

  675. Zkouška agility LA2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  676. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  677. Zkouška agility LA2, Onyx Rubínové srdce: 1/13, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  678. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  679. Agility Open - neděle L, Ace To Win Tachyon: 22/67, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  680. Agility Open - sobota L, Ace To Win Tachyon: 20/73, 45.99 s, 12.99 tr. b., 4.0 m/s

  681. Jumping Open - neděle L, Ace To Win Tachyon: 22/69, 38.98 s, 7.98 tr. b., 3.93 m/s

  682. Jumping Open - sobota L, Ace To Win Tachyon: 8/74, 36.17 s, 0.17 tr. b., 4.31 m/s

  683. Zkoušky neděle LA3, Ace To Win Tachyon: 7/21, 44.68 s, 0.68 tr. b., 3.74 m/s

  684. Zkoušky sobota LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  685. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  686. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 3/32, 26.6 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  687. Agility L, Amigo Aibara: 21/32, 34.73 s, 12.73 tr. b., 3.8 m/s

  688. Jumping L, Ace To Win Tachyon: 8/36, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  689. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  690. Jumping L, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  691. Zkouška A1 LA1, Onyx Rubínové srdce: 6/14, 26.76 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  692. Zkouška A2 LA2, Amigo Aibara: 5/13, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  693. Zkouška A3 LA3, Ace To Win Tachyon: 6/9, 39.68 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  694. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  695. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Ace To Win Tachyon: 7/88, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  696. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  697. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 7/51, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  698. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Ace To Win Tachyon: 9/83, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  699. Power & Speed A1 L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  700. Speciální závod Agility L, Onyx Rubínové srdce: 15/136, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  701. Speciální závod Agility L, Ace To Win Tachyon: 45/136, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  702. Speciální závod Jumping L, Ace To Win Tachyon: 41/137, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  703. Speciální závod Jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  704. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 19/50, 31.81 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  705. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  706. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  707. Agility 1 L, Ace To Win Tachyon: 5/79, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  708. Agility 2 L, Ace To Win Tachyon: 17/80, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  709. Jumping 1 L, Ace To Win Tachyon: 11/70, 40.74 s, 0.74 tr. b., 4.42 m/s

  710. Jumping 2 L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  711. Jumping 3 L, Ace To Win Tachyon: 3/80, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  712. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  713. finále ch. st, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  714. Jumping, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  715. Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  716. Jumping, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  717. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: 1/12, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  718. Zkoušky, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  719. Zkoušky, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  720. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  721. AGILITY I, Ace To Win Tachyon: 25/121, 42.74 s, 15.74 tr. b., 3.86 m/s

  722. AGILITY II, Ace To Win Tachyon: 6/118, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  723. JUMPING I, Ace To Win Tachyon: 25/109, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  724. JUMPING II, Ace To Win Tachyon: 49/124, 40.02 s, 10.02 tr. b., 4.45 m/s

  725. JUMPING III, Ace To Win Tachyon: 33/119, 36.44 s, 8.44 tr. b., 4.09 m/s

  726. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  727. Agility II L, Ace To Win Tachyon: 10/35, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  728. Agility II L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  729. Agility I L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  730. Agility I L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  731. Agility L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  732. Agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  733. Jumping II L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  734. Jumping II L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  735. Jumping I L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 36.92 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  736. Jumping I L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  737. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 8/36, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  738. Jumping L, Ace To Win Tachyon: 9/36, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  739. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  740. LA1, Onyx Rubínové srdce: 3/8, 31.91 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  741. LA1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  742. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  743. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  744. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  745. LA1, Onyx Rubínové srdce: 1/11, 26.78 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  746. LA1, Onyx Rubínové srdce: 1/11, 32.72 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  747. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  748. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  749. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  750. Agility jednotlivci L, Ace To Win Tachyon: 2/56, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  751. Jumping jednotlivci L, Ace To Win Tachyon: 5/56, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  752. Březník - Dvojzkoušky + jumping, 16. 07. 2011

  753. II.Zkouška LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  754. II.Zkouška LA3, Ace To Win Tachyon: 4/10, 43.21 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  755. I.Zkouška LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  756. I.Zkouška LA3, Ace To Win Tachyon: 5/10, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  757. Jumping L, Ace To Win Tachyon: 1/35, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  758. Jumping L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  759. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  760. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  761. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  762. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  763. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 41.8 s, 0.8 tr. b., 4.31 m/s

  764. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 11/38, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  765. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 11/38, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  766. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 8/38, 36.24 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  767. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 8/38, 36.24 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  768. Jumping C (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 4/39, 33.58 s, 0.58 tr. b., 4.44 m/s

  769. Jumping C (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 4/39, 33.58 s, 1.58 tr. b., 4.44 m/s

  770. Jumping D (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  771. Jumping D (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  772. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  773. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  774. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  775. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 23/45, 38.01 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  776. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 23/45, 38.01 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  777. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 16/44, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  778. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 16/44, 40.13 s, 10.13 tr. b., 4.36 m/s

  779. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 18/44, 36.02 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  780. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 18/44, 36.02 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  781. Jumping A (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 6/45, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  782. Jumping A (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 6/45, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  783. Jumping B (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  784. Jumping B (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  785. Měchenice - KENNEL CUP, 08. 05. 2011

  786. Jumping, Ace To Win Tachyon: 5/27, 27.1 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  787. Jumping, Amigo Aibara: 11/27, 41.36 s, 26.36 tr. b., 3.26 m/s

  788. Zkoušky, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  789. Zkoušky, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  790. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  791. agility L, Amigo Aibara: 14/27, 49.44 s, 13.44 tr. b., 3.46 m/s

  792. agility L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  793. jumping L, Amigo Aibara: 9/27, 49.92 s, 25.92 tr. b., 3.02 m/s

  794. jumping L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  795. Zkouška LA2, Amigo Aibara: 4/13, 43.08 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  796. Zkouška LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  797. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  798. LA2, Ace To Win Tachyon: 7/19, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  799. LA2_II, Ace To Win Tachyon: 5/19, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  800. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  801. AGILITY-L, Ace To Win Tachyon: 10/40, 38.91 s, 9.9 tr. b., 4.42 m/s

  802. AGILITY-L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  803. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: 2/34, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  804. JUMPING-L, Baby Skip Unique Forever: 4/40, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  805. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: 17/40, 34.21 s, 5.21 tr. b., 4.09 m/s

  806. JUMPING-L, Baby Skip Unique Forever: 20/34, 36.49 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  807. LA2, Ace To Win Tachyon: 2/22, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  808. LA2, Baby Skip Unique Forever: 5/22, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  809. LA2, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  810. SPEC -Finále LA neděle, Ace To Win Tachyon: 4/17, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  811. SPEC -Finále LA neděle, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  812. Řitka - Zkoušky, 28. 01. 2011

  813. LA2, Ace To Win Tachyon: 1/15, 26.82 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  814. LA2_2, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  815. Řitka - Zkoušky, 21. 01. 2011

  816. LA2, Ace To Win Tachyon: 6/16, 27.44 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  817. LA2_2, Ace To Win Tachyon: 2/16, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  818. Svojetice - Super G Agility, 21. 11. 2010

  819. Super G, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  820. Super G, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  821. Super G JMP, Ace To Win Tachyon: 1/30, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  822. ZkA 1, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  823. ZkA 1, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  824. ZkA 2, Ace To Win Tachyon: 2/16, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  825. ZkA 2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  826. ZkJ 1, Ace To Win Tachyon: 3/15, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  827. ZkJ 1, Baby Skip Unique Forever: 5/15, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  828. ZkJ 2, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  829. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  830. Agility, Baby Skip Unique Forever: 11/42, 29.81 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  831. Jumping, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  832. LA2, Baby Skip Unique Forever: 6/18, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  833. ZKO Cvikov - 2. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2010

  834. ZKOUŠKA AGILITY LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  835. Praha 8 - Březiněves - Dvojzkoušky na umělé trávě, 23. 03. 2008

  836. Agility LA3, A3Ch Ace Rubínové srdce: 4/5, 50.9 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  837. Agility LA3, A3Ch Ace Rubínové srdce: Diskvalifikován