Cz En

Barbora Lerlová

  1. Číslo: 001426
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 18. 11. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 117100 (L), A3Ch Ace Rubínové srdce

  2. 009307 (S), A3Ch Suzanne Black Moravské srdce

  3. 025009 (L), Baby Skip Unique Forever

  4. 083409 (L), Amigo Aibara

  5. 047510 (L), Ace To Win Tachyon

  6. 070411 (ML), Onyx Rubínové srdce

  7. 001815 (L), Jet Rider Rubínové srdce

  8. 005517 (S), Yocarrie Anika Lukato Gold

  9. 082317 (L), A3Ch Dorotka

  10. 023519 (S), Hidden treasure Lukato Gold

  11. 047119 (L), Deiri Sutá Hamyfa

  12. 021920 (L), Amigo Pink Edition

Výsledky

  1. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  2. Agility Small Ne, Yocarrie Anika Lukato Gold: 5/15, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  3. Agility Small Ne, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  4. Agility Small So, Hidden treasure Lukato Gold: 1/14, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  5. Agility Small So, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  6. Jumping Small Ne, Yocarrie Anika Lukato Gold: 8/15, 39.05 s, 5.05 tr. b., 4.61 m/s

  7. Jumping Small Ne, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  8. Jumping Small So, Hidden treasure Lukato Gold: 1/15, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  9. Jumping Small So, Yocarrie Anika Lukato Gold: 3/15, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  10. SA1 Ne, Yocarrie Anika Lukato Gold: 2/3, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  11. SA1 So, Yocarrie Anika Lukato Gold: 1/3, 34.68 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  12. SA2 Ne, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  13. SA2 So, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  15. FINÁLE S, Hidden treasure Lukato Gold: 3/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  16. I. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/13, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  17. I. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  18. II. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/13, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  19. II. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  20. II. zkouška A1 S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 1/5, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  21. II. zkouška A2 S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  22. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/13, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  23. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 3/13, 40.49 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  24. I. zkouška A1 S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 1/5, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  25. I. zkouška A2 S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  26. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  27. Jumping 1 - L, Onyx Rubínové srdce: 15/29, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  28. Jumping 1 - S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  29. Jumping 2 - L, Onyx Rubínové srdce: 12/29, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Jumping 2 - S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 11/19, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  31. Jumping 3 - S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  33. I. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 4/65, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  34. I. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  35. II. agility S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 18/65, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  36. II. agility S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  37. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 3/63, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  38. II. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 4/63, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  39. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 7/64, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  40. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 30/64, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  41. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  42. 1.Zkouška, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  43. 2.Zkouška, Hidden treasure Lukato Gold: 1/12, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  44. Jumping, Hidden treasure Lukato Gold: 3/25, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  45. Jumping, Yocarrie Anika Lukato Gold: 9/25, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  46. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  47. II. zkouška S1, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  48. I. zkouška S1, Hidden treasure Lukato Gold: 1/4, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  49. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  50. ZkA. SA1 I., Hidden treasure Lukato Gold: 3/5, 27.09 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  51. ZkA. SA1 II., Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  52. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  53. II. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: 1/8, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  54. I. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  55. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  56. III. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 8/31, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  57. III. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 13/31, 32.05 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  58. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 4/31, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  59. II. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  60. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/30, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  61. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 10/30, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  62. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  63. III. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 6/12, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  64. III. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  65. II. jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  66. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  67. II. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 10/12, 32.55 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  68. I. jumping L, Onyx Rubínové srdce: 5/12, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  69. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/12, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  70. I. jumping S, Yocarrie Anika Lukato Gold: 6/12, 29.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  71. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  72. Agility Open, Onyx Rubínové srdce: 22/125, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  73. Agility Squads as Individual, Onyx Rubínové srdce: 22/137, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  74. Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 62/136, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  75. Jumping Squads as Individual, Onyx Rubínové srdce: 22/138, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  76. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  77. III. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/13, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  78. II. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 2/13, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  79. I. jumping S, Hidden treasure Lukato Gold: 1/13, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  80. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  81. 1. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška SA1, Hidden treasure Lukato Gold: Diskvalifikován

  83. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  84. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  85. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  86. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  87. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Onyx Rubínové srdce: 65/169, 40.85 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  88. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Onyx Rubínové srdce: 70/169, 44.25 s, 25.0 tr. b., 4.72 m/s

  89. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  90. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  91. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Onyx Rubínové srdce: 93/175, 43.53 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  93. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  94. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Onyx Rubínové srdce: 62/170, 39.63 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  95. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Onyx Rubínové srdce: 91/170, 47.05 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  96. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  97. Agility I, Onyx Rubínové srdce: 41/167, 42.11 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  98. Agility II, Onyx Rubínové srdce: 37/165, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  99. Jumping I, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  100. Jumping II, Onyx Rubínové srdce: 29/161, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  101. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  102. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 12/60, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  103. Zkouška 1, Onyx Rubínové srdce: 7/35, 40.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  104. Zkouška 2, Onyx Rubínové srdce: 12/33, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  105. Zkouška 3, Onyx Rubínové srdce: 10/36, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  106. Zkouška 4, Onyx Rubínové srdce: 20/36, 51.72 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  107. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  108. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  109. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  110. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 26/71, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  111. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: 6/30, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  112. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  113. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  114. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  115. Finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 4/19, 42.52 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  116. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 8/43, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  117. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 6/43, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  118. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  119. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  120. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  121. Agility 1 L, Onyx Rubínové srdce: 4/27, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  122. Jumping 1 L, Onyx Rubínové srdce: 9/28, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  123. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 4/19, 51.4 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  124. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  125. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: 23/86, 39.63 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  126. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  127. Agility DRUZSTVA, Jet Rider Rubínové srdce: 8/97, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  128. Agility DRUZSTVA, Onyx Rubínové srdce: 27/97, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  129. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  130. Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  131. Jumping DRUZSTVA, Onyx Rubínové srdce: 41/97, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  132. Jumping DRUZSTVA, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  133. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  134. II. zkouška LA3, Jet Rider Rubínové srdce: 2/12, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  135. II. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  136. I. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  137. I. zkouška LA3, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  138. jumping LA3, Jet Rider Rubínové srdce: 5/15, 23.84 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  139. jumping LA3, Onyx Rubínové srdce: 8/15, 25.5 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  140. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  141. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  142. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  143. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  144. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  145. LA3 - 1. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  146. LA3 - 2. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  147. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  148. II.zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  149. I. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  150. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  151. QA4 Agility, Onyx Rubínové srdce: 36/95, 53.81 s, 17.81 tr. b., 4.09 m/s

  152. QA5 Agility, Onyx Rubínové srdce: 15/93, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  153. QA6 Agility, Onyx Rubínové srdce: 28/88, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  154. QJ4 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 29/95, 38.24 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  155. QJ5 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  156. QJ6 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  157. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  158. QA1 agility, Onyx Rubínové srdce: 16/127, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  159. QA1 agility, A3Ch Dorotka: Diskvalifikován

  160. QA2 agility, A3Ch Dorotka: 14/125, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  161. QA2 agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  162. QA3 agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  163. QA3 agility, A3Ch Dorotka: Diskvalifikován

  164. QJ1 jumping, Onyx Rubínové srdce: 15/126, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  165. QJ1 jumping, A3Ch Dorotka: 86/126, 33.43 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  166. QJ2 jumping, Onyx Rubínové srdce: 20/126, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  167. QJ2 jumping, A3Ch Dorotka: 63/126, 45.83 s, 15.83 tr. b., 4.34 m/s

  168. QJ3 jumping, Onyx Rubínové srdce: 45/122, 40.05 s, 7.05 tr. b., 4.64 m/s

  169. QJ3 jumping, A3Ch Dorotka: 66/122, 39.82 s, 16.82 tr. b., 4.67 m/s

  170. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  171. Agility A2A3, Onyx Rubínové srdce: 8/95, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  172. Agility Squads as individual, Jet Rider Rubínové srdce: 15/157, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  173. Agility Squads as individual, Onyx Rubínové srdce: 66/157, 41.08 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  174. Jumping A2A3, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  175. Jumping A2A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  176. Jumping Squads as Individual, Jet Rider Rubínové srdce: 16/162, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  177. Jumping Squads as Individual, Onyx Rubínové srdce: 35/162, 31.38 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  178. Power & Speed A2A3, Jet Rider Rubínové srdce: 2/100, 20.62 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  179. Power & Speed A2A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  180. Special Agility, Jet Rider Rubínové srdce: 7/159, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  181. Special Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  182. Special Final, Jet Rider Rubínové srdce: 11/28, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  183. Special Jumping, Onyx Rubínové srdce: 40/153, 33.28 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  184. Special Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 56/153, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  185. Tachyon Trophy A2A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  186. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  187. I Agility Open, Onyx Rubínové srdce: 28/139, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  188. I Agility Open, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  189. II Agility Open, Jet Rider Rubínové srdce: 3/137, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  190. II Agility Open, Onyx Rubínové srdce: 13/137, 39.03 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  191. II Jumping Open, Jet Rider Rubínové srdce: 21/135, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  192. II Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 40/135, 31.98 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  193. I Jumping Open, Jet Rider Rubínové srdce: 8/139, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  194. I Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 50/139, 32.65 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  195. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  196. Agility, Onyx Rubínové srdce: 7/41, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  197. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  198. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  199. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 10/53, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  200. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 15/53, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  201. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 19/42, 34.16 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  202. Zkouška LA3, Jet Rider Rubínové srdce: 6/28, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  203. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  204. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  205. 1. běh LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  206. 2. běh LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  207. 3. běh LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  208. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  209. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 23/60, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  210. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  211. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 5/59, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  212. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 5/32, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  213. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  214. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  215. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  216. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 15/60, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  217. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  218. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 36/61, 27.36 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  219. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 12/34, 34.94 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  220. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  221. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  222. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  223. Agility družstev, Onyx Rubínové srdce: 63/88, 39.74 s, 20.0 tr. b., 4.98 m/s

  224. Agility jednotlivců, Onyx Rubínové srdce: 36/87, 45.06 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  225. Jumping družstev, Onyx Rubínové srdce: 37/88, 43.61 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  226. Jumping jednotlivců, Onyx Rubínové srdce: 29/87, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  227. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  228. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  229. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  230. Agility Open, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  231. Agility Trial, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  232. Jumping Open, Onyx Rubínové srdce: 9/57, 29.55 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  233. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  234. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  235. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  236. Agility - Ne, Onyx Rubínové srdce: 3/91, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  237. Agility - So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  238. Jumping - Ne, Onyx Rubínové srdce: 29/89, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  239. Jumping - So, Onyx Rubínové srdce: 26/97, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  240. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  241. 1Q Jumping, Onyx Rubínové srdce: 7/157, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  242. 2Q Agility, Onyx Rubínové srdce: 6/157, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  243. 3Q Finále, Onyx Rubínové srdce: 5/24, 38.5 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  244. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Onyx Rubínové srdce: 41/108, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  245. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 48/117, 32.62 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  246. Power & speed A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  247. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 35/121, 33.95 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  248. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  249. III. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  250. III. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  251. II. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  252. II. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  253. IV. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/17, 33.34 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  254. IV. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  255. I. zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  256. I.zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  257. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  258. Agility, Onyx Rubínové srdce: 13/36, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  259. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: 16/39, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  260. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  261. Fun Jumping, Onyx Rubínové srdce: 6/34, 24.98 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  262. Fun Jumping, Onyx Rubínové srdce: 10/31, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  263. Fun Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  264. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 4/39, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  265. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 7/39, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  266. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 17/36, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  267. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/21, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  268. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  269. 1. běh S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  270. 2. běh S, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  271. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  272. Czech Imp Jump Small, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  273. Jumping 1 Small, Yocarrie Anika Lukato Gold: Diskvalifikován

  274. Jumping 2 Small, Yocarrie Anika Lukato Gold: 13/25, 39.26 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  275. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  276. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 8/63, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  277. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  278. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  279. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 9/35, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  280. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  281. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  282. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  283. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  284. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  285. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 10/63, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  286. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  287. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  288. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  289. JUMPING_LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  290. LA3_1 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  291. LA3_2 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  292. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  293. Agility družstva, Onyx Rubínové srdce: 14/66, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  294. Agility jednotlivci, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  295. Jumping družstva, Onyx Rubínové srdce: 37/66, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  296. Jumping jednotlivci, Onyx Rubínové srdce: 46/65, 38.1 s, 27.1 tr. b., 4.23 m/s

  297. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  298. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  299. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  300. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/6, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  301. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  302. QA5 Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  303. QA6 Agility, Onyx Rubínové srdce: 18/186, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  304. QJ5 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 30/187, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  305. QJ6 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 84/182, 36.59 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  306. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  307. 1Q Jumping, Onyx Rubínové srdce: 23/131, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  308. Družstva - Agility, Onyx Rubínové srdce: 26/140, 45.53 s, 10.53 tr. b., 3.87 m/s

  309. Družstva - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 33/139, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  310. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Onyx Rubínové srdce: 6/100, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  311. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 36/102, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  312. Power & speed A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  313. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  314. QA3 Agility, Onyx Rubínové srdce: 34/176, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  315. QA4 Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  316. QJ3 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  317. QJ4 Jumping, Onyx Rubínové srdce: 9/174, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  318. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  319. Agility, Onyx Rubínové srdce: 3/40, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  320. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 2/37, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  321. ZkA, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  322. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  323. QA1 Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  324. QA2 Agility, Onyx Rubínové srdce: 56/204, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  325. QJ1 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  326. QJ2 Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  327. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  328. Agility - Ne, Onyx Rubínové srdce: 1/60, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  329. Agility - So, Onyx Rubínové srdce: 3/64, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  330. Jumping - Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  331. Jumping - So, Onyx Rubínové srdce: 23/65, 34.02 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  332. ZkA - Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  333. ZkA - So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  334. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  335. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 7/67, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  336. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 14/65, 31.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  337. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  338. Velké finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 6/33, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  339. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  340. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: 1/34, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  341. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  342. Agility L L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  343. Jumping L L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  344. Zk LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  345. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  346. Agility, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  347. Agility squads, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  348. Jumping, Jet Rider Rubínové srdce: 10/50, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  349. Jumping Squads, Jet Rider Rubínové srdce: 12/47, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  350. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  351. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  352. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  353. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  354. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  355. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  356. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  357. Agility Ne, Onyx Rubínové srdce: 6/140, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  358. Agility Ne, Jet Rider Rubínové srdce: 21/140, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  359. Agility So, Jet Rider Rubínové srdce: 57/151, 43.2 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  360. Agility So, Onyx Rubínové srdce: 67/151, 41.5 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  361. Jumping Ne, Jet Rider Rubínové srdce: 28/133, 29.47 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  362. Jumping Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  363. Jumping So, Jet Rider Rubínové srdce: 34/146, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  364. Jumping So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  365. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  366. Agility družstva, Onyx Rubínové srdce: 38/133, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  367. Jumping družstva, Onyx Rubínové srdce: 58/133, 31.44 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  368. Mistrovství A2/A3 - Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  369. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  370. Power & Speed A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  371. Speciální závod - Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  372. Speciální závod - Finále, Onyx Rubínové srdce: 9/24, 32.84 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  373. Speciální závod - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 9/127, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  374. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: 32/99, 33.56 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  375. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  376. Agility II Open, Jet Rider Rubínové srdce: 4/162, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  377. Agility II Open, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  378. Agility I Open, Onyx Rubínové srdce: 32/165, 45.05 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  379. Agility I Open, Jet Rider Rubínové srdce: 50/165, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  380. Jumping II Open, Jet Rider Rubínové srdce: 28/162, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  381. Jumping II Open, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  382. Jumping I Open, Onyx Rubínové srdce: 13/165, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  383. Jumping I Open, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  384. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  385. Agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  386. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 9/40, 27.81 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  387. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  388. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  389. Agility 1, Jet Rider Rubínové srdce: 12/183, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  390. Agility 1, Onyx Rubínové srdce: 97/183, 45.43 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  391. Agility 2, Jet Rider Rubínové srdce: 2/175, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  392. Agility 2, Onyx Rubínové srdce: 15/175, 44.87 s, 0.87 tr. b., 4.3 m/s

  393. Jumping 1, Onyx Rubínové srdce: 76/184, 35.7 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  394. Jumping 1, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  395. Jumping 2, Jet Rider Rubínové srdce: 35/182, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  396. Jumping 2, Onyx Rubínové srdce: 70/182, 36.55 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  397. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  398. Zkouška 1, Jet Rider Rubínové srdce: 2/44, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  399. Zkouška 1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  400. Zkouška 2, Onyx Rubínové srdce: 1/43, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  401. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  402. AGILITY, Jet Rider Rubínové srdce: 2/33, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  403. AGILITY, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  404. JUMPING, Onyx Rubínové srdce: 6/33, 29.95 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  405. JUMPING, Jet Rider Rubínové srdce: 8/33, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  406. LA2, Jet Rider Rubínové srdce: 1/18, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  407. LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/9, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  408. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  409. Ne_agility L, Jet Rider Rubínové srdce: 5/46, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  410. Ne_agility L, Onyx Rubínové srdce: 6/46, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  411. Ne_jumping L, Onyx Rubínové srdce: 1/45, 24.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  412. Ne_jumping L, Jet Rider Rubínové srdce: 8/45, 26.17 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  413. Ne_ LA2, Jet Rider Rubínové srdce: 1/14, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  414. Ne_ LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  415. So_agility L, Jet Rider Rubínové srdce: 1/49, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  416. So_agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  417. So_jumping L, Jet Rider Rubínové srdce: 7/51, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  418. So_jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  419. So_ LA2, Jet Rider Rubínové srdce: 1/16, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  420. So_ LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  421. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  422. Agility LA sobota, Jet Rider Rubínové srdce: 22/76, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  423. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: 23/76, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  424. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 27/78, 37.29 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  425. Jumping LA neděle, Jet Rider Rubínové srdce: Diskvalifikován

  426. Jumping LA sobota, Jet Rider Rubínové srdce: 2/77, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  427. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  428. Velké finále LA neděle, Jet Rider Rubínové srdce: 2/36, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  429. Zkoušky LA2 neděle, Jet Rider Rubínové srdce: 1/30, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  430. Zkoušky LA2 sobota, Jet Rider Rubínové srdce: 3/32, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  431. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  432. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: 13/32, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  433. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  434. zkouška 1 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  435. zkouška 2 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  436. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  437. ZkA II LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  438. ZkA I LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/11, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  439. ZkA NE II LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  440. ZkA NE I LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/13, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  441. ZkJ LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/11, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  442. Řitka - Zkoušky - prosinec 2014, 05. 12. 2014

  443. zkouska1 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  444. zkouska2 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  445. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  446. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  447. Cvikov - 17. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2014

  448. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  449. Cvikov - 16. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2014

  450. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/8, 41.9 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  451. Cvikov - 15. Cvikovské zkoušky agility, 04. 08. 2014

  452. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  453. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  454. Zk LA3 III LA3, Onyx Rubínové srdce: 4/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  455. Zk LA3 III LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  456. Zk LA3 II LA3, Onyx Rubínové srdce: 2/12, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  457. Zk LA3 II LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  458. Zk LA3 I LA3, Onyx Rubínové srdce: 6/13, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  459. Zk LA3 I LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  460. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  461. LA3 - 1., Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  462. LA3 - 2., Onyx Rubínové srdce: 4/12, 40.54 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  463. LA3 - FINÁLE, Onyx Rubínové srdce: 3/6, 41.38 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  464. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  465. Agility 1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  466. Agility 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  467. Agility 3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  468. Jumping 1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  469. Jumping 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  470. Jumping 3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  471. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  472. Agility Open I., Onyx Rubínové srdce: 25/91, 43.68 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  473. Agility Open II., Onyx Rubínové srdce: 15/84, 36.93 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  474. Jumping Open I., Onyx Rubínové srdce: 33/91, 39.99 s, 21.99 tr. b., 4.03 m/s

  475. Jumping Open II., Onyx Rubínové srdce: 32/61, 36.45 s, 17.45 tr. b., 4.2 m/s

  476. Jumping Open III, Onyx Rubínové srdce: 23/88, 31.79 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  477. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  478. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 12/42, 30.31 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  479. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: 1/16, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  480. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  481. Agility 1, Onyx Rubínové srdce: 47/122, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  482. Agility 2, Onyx Rubínové srdce: 28/118, 44.27 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  483. Jumping 1, Onyx Rubínové srdce: 42/122, 37.43 s, 21.43 tr. b., 4.14 m/s

  484. Jumping 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  485. Zkouška, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  486. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  487. Ne_agility L, Onyx Rubínové srdce: 8/38, 42.01 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  488. Ne_jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  489. Ne_ LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  490. So_agility L, Onyx Rubínové srdce: 8/43, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  491. So_jumping L, Onyx Rubínové srdce: 18/43, 49.48 s, 24.48 tr. b., 3.25 m/s

  492. So_ LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/17, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  493. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  494. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 8/45, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  495. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 5/44, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  496. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/10, 43.17 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  497. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  498. Agility LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  499. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: 32/79, 35.2 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  500. Jumping LA sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  501. Zkoušky LA3 neděle, Onyx Rubínové srdce: 8/31, 44.89 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  502. Zkoušky LA3 sobota, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  503. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2014, 17. 01. 2014

  504. 1. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  505. 2. LA3, Onyx Rubínové srdce: 3/9, 38.97 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  506. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2013, 06. 12. 2013

  507. 1. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  508. 2. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  509. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  510. AGILITY-L, Onyx Rubínové srdce: 8/59, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  511. Agility LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  512. Finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  513. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 4/59, 23.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  514. Jumping LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  515. LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  516. Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013, 12. 10. 2013 - 13. 10. 2013

  517. Agility I, Onyx Rubínové srdce: 11/37, 45.56 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  518. Jumping I, Onyx Rubínové srdce: 3/37, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  519. Jumping II, Onyx Rubínové srdce: 12/34, 31.25 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  520. Zkoušky NE, Onyx Rubínové srdce: 6/14, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  521. Zkoušky SO, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  522. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  523. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  524. Agility družstev, Onyx Rubínové srdce: 27/105, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  525. Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  526. Jumping družstev, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  527. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  528. Agility CACIAg, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  529. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  530. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 2/33, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  531. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 6/37, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  532. Zkouška LA3, Onyx Rubínové srdce: 5/14, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  533. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  534. Zkouška agility LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  535. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  536. 11. Cvikovské zkoušky LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  537. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  538. Agility LARGE L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  539. Finále LARGE L, Onyx Rubínové srdce: 1/21, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  540. Jumping LARGE L, Onyx Rubínové srdce: 2/52, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  541. Neděle Jumping LARGE L, Onyx Rubínové srdce: 1/50, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  542. Neděle zkoušky LA3 LA3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  543. Zkoušky LA3, Onyx Rubínové srdce: 1/17, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  544. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  545. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Onyx Rubínové srdce: 31/121, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  546. Power a Speed - Hra A2/A3, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  547. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  548. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Onyx Rubínové srdce: 57/186, 44.51 s, 22.51 tr. b., 4.0 m/s

  549. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  550. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  551. Agility Finále, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  552. Agility I, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  553. Agility II, Onyx Rubínové srdce: 5/39, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  554. Agility III, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  555. Jumping Finále, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  556. JUMPING I, Onyx Rubínové srdce: 3/38, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  557. JUMPING II, Onyx Rubínové srdce: 17/39, 35.78 s, 11.78 tr. b., 3.91 m/s

  558. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  559. Finále Ch s, Onyx Rubínové srdce: 10/19, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  560. JUMPING , Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  561. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: 1/15, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  562. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  563. II. zkouška A2 LA2, Onyx Rubínové srdce: 1/16, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  564. I.. zkouška A2 LA2, Onyx Rubínové srdce: 1/16, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  565. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  566. AGILITY-L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  567. Finále LA neděle, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  568. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 12/74, 40.65 s, 7.65 tr. b., 4.13 m/s

  569. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 15/71, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  570. LA2, Onyx Rubínové srdce: 18/32, 33.57 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  571. LA2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  572. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  573. AGILITY-L, Ace To Win Tachyon: 18/63, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  574. AGILITY-L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  575. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: 12/72, 42.01 s, 18.01 tr. b., 3.59 m/s

  576. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  577. JUMPING-L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  578. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  579. LA2, Onyx Rubínové srdce: 3/25, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  580. LA2, Onyx Rubínové srdce: 10/25, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  581. LA3, Ace To Win Tachyon: 8/29, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  582. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  583. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  584. Agility individuals, Ace To Win Tachyon: 20/98, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  585. Jumping individuals, Ace To Win Tachyon: 14/98, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  586. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  587. Agility , Onyx Rubínové srdce: 4/27, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  588. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 9/36, 23.56 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  589. Jumping, Ace To Win Tachyon: 11/36, 23.94 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  590. Zkoušky, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  591. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  592. Zkoušky jmp, Ace To Win Tachyon: 4/12, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  593. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  594. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Onyx Rubínové srdce: 1/32, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  595. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  596. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  597. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  598. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  599. Agility, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  600. Jumping, Onyx Rubínové srdce: 3/42, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  601. Jumping Ne, Onyx Rubínové srdce: 6/36, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  602. Zkoušky Ne, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  603. Zkoušky So, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  604. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  605. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 1/35, 37.36 s, 2.36 tr. b., 4.18 m/s

  606. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  607. Zkouška LA2, Onyx Rubínové srdce: 3/11, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  608. Cvikov - 10. Cvikovské zkoušky, 16. 08. 2012

  609. Cvikovské zkoušky LA2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  610. Cvikov - 9. Cvikovské zkoušky, 13. 08. 2012

  611. Zkouška agility LA2, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  612. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  613. Zkouška agility LA2, Onyx Rubínové srdce: 1/13, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  614. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  615. Agility Open - neděle L, Ace To Win Tachyon: 22/67, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  616. Agility Open - sobota L, Ace To Win Tachyon: 20/73, 45.99 s, 12.99 tr. b., 4.0 m/s

  617. Jumping Open - neděle L, Ace To Win Tachyon: 22/69, 38.98 s, 7.98 tr. b., 3.93 m/s

  618. Jumping Open - sobota L, Ace To Win Tachyon: 8/74, 36.17 s, 0.17 tr. b., 4.31 m/s

  619. Zkoušky neděle LA3, Ace To Win Tachyon: 7/21, 44.68 s, 0.68 tr. b., 3.74 m/s

  620. Zkoušky sobota LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  621. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  622. Agility L, Onyx Rubínové srdce: 3/32, 26.6 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  623. Agility L, Amigo Aibara: 21/32, 34.73 s, 12.73 tr. b., 3.8 m/s

  624. Jumping L, Ace To Win Tachyon: 8/36, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  625. Jumping L, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  626. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  627. Zkouška A1 LA1, Onyx Rubínové srdce: 6/14, 26.76 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  628. Zkouška A2 LA2, Amigo Aibara: 5/13, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  629. Zkouška A3 LA3, Ace To Win Tachyon: 6/9, 39.68 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  630. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  631. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Ace To Win Tachyon: 7/88, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  632. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  633. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 7/51, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  634. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Ace To Win Tachyon: 9/83, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  635. Power & Speed A1 L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  636. Speciální závod Agility L, Onyx Rubínové srdce: 15/136, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  637. Speciální závod Agility L, Ace To Win Tachyon: 45/136, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  638. Speciální závod Jumping L, Ace To Win Tachyon: 41/137, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  639. Speciální závod Jumping L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  640. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 19/50, 31.81 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  641. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  642. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  643. Agility 1 L, Ace To Win Tachyon: 5/79, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  644. Agility 2 L, Ace To Win Tachyon: 17/80, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  645. Jumping 1 L, Ace To Win Tachyon: 11/70, 40.74 s, 0.74 tr. b., 4.42 m/s

  646. Jumping 2 L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  647. Jumping 3 L, Ace To Win Tachyon: 3/80, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  648. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  649. finále ch. st, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  650. Jumping, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  651. Jumping, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  652. Jumping, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  653. Zkoušky, Onyx Rubínové srdce: 1/12, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  654. Zkoušky, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  655. Zkoušky, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  656. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  657. AGILITY I, Ace To Win Tachyon: 25/121, 42.74 s, 15.74 tr. b., 3.86 m/s

  658. AGILITY II, Ace To Win Tachyon: 6/118, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  659. JUMPING I, Ace To Win Tachyon: 25/109, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  660. JUMPING II, Ace To Win Tachyon: 49/124, 40.02 s, 10.02 tr. b., 4.45 m/s

  661. JUMPING III, Ace To Win Tachyon: 33/119, 36.44 s, 8.44 tr. b., 4.09 m/s

  662. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  663. Agility II L, Ace To Win Tachyon: 10/35, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  664. Agility II L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  665. Agility I L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  666. Agility I L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  667. Agility L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  668. Agility L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  669. Jumping II L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  670. Jumping II L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  671. Jumping I L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 36.92 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  672. Jumping I L, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  673. Jumping L, Onyx Rubínové srdce: 8/36, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  674. Jumping L, Ace To Win Tachyon: 9/36, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  675. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  676. LA1, Onyx Rubínové srdce: 3/8, 31.91 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  677. LA1, Onyx Rubínové srdce: Diskvalifikován

  678. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  679. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  680. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  681. LA1, Onyx Rubínové srdce: 1/11, 32.72 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  682. LA1, Onyx Rubínové srdce: 1/11, 26.78 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  683. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  684. LA3, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  685. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  686. Agility jednotlivci L, Ace To Win Tachyon: 2/56, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  687. Jumping jednotlivci L, Ace To Win Tachyon: 5/56, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  688. Březník - Dvojzkoušky + jumping, 16. 07. 2011

  689. II.Zkouška LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  690. II.Zkouška LA3, Ace To Win Tachyon: 4/10, 43.21 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  691. I.Zkouška LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  692. I.Zkouška LA3, Ace To Win Tachyon: 5/10, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  693. Jumping L, Ace To Win Tachyon: 1/35, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  694. Jumping L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  695. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  696. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  697. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  698. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  699. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 10/39, 41.8 s, 0.8 tr. b., 4.31 m/s

  700. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 11/38, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  701. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 11/38, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  702. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 8/38, 36.24 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  703. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 8/38, 36.24 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  704. Jumping C (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 4/39, 33.58 s, 0.58 tr. b., 4.44 m/s

  705. Jumping C (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 4/39, 33.58 s, 1.58 tr. b., 4.44 m/s

  706. Jumping D (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  707. Jumping D (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  708. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  709. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  710. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  711. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 23/45, 38.01 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  712. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 23/45, 38.01 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  713. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 16/44, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  714. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 16/44, 40.13 s, 10.13 tr. b., 4.36 m/s

  715. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 18/44, 36.02 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  716. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 18/44, 36.02 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  717. Jumping A (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: 6/45, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  718. Jumping A (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: 6/45, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  719. Jumping B (EO + MS družstva) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  720. Jumping B (MS jednotlivci) L, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  721. Měchenice - KENNEL CUP, 08. 05. 2011

  722. Jumping, Ace To Win Tachyon: 5/27, 27.1 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  723. Jumping, Amigo Aibara: 11/27, 41.36 s, 26.36 tr. b., 3.26 m/s

  724. Zkoušky, Amigo Aibara: Diskvalifikován

  725. Zkoušky, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  726. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  727. agility L, Amigo Aibara: 14/27, 49.44 s, 13.44 tr. b., 3.46 m/s

  728. agility L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  729. jumping L, Amigo Aibara: 9/27, 49.92 s, 25.92 tr. b., 3.02 m/s

  730. jumping L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  731. Zkouška LA2, Amigo Aibara: 4/13, 43.08 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  732. Zkouška LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  733. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  734. LA2, Ace To Win Tachyon: 7/19, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  735. LA2_II, Ace To Win Tachyon: 5/19, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  736. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  737. AGILITY-L, Ace To Win Tachyon: 10/40, 38.91 s, 9.9 tr. b., 4.42 m/s

  738. AGILITY-L, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  739. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: 2/34, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  740. JUMPING-L, Baby Skip Unique Forever: 4/40, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  741. JUMPING-L, Ace To Win Tachyon: 17/40, 34.21 s, 5.21 tr. b., 4.09 m/s

  742. JUMPING-L, Baby Skip Unique Forever: 20/34, 36.49 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  743. LA2, Ace To Win Tachyon: 2/22, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  744. LA2, Baby Skip Unique Forever: 5/22, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  745. LA2, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  746. SPEC -Finále LA neděle, Ace To Win Tachyon: 4/17, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  747. SPEC -Finále LA neděle, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  748. Řitka - Zkoušky, 28. 01. 2011

  749. LA2, Ace To Win Tachyon: 1/15, 26.82 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  750. LA2_2, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  751. Řitka - Zkoušky, 21. 01. 2011

  752. LA2, Ace To Win Tachyon: 6/16, 27.44 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  753. LA2_2, Ace To Win Tachyon: 2/16, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  754. Svojetice - Super G Agility, 21. 11. 2010

  755. Super G, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  756. Super G, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  757. Super G JMP, Ace To Win Tachyon: 1/30, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  758. ZkA 1, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  759. ZkA 1, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  760. ZkA 2, Ace To Win Tachyon: 2/16, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  761. ZkA 2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  762. ZkJ 1, Ace To Win Tachyon: 3/15, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  763. ZkJ 1, Baby Skip Unique Forever: 5/15, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  764. ZkJ 2, Ace To Win Tachyon: Diskvalifikován

  765. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  766. Agility, Baby Skip Unique Forever: 11/42, 29.81 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  767. Jumping, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  768. LA2, Baby Skip Unique Forever: 6/18, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  769. ZKO Cvikov - 2. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2010

  770. ZKOUŠKA AGILITY LA2, Baby Skip Unique Forever: Diskvalifikován

  771. Praha 8 - Březiněves - Dvojzkoušky na umělé trávě, 23. 03. 2008

  772. Agility LA3, A3Ch Ace Rubínové srdce: 4/5, 50.9 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  773. Agility LA3, A3Ch Ace Rubínové srdce: Diskvalifikován