Cz En

023519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Lerlová

    Člen KA

Pes

  1. Hidden treasure Lukato Gold, Německý špic střední

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  2. Agility Open: 1/7, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  3. Jumping Light: 1/7, 23.36 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  4. Jumping Open: 2/7, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual: 31/67, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  7. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Individual: 7/68, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  9. Jumping Squads as Individual: 3/68, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  10. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  11. Agility Small Ne: Diskvalifikován

  12. Agility Small So: 1/14, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  13. Jumping Small Ne: Diskvalifikován

  14. Jumping Small So: 1/15, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  15. SA2 Ne: Diskvalifikován

  16. SA2 So: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  18. FINÁLE S: 3/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  19. I. agility S: 1/13, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  20. II. agility S: 2/13, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  21. II. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  22. I. jumping S: 1/13, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  23. I. zkouška A2 S: 1/4, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  24. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  25. I. agility S: Diskvalifikován

  26. II. agility S: Diskvalifikován

  27. II. jumping S: 3/63, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  28. I. jumping S: 7/64, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  29. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  30. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  31. 2.Zkouška: 1/12, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  32. Jumping: 3/25, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  33. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  34. II. zkouška S1: 1/4, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  35. I. zkouška S1: 1/4, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  36. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  37. ZkA. SA1 I.: 3/5, 27.09 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  38. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  39. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  40. II. zkouška SA1: 1/8, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  41. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  42. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  43. III. jumping S: 13/31, 32.05 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  44. II. jumping S: 4/31, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  45. I. jumping S: 1/30, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  46. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  47. III. jumping S: Diskvalifikován

  48. II. jumping S: 2/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  49. I. jumping S: 1/12, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  50. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  51. III. jumping S: 2/13, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  52. II. jumping S: 2/13, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  53. I. jumping S: 1/13, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  54. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  55. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován