Cz En

023519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Lerlová

    Člen KA

Pes

  1. Hidden treasure Lukato Gold, Německý špic střední

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. I. agility S: Diskvalifikován

  3. II. agility S: Diskvalifikován

  4. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  5. I. zkouška A3 S: 2/4, 38.03 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  6. JUMPING S: 1/9, 32.66 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  7. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  8. QA4 Agility: 14/42, 42.79 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  9. QA5 Agility: 12/42, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  10. QA6 Agility: Diskvalifikován

  11. QJ4 Jumping: 15/42, 43.25 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  12. QJ5 Jumping: 7/42, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  13. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  14. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  15. Agility 1 S: 3/40, 42.84 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  16. Agility 2 S: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 S: 3/40, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  18. Jumping 2 S: 6/40, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  19. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  20. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška SA3: 2/4, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  22. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  23. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  24. QA1 Agility: Diskvalifikován

  25. QA2 Agility: 2/50, 42.24 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  26. QA3 Agility: 10/49, 43.07 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  27. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  28. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  29. QJ3 Jumping: 12/39, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  30. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  31. 1. Zkouška SA2: 1/5, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  32. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška SA2: 1/5, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  34. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  35. Agility I 300: Diskvalifikován

  36. Agility II 300: Diskvalifikován

  37. Agility III 300: Diskvalifikován

  38. Jumping I 300: 5/30, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  39. Jumping II 300: Diskvalifikován

  40. Jumping III 300: Diskvalifikován

  41. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  42. SO - 1. zkoušku A2 S: 1/4, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  43. SO - 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  45. Agility Open: 1/7, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  46. Jumping Light: 1/7, 23.36 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  47. Jumping Open: 2/7, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  48. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  49. Agility Individual: 31/67, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  50. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  51. Jumping Individual: 7/68, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  52. Jumping Squads as Individual: 3/68, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  53. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  54. Agility Small Ne: Diskvalifikován

  55. Agility Small So: 1/14, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  56. Jumping Small Ne: Diskvalifikován

  57. Jumping Small So: 1/15, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  58. SA2 Ne: Diskvalifikován

  59. SA2 So: Diskvalifikován

  60. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  61. FINÁLE S: 3/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  62. I. agility S: 1/13, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  63. II. agility S: 2/13, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  64. II. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  65. I. jumping S: 1/13, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  66. I. zkouška A2 S: 1/4, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  67. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  68. I. agility S: Diskvalifikován

  69. II. agility S: Diskvalifikován

  70. II. jumping S: 3/63, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  71. I. jumping S: 7/64, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  72. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  73. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  74. 2.Zkouška: 1/12, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  75. Jumping: 3/25, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  76. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  77. II. zkouška S1: 1/4, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  78. I. zkouška S1: 1/4, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  79. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  80. ZkA. SA1 I.: 3/5, 27.09 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  81. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  82. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  83. II. zkouška SA1: 1/8, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  84. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  85. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  86. III. jumping S: 13/31, 32.05 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  87. II. jumping S: 4/31, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  88. I. jumping S: 1/30, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  89. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  90. III. jumping S: Diskvalifikován

  91. II. jumping S: 2/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  92. I. jumping S: 1/12, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  93. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  94. III. jumping S: 2/13, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  95. II. jumping S: 2/13, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  96. I. jumping S: 1/13, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  97. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  98. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován