Cz En

QA2 Agility

  1. Datum: 23. 04. 2022
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.6 s
  6. Maximální čas: 93.2 s
  7. Délka: 212.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 40.52 5.23 V V
2 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 42.24 5.02 V V
3 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 43.51 4.87 V V
4 074519 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 46.15 4.59 V V
5 077918 Erik Řehola A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.47 0.47 47.07 4.5 V V
6 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 40.19 5.27 V V
7 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 40.47 5.24 V V
8 056818 Markéta Zavadilová A3Ch Una Unica Koryfej 1 0 0.0 5.0 42.68 4.97 V V
9 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 43.2 4.91 V V
10 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 0 1 0.0 5.0 44.14 4.8 V V
11 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál 1 0 0.0 5.0 44.17 4.8 V V
12 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 1 0 0.0 5.0 44.52 4.76 V V
13 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 1 0 0.0 5.0 45.43 4.67 V V
14 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace 1 0 0.16 5.16 46.76 4.53 V V
15 091518 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky 0 1 0.21 5.21 46.81 4.53 V V
16 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.54 5.54 47.14 4.5 V V
17 099015 Barbora Halotová A3Ch Olivia Jessie Manepo Ideál 1 0 4.76 9.76 51.36 4.13 VD VD
18 031717 Eva Trtková A3Ch Fantastica Lararony 1 0 4.82 9.82 51.42 4.12 VD VD
19 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 2 0 0.0 10.0 40.24 5.27 VD VD
20 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 2 0 0.0 10.0 40.59 5.22 VD VD
21 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 1 1 0.0 10.0 44.99 4.71 VD VD
22 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina 1 1 0.0 10.0 46.42 4.57 VD VD
23 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat 1 1 0.07 10.07 46.67 4.54 VD VD
24 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 1 0 5.38 10.38 51.98 4.08 VD VD
25 029519 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady 0 2 3.63 13.63 50.23 4.22 VD VD
26 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale 1 2 3.31 18.31 49.91 4.25 D D
27 Peter Konôpka Boddie Bullface - "Boddie" 1 1 12.43 22.43 59.03 3.59 D D
28 045818 Jitka Ďuricová A3Ch Elisabetta de Pompadour 3 0 16.12 31.12 62.72 3.38 BO BO
29 058421 Roman Polačko Jumpy Dream of joy 3 2 7.28 32.28 53.88 3.93 BO BO
DIS 011221 Dana Čichoňová Frutti Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000419 Lenka Cíglerová Ivory Kutcher Chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020520 Jana Jirsová Chaos Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006621 Jitka Krejcárková Emilián Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064420 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046020 Barbora Halotová Afrodithes Diamond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Malá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO