Cz En

031717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Trtková

    Člen KA

Pes

  1. Fantastica Lararony, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  2. 1. zkouška A3 S: 2/9, 53.08 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  3. 1. zkouška A3 S: 2/9, 53.08 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  4. 2. zkouška A3 S: 5/9, 55.64 s, 10.64 tr. b., 3.86 m/s

  5. 2. zkouška A3 S: 5/9, 55.64 s, 10.64 tr. b., 3.86 m/s

  6. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  7. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška SA3: 4/8, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  10. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  11. Czech Imp Jump Small: 8/18, 28.51 s, 2.51 tr. b., 3.86 m/s

  12. Jumping 1 - Small: 8/18, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  13. Jumping 2 - Small: 7/18, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  14. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  15. Agility Individual: 47/67, 52.04 s, 8.04 tr. b., 3.92 m/s

  16. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  17. Jumping Individual: 46/68, 39.58 s, 11.58 tr. b., 3.84 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  20. Jumping: 6/22, 40.4 s, 1.4 tr. b., 4.21 m/s

  21. Zkouška 1: 4/13, 57.26 s, 9.26 tr. b., 3.77 m/s

  22. Zkouška 2: 5/13, 54.2 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  23. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  24. Druhá zkouška: 1/5, 50.2 s, 0.2 tr. b., 3.73 m/s

  25. První zkouška: 3/5, 49.3 s, 1.3 tr. b., 3.81 m/s

  26. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  27. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 11/20, 41.98 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  28. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  29. Jelení Jumping S: 9/20, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  30. Jumping Short S Jacob & Joseph: 8/18, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  31. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  32. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška SA3: 4/12, 55.63 s, 3.63 tr. b., 3.6 m/s

  34. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  35. Jumping Open S: Diskvalifikován

  36. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  37. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  38. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  39. SA3 I: Diskvalifikován

  40. SA3 II: Diskvalifikován

  41. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  42. Zkouška 1: 1/10, 45.9 s, 1.9 tr. b., 3.88 m/s

  43. Zkouška 2: Diskvalifikován

  44. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  45. I. agility S: Diskvalifikován

  46. II. agility S: 15/65, 51.93 s, 1.93 tr. b., 3.77 m/s

  47. II. jumping S: 22/63, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  48. I. jumping S: 18/64, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  49. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  50. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  51. I. zkouška A3 S: 3/7, 50.36 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  52. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  53. Jumping: Diskvalifikován

  54. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  55. SA3 - I.: 1/7, 48.66 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  56. SA3 - II.: 3/7, 57.86 s, 7.86 tr. b., 3.8 m/s

  57. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  58. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška A3 S: 8/15, 51.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  60. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  61. Agility S - finále: 2/6, 55.5 s, 0.5 tr. b., 3.96 m/s

  62. Agility S sobota: 2/10, 48.82 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  63. Jumping S neděle: 4/9, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  64. Jumping S sobota: 4/10, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  65. Zkouška SA3 neděle: 2/7, 56.36 s, 2.36 tr. b., 3.83 m/s

  66. Zkouška SA3 sobota: 1/7, 46.55 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  67. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  68. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. I. zkouška SA3: 9/15, 56.1 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  70. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  71. Agility Spokojeného psa S: Diskvalifikován

  72. Jacob & Joseph Jumping S: 7/22, 24.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  73. Jelenův Jumping S: 6/22, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  74. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  75. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  76. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  77. Jumping S_neděle: 5/14, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  78. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  79. SA3_neděle: Diskvalifikován

  80. SA3_sobota: 4/9, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  81. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  82. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. 3. Jumping SA3: Diskvalifikován

  85. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  86. Agility jednotlivci S: 9/45, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  87. Jumping jednotlivci S: 20/45, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  88. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  89. SA3 - I.: Diskvalifikován

  90. SA3 - II.: Diskvalifikován

  91. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  92. Agility SA: Diskvalifikován

  93. Jumping SA: 1/20, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  94. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  96. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  97. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  98. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  99. III. jumping S: Diskvalifikován

  100. II. jumping S: 4/13, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  101. I. jumping S: 2/13, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  102. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  103. Ne. - Agility II. S: 17/54, 52.22 s, 2.22 tr. b., 3.93 m/s

  104. Ne. - Jumping II. S: 24/56, 48.8 s, 6.8 tr. b., 3.77 m/s

  105. So. - Agility I. S: 22/59, 54.7 s, 7.7 tr. b., 3.71 m/s

  106. So. - Jumping I. S: 14/59, 45.42 s, 0.42 tr. b., 4.32 m/s

  107. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  108. SA2 I: 1/4, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  109. SA2 II: Diskvalifikován

  110. SA2 III: 1/4, 51.79 s, 0.79 tr. b., 3.59 m/s

  111. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  112. Ne-: Diskvalifikován

  113. Ne-Agility: Diskvalifikován

  114. Ne-Jumping: 11/35, 35.73 s, 0.73 tr. b., 3.95 m/s

  115. So-: 3/8, 61.67 s, 11.67 tr. b., 3.11 m/s

  116. So-Agility: 18/38, 53.97 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  117. So-Jumping: Diskvalifikován

  118. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  119. Finále small: 5/8, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  120. Jumping II. small: 4/19, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  121. Jumping I. small: 3/19, 41.14 s, 0.0 tr. b., 3.21 m/s

  122. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  123. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  124. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  125. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  126. 1.Zkouška SA2: 1/5, 49.86 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  127. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  128. 3.Zkouška SA2: 3/5, 50.62 s, 5.62 tr. b., 3.71 m/s

  129. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  130. Agility I: 38/81, 51.6 s, 10.6 tr. b., 4.13 m/s

  131. Agility II: 23/75, 49.4 s, 5.4 tr. b., 3.89 m/s

  132. Jumping I: 38/81, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  133. Jumping II: 51/79, 46.59 s, 6.59 tr. b., 4.21 m/s

  134. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  135. 2. zkouška SA2: 1/4, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  136. I. zkouška SA2: 3/4, 45.86 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  137. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  138. SA2 I.: 3/9, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  139. SA2 II.: 3/9, 38.35 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  140. SA2 III.: 3/9, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  141. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  142. Zkouška SA2 I: 3/5, 44.9 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  143. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  144. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  145. Jumping S: Diskvalifikován

  146. SA2: 1/4, 48.5 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  147. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  148. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  149. I. zkouška SA2: 3/18, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  150. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  151. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  152. Zkouška SA2 II: 3/4, 49.31 s, 8.31 tr. b., 3.53 m/s

  153. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  154. Agility SA sobota: 5/21, 50.28 s, 1.28 tr. b., 3.94 m/s

  155. Finále SA neděle: 6/16, 56.65 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  156. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  157. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  158. Zkoušky SA2 neděle: 4/6, 41.04 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  159. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  160. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  161. Agility klubů S: 9/20, 51.37 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  162. Jumping S: Diskvalifikován

  163. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  164. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  165. 1. běh SA2: 7/11, 49.72 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  166. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  167. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  168. 1. zkouška SA2: 1/2, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  169. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  170. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  171. II. zkouška SA2: 5/17, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  172. I. zkouška SA2: 4/17, 41.93 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  173. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  174. 1. zkouška SA2: 1/4, 48.94 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  175. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  176. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  177. Agility 1 S: Diskvalifikován

  178. Agility 2 S: 4/13, 50.26 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  179. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  180. Jumping 2 S: 6/14, 43.59 s, 6.59 tr. b., 3.81 m/s

  181. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  182. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  183. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  184. Agility - 1.kolo S: 25/35, 42.47 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  185. Jumping - 2.kolo S: Diskvalifikován

  186. Jumping hra S: 12/35, 22.42 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  187. Zkoušky SA1: 9/11, 41.27 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  188. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  189. Zkouška III. SA1: 7/15, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  190. Zkouška II. SA1: 6/16, 47.59 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  191. Zkouška I. SA1: 1/16, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  192. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  193. 1. Zk SA1: 2/9, 39.65 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  194. 2. Zk SA1: 1/9, 42.76 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  195. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  196. A1 zkouška SA1: 1/4, 56.63 s, 23.63 tr. b., 3.18 m/s

  197. Agility S S: Diskvalifikován

  198. Jumping S S: Diskvalifikován

  199. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  200. Jumping 1 S: 6/12, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  201. Jumping 2 S: 8/12, 37.78 s, 8.81 tr. b., 4.13 m/s

  202. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  203. II. zkouška SA1: 2/5, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  204. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  205. I. zkouška SA1: 4/11, 31.81 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  206. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  207. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  208. Jumping SA1: 1/2, 30.85 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  209. Zkouška první SA1: 1/2, 39.74 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  210. Zkouška VIP SA1: 2/2, 51.78 s, 18.78 tr. b., 2.76 m/s