011914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Dušková, PPP Jičín

    Arrow_down

Pes

  1. Gino Gold z Vesničky u hranic, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  2. QA1 Agility: 25/79, 50.25 s, 5.25 tr. b., 4.0 m/s

  3. QA2 Agility: 31/76, 48.59 s, 6.59 tr. b., 3.97 m/s

  4. QA3 Agility: 40/77, 50.71 s, 19.71 tr. b., 3.79 m/s

  5. QJ1 Jumping : 25/80, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  6. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  9. III. Jumping S: 4/15, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  10. II. Jumping S: 9/15, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  11. I. Jumping S: 4/15, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  12. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  13. Agility Open S: 3/12, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  14. Jumping Light S: 7/12, 53.57 s, 20.57 tr. b., 2.2 m/s

  15. Jumping Open S: Diskvalifikován

  16. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  17. Agility S: 2/10, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  18. Jumping S: 1/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  19. Zkouška S A3: 2/5, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  20. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  21. Agility "AKINU" S: 5/14, 55.16 s, 7.16 tr. b., 3.99 m/s

  22. Jumping "Fish4Dog" S: 5/18, 47.13 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  23. Zkouška "D-BARF" S A3: 2/9, 49.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  24. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  25. Neděle - jumping: 5/16, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  26. Neděle - zkouška: Diskvalifikován

  27. Sobota - agility: 5/15, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  28. Sobota - jumping: 6/15, 35.51 s, 6.51 tr. b., 4.31 m/s

  29. Sobota - zkouška: Diskvalifikován

  30. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  31. 1. Zkouška SA3: 5/11, 51.49 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  32. 2. Zkouška SA3: 1/10, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  33. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  34. Agility S: 10/30, 57.55 s, 10.55 tr. b., 3.81 m/s

  35. Jumping S: 4/31, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  36. Tuneliáda S: 15/30, 42.69 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  37. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  38. Agility družstev S: Diskvalifikován

  39. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  40. Jumping družstev S: 19/53, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  41. Jumping jednotlivci S: 34/52, 43.55 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  42. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  43. Agility S: 2/17, 47.41 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  44. Jumping S: Diskvalifikován

  45. SA3: 7/9, 64.15 s, 18.15 tr. b., 3.43 m/s

  46. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  47. Agility S: 2/17, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  48. Junping S 3: 2/7, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  49. Zkouška A3 S: 1/7, 48.35 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  50. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  51. Agility 1 S: 21/62, 49.18 s, 5.18 tr. b., 4.19 m/s

  52. Agility 2 S: 17/59, 53.29 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  53. Jumping 1 S: 9/63, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  54. Jumping 2 S: 18/63, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  55. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  56. Agility 1 S: Diskvalifikován

  57. Agility 2 S: 30/58, 49.12 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  58. Jumping 1 S: 33/58, 43.32 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  59. Jumping 2 S: 23/54, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  60. Jičín - Dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  61. Zkouška agility 1: 1/4, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  62. Zkouška agility 2: 2/4, 54.06 s, 12.06 tr. b., 3.46 m/s

  63. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  64. Agility: 4/16, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  65. Jumping: 4/16, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  66. Zkoušky: 6/7, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  67. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  68. QA1 Agility: 38/67, 52.61 s, 10.61 tr. b., 4.09 m/s

  69. QA2 Agility: 40/65, 45.27 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. QA3 Agility: 13/64, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  71. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  72. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  73. QJ3 Jumping: 45/64, 57.36 s, 21.36 tr. b., 3.4 m/s

  74. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  75. 1. zkouška SA3: 1/3, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  76. 2. zkouška SA3: 1/3, 48.07 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  77. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  78. Agility open S: 1/14, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  79. 1. jumping open S: 2/14, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  80. 2. jumping open S: 2/14, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  81. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  82. Agility Open S: 5/11, 49.61 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  83. Jumping Open S: 5/13, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  84. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  85. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  86. Agility 1: 7/17, 48.99 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  87. Finálový běh: 7/11, 49.58 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  88. Jumping 1: 12/17, 41.24 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  89. Jumping 2: 6/19, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  90. Zkouška 1: 5/11, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  91. Zkouška 2: 4/12, 50.59 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  92. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  93. 1. Zkouška SA3: 5/9, 53.72 s, 5.72 tr. b., 4.0 m/s

  94. 2. Zkouška SA3: 5/9, 51.56 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  95. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  96. Agility S: 5/22, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  97. Jumping S: 2/22, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  98. Tuneliáda S : 9/22, 41.71 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  99. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  100. Agility: Diskvalifikován

  101. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 24/55, 50.28 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  102. Jumping: 20/54, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  103. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 19/55, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  104. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  105. Agility OPEN S: 5/15, 56.95 s, 6.95 tr. b., 3.86 m/s

  106. Jumping OPEN S: 3/15, 50.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  107. ZkA. I. SA3: 4/8, 47.89 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  108. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  109. QA4 Agility: 11/42, 48.77 s, 2.7 tr. b., 4.51 m/s

  110. QA5 Agility: 9/42, 49.1 s, 3.87 tr. b., 4.28 m/s

  111. QA6 Agility: Diskvalifikován

  112. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  113. QJ5 Jumping: 17/42, 43.2 s, 1.28 tr. b., 4.98 m/s

  114. QJ6 Jumping: 14/40, 43.0 s, 2.03 tr. b., 4.86 m/s

  115. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  116. Agility 1 S: 11/40, 52.52 s, 1.52 tr. b., 4.13 m/s

  117. Agility 2 S: 5/40, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  118. Jumping 1 S: 7/40, 40.92 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  119. Jumping 2 S: 12/40, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  120. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  121. Zkouška II SA3: 1/4, 55.33 s, 6.33 tr. b., 3.96 m/s

  122. Zkouška I SA3 : 2/4, 50.09 s, 5.09 tr. b., 4.19 m/s

  123. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  124. Agility: 3/9, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  125. Jumping: 4/9, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  126. Zkouška neděle 1 : 2/8, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  127. Zkouška neděle 2: 1/8, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  128. Zkouška sobota: 2/6, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  129. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  130. QA1 Agility: Diskvalifikován

  131. QA2 Agility: 16/50, 47.14 s, 5.54 tr. b., 4.5 m/s

  132. QA3 Agility: 16/49, 47.52 s, 6.55 tr. b., 4.63 m/s

  133. QJ1 Jumping: 13/50, 44.53 s, 1.01 tr. b., 4.9 m/s

  134. QJ2 Jumping: 18/50, 41.09 s, 1.27 tr. b., 4.94 m/s

  135. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  136. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  137. Tuneliáda A2+A3: 5/13, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  138. 1. Zkouška: 3/11, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  139. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  140. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  141. Agility Open S: 6/17, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  142. Jumping Open S: 3/17, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  143. Zkouška SA3: 3/8, 54.04 s, 5.04 tr. b., 4.07 m/s

  144. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  145. Jumping III. S: 3/19, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  146. Jumping II. S: 1/19, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  147. Jumping I. S: Diskvalifikován

  148. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  149. 1. Zkouška SA3: 1/6, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  150. 2. Zkouška SA3: 2/6, 50.11 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  151. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  152. Agility S: Diskvalifikován

  153. Agility S: Diskvalifikován

  154. Jumping S: 7/25, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  155. Jumping S: 7/25, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  156. Tuneliáda S : 9/24, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  157. Tuneliáda S : 9/24, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  158. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  159. Agility 1: 3/10, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  160. Finále: Diskvalifikován

  161. Jumping 1: 5/11, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  162. Jumping 2: Diskvalifikován

  163. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  164. Agility Individual: Diskvalifikován

  165. Agility Squads as Individual: 24/68, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  166. Jumping Individual: 20/67, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  167. Jumping Squads as Individual: 37/67, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  168. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  169. Agility: 2/16, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  170. Jumping S3: 1/8, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  171. Zkouška S3: 1/8, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  172. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  173. Agility 1 S: 2/48, 45.16 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  174. Agility 2 S: 15/47, 52.41 s, 6.41 tr. b., 4.16 m/s

  175. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  176. Jumping 2 S: 8/44, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  177. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  178. Agility Individual: 42/67, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  179. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  180. Jumping Individual: 25/68, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  181. Jumping Squads as Individual: 58/68, 41.21 s, 12.21 tr. b., 3.98 m/s

  182. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  183. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  185. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  186. Agility S: 8/21, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  187. Jumping S: 10/21, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  188. Tuneliáda S : 9/21, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  189. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  190. I. agility S: Diskvalifikován

  191. II. agility S: Diskvalifikován

  192. II. jumping S: 18/63, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  193. I. jumping S: 15/64, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  194. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  195. 7.studenecká: 5/9, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  196. 8.studenecká: 2/10, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  197. 9.studenecká: 1/10, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  198. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  199. Czech Imp Jump: 7/24, 26.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  200. Jumping 1: 12/24, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  201. Jumping 2: 8/24, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  202. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  203. Czech Imp Jump: 6/18, 21.09 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  204. Jumping 1: 8/18, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  205. Jumping 2: 4/18, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  206. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  207. Czech Imp Jump: 7/20, 21.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  208. Jumping 1: 4/20, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  209. Jumping 2 : 4/20, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  210. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  211. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  212. Jumping 1 - Small: 5/29, 34.66 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  213. Jumping 2 - Small: 7/29, 28.21 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  214. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  215. Východočeské finále: 6/11, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  216. 1.kvalifikace: 7/22, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  217. 2.kvalifikace: 4/19, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  218. 3.kvalifikace: 6/14, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  219. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  220. Agility 1: 4/17, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  221. Finále : 7/11, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  222. Jumping 1: 3/17, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  223. Jumping 2: 4/16, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  224. Zkouška 1: 3/8, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  225. Zkouška 2: 1/7, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  226. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  227. Agility Open: Diskvalifikován

  228. Agility Squads as Individual: 8/71, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  229. Jumping Open: 17/71, 38.2 s, 2.2 tr. b., 4.24 m/s

  230. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  231. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  232. Agility 1: 23/70, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  233. Agility 2: 32/61, 46.95 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  234. Agility 3: 23/69, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  235. Agility 4: 6/63, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  236. Jumping 1: 13/72, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  237. Jumping 2: Diskvalifikován

  238. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  239. QA4 Agility: 6/36, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  240. QA5 Agility: Diskvalifikován

  241. QA6 Agility: 17/35, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  242. QJ4 Jumping: 6/36, 42.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  243. QJ5 Jumping: 13/36, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  244. QJ6 Jumping: 12/34, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  245. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  246. QA1 agility: 26/48, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  247. QA2 agility: 22/48, 52.7 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  248. QA3 agility: 23/48, 46.85 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  249. QJ1 jumping: 9/48, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  250. QJ2 jumping: 11/48, 40.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  251. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  252. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  253. Agility Trial I: Diskvalifikován

  254. Agility Trial II: Diskvalifikován

  255. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  256. Agility: 11/23, 48.81 s, 15.81 tr. b., 4.02 m/s

  257. Jumping: Diskvalifikován

  258. Tuneliáda: 4/24, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  259. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  260. AGILITY S: 13/32, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  261. JUMPING S: Diskvalifikován

  262. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  263. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  264. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 4/12, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  265. 1. zkouška A3 SA3: 2/7, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  266. 2. zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  267. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  268. Agility I: Diskvalifikován

  269. Agility II: 18/75, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  270. Jumping I: 28/81, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  271. Jumping II: 20/79, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  272. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  273. Agility open S: 4/18, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  274. Jumping open S: Diskvalifikován

  275. Zkouška SA2: 1/6, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  276. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  277. Východočeské finále: 4/12, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  278. 1.kvalifikace: 3/25, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  279. 2.kvalifikace: 5/25, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  280. 3.kvalifikace: 4/25, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  281. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  282. Agility S: Diskvalifikován

  283. Jumping S: 2/14, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  284. Zkouška SA2: 1/7, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  285. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  286. Agility DRUZSTVA: 28/56, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  287. Jumping: Diskvalifikován

  288. Jumping DRUZSTVA: 28/56, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  289. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  290. Agility 1 S: 6/15, 35.67 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  291. Finále S: 2/13, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  292. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  293. Jumping 2 S: 3/17, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  294. Zkouška 1 SA2: 1/6, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  295. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  296. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  297. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  298. I. zkouška SA2: 2/10, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  299. jumping SA2: 3/10, 27.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  300. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  301. JUMPING 1 S: 1/17, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  302. JUMPING 2 S: 2/17, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  303. Zkouška SA2: 1/4, 39.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  304. Zkouška 2 SA2: 1/4, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  305. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  306. III. jumping S: Diskvalifikován

  307. II. jumping S: 2/20, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  308. I. jumping S: 5/20, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  309. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  310. Jumping II S: 7/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  311. Jumping I S: 3/24, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  312. Tuneliáda S: 7/16, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  313. ZkA. I. SA2: 1/8, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  314. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  315. Agility 1: 18/72, 53.29 s, 8.29 tr. b., 3.94 m/s

  316. Agility 2: Diskvalifikován

  317. Agility 3: 10/71, 51.4 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  318. Agility 4: 14/66, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  319. Jumping 1: 19/73, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  320. Jumping 2: 17/67, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  321. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  322. 1. Jumping S: 6/25, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  323. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  324. 3. Jumping S: 8/25, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  325. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  326. QA4 Agility: Diskvalifikován

  327. QA5 Agility: 18/45, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  328. QA6 Agility: 21/43, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  329. QJ4 Jumping: 20/45, 43.33 s, 9.33 tr. b., 4.15 m/s

  330. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  331. QJ6 Jumping: 25/42, 46.16 s, 7.16 tr. b., 3.94 m/s

  332. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  333. QA1 agility: 32/53, 43.59 s, 5.59 tr. b., 4.18 m/s

  334. QA2 agility: 42/53, 50.54 s, 7.54 tr. b., 4.0 m/s

  335. QA3 agility: 29/52, 43.38 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  336. QJ1 jumping: 22/53, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  337. QJ2 jumping: 21/53, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  338. QJ3 jumping: 21/53, 40.36 s, 0.36 tr. b., 4.53 m/s

  339. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  340. III. zkouška SA2: 3/12, 52.52 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  341. II. zkouška SA2: 1/12, 50.11 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  342. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  343. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  344. agility open S: 3/25, 49.27 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  345. Jumping open S: 8/26, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  346. Tuneliáda S: 9/26, 40.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  347. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  348. Agility SA: 3/20, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  349. Jumping SA: 3/20, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  350. Zkouška SA2: 5/8, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  351. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  352. Agility S: Diskvalifikován

  353. JUMPING S: 2/23, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  354. Zkouška agility SA2: 2/5, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  355. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  356. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 3/15, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  357. 1. Zkouška A2 SA2: 1/9, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  358. 2. Zkouška A2 SA2: 1/9, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  359. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  360. Jumpy I.běh S: 1/10, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  361. Jumpy II.běh S: 1/9, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  362. Zkouška A2 SA2: 1/7, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  363. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  364. I Agility Open: 15/75, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  365. II Agility Open: 29/69, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  366. II Jumping Open: 10/73, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  367. I Jumping Open: 20/75, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  368. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  369. Agility Open S: 5/22, 41.99 s, 3.99 tr. b., 3.6 m/s

  370. Jumping Open S: Diskvalifikován

  371. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  372. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  373. III. jumping S: 3/27, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  374. II. jumping S: 5/27, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  375. I. jumping S: 7/28, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  376. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  377. Czech Imp Jump Small: 13/28, 21.58 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  378. Jumping 1 Small: 9/28, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  379. Jumping 2 Small: 10/28, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  380. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  381. Východočeské finále: 5/11, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  382. 1. jumping: 5/20, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  383. 2.jumping: 6/20, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  384. 3.jumping: 9/20, 22.33 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  385. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  386. Jumping 1 S: 9/28, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  387. Jumping 2 S: 6/20, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  388. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  389. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  390. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  391. Agility S: Diskvalifikován

  392. Jumping S: 3/23, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  393. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  394. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  395. AGILITY: Diskvalifikován

  396. JUMPING SA2: 1/8, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  397. SA2: Diskvalifikován

  398. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  399. Agility open S: Diskvalifikován

  400. Jump III. S: 3/20, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  401. Jump II. S: 3/22, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  402. Jump I. S: 5/32, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  403. Tunel I. S: 8/25, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  404. ZkA. Ne SA2: Diskvalifikován

  405. ZkA. So SA2: Diskvalifikován

  406. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  407. Agility NE S: Diskvalifikován

  408. Agility So S: Diskvalifikován

  409. Finale S: 3/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  410. Jumping NE S: 2/18, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  411. Jumping So S: 1/21, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  412. Zkouška So SA2: Diskvalifikován

  413. Zkoušky NE SA2: Diskvalifikován

  414. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  415. Agility 1: Diskvalifikován

  416. Agility 2: Diskvalifikován

  417. Agility 3: Diskvalifikován

  418. Agility 4: Diskvalifikován

  419. Jumping 1: 9/76, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  420. Jumping 2: 10/54, 48.18 s, 5.18 tr. b., 4.05 m/s

  421. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  422. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  423. Agility open S: Diskvalifikován

  424. Jumping open S: Diskvalifikován

  425. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  426. Agility - Ne: Diskvalifikován

  427. Agility - So: Diskvalifikován

  428. Jumping - Ne: 10/69, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  429. Jumping - So: 20/72, 32.13 s, 1.13 tr. b., 4.01 m/s

  430. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  431. QA4 agility: Diskvalifikován

  432. QA5 agility: Diskvalifikován

  433. QA6 agility: Diskvalifikován

  434. QJ4 jumping: 18/55, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  435. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  436. QJ6 jumping: 21/50, 32.76 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  437. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  438. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  439. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  440. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  441. QA1 agility: 27/67, 50.96 s, 11.96 tr. b., 3.73 m/s

  442. QA2 agility: Diskvalifikován

  443. QA3 agility: 29/68, 49.0 s, 6.0 tr. b., 3.53 m/s

  444. QJ1 jumping: 15/68, 42.46 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  445. QJ2 jumping: 20/69, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  446. QJ3 jumping: 21/66, 41.68 s, 3.68 tr. b., 3.89 m/s

  447. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  448. Zkouška SA2: 1/5, 45.35 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  449. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  450. Agility open S: Diskvalifikován

  451. Jumping open S: 6/31, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  452. Zkouška SA2: 5/11, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  453. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  454. 1.zkouška SA2: 5/14, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  455. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  456. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  457. Jumping: 3/25, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  458. 1.vítězná: Diskvalifikován

  459. 2.vítězná: 1/8, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  460. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  461. Jumping_1: 3/27, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  462. Jumping_2: Diskvalifikován

  463. Jumping_3: 3/27, 29.49 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  464. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  465. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: Diskvalifikován

  466. 1. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  467. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  468. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  469. Agility 1: 9/78, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  470. Agility 2: Diskvalifikován

  471. Jumping 1: 19/77, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  472. Jumping 2: 16/78, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  473. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  474. II. zkouška SA2: 4/8, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  475. I. zkouška SA2: 5/8, 44.22 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  476. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  477. 1. běh S: 5/31, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  478. 2. běh S: Diskvalifikován

  479. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  480. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  481. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  482. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  483. Agility SA S: Diskvalifikován

  484. Jumping II SA S: Diskvalifikován

  485. Jumping I SA S: Diskvalifikován

  486. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  487. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  488. zkouška 1 SA2: 2/8, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  489. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  490. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  491. Agility SA sobota: 15/31, 45.53 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  492. Jumping SA neděle: 9/30, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  493. Jumping SA sobota: 7/32, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  494. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  495. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  496. Zkoušky SA2 sobota: 2/15, 41.38 s, 1.38 tr. b., 3.58 m/s

  497. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  498. 13.prorubská: Diskvalifikován

  499. 14.prorubská: Diskvalifikován

  500. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  501. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  502. Jumping SA neděle: 7/34, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  503. Jumping SA sobota: 7/35, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  504. Velké finále SA neděle: 14/21, 46.4 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  505. Zkoušky SA2 neděle: 4/13, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  506. Zkoušky SA2 sobota: 8/15, 46.38 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  507. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  508. AGILITY: Diskvalifikován

  509. JUMPING: 4/27, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  510. SA2: Diskvalifikován

  511. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  512. Finále: 5/7, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  513. Jumping (1): 1/16, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  514. Jumping (2): Diskvalifikován

  515. Zkouška: 1/4, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  516. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  517. Agility 1 S: 8/22, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  518. Finálový běh S: 5/12, 42.45 s, 0.45 tr. b., 3.82 m/s

  519. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  520. Jumping 2 S: 7/19, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  521. Zkouška 1 SA2: 4/12, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  522. Zkouška 2 SA2: 2/8, 49.01 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  523. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  524. Agility S: Diskvalifikován

  525. Jumping S: Diskvalifikován

  526. Zkoušky SA2: 9/10, 47.54 s, 21.54 tr. b., 3.22 m/s

  527. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  528. Agility družstva: Diskvalifikován

  529. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  530. Jumping družstva: Diskvalifikován

  531. Jumping jednotlivci: 24/59, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  532. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  533. Agility S: 8/21, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  534. Jumping S: 4/21, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  535. Zkouška SA2: 6/12, 44.46 s, 12.46 tr. b., 3.64 m/s

  536. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  537. Agility S: Diskvalifikován

  538. Jumping S: 2/28, 27.52 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  539. Zkouška SA2: 1/8, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  540. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  541. AGILITY: 16/27, 60.23 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  542. JUMPING: 1/33, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  543. SA2: 5/10, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  544. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  545. Agility I: Diskvalifikován

  546. Agility II: 21/67, 44.78 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  547. Agility III: Diskvalifikován

  548. Agility IV: Diskvalifikován

  549. Jumping I: 22/75, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  550. Jumping II: Diskvalifikován

  551. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  552. QA5 Agility: 28/96, 53.77 s, 8.77 tr. b., 3.37 m/s

  553. QA6 Agility: 38/90, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  554. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  555. QJ6 Jumping: 19/90, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  556. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  557. QA3 Agility: Diskvalifikován

  558. QA4 Agility: Diskvalifikován

  559. QJ3 Jumping: 36/101, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  560. QJ4 Jumping: 52/102, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  561. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  562. Jarní závody agility 2016: 2/10, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  563. Jarní závody agility 2016: 3/24, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  564. Jarní závody agility 2016: 6/24, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  565. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  566. QA1 Agility: Diskvalifikován

  567. QA2 Agility: Diskvalifikován

  568. QJ1 Jumping: 15/116, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  569. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  570. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  571. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: 7/13, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  572. 1. zkouška A2 SA2: 5/11, 45.54 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  573. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  574. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  575. III. Jumping S: 1/16, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  576. II. Jumping S: Diskvalifikován

  577. I. Jumping S: Diskvalifikován

  578. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  579. Agility: 16/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  580. Agility 2: 25/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  581. Finále: 10/14, 47.46 s, 8.46 tr. b., 3.37 m/s

  582. Jumping: 22/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  583. Jumping 2: 6/28, 44.57 s, 6.57 tr. b., 3.86 m/s

  584. Zkouška: 10/11, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  585. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  586. Agility: Diskvalifikován

  587. Jumping: Diskvalifikován

  588. Zkouška: 6/11, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  589. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  590. Agility SA sobota: 13/34, 48.44 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  591. Jumping SA neděle: 15/34, 35.74 s, 0.74 tr. b., 4.2 m/s

  592. Jumping SA sobota: 9/35, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  593. Velké finále SA neděle: 5/17, 38.31 s, 3.31 tr. b., 3.68 m/s

  594. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  595. Zkoušky SA2 sobota: 3/10, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  596. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  597. agility: 7/34, 44.07 s, 2.07 tr. b., 3.93 m/s

  598. jumping: Diskvalifikován

  599. zkouška: Diskvalifikován

  600. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  601. Zkouška A2 II SA2: Diskvalifikován

  602. Zkouška A2 I SA2: 1/7, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  603. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  604. 1.prorubská: Diskvalifikován

  605. 2.prorubská: 8/14, 52.7 s, 24.7 tr. b., 3.36 m/s

  606. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  607. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  608. Jumping SA neděle: 6/28, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  609. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  610. Velké finále SA neděle: 7/19, 47.18 s, 2.18 tr. b., 3.96 m/s

  611. Zkoušky SA2 neděle: 3/10, 47.42 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  612. Zkoušky SA2 sobota: 3/11, 47.2 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  613. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  614. Jumping II. S: 3/21, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  615. Jumping I. S: 6/21, 38.34 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  616. ZkA SA2: Diskvalifikován

  617. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  618. 26.9.2015 agility S: Diskvalifikován

  619. 26.9.2015 jumping S: Diskvalifikován

  620. 26.9.2015 zkouška SA2: 1/10, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  621. 27.9.2015 agility S: 3/14, 31.03 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  622. 27.9.2015 jumping S: 2/15, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  623. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové S: 3/12, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  624. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  625. Agility S: 3/25, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  626. Jumping S: Diskvalifikován

  627. Zkouška SA2: 4/12, 41.5 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  628. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  629. O Pohár PPP 2015: 13/30, 31.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  630. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  631. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  632. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  633. Agility I: 12/61, 46.48 s, 2.48 tr. b., 3.49 m/s

  634. Agility II: Diskvalifikován

  635. Agility III: 20/58, 50.03 s, 8.25 tr. b., 3.5 m/s

  636. Agility IV: Diskvalifikován

  637. FINAL: Diskvalifikován

  638. Jumping I: 9/57, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  639. Jumping II: Diskvalifikován

  640. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  641. Ne-Agility: 15/28, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  642. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  643. Ne-Jumping: 4/24, 30.38 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  644. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  645. So-Jumping: Diskvalifikován

  646. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  647. Agility Ne: Diskvalifikován

  648. Agility So: Diskvalifikován

  649. Jumping Ne: 18/78, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  650. Jumping So: 24/84, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  651. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  652. Agility II Open: Diskvalifikován

  653. Agility I Open: Diskvalifikován

  654. Jumping II Open: Diskvalifikován

  655. Jumping I Open: Diskvalifikován

  656. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  657. Agility S: Diskvalifikován

  658. Jumping S: Diskvalifikován

  659. Tuneliáda S: 4/17, 18.35 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  660. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  661. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  662. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  663. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  664. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  665. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  666. Agility 1: Diskvalifikován

  667. Agility 2: Diskvalifikován

  668. Jumping 1: Diskvalifikován

  669. Jumping 2: Diskvalifikován

  670. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  671. Hra - tuneliáda A2 SA2: 1/11, 35.42 s, 0.42 tr. b., 4.8 m/s

  672. 1. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  673. 2. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  674. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  675. Agility: Diskvalifikován

  676. Jumping: Diskvalifikován

  677. Velikonoční: Diskvalifikován

  678. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  679. Agility: 11/30, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  680. Agility: 17/31, 46.1 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  681. Jumping: 12/31, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  682. Jumping: Diskvalifikován

  683. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  684. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  685. agility S: Diskvalifikován

  686. HRA S: Diskvalifikován

  687. jumping S: 7/21, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  688. nedělní zkouška SA2: 3/5, 43.25 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  689. sobotní zkouška SA2: Diskvalifikován

  690. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  691. Agility: 18/34, 36.62 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  692. Jumping: 19/34, 38.25 s, 12.25 tr. b., 3.5 m/s

  693. Zkouška SA1: 3/5, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  694. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  695. Agility: 9/33, 49.52 s, 7.52 tr. b., 3.39 m/s

  696. Jumping: Diskvalifikován

  697. Zkouška SA1: 2/6, 35.81 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  698. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  699. ZkA II SA1 SA1: 5/11, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  700. ZkA I SA1 SA1: 3/11, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  701. ZkA NE II SA1 SA1: Diskvalifikován

  702. ZkA NE I SA1 SA1: 5/9, 44.28 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  703. ZkJ SA1 SA1: Diskvalifikován

  704. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  705. 1. zkouška SA1: 2/16, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  706. 2. zkouška SA1: 2/16, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  707. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  708. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  709. SMALL - JUMPING 2: 12/32, 37.85 s, 5.85 tr. b., 4.02 m/s

  710. SMALL - JUMPING 3: 10/32, 36.28 s, 0.28 tr. b., 3.97 m/s

  711. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  712. Agility: Diskvalifikován

  713. Agility: Diskvalifikován

  714. Agility 2: 2/6, 34.28 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  715. Agility 2: Diskvalifikován

  716. Jumping: 12/26, 45.43 s, 11.43 tr. b., 3.92 m/s

  717. Jumping 2: Diskvalifikován

  718. Memorial Ivy Patakove: 6/20, 26.96 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  719. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  720. AGILITY S: Diskvalifikován

  721. JUMPING S: 10/27, 39.43 s, 0.43 tr. b., 3.88 m/s

  722. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  723. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  724. Agility Small: Diskvalifikován

  725. Jumping Small: Diskvalifikován

  726. ZkA: Diskvalifikován