Cz En

011914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Dušková, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Gino Gold z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  2. Zkouška II SA3: 1/4, 55.33 s, 6.33 tr. b., 3.96 m/s

  3. Zkouška I SA3 : 2/4, 50.09 s, 5.09 tr. b., 4.19 m/s

  4. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  5. Agility: 3/9, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  6. Jumping: 4/9, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  7. Zkouška neděle 1 : 2/8, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  8. Zkouška neděle 2: 1/8, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  9. Zkouška sobota: 2/6, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  10. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  11. QA1 Agility: Diskvalifikován

  12. QA2 Agility: 16/50, 47.14 s, 5.54 tr. b., 4.5 m/s

  13. QA3 Agility: 16/49, 47.52 s, 6.55 tr. b., 4.63 m/s

  14. QJ1 Jumping: 13/50, 44.53 s, 1.01 tr. b., 4.9 m/s

  15. QJ2 Jumping: 18/50, 41.09 s, 1.27 tr. b., 4.94 m/s

  16. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  17. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  18. 1. Zkouška: 3/11, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  19. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  20. Tuneliáda A2+A3: 5/13, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  21. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  22. Agility Open S: 6/17, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  23. Jumping Open S: 3/17, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  24. Zkouška SA3: 3/8, 54.04 s, 5.04 tr. b., 4.07 m/s

  25. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  26. Jumping III. S: 3/19, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  27. Jumping II. S: 1/19, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  28. Jumping I. S: Diskvalifikován

  29. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  30. 1. Zkouška SA3: 1/6, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  31. 2. Zkouška SA3: 2/6, 50.11 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  32. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  33. Agility S: Diskvalifikován

  34. Agility S: Diskvalifikován

  35. Jumping S: 7/25, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  36. Jumping S: 7/25, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  37. Tuneliáda S : 9/24, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  38. Tuneliáda S : 9/24, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  39. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  40. Agility 1: 3/10, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  41. Finále: Diskvalifikován

  42. Jumping 1: 5/11, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  43. Jumping 2: Diskvalifikován

  44. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  45. Agility Individual: Diskvalifikován

  46. Agility Squads as Individual: 24/68, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  47. Jumping Individual: 20/67, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  48. Jumping Squads as Individual: 37/67, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  49. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  50. Agility: 2/16, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  51. Jumping S3: 1/8, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  52. Zkouška S3: 1/8, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  53. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  54. Agility 1 S: 2/48, 45.16 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  55. Agility 2 S: 15/47, 52.41 s, 6.41 tr. b., 4.16 m/s

  56. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 S: 8/44, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  58. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  59. Agility Individual: 42/67, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  60. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  61. Jumping Individual: 25/68, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  62. Jumping Squads as Individual: 58/68, 41.21 s, 12.21 tr. b., 3.98 m/s

  63. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  64. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  67. Agility S: 8/21, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  68. Jumping S: 10/21, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  69. Tuneliáda S : 9/21, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  70. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  71. I. agility S: Diskvalifikován

  72. II. agility S: Diskvalifikován

  73. II. jumping S: 18/63, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  74. I. jumping S: 15/64, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  75. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  76. 7.studenecká: 5/9, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  77. 8.studenecká: 2/10, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  78. 9.studenecká: 1/10, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  79. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  80. Czech Imp Jump: 7/24, 26.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  81. Jumping 1: 12/24, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  82. Jumping 2: 8/24, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  83. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  84. Czech Imp Jump: 6/18, 21.09 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  85. Jumping 1: 8/18, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  86. Jumping 2: 4/18, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  87. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  88. Czech Imp Jump: 7/20, 21.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Jumping 1: 4/20, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  90. Jumping 2 : 4/20, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  91. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  92. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  93. Jumping 1 - Small: 5/29, 34.66 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  94. Jumping 2 - Small: 7/29, 28.21 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  95. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  96. 1.kvalifikace: 7/22, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  97. 2.kvalifikace: 4/19, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  98. 3.kvalifikace: 6/14, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  99. Východočeské finále: 6/11, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  100. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  101. Agility 1: 4/17, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  102. Finále : 7/11, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  103. Jumping 1: 3/17, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  104. Jumping 2: 4/16, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  105. Zkouška 1: 3/8, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  106. Zkouška 2: 1/7, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  107. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  108. Agility Open: Diskvalifikován

  109. Agility Squads as Individual: 8/71, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  110. Jumping Open: 17/71, 38.2 s, 2.2 tr. b., 4.24 m/s

  111. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  112. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  113. Agility 1: 23/70, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  114. Agility 2: 32/61, 46.95 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  115. Agility 3: 23/69, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  116. Agility 4: 6/63, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  117. Jumping 1: 13/72, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  118. Jumping 2: Diskvalifikován

  119. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  120. QA4 Agility: 6/36, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  121. QA5 Agility: Diskvalifikován

  122. QA6 Agility: 17/35, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  123. QJ4 Jumping: 6/36, 42.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  124. QJ5 Jumping: 13/36, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  125. QJ6 Jumping: 12/34, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  126. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  127. QA1 agility: 26/48, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  128. QA2 agility: 22/48, 52.7 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  129. QA3 agility: 23/48, 46.85 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  130. QJ1 jumping: 9/48, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  131. QJ2 jumping: 11/48, 40.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  132. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  133. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  134. Agility Trial I: Diskvalifikován

  135. Agility Trial II: Diskvalifikován

  136. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  137. Agility: 11/23, 48.81 s, 15.81 tr. b., 4.02 m/s

  138. Jumping: Diskvalifikován

  139. Tuneliáda: 4/24, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  140. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  141. AGILITY S: 13/32, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  142. JUMPING S: Diskvalifikován

  143. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  144. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  145. 1. zkouška A3 SA3: 2/7, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  146. 2. zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  147. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 4/12, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  148. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  149. Agility I: Diskvalifikován

  150. Agility II: 18/75, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  151. Jumping I: 28/81, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  152. Jumping II: 20/79, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  153. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  154. Agility open S: 4/18, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  155. Jumping open S: Diskvalifikován

  156. Zkouška SA2: 1/6, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  157. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  158. 1.kvalifikace: 3/25, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  159. 2.kvalifikace: 5/25, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  160. 3.kvalifikace: 4/25, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  161. Východočeské finále: 4/12, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  162. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  163. Agility S: Diskvalifikován

  164. Jumping S: 2/14, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  165. Zkouška SA2: 1/7, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  166. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  167. Agility DRUZSTVA: 28/56, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  168. Jumping: Diskvalifikován

  169. Jumping DRUZSTVA: 28/56, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  170. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  171. Agility 1 S: 6/15, 35.67 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  172. Finále S: 2/13, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  173. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  174. Jumping 2 S: 3/17, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  175. Zkouška 1 SA2: 1/6, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  176. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  177. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  178. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  179. I. zkouška SA2: 2/10, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  180. jumping SA2: 3/10, 27.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  181. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  182. JUMPING 1 S: 1/17, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  183. JUMPING 2 S: 2/17, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  184. Zkouška 2 SA2: 1/4, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  185. Zkouška SA2: 1/4, 39.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  186. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  187. III. jumping S: Diskvalifikován

  188. II. jumping S: 2/20, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  189. I. jumping S: 5/20, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  190. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  191. Jumping II S: 7/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  192. Jumping I S: 3/24, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  193. Tuneliáda S: 7/16, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  194. ZkA. I. SA2: 1/8, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  195. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  196. Agility 1: 18/72, 53.29 s, 8.29 tr. b., 3.94 m/s

  197. Agility 2: Diskvalifikován

  198. Agility 3: 10/71, 51.4 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  199. Agility 4: 14/66, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  200. Jumping 1: 19/73, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  201. Jumping 2: 17/67, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  202. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  203. 1. Jumping S: 6/25, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  204. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  205. 3. Jumping S: 8/25, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  206. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  207. QA4 Agility: Diskvalifikován

  208. QA5 Agility: 18/45, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  209. QA6 Agility: 21/43, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  210. QJ4 Jumping: 20/45, 43.33 s, 9.33 tr. b., 4.15 m/s

  211. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  212. QJ6 Jumping: 25/42, 46.16 s, 7.16 tr. b., 3.94 m/s

  213. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  214. QA1 agility: 32/53, 43.59 s, 5.59 tr. b., 4.18 m/s

  215. QA2 agility: 42/53, 50.54 s, 7.54 tr. b., 4.0 m/s

  216. QA3 agility: 29/52, 43.38 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  217. QJ1 jumping: 22/53, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  218. QJ2 jumping: 21/53, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  219. QJ3 jumping: 21/53, 40.36 s, 0.36 tr. b., 4.53 m/s

  220. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  221. III. zkouška SA2: 3/12, 52.52 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  222. II. zkouška SA2: 1/12, 50.11 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  223. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  224. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  225. agility open S: 3/25, 49.27 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  226. Jumping open S: 8/26, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  227. Tuneliáda S: 9/26, 40.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  228. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  229. Agility SA: 3/20, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  230. Jumping SA: 3/20, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  231. Zkouška SA2: 5/8, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  232. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  233. Agility S: Diskvalifikován

  234. JUMPING S: 2/23, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  235. Zkouška agility SA2: 2/5, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  236. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  237. 1. Zkouška A2 SA2: 1/9, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  238. 2. Zkouška A2 SA2: 1/9, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  239. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 3/15, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  240. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  241. Jumpy I.běh S: 1/10, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  242. Jumpy II.běh S: 1/9, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  243. Zkouška A2 SA2: 1/7, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  244. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  245. I Agility Open: 15/75, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  246. II Agility Open: 29/69, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  247. II Jumping Open: 10/73, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  248. I Jumping Open: 20/75, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  249. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  250. Agility Open S: 5/22, 41.99 s, 3.99 tr. b., 3.6 m/s

  251. Jumping Open S: Diskvalifikován

  252. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  253. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  254. III. jumping S: 3/27, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  255. II. jumping S: 5/27, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  256. I. jumping S: 7/28, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  257. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  258. Czech Imp Jump Small: 13/28, 21.58 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  259. Jumping 1 Small: 9/28, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  260. Jumping 2 Small: 10/28, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  261. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  262. 1. jumping: 5/20, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  263. 2.jumping: 6/20, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  264. 3.jumping: 9/20, 22.33 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  265. Východočeské finále: 5/11, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  266. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  267. Jumping 1 S: 9/28, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  268. Jumping 2 S: 6/20, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  269. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  270. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  271. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  272. Agility S: Diskvalifikován

  273. Jumping S: 3/23, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  274. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  275. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  276. AGILITY: Diskvalifikován

  277. JUMPING SA2: 1/8, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  278. SA2: Diskvalifikován

  279. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  280. Agility open S: Diskvalifikován

  281. Jump III. S: 3/20, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  282. Jump II. S: 3/22, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  283. Jump I. S: 5/32, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  284. Tunel I. S: 8/25, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  285. ZkA. Ne SA2: Diskvalifikován

  286. ZkA. So SA2: Diskvalifikován

  287. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  288. Agility NE S: Diskvalifikován

  289. Agility So S: Diskvalifikován

  290. Finale S: 3/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  291. Jumping NE S: 2/18, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  292. Jumping So S: 1/21, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  293. Zkouška So SA2: Diskvalifikován

  294. Zkoušky NE SA2: Diskvalifikován

  295. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  296. Agility 1: Diskvalifikován

  297. Agility 2: Diskvalifikován

  298. Agility 3: Diskvalifikován

  299. Agility 4: Diskvalifikován

  300. Jumping 1: 9/76, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  301. Jumping 2: 10/54, 48.18 s, 5.18 tr. b., 4.05 m/s

  302. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  303. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  304. Agility open S: Diskvalifikován

  305. Jumping open S: Diskvalifikován

  306. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  307. Agility - Ne: Diskvalifikován

  308. Agility - So: Diskvalifikován

  309. Jumping - Ne: 10/69, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  310. Jumping - So: 20/72, 32.13 s, 1.13 tr. b., 4.01 m/s

  311. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  312. QA4 agility: Diskvalifikován

  313. QA5 agility: Diskvalifikován

  314. QA6 agility: Diskvalifikován

  315. QJ4 jumping: 18/55, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  316. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  317. QJ6 jumping: 21/50, 32.76 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  318. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  319. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  320. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  321. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  322. QA1 agility: 27/67, 50.96 s, 11.96 tr. b., 3.73 m/s

  323. QA2 agility: Diskvalifikován

  324. QA3 agility: 29/68, 49.0 s, 6.0 tr. b., 3.53 m/s

  325. QJ1 jumping: 15/68, 42.46 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  326. QJ2 jumping: 20/69, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  327. QJ3 jumping: 21/66, 41.68 s, 3.68 tr. b., 3.89 m/s

  328. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  329. Zkouška SA2: 1/5, 45.35 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  330. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  331. Agility open S: Diskvalifikován

  332. Jumping open S: 6/31, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  333. Zkouška SA2: 5/11, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  334. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  335. 1.zkouška SA2: 5/14, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  336. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  337. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  338. 1.vítězná: Diskvalifikován

  339. 2.vítězná: 1/8, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  340. Jumping: 3/25, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  341. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  342. Jumping_1: 3/27, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  343. Jumping_2: Diskvalifikován

  344. Jumping_3: 3/27, 29.49 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  345. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  346. 1. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  347. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  348. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: Diskvalifikován

  349. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  350. Agility 1: 9/78, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  351. Agility 2: Diskvalifikován

  352. Jumping 1: 19/77, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  353. Jumping 2: 16/78, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  354. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  355. II. zkouška SA2: 4/8, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  356. I. zkouška SA2: 5/8, 44.22 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  357. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  358. 1. běh S: 5/31, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  359. 2. běh S: Diskvalifikován

  360. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  361. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  362. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  363. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  364. Agility SA S: Diskvalifikován

  365. Jumping II SA S: Diskvalifikován

  366. Jumping I SA S: Diskvalifikován

  367. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  368. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  369. zkouška 1 SA2: 2/8, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  370. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  371. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  372. Agility SA sobota: 15/31, 45.53 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  373. Jumping SA neděle: 9/30, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  374. Jumping SA sobota: 7/32, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  375. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  376. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  377. Zkoušky SA2 sobota: 2/15, 41.38 s, 1.38 tr. b., 3.58 m/s

  378. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  379. 13.prorubská: Diskvalifikován

  380. 14.prorubská: Diskvalifikován

  381. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  382. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  383. Jumping SA neděle: 7/34, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  384. Jumping SA sobota: 7/35, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  385. Velké finále SA neděle: 14/21, 46.4 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  386. Zkoušky SA2 neděle: 4/13, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  387. Zkoušky SA2 sobota: 8/15, 46.38 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  388. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  389. AGILITY: Diskvalifikován

  390. JUMPING: 4/27, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  391. SA2: Diskvalifikován

  392. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  393. Finále: 5/7, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  394. Jumping (1): 1/16, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  395. Jumping (2): Diskvalifikován

  396. Zkouška: 1/4, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  397. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  398. Agility 1 S: 8/22, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  399. Finálový běh S: 5/12, 42.45 s, 0.45 tr. b., 3.82 m/s

  400. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  401. Jumping 2 S: 7/19, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  402. Zkouška 1 SA2: 4/12, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  403. Zkouška 2 SA2: 2/8, 49.01 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  404. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  405. Agility S: Diskvalifikován

  406. Jumping S: Diskvalifikován

  407. Zkoušky SA2: 9/10, 47.54 s, 21.54 tr. b., 3.22 m/s

  408. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  409. Agility družstva: Diskvalifikován

  410. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  411. Jumping družstva: Diskvalifikován

  412. Jumping jednotlivci: 24/59, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  413. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  414. Agility S: 8/21, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  415. Jumping S: 4/21, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  416. Zkouška SA2: 6/12, 44.46 s, 12.46 tr. b., 3.64 m/s

  417. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  418. Agility S: Diskvalifikován

  419. Jumping S: 2/28, 27.52 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  420. Zkouška SA2: 1/8, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  421. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  422. AGILITY: 16/27, 60.23 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  423. JUMPING: 1/33, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  424. SA2: 5/10, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  425. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  426. Agility I: Diskvalifikován

  427. Agility II: 21/67, 44.78 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  428. Agility III: Diskvalifikován

  429. Agility IV: Diskvalifikován

  430. Jumping I: 22/75, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  431. Jumping II: Diskvalifikován

  432. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  433. QA5 Agility: 28/96, 53.77 s, 8.77 tr. b., 3.37 m/s

  434. QA6 Agility: 38/90, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  435. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  436. QJ6 Jumping: 19/90, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  437. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  438. QA3 Agility: Diskvalifikován

  439. QA4 Agility: Diskvalifikován

  440. QJ3 Jumping: 36/101, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  441. QJ4 Jumping: 52/102, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  442. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  443. Jarní závody agility 2016: 2/10, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  444. Jarní závody agility 2016: 3/24, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  445. Jarní závody agility 2016: 6/24, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  446. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  447. QA1 Agility: Diskvalifikován

  448. QA2 Agility: Diskvalifikován

  449. QJ1 Jumping: 15/116, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  450. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  451. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  452. 1. zkouška A2 SA2: 5/11, 45.54 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  453. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  454. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: 7/13, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  455. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  456. III. Jumping S: 1/16, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  457. II. Jumping S: Diskvalifikován

  458. I. Jumping S: Diskvalifikován

  459. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  460. Agility: 16/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  461. Agility 2: 25/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  462. Finále: 10/14, 47.46 s, 8.46 tr. b., 3.37 m/s

  463. Jumping: 22/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  464. Jumping 2: 6/28, 44.57 s, 6.57 tr. b., 3.86 m/s

  465. Zkouška: 10/11, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  466. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  467. Agility: Diskvalifikován

  468. Jumping: Diskvalifikován

  469. Zkouška: 6/11, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  470. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  471. Agility SA sobota: 13/34, 48.44 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  472. Jumping SA neděle: 15/34, 35.74 s, 0.74 tr. b., 4.2 m/s

  473. Jumping SA sobota: 9/35, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  474. Velké finále SA neděle: 5/17, 38.31 s, 3.31 tr. b., 3.68 m/s

  475. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  476. Zkoušky SA2 sobota: 3/10, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  477. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  478. agility: 7/34, 44.07 s, 2.07 tr. b., 3.93 m/s

  479. jumping: Diskvalifikován

  480. zkouška: Diskvalifikován

  481. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  482. Zkouška A2 II SA2: Diskvalifikován

  483. Zkouška A2 I SA2: 1/7, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  484. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  485. 1.prorubská: Diskvalifikován

  486. 2.prorubská: 8/14, 52.7 s, 24.7 tr. b., 3.36 m/s

  487. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  488. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  489. Jumping SA neděle: 6/28, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  490. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  491. Velké finále SA neděle: 7/19, 47.18 s, 2.18 tr. b., 3.96 m/s

  492. Zkoušky SA2 neděle: 3/10, 47.42 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  493. Zkoušky SA2 sobota: 3/11, 47.2 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  494. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  495. Jumping II. S: 3/21, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  496. Jumping I. S: 6/21, 38.34 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  497. ZkA SA2: Diskvalifikován

  498. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  499. 26.9.2015 agility S: Diskvalifikován

  500. 26.9.2015 jumping S: Diskvalifikován

  501. 26.9.2015 zkouška SA2: 1/10, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  502. 27.9.2015 agility S: 3/14, 31.03 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  503. 27.9.2015 jumping S: 2/15, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  504. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové S: 3/12, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  505. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  506. Agility S: 3/25, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  507. Jumping S: Diskvalifikován

  508. Zkouška SA2: 4/12, 41.5 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  509. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  510. O Pohár PPP 2015: 13/30, 31.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  511. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  512. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  513. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  514. Agility I: 12/61, 46.48 s, 2.48 tr. b., 3.49 m/s

  515. Agility II: Diskvalifikován

  516. Agility III: 20/58, 50.03 s, 8.25 tr. b., 3.5 m/s

  517. Agility IV: Diskvalifikován

  518. FINAL: Diskvalifikován

  519. Jumping I: 9/57, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  520. Jumping II: Diskvalifikován

  521. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  522. Ne-Agility: 15/28, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  523. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  524. Ne-Jumping: 4/24, 30.38 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  525. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  526. So-Jumping: Diskvalifikován

  527. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  528. Agility Ne: Diskvalifikován

  529. Agility So: Diskvalifikován

  530. Jumping Ne: 18/78, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  531. Jumping So: 24/84, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  532. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  533. Agility II Open: Diskvalifikován

  534. Agility I Open: Diskvalifikován

  535. Jumping II Open: Diskvalifikován

  536. Jumping I Open: Diskvalifikován

  537. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  538. Agility S: Diskvalifikován

  539. Jumping S: Diskvalifikován

  540. Tuneliáda S: 4/17, 18.35 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  541. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  542. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  543. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  544. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  545. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  546. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  547. Agility 1: Diskvalifikován

  548. Agility 2: Diskvalifikován

  549. Jumping 1: Diskvalifikován

  550. Jumping 2: Diskvalifikován

  551. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  552. 1. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  553. 2. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  554. Hra - tuneliáda A2 SA2: 1/11, 35.42 s, 0.42 tr. b., 4.8 m/s

  555. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  556. Agility: Diskvalifikován

  557. Jumping: Diskvalifikován

  558. Velikonoční: Diskvalifikován

  559. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  560. Agility: 11/30, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  561. Agility: 17/31, 46.1 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  562. Jumping: 12/31, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  563. Jumping: Diskvalifikován

  564. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  565. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  566. agility S: Diskvalifikován

  567. HRA S: Diskvalifikován

  568. jumping S: 7/21, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  569. nedělní zkouška SA2: 3/5, 43.25 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  570. sobotní zkouška SA2: Diskvalifikován

  571. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  572. Agility: 18/34, 36.62 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  573. Jumping: 19/34, 38.25 s, 12.25 tr. b., 3.5 m/s

  574. Zkouška SA1: 3/5, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  575. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  576. Agility: 9/33, 49.52 s, 7.52 tr. b., 3.39 m/s

  577. Jumping: Diskvalifikován

  578. Zkouška SA1: 2/6, 35.81 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  579. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  580. ZkA II SA1 SA1: 5/11, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  581. ZkA I SA1 SA1: 3/11, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  582. ZkA NE II SA1 SA1: Diskvalifikován

  583. ZkA NE I SA1 SA1: 5/9, 44.28 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  584. ZkJ SA1 SA1: Diskvalifikován

  585. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  586. 1. zkouška SA1: 2/16, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  587. 2. zkouška SA1: 2/16, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  588. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  589. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  590. SMALL - JUMPING 2: 12/32, 37.85 s, 5.85 tr. b., 4.02 m/s

  591. SMALL - JUMPING 3: 10/32, 36.28 s, 0.28 tr. b., 3.97 m/s

  592. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  593. Agility: Diskvalifikován

  594. Agility: Diskvalifikován

  595. Agility 2: 2/6, 34.28 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  596. Agility 2: Diskvalifikován

  597. Jumping: 12/26, 45.43 s, 11.43 tr. b., 3.92 m/s

  598. Jumping 2: Diskvalifikován

  599. Memorial Ivy Patakove: 6/20, 26.96 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  600. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  601. AGILITY S: Diskvalifikován

  602. JUMPING S: 10/27, 39.43 s, 0.43 tr. b., 3.88 m/s

  603. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  604. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  605. Agility Small: Diskvalifikován

  606. Jumping Small: Diskvalifikován

  607. ZkA: Diskvalifikován