Cz En

059513

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Ulrichová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Una Mia Poslední skaut, Knírač malý

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  2. Agility S: 3/10, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  3. Jumping S: 2/10, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  4. Zkouška SA3: 2/3, 47.79 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  5. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  6. Agility Open: Diskvalifikován

  7. Agility Squads as Individual: 18/71, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  8. Jumping Open: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  10. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  11. QA4 Agility: 16/36, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  12. QA5 Agility: 12/36, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  13. QA6 Agility: Diskvalifikován

  14. QJ4 Jumping: 10/36, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  15. QJ5 Jumping: 21/36, 44.8 s, 5.8 tr. b., 4.46 m/s

  16. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  17. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  18. QA1 agility: Diskvalifikován

  19. QA2 agility: Diskvalifikován

  20. QA3 agility: 26/48, 48.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  21. QJ1 jumping: 22/48, 45.79 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  22. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  23. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  24. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  25. Zkouska SA3 1: 1/6, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  26. Zkouska SA3 2: 4/6, 44.18 s, 11.18 tr. b., 4.1 m/s

  27. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Agility II: Diskvalifikován

  30. Jumping I: 21/81, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  31. Jumping II: 24/79, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  32. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  33. Agility open S: 1/18, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  34. Jumping open S: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  37. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  38. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  39. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  40. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  41. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  42. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  43. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  44. Zkouška SA3 II: 1/2, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  45. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  46. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  47. První zkouška SA3: 1/11, 50.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  48. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  49. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  50. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  52. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  54. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  55. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  56. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  57. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  58. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  59. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  60. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  61. Agility 1 S: 3/14, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  62. Agility 2 S: 9/13, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  63. Jumping 1 S: 5/14, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  64. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  65. Jumping 3 S: 5/13, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  66. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  67. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  68. AGILITY: 1/10, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  69. AGILITY: 4/19, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  70. JUMPING: Diskvalifikován

  71. SA3: 1/4, 46.01 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  72. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  73. Agility: Diskvalifikován

  74. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  75. Jumping: 26/57, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  76. Jumping DRUZSTVA: 31/56, 42.43 s, 0.43 tr. b., 4.22 m/s

  77. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  78. III. jumping S: 3/20, 26.33 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  79. II. jumping S: Diskvalifikován

  80. I. jumping S: 3/20, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  81. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  82. Agility S: Diskvalifikován

  83. Jumping S: 13/19, 37.64 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  84. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  85. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  86. Agility II. S: 5/54, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  87. Agility I. S: Diskvalifikován

  88. Jumping II. S: 22/57, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  89. Jumping I. S: Diskvalifikován

  90. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  91. A3 zkouška SA3: 1/7, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  92. Agility S S: Diskvalifikován

  93. Jumping S S: 6/19, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  94. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  95. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  97. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  98. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška SA3: 3/8, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  100. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  101. I Agility Open: Diskvalifikován

  102. II Agility Open: 24/69, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  103. II Jumping Open: Diskvalifikován

  104. I Jumping Open: 39/75, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  105. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  106. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  107. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  108. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  109. Zkoukša 1 SA3: Diskvalifikován

  110. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  111. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  112. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  114. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  115. Agility: Diskvalifikován

  116. Jumping: Diskvalifikován

  117. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  118. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  119. Zk.A II. SA3: 2/7, 38.95 s, 0.95 tr. b., 3.95 m/s

  120. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  121. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  122. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  123. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  124. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  125. Agility SA sobota: 7/21, 43.61 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  126. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  127. Jumping SA sobota: 3/21, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  128. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  129. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  130. Zkoušky SA3 sobota: 4/13, 52.73 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  131. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  132. II. zkouška SA3: 2/11, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  133. I. zkouška SA3: 5/12, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  134. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  135. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  136. ZkA I. SA3: Diskvalifikován

  137. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  138. 1. zkouška SA3: 1/14, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  139. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  140. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  141. Agility SA sobota: 2/28, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  142. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  143. Jumping SA sobota: 12/28, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  144. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  145. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  146. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  147. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  148. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  150. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  151. Agility SA: 11/24, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  152. Jumping SA: Diskvalifikován

  153. ZkA - SA3: 8/19, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  154. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  155. Agility open S: 9/32, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  156. Jump III. S: 5/20, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  157. Jump II. S: Diskvalifikován

  158. Jump I. S: 4/32, 28.12 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  159. ZkA. Ne SA3: 2/12, 45.04 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  160. ZkA. So SA3: Diskvalifikován

  161. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  162. Agility open S: 3/17, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  163. Jumping open S: 1/17, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  164. ZkA. SA3: 1/7, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  165. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  166. Agility 1: Diskvalifikován

  167. Agility 2: Diskvalifikován

  168. Jumping 1: 15/77, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  169. Jumping 2: Diskvalifikován

  170. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  171. Agility open S: 2/19, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  172. Jumping open S: Diskvalifikován

  173. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  174. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  175. 1. běh S: 14/31, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  176. 2. běh S: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  178. ZkA. II. SA3: 6/8, 41.56 s, 8.56 tr. b., 3.66 m/s

  179. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  180. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  181. Agility SA sobota: 5/31, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  182. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  183. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  184. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  185. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  186. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  187. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  188. Agility: 9/41, 51.62 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  189. Jumping: Diskvalifikován

  190. Zka - SA3: 3/17, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  191. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  192. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  193. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  194. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  195. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  196. ZkA II. SA3: 6/12, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  197. ZkA I. SA3: 1/12, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  198. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  199. Agility 2. kolo Small: Diskvalifikován

  200. Jumping 1.kolo Small: Diskvalifikován

  201. Jumping hra Small: 1/23, 23.75 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  202. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  203. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  204. 1. zkouška SA3: 2/7, 50.43 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  205. 2. zkouška SA3: 5/7, 46.37 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  206. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  207. 1. Zka - SA3: 4/10, 46.89 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  208. 2. Zka - SA3: 3/10, 51.04 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  209. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  210. Agility - So: 11/45, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  211. Jumping - So: Diskvalifikován

  212. ZkA - So: Diskvalifikován

  213. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  214. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  215. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  216. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  217. Agility S: Diskvalifikován

  218. Jumping S: Diskvalifikován

  219. Zk A II. SA3: Diskvalifikován

  220. Zk.A I. SA3: Diskvalifikován

  221. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  222. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  223. 1. Zka: Diskvalifikován

  224. 2. Zka: Diskvalifikován

  225. Jumping: 16/36, 40.58 s, 6.58 tr. b., 3.47 m/s

  226. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  227. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 8/28, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  228. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  229. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  230. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  231. 1.zkouška SA2: 8/13, 36.61 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  232. 2.zkouška SA2: 2/13, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  233. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  234. QA1 Agility: Diskvalifikován

  235. QA2 Agility: 15/110, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  236. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  237. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  238. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  239. Agility I: Diskvalifikován

  240. Agility II: Diskvalifikován

  241. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  242. Agility Open S: 1/19, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  243. Jumping Open S: 8/19, 38.75 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  244. Zkoušky SA2: 1/10, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  245. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  246. Agility: 4/29, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  247. Agility 2: 16/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  248. Finále: 13/14, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  249. Jumping: 16/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  250. Jumping 2: 24/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  251. Zkouška: 3/11, 41.96 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  252. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  253. Zkouska IV SA2: 1/8, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  254. Zkouska VI SA2: Diskvalifikován

  255. Zkouska V SA2: Diskvalifikován

  256. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  257. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  258. 2. zkouška SA2: 4/10, 41.29 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  259. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  260. agility: 12/34, 44.63 s, 7.63 tr. b., 3.88 m/s

  261. jumping: Diskvalifikován

  262. zkouška: Diskvalifikován

  263. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  264. Agility - 2. kolo Small: 4/21, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  265. Jumping - 1.kolo Small: 10/23, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  266. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  267. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  268. Jumping II. S: Diskvalifikován

  269. Jumping I. S: 3/21, 37.22 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  270. ZkA II. SA2: 2/11, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  271. ZkA I. SA2: 3/11, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  272. ZkA SA2: 2/9, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  273. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  274. SA2 I.: 1/14, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  275. SA2 II.: 1/14, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  276. SA2 III.: Diskvalifikován

  277. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  278. Agility Ne: Diskvalifikován

  279. Agility So: Diskvalifikován

  280. Jumping Ne: 3/35, 27.16 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  281. Jumping So: Diskvalifikován

  282. ZkA Ne: 3/6, 43.19 s, 9.19 tr. b., 3.06 m/s

  283. ZkA So: 1/7, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  284. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  285. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  286. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  287. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  288. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  289. 1. Zka: 1/6, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  290. 2. Zka: 2/6, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  291. Jumping: 4/31, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  292. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  293. Agility: 3/29, 36.54 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  294. Jumping: Diskvalifikován

  295. Zka: Diskvalifikován

  296. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  297. Agility S: Diskvalifikován

  298. Finále seniorů S: 3/15, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  299. Finále - Top Cup S: 6/13, 34.9 s, 6.9 tr. b., 3.75 m/s

  300. Zkouška SA1: 1/9, 25.41 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  301. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  302. AGILITY: Diskvalifikován

  303. AGILITY: Diskvalifikován

  304. JUMPING: 12/26, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  305. JUMPING: Diskvalifikován

  306. SA1: 2/6, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  307. SA1: Diskvalifikován

  308. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  309. SA1 II SA1: 14/17, 34.61 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  310. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  311. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  312. Agility: 6/25, 43.09 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  313. Jumping: 12/23, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  314. Velikonoční: 1/10, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  315. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  316. agility S: 11/21, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  317. HRA S: Diskvalifikován

  318. jumping S: Diskvalifikován

  319. nedělní zkouška SA1: 1/5, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  320. sobotní zkouška SA1: 1/3, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  321. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  322. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  323. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  324. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  325. Rudná u Prahy - TOP INDOOR CUP 2014, 23. 11. 2014

  326. Agility: 11/29, 52.6 s, 10.0 tr. b., 3.1 m/s

  327. Finále: 5/15, 35.87 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  328. Zkouška: 2/6, 23.53 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  329. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  330. SA1 I : 3/23, 28.04 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  331. SA1 II : Diskvalifikován

  332. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  333. Agility: Diskvalifikován

  334. Jumping: Diskvalifikován

  335. ZkA: 1/5, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  336. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  337. Zkouška A1 - 1 SA1: 3/9, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  338. Zkouška A1 - 2 SA1: Diskvalifikován

  339. Zkouška A1 - 3 SA1: 2/9, 33.9 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  340. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  341. Agility 1: Diskvalifikován

  342. Agility 2: Diskvalifikován

  343. Agility 3: Diskvalifikován

  344. Jumping 1: 17/33, 56.44 s, 39.44 tr. b., 2.75 m/s

  345. Jumping 2: 12/33, 44.15 s, 10.15 tr. b., 3.9 m/s

  346. Jumping 3: Diskvalifikován

  347. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  348. Agility - Ne: Diskvalifikován

  349. Agility - So: 14/29, 48.95 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  350. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  351. Jumping - So: Diskvalifikován

  352. ZkA - Ne: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  353. ZkA - So: 1/11, 26.85 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  354. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  355. Agility - II. kvalifikační běh: 6/23, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  356. Finále - Agility: Diskvalifikován

  357. Jumping - III. kvalifikační běh: 8/22, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  358. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  359. ZkA 1: 3/6, 36.04 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  360. ZkA 2: Diskvalifikován

  361. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  362. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  363. Jumping OPEN S: 16/32, 45.16 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  364. Zkouška SA1: 1/10, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  365. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  366. JUMPING 1: Diskvalifikován

  367. JUMPING 2: 12/22, 34.83 s, 1.83 tr. b., 3.96 m/s

  368. SA1: 2/3, 34.34 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  369. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  370. JUMPING 1: Diskvalifikován

  371. JUMPING 2: 8/34, 37.52 s, 0.52 tr. b., 3.94 m/s

  372. SA1: 2/8, 39.49 s, 14.49 tr. b., 3.14 m/s