Cz En

QJ2 Jumping

  1. Datum: 24. 04. 2022
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO
  3. Rozhodčí: Papavero, Vittorio (IT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.82 s
  6. Maximální čas: 79.65 s
  7. Délka: 203.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 5.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056818 Markéta Zavadilová A3Ch Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.63 5.86 V V
2 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 34.82 5.83 V V
3 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 35.07 5.79 V V
4 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 35.57 5.71 V V
5 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 35.96 5.65 V V
6 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 36.32 5.59 V V
7 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 0 0.0 0.0 36.46 5.57 V V
8 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 37.4 5.43 V V
9 064420 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů 0 0 0.0 0.0 37.5 5.41 V V
10 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 37.8 5.37 V V
11 099015 Barbora Halotová A3Ch Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 38.09 5.33 V V
12 029519 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady 0 0 0.0 0.0 38.83 5.23 V V
13 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 38.89 5.22 V V
14 091518 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky 0 0 0.0 0.0 39.2 5.18 V V
15 000419 Lenka Cíglerová Ivory Kutcher Chan 0 0 0.58 0.58 40.4 5.02 V V
16 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru 0 0 0.66 0.66 40.48 5.01 V V
17 077918 Erik Řehola A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.88 0.88 40.7 4.99 V V
18 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 1.27 1.27 41.09 4.94 V V
19 Peter Konôpka Boddie Bullface - "Boddie" 0 0 2.95 2.95 42.77 4.75 V V
20 074917 Hana Malá Ziggy 0 1 0.0 5.0 37.23 5.45 V V
21 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice 0 1 0.0 5.0 38.75 5.24 V V
22 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 39.41 5.15 V V
23 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina 1 0 2.89 7.89 42.71 4.75 VD VD
24 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 1 4.17 9.17 43.99 4.61 VD VD
25 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 1 4.98 9.98 44.8 4.53 VD VD
26 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels 2 0 0.0 10.0 37.59 5.4 VD VD
27 031717 Eva Trtková A3Ch Fantastica Lararony 0 1 5.56 10.56 45.38 4.47 VD VD
DIS 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020520 Jana Jirsová Chaos Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046020 Barbora Halotová Afrodithes Diamond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011221 Dana Čichoňová Frutti Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074519 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006621 Jitka Krejcárková Emilián Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058421 Roman Polačko Jumpy Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO