Cz En

Jumping II S

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 28.07 5.63 V V
2 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 28.62 5.52 V V
3 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 29.83 5.3 V V
4 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 29.97 5.27 V V
5 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 30.02 5.26 V V
6 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 30.44 5.19 V V
7 Lenka Adámková Mája Krásný motýl 0 0 0.0 0.0 31.16 5.07 V V
8 063717 Ingrid Šefčíková A3Ch Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 32.14 4.92 V V
9 077916 Štěpánka Řeholová A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 32.31 4.89 V V
10 000921 Jana Šedivá Kristian Běsíkův domeček 0 0 0.0 0.0 32.92 4.8 V V
11 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 34.36 4.6 V V
12 Adrián Botka Rebelona Diabla z Koloru 0 0 0.0 0.0 34.54 4.57 V V
13 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 0 0 0.0 0.0 37.82 4.18 V V
14 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 0 0 2.71 2.71 42.71 3.7 V V
15 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod 0 1 0.0 5.0 33.18 4.76 V V
16 046020 Barbora Halotová Afrodithes Diamond Silky Dafnee 0 1 0.0 5.0 34.03 4.64 V V
17 099015 Barbora Halotová A3Ch Olivia Jessie Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 36.94 4.28 V V
18 060114 Milena Mašková A3Ch Karleec Silver Paradise 0 0 7.71 7.71 47.71 3.31 VD VD
19 081117 Martina Bittnerová Denny 0 1 3.0 8.0 43.0 3.67 VD VD
20 008015 Pavel Klouček Sára z Chalupecké Louky 0 1 3.57 8.57 43.57 3.63 VD VD
21 001320 Jana Šedivá Patrica Romy's Choco 1 1 0.0 10.0 36.01 4.39 VD VD
22 Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl 1 1 5.31 15.31 45.31 3.49 VD VD
23 076117 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky 0 1 10.93 15.93 50.93 3.1 VD VD
24 004321 Jana Němcová Asante Nyota Czech 0 1 11.12 16.12 51.12 3.09 D D
DIS 095715 Eva Šlapáková Charlotte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006621 Jitka Krejcárková Emilián Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052217 Barbora Krejsová A3Ch Bexie od Pístecké duny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024621 Jindřich Vydra Black Narcissa Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063820 Alena Krejčová Alizeti Nyota Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082418 Marie Cimrová D´Artagnan Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032219 Jaroslav Frančík Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003620 Olga Hábová Dasty Kingdom of our Dreams DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO