Cz En

076117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Tvrzníková, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Mistery z Petrovy pálenky, Anglický kokršpaněl

Výsledky

  1. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  2. Agility 1: 2/10, 59.23 s, 1.23 tr. b., 3.71 m/s

  3. Finále: 3/11, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  4. Jumping 1: 6/11, 51.33 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  5. Jumping 2: 2/8, 38.06 s, 0.06 tr. b., 3.94 m/s

  6. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  7. Agility: Diskvalifikován

  8. Jumping S2: Diskvalifikován

  9. Zkouška S2: 2/5, 46.56 s, 9.56 tr. b., 3.54 m/s

  10. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  11. A2 - Zkouška1: 1/2, 53.11 s, 6.11 tr. b., 3.41 m/s

  12. A2 - Zkouška 2: 1/2, 51.08 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  13. Mistrovství Seniorů - běh 1: 3/7, 41.04 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  14. Mistrovství Seniorů - běh 2: 5/7, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  15. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  16. 1. zkouška: 4/6, 40.41 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  17. 2. zkouška: 4/6, 44.2 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  18. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  19. TRIAL I.: 2/3, 57.77 s, 2.77 tr. b., 3.46 m/s

  20. TRIAL II.: 2/3, 56.96 s, 9.96 tr. b., 3.51 m/s

  21. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  22. 1.zkouška: 1/3, 46.48 s, 6.48 tr. b., 3.66 m/s

  23. 2.zkouška: 1/3, 54.92 s, 8.92 tr. b., 3.46 m/s

  24. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  25. 1. zkouška: 2/6, 44.97 s, 0.97 tr. b., 3.71 m/s

  26. 2. zkouška: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  28. II. zkouška: 3/5, 51.91 s, 8.91 tr. b., 3.56 m/s

  29. I. zkouška: Diskvalifikován

  30. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  31. Agility II S: Diskvalifikován

  32. Agility I S: Diskvalifikován

  33. Jumping III S: 16/43, 44.13 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  34. Jumping II S: Diskvalifikován

  35. Jumping I S: 12/42, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  36. Jumping IV kokršpaněl S: 2/6, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  37. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  38. Agility: 1/10, 51.78 s, 3.78 tr. b., 3.63 m/s

  39. Jumping : Diskvalifikován

  40. Zkoušky: Diskvalifikován

  41. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  42. Agility S: 6/13, 51.24 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  43. Jumping S: 8/12, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  44. Zkouška SA2 : 1/4, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  45. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  46. 1. zkouška: 2/8, 42.11 s, 5.11 tr. b., 3.87 m/s

  47. 2. zkouška: 4/8, 49.78 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  48. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  49. Agility: 6/17, 53.36 s, 3.36 tr. b., 3.75 m/s

  50. Jumping S2: 3/4, 54.7 s, 12.7 tr. b., 3.29 m/s

  51. Zkouška S2: 1/4, 47.23 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  52. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  53. Agility senioři: 4/9, 48.11 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  54. Jumping senioři: 1/9, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  55. Zkouška1 A2: 3/7, 51.32 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  56. Zkouška2 A2: 3/7, 44.98 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  57. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  58. 1.zkouška: Diskvalifikován

  59. 2.zkouška: 1/3, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  60. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  61. III. jumping S: Diskvalifikován

  62. II. jumping S: Diskvalifikován

  63. I. jumping S: 2/7, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  64. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  65. Jumping I: 9/16, 55.69 s, 30.69 tr. b., 2.75 m/s

  66. Jumping II: 5/16, 39.57 s, 0.57 tr. b., 3.74 m/s

  67. Jumping III: 5/16, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  68. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  69. Agility družstva S: Diskvalifikován

  70. Agility jednotlivci S: 28/45, 33.16 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  71. Jumping družstva S: 9/36, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  72. Jumping jednotlivci S: 22/45, 36.13 s, 5.13 tr. b., 4.12 m/s

  73. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  74. 1.kvalifikace: 17/22, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  75. 2.kvalifikace: 7/19, 40.66 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  76. 3.kvalifikace: 7/14, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  77. Východočeské finále: 8/11, 32.48 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  78. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  79. Agility S: 6/17, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  80. Jumping S: Diskvalifikován

  81. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  82. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  83. Agility: 9/11, 57.9 s, 22.9 tr. b., 3.3 m/s

  84. Jumping: 5/11, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  85. Zkouška: 1/3, 42.53 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  86. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  87. AGILITY: Diskvalifikován

  88. JUMPING: 10/28, 35.95 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  89. SA1: 7/11, 46.48 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  90. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  91. Jumping Open S I.: 3/11, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  92. Jumping Open S II.: Diskvalifikován

  93. ZkA. SA1 I.: 1/3, 44.0 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  94. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  95. Ne-: 3/12, 42.69 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  96. Ne-Agility: 9/36, 49.07 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  97. Ne-Jumping: 12/35, 36.7 s, 1.7 tr. b., 3.84 m/s

  98. So-: Diskvalifikován

  99. So-Agility: 13/38, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  100. So-Jumping: Diskvalifikován

  101. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  102. Zkouška 1 SA1: 5/11, 39.37 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  103. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  104. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  105. AGILITY S: 22/32, 59.52 s, 12.52 tr. b., 3.56 m/s

  106. JUMPING S: Diskvalifikován

  107. ZKOUŠKA SA1: 6/9, 48.47 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  108. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  109. Agility open S: 8/18, 47.92 s, 6.92 tr. b., 3.57 m/s

  110. Jumping open S: Diskvalifikován

  111. Zkouška SA1: 1/7, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  112. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  113. Agility S: 4/33, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  114. Jumping S: 10/33, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  115. Zkouška SA1: 2/8, 34.96 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  116. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  117. Agility - 1.kolo S: 28/35, 52.83 s, 23.83 tr. b., 3.29 m/s

  118. Jumping - 2.kolo S: 15/35, 34.51 s, 2.51 tr. b., 3.88 m/s

  119. Jumping hra S: Diskvalifikován

  120. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  121. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  122. AGILITY S: 6/21, 51.69 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  123. JUMPING S: 11/21, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  124. Zkoušky SA1: 1/5, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  125. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  126. Agility 1 S: Diskvalifikován

  127. Finále S: 8/13, 55.8 s, 15.8 tr. b., 3.48 m/s

  128. Jumping 1 S: 5/15, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  129. Jumping 2 S: 14/17, 53.99 s, 25.99 tr. b., 2.89 m/s

  130. Zkouška 1 SA1: 1/3, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  131. Zkouška 2 SA1: 2/3, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  132. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  133. Agility S: Diskvalifikován

  134. Jumping S: 7/20, 41.27 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  135. ZKOUŠKY SA1: 1/6, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  136. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  137. JUMPING 1 S: 8/17, 49.49 s, 6.49 tr. b., 3.66 m/s

  138. JUMPING 2 S: Diskvalifikován

  139. Zkouška 2 SA1: 1/8, 36.5 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  140. Zkouška SA1: 4/8, 43.66 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  141. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  142. AGILITY: Diskvalifikován

  143. JUMPING SA1: 2/9, 44.39 s, 16.39 tr. b., 3.13 m/s

  144. SA1: 2/9, 35.67 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  145. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  146. A1 - 1. SA1: Diskvalifikován

  147. A1 - 2. SA1: 2/5, 43.24 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  148. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  149. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  150. 2.zkouška SA1: 4/10, 42.02 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  151. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  152. Ne-: 3/7, 48.41 s, 10.0 tr. b., 3.22 m/s

  153. Ne-Agility: Diskvalifikován

  154. Ne-Jumping: 12/31, 40.3 s, 4.3 tr. b., 3.55 m/s

  155. So-: 3/8, 50.34 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  156. So-Agility: Diskvalifikován

  157. So-Jumping: Diskvalifikován

  158. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  159. 1. Zkouška SA1: 7/10, 47.02 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  160. 2. Zkouška SA1: 2/10, 39.62 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  161. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  162. Agility S: Diskvalifikován

  163. JUMPING S: Diskvalifikován

  164. Zkouška agility SA1: 1/9, 40.74 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  165. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  166. Jumpy A1 - I.běh SA1: Diskvalifikován

  167. Jumpy A1 - II. běh SA1: 2/7, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  168. Zkouška A1 SA1: 3/5, 41.0 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  169. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  170. Agility_: Diskvalifikován

  171. Jumping_: Diskvalifikován