Cz En

060114

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Milena Mašková

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Karleec Silver Paradise, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  2. III. jumping S: 16/31, 43.52 s, 7.52 tr. b., 3.33 m/s

  3. II. jumping S: 17/31, 43.46 s, 6.46 tr. b., 3.61 m/s

  4. I. jumping S: Diskvalifikován

  5. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  6. Agility Spokojeného psa S: 11/22, 41.96 s, 3.96 tr. b., 3.72 m/s

  7. Jacob & Joseph Jumping S: 13/22, 31.41 s, 1.41 tr. b., 3.92 m/s

  8. Jelenův Jumping S: 13/22, 50.33 s, 15.33 tr. b., 3.38 m/s

  9. PhysioDOG Agility S: 9/22, 64.25 s, 10.25 tr. b., 3.42 m/s

  10. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  11. Jump Zk SA3 I.: 2/3, 45.37 s, 1.37 tr. b., 3.92 m/s

  12. Jump Zk SA3 II.: 3/3, 47.28 s, 6.28 tr. b., 3.72 m/s

  13. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  14. Agility družstva S: 10/36, 53.01 s, 1.01 tr. b., 3.72 m/s

  15. Agility jednotlivci S: 27/45, 48.04 s, 6.04 tr. b., 3.68 m/s

  16. Jumping družstva S: 15/36, 36.64 s, 1.64 tr. b., 3.79 m/s

  17. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  18. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  19. Agility SA: 4/20, 48.33 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  20. Jumping SA: 12/20, 41.55 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  21. Zkouška SA3: 2/11, 49.27 s, 6.27 tr. b., 3.9 m/s

  22. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  23. Agility S: 3/21, 45.98 s, 0.98 tr. b., 3.72 m/s

  24. Jumping S: 6/22, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  25. Zkouška SA3: 3/6, 51.05 s, 7.05 tr. b., 3.51 m/s

  26. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  27. Agility S: 8/24, 58.3 s, 9.3 tr. b., 3.43 m/s

  28. Jumping S: Diskvalifikován

  29. Zkouška SA3: 6/15, 55.46 s, 7.46 tr. b., 3.82 m/s

  30. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  31. agility S neděle: 9/21, 50.71 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  32. Jump S neděle: 9/21, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  33. Zkouška A3 - sobota - 1 S: 9/11, 51.26 s, 7.26 tr. b., 3.71 m/s

  34. Zkouška A3 - sobota - 2 S: Diskvalifikován

  35. ZKOUŠKA S A3: 10/15, 54.98 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  36. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  37. Zkouška II. SA3: 2/4, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  38. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  39. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  40. 1. Zkouška SA3: 6/16, 62.74 s, 10.74 tr. b., 3.3 m/s

  41. 2. Zkouška SA3: 9/16, 63.75 s, 11.75 tr. b., 3.26 m/s

  42. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  43. Agility open S: 4/9, 53.49 s, 1.49 tr. b., 3.48 m/s

  44. Jumping open S: 4/9, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  45. Zkouška SA3: 3/4, 61.64 s, 11.64 tr. b., 3.44 m/s

  46. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  47. II. zkouška SA3: 5/12, 47.79 s, 0.79 tr. b., 3.7 m/s

  48. I. zkouška SA3: 2/12, 53.68 s, 0.68 tr. b., 3.74 m/s

  49. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  50. 1. běh SA3: 2/8, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  51. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  53. SA3_1: 3/8, 62.59 s, 4.59 tr. b., 3.51 m/s

  54. SA3_2: 2/7, 61.2 s, 11.2 tr. b., 3.4 m/s

  55. SA3_3: Diskvalifikován

  56. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  57. Zkouška: 7/10, 63.77 s, 16.77 tr. b., 3.29 m/s

  58. Zkouška II: Diskvalifikován

  59. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  60. 2. Jumping S: 2/10, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  61. Zkouška SA3 I: 3/3, 51.28 s, 8.28 tr. b., 3.55 m/s

  62. Zkouška SA3 II: 1/3, 53.25 s, 2.25 tr. b., 3.61 m/s

  63. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  64. SA3 I: Diskvalifikován

  65. SA3 II: 3/7, 55.56 s, 2.56 tr. b., 3.67 m/s

  66. SA3 III: 2/5, 55.6 s, 2.6 tr. b., 3.67 m/s

  67. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  68. Agility S: 6/24, 53.5 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  69. Jumping 1 S: 4/20, 44.26 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  70. Jumping 2 S: 5/19, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  71. Zkouška 1 SA3: 2/8, 55.82 s, 0.82 tr. b., 3.65 m/s

  72. Zkouška 2 SA3: 6/8, 55.56 s, 17.56 tr. b., 3.64 m/s

  73. Zkouškový Jumping SJ3: 3/7, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  74. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  75. zkouška 1 SA3: 2/13, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  76. zkouška 2 SA3: 2/13, 51.29 s, 0.29 tr. b., 3.98 m/s

  77. zkouška 3 SA3: 12/13, 44.76 s, 6.76 tr. b., 3.98 m/s

  78. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  79. 1. zkouška SA3: 1/6, 48.41 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  80. 2. zkouška SA3: 3/6, 52.92 s, 5.92 tr. b., 3.57 m/s

  81. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  82. Agility neděle S: Diskvalifikován

  83. Agility sobota S: 19/28, 47.11 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  84. Jumping neděle S: Diskvalifikován

  85. Jumping sobota S: 16/28, 43.75 s, 0.75 tr. b., 3.82 m/s

  86. Zkouška neděle SA3: 4/13, 53.75 s, 0.75 tr. b., 3.81 m/s

  87. Zkouška sobota SA3: 9/13, 55.5 s, 12.5 tr. b., 3.42 m/s

  88. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  89. Jumping S: 14/34, 42.32 s, 0.32 tr. b., 3.9 m/s

  90. Zkouška SA3 I: 12/17, 56.68 s, 13.68 tr. b., 3.46 m/s

  91. Zkouška SA3 II: 9/17, 62.7 s, 14.7 tr. b., 3.22 m/s

  92. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  93. SA3 I.: 11/20, 52.79 s, 7.79 tr. b., 3.69 m/s

  94. SA3 II.: 9/20, 46.98 s, 3.98 tr. b., 3.62 m/s

  95. SA3 III.: 8/20, 48.58 s, 4.58 tr. b., 3.52 m/s

  96. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  97. SA3 I.: Diskvalifikován

  98. SA3 II.: 4/12, 48.47 s, 3.47 tr. b., 3.65 m/s

  99. SA3 III.: 8/12, 50.59 s, 7.59 tr. b., 3.68 m/s

  100. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  101. ZkA. II. SA3: 6/8, 54.37 s, 11.37 tr. b., 3.03 m/s

  102. ZkA. I. SA3: 5/8, 52.71 s, 7.71 tr. b., 3.38 m/s

  103. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  104. SA3 1. SA3: 5/15, 55.18 s, 0.18 tr. b., 3.95 m/s

  105. SA3 2. SA3: 4/15, 55.62 s, 1.62 tr. b., 3.85 m/s

  106. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  107. 1. zkouška SA3: 7/10, 53.02 s, 15.02 tr. b., 3.04 m/s

  108. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  109. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  110. Jumping S 1: 8/23, 42.66 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  111. Jumping S 2: 13/23, 40.87 s, 2.87 tr. b., 3.5 m/s

  112. Jumping S 3: 11/23, 38.67 s, 2.67 tr. b., 3.62 m/s

  113. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  114. 1. běh SA3: 6/9, 63.38 s, 8.38 tr. b., 3.47 m/s

  115. 2. běh SA3: 5/9, 58.41 s, 6.41 tr. b., 3.56 m/s

  116. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  117. Druhá zkouška SA3: 5/7, 56.87 s, 17.87 tr. b., 3.36 m/s

  118. První zkouška SA3: 3/7, 54.28 s, 9.28 tr. b., 3.52 m/s

  119. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  120. II. zkouška SA3: 8/16, 55.67 s, 7.67 tr. b., 3.45 m/s

  121. I. zkouška SA3: 6/16, 64.21 s, 14.21 tr. b., 3.33 m/s

  122. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  123. 1. zkouška SA3: 3/4, 54.64 s, 14.64 tr. b., 3.06 m/s

  124. 2. zkouška SA3: 4/4, 53.32 s, 8.32 tr. b., 3.17 m/s

  125. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  126. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  127. 2. běh SA3: 1/3, 47.78 s, 7.78 tr. b., 3.35 m/s

  128. 3. běh SA3: 1/3, 52.24 s, 7.24 tr. b., 3.41 m/s

  129. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  130. Agility - 1.kolo S: 22/35, 49.74 s, 10.74 tr. b., 3.5 m/s

  131. Jumping - 2.kolo S: 12/35, 33.68 s, 1.68 tr. b., 3.98 m/s

  132. Jumping hra S: 18/35, 25.53 s, 1.53 tr. b., 3.76 m/s

  133. Zkoušky SA3: 7/15, 53.87 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  134. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  135. Agility Open 2+3: 6/20, 47.71 s, 7.71 tr. b., 3.23 m/s

  136. Agility Trial I: Diskvalifikován

  137. Agility Trial II: Diskvalifikován

  138. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  139. Agility S: Diskvalifikován

  140. Jumping S: 9/33, 32.57 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  141. Zkouška_neděle SA3: 8/16, 54.49 s, 7.49 tr. b., 3.47 m/s

  142. Zkouška_sobota_01 SA3: 8/14, 50.1 s, 8.1 tr. b., 3.39 m/s

  143. Zkouška_sobota_02 SA3: 9/14, 47.25 s, 6.25 tr. b., 3.45 m/s

  144. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  145. SA3-1 SA3: 2/2, 61.43 s, 14.43 tr. b., 3.24 m/s

  146. SA3-2 SA3: 2/2, 50.13 s, 3.13 tr. b., 3.63 m/s

  147. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  148. Zkouška 1 SA3: 6/10, 61.39 s, 26.39 tr. b., 2.92 m/s

  149. Zkouška 2 SA3: 5/10, 48.65 s, 5.67 tr. b., 3.58 m/s

  150. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  151. __1.SA3 SA3: 8/9, 58.88 s, 14.88 tr. b., 3.09 m/s

  152. __2.SA3 SA3: Diskvalifikován

  153. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  154. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  155. Zkouška 2 SA3: 4/5, 51.09 s, 12.09 tr. b., 3.43 m/s

  156. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  157. Agility S: 10/20, 52.16 s, 10.16 tr. b., 3.64 m/s

  158. Jumping S: Diskvalifikován

  159. ZKOUŠKY SA3: 6/11, 62.38 s, 16.38 tr. b., 3.25 m/s

  160. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  161. 1. Zkouška SA3: 7/13, 54.96 s, 13.96 tr. b., 3.4 m/s

  162. 2. Zkouška SA3: 8/13, 56.76 s, 9.76 tr. b., 3.44 m/s

  163. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  164. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  165. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  166. 3. Zkouška SA3: 7/8, 56.01 s, 5.01 tr. b., 3.52 m/s

  167. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  168. Zkouška SA3: 2/8, 49.26 s, 1.26 tr. b., 3.63 m/s

  169. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  170. 1.ZkA - SA3: 4/7, 46.13 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  171. 2.ZkA - SA3: 3/7, 59.45 s, 23.45 tr. b., 2.99 m/s

  172. 3.ZkA - SA3: 3/7, 45.0 s, 6.0 tr. b., 3.82 m/s

  173. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  174. SA3 - 1. SA3: 1/5, 49.18 s, 3.18 tr. b., 3.76 m/s

  175. SA3 - 2. SA3: 3/5, 50.44 s, 26.44 tr. b., 3.51 m/s

  176. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  177. Agility Small: 6/27, 48.43 s, 0.43 tr. b., 3.39 m/s

  178. Jumping Small: 11/27, 42.68 s, 1.68 tr. b., 3.51 m/s

  179. Zkouška SA3: 2/6, 48.05 s, 2.05 tr. b., 3.5 m/s

  180. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  181. Zkouška: 2/3, 43.8 s, 8.8 tr. b., 3.7 m/s

  182. Zkouška II: Diskvalifikován

  183. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  184. 1.zkouška SA3: 3/6, 50.9 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  185. 2.zkouška SA3: 3/6, 51.63 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  186. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  187. AGILITY S: 11/25, 46.92 s, 9.92 tr. b., 3.88 m/s

  188. JUMPING S: 8/23, 33.76 s, 1.76 tr. b., 4.09 m/s

  189. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  190. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  191. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  192. zkouška 2 SA3: 4/7, 59.62 s, 9.62 tr. b., 3.42 m/s

  193. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  194. 1.zkouška SA3: 9/12, 44.31 s, 12.31 tr. b., 4.06 m/s

  195. 2.zkouška SA3: 6/12, 46.2 s, 3.2 tr. b., 3.74 m/s

  196. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  197. Agility S: 5/29, 53.18 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  198. Jump neděle S: 9/21, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  199. Jump sobota S: 8/29, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  200. Zkouška nedělle SA3: 6/10, 54.55 s, 6.55 tr. b., 3.46 m/s

  201. Zkouška sobota SA3: 6/13, 55.97 s, 5.97 tr. b., 3.57 m/s

  202. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  203. Agility S: 2/27, 56.63 s, 7.63 tr. b., 3.44 m/s

  204. Jumping S: 4/27, 42.8 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  205. Zkoušky SA3: 4/8, 59.62 s, 2.62 tr. b., 3.52 m/s

  206. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  207. 1. zkouška SA3: 4/5, 48.92 s, 5.92 tr. b., 3.72 m/s

  208. 2. zkouška SA3: 3/5, 52.47 s, 7.47 tr. b., 3.62 m/s

  209. 3. zkouška SA3: 2/5, 48.15 s, 9.15 tr. b., 3.51 m/s

  210. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  211. Agility II Small: 20/55, 46.96 s, 1.96 tr. b., 3.62 m/s

  212. Agility I Small: 44/64, 66.53 s, 21.53 tr. b., 2.78 m/s

  213. Jumping III Small: 11/55, 46.59 s, 0.59 tr. b., 3.76 m/s

  214. Jumping II Small: 18/56, 45.09 s, 0.09 tr. b., 3.77 m/s

  215. Jumping I Small: 14/56, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  216. MR pudl Small - II. kolo: 8/19, 41.12 s, 4.12 tr. b., 3.45 m/s

  217. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  218. Jumping S: 9/31, 40.31 s, 2.31 tr. b., 3.72 m/s

  219. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  220. Zkouška 2 SA3: 8/13, 51.53 s, 7.53 tr. b., 3.36 m/s

  221. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  222. 1. Zkouška SA3: 2/5, 56.07 s, 11.07 tr. b., 3.26 m/s

  223. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  224. 3. Zkouška SA3: 4/5, 62.92 s, 9.92 tr. b., 3.13 m/s

  225. Řitka - Zkoušky - duben 2018, 06. 04. 2018

  226. 1. zkouška SA3: 2/2, 55.22 s, 10.22 tr. b., 3.08 m/s

  227. 2. zkouška SA3: 1/2, 66.25 s, 17.25 tr. b., 2.75 m/s

  228. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  229. AGILITY: Diskvalifikován

  230. SA3: 4/9, 56.55 s, 13.55 tr. b., 3.52 m/s

  231. SA3: 4/11, 55.59 s, 7.59 tr. b., 3.51 m/s

  232. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  233. Druhá zkouška SA3: 7/13, 53.84 s, 5.84 tr. b., 3.29 m/s

  234. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  235. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  236. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  237. Zkouška 2 SA3: 4/7, 54.16 s, 8.16 tr. b., 3.03 m/s

  238. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  239. Agility SA: 11/35, 51.48 s, 9.48 tr. b., 3.44 m/s

  240. Jumping SA: Diskvalifikován

  241. Zkouška SA3: 7/14, 57.72 s, 10.72 tr. b., 3.4 m/s

  242. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  243. II. zkouška SA3: 4/6, 61.99 s, 21.99 tr. b., 2.82 m/s

  244. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  245. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  246. 1. zkouška SA3: 2/4, 57.44 s, 8.44 tr. b., 3.03 m/s

  247. 2. zkouška SA3: 2/4, 55.98 s, 13.98 tr. b., 2.95 m/s

  248. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  249. Zkouška 1 SA3: 2/8, 55.97 s, 4.97 tr. b., 3.22 m/s

  250. Zkouška 2 SA3: 4/8, 56.23 s, 13.23 tr. b., 3.02 m/s

  251. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  252. II. zkouška SA3: 7/11, 48.45 s, 7.45 tr. b., 3.67 m/s

  253. I. zkouška SA3: 7/12, 51.67 s, 6.67 tr. b., 3.43 m/s

  254. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  255. 1. zkouška SA3: 2/4, 60.72 s, 11.72 tr. b., 2.8 m/s

  256. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  257. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  258. ZkA II. SA3: 4/13, 48.88 s, 10.88 tr. b., 3.52 m/s

  259. ZkA I. SA3: Diskvalifikován

  260. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  261. III. zkouška SA3: 6/7, 48.65 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  262. II. Zkouška SA3: 7/10, 64.75 s, 22.75 tr. b., 3.06 m/s

  263. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  264. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  265. 1. zkouška SA3: 5/14, 54.51 s, 6.51 tr. b., 3.41 m/s

  266. 2. zkouška SA3: 4/14, 54.15 s, 4.15 tr. b., 3.45 m/s

  267. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  268. II. zkouška SA3: 2/7, 55.84 s, 7.84 tr. b., 3.33 m/s

  269. II. zkouška SA3: 3/8, 45.96 s, 6.96 tr. b., 3.44 m/s

  270. I. zkouška SA3: 4/7, 64.07 s, 21.07 tr. b., 3.12 m/s

  271. I. zkouška SA3: 5/8, 48.61 s, 7.61 tr. b., 3.39 m/s

  272. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  273. 1.zkouška SA3: 3/4, 52.13 s, 17.13 tr. b., 2.97 m/s

  274. 2.zkouška SA3: 3/4, 48.94 s, 7.94 tr. b., 3.29 m/s

  275. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  276. Agility - 1. kolo Small: 10/22, 68.18 s, 21.18 tr. b., 2.93 m/s

  277. Jumping - 2. kolo Small: Diskvalifikován

  278. Jumping - hra Small: 13/24, 32.92 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  279. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  280. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  281. 1.zkouška SA3: 4/11, 52.87 s, 12.87 tr. b., 3.71 m/s

  282. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  283. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  284. Agility open S: 8/27, 47.35 s, 7.35 tr. b., 3.27 m/s

  285. Jumping open S: 5/25, 31.58 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  286. zkouška_sobota_01 SA3: 5/10, 45.82 s, 8.82 tr. b., 3.3 m/s

  287. Zkouška_sobota_02 SA3: 4/10, 53.0 s, 14.0 tr. b., 3.36 m/s

  288. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  289. Zkouška 1 - SA3: 4/11, 53.74 s, 7.74 tr. b., 3.28 m/s

  290. Zkouška 2 - SA3: 6/10, 50.47 s, 8.47 tr. b., 3.43 m/s

  291. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  292. Agility Open S: 9/27, 46.63 s, 13.63 tr. b., 3.71 m/s

  293. Jumping Open S: 8/25, 38.61 s, 0.61 tr. b., 4.07 m/s

  294. Zkouška SA3 SA3: 7/14, 58.59 s, 14.59 tr. b., 3.28 m/s

  295. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  296. Agility S: 12/23, 49.18 s, 8.18 tr. b., 3.36 m/s

  297. Jumping S: 10/23, 43.43 s, 1.43 tr. b., 3.71 m/s

  298. Zkouška SA3: 4/9, 54.62 s, 27.62 tr. b., 3.15 m/s

  299. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  300. AGILITY: 9/29, 53.87 s, 11.87 tr. b., 3.1 m/s

  301. JUMPING SA3: 9/12, 39.39 s, 0.39 tr. b., 3.78 m/s

  302. SA3: 4/12, 47.23 s, 3.23 tr. b., 3.51 m/s

  303. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  304. Zkouška II SA3: 5/9, 61.27 s, 22.27 tr. b., 2.76 m/s

  305. Zkouška I SA3: 4/9, 58.63 s, 14.63 tr. b., 3.41 m/s

  306. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  307. Agility Small: 13/31, 56.8 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  308. Jumping Small: 11/32, 46.57 s, 1.57 tr. b., 3.82 m/s

  309. Zk SA3: 2/10, 52.88 s, 4.88 tr. b., 3.52 m/s

  310. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  311. Jumping: 8/16, 34.61 s, 4.61 tr. b., 3.76 m/s

  312. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  313. Zkouška: 4/4, 53.78 s, 18.78 tr. b., 3.03 m/s

  314. Zkouška II: 2/4, 50.58 s, 5.58 tr. b., 3.64 m/s

  315. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  316. Agility - Ne: 32/64, 51.09 s, 11.09 tr. b., 3.11 m/s

  317. Agility - So: Diskvalifikován

  318. Jumping - Ne: 39/69, 47.24 s, 9.24 tr. b., 3.37 m/s

  319. Jumping - So: 50/72, 45.44 s, 19.44 tr. b., 2.84 m/s

  320. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  321. Agility S: 6/8, 49.07 s, 10.07 tr. b., 2.83 m/s

  322. Hra S: 8/14, 26.96 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  323. Jumping S: 4/7, 37.95 s, 1.95 tr. b., 3.43 m/s

  324. Zkouška SA3: 4/8, 46.54 s, 10.54 tr. b., 3.14 m/s

  325. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  326. Zkouska 1 SA3: 5/6, 45.19 s, 5.19 tr. b., 3.47 m/s

  327. Zkouska 2 SA3: 2/6, 40.5 s, 2.5 tr. b., 3.7 m/s

  328. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  329. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  330. První zkouška SA3: 8/20, 59.15 s, 20.15 tr. b., 2.84 m/s

  331. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  332. První zkouška SA3 SA3: Diskvalifikován

  333. X Druhá zkouška SA3 SA3: 7/9, 53.42 s, 9.42 tr. b., 3.37 m/s

  334. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop pro dobrou věc, 07. 05. 2017

  335. Jumping S: 3/9, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  336. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  337. Zkouška 2 SA3: 3/7, 55.37 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  338. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  339. 1. zkouška SA3: 5/5, 53.29 s, 17.29 tr. b., 3.06 m/s

  340. 2.zkouška SA3: 1/5, 53.0 s, 6.0 tr. b., 3.47 m/s

  341. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  342. Agility II Small: 17/48, 52.2 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  343. Agility I Small: 29/63, 48.59 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  344. Jumping III Small: 14/47, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  345. Jumping II Small: 18/51, 39.47 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  346. Jumping I Small: 8/52, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  347. Jumping IV - pudl (S): 4/15, 38.54 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  348. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  349. II. zkouška SA3: 6/6, 44.62 s, 10.62 tr. b., 3.63 m/s

  350. I. zkouška SA3: 2/6, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  351. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  352. 1. Zkouška SA3: 10/13, 51.78 s, 12.78 tr. b., 3.44 m/s

  353. 2. Zkouška SA3: 5/13, 56.08 s, 2.08 tr. b., 3.55 m/s

  354. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  355. Agility 1: 38/78, 67.15 s, 30.15 tr. b., 2.98 m/s

  356. Agility 2: 42/78, 63.14 s, 23.14 tr. b., 2.99 m/s

  357. Jumping 1: 44/77, 48.4 s, 7.4 tr. b., 3.57 m/s

  358. Jumping 2: 25/78, 49.58 s, 4.58 tr. b., 3.83 m/s

  359. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  360. 1. zkouška SA3: 5/5, 56.72 s, 10.72 tr. b., 2.84 m/s

  361. 2. zkouška SA3: 4/5, 60.46 s, 11.46 tr. b., 3.14 m/s

  362. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  363. 1. zkouška SA3: 1/10, 54.23 s, 4.23 tr. b., 3.36 m/s

  364. 2. zkouška SA3: 6/10, 63.43 s, 17.43 tr. b., 2.95 m/s

  365. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  366. Agility SA: 12/20, 66.99 s, 9.99 tr. b., 2.99 m/s

  367. Jumping SA: Diskvalifikován

  368. Zkouška SA3: 6/9, 62.09 s, 12.09 tr. b., 3.22 m/s

  369. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  370. ZkA. II. SA3: 5/8, 45.46 s, 7.46 tr. b., 3.34 m/s

  371. ZkA. I. SA3: 2/8, 46.93 s, 1.93 tr. b., 3.54 m/s

  372. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  373. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  374. ZkA I. SA3: 5/9, 52.08 s, 17.08 tr. b., 3.09 m/s

  375. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  376. Agility: 16/41, 60.18 s, 13.18 tr. b., 3.14 m/s

  377. Jumping: 4/38, 48.86 s, 1.86 tr. b., 3.66 m/s

  378. Zka - SA3: 15/17, 52.65 s, 14.65 tr. b., 3.23 m/s

  379. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  380. 13.prorubská: 3/4, 54.97 s, 5.97 tr. b., 3.46 m/s

  381. 14.prorubská: 4/4, 50.94 s, 6.94 tr. b., 3.42 m/s

  382. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  383. ZkA II. SA3: 9/12, 49.92 s, 11.92 tr. b., 3.35 m/s

  384. ZkA I. SA3: 5/12, 54.33 s, 14.33 tr. b., 3.18 m/s

  385. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  386. 1. zkouška SA3: 4/9, 54.22 s, 14.22 tr. b., 3.02 m/s

  387. 2. zkouška SA3: 3/9, 59.31 s, 15.31 tr. b., 2.98 m/s

  388. 3. zkouška SA3: 8/9, 66.21 s, 19.21 tr. b., 2.85 m/s

  389. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  390. JUMPING_SA3 SA3: 6/9, 56.84 s, 19.84 tr. b., 3.1 m/s

  391. SA3_1 SA3: 5/9, 52.5 s, 6.5 tr. b., 3.33 m/s

  392. SA3_2 SA3: Diskvalifikován

  393. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  394. 1. zkouška SA3: 2/4, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  395. 2. zkouška SA3: 1/4, 59.5 s, 6.5 tr. b., 3.18 m/s

  396. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  397. Agility 2. kolo Small: 8/22, 62.78 s, 13.78 tr. b., 3.12 m/s

  398. Jumping 1.kolo Small: 6/22, 40.09 s, 0.09 tr. b., 3.74 m/s

  399. Jumping hra Small: 4/23, 28.03 s, 1.03 tr. b., 3.57 m/s

  400. Zkouška SA3: 4/13, 53.03 s, 1.03 tr. b., 3.49 m/s

  401. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  402. Agility Ne S: 9/24, 47.65 s, 8.65 tr. b., 3.5 m/s

  403. Agility So S: 4/23, 49.09 s, 1.09 tr. b., 3.46 m/s

  404. Jumping Ne S: 6/24, 43.33 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  405. Jumping So S: 8/23, 40.82 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  406. Zkouška Ne SA3: Diskvalifikován

  407. Zkouška So SA3: 6/15, 60.53 s, 10.53 tr. b., 3.27 m/s

  408. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  409. Agility Open: 13/22, 55.39 s, 17.39 tr. b., 3.25 m/s

  410. Agility Trial: 6/10, 52.0 s, 11.0 tr. b., 3.27 m/s

  411. Jumping Open: Diskvalifikován

  412. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  413. 1. zkouška SA3: 3/7, 57.42 s, 10.42 tr. b., 3.38 m/s

  414. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  415. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  416. Agility SA neděle: 6/15, 44.51 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  417. Jumping SA neděle: 7/15, 37.12 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  418. Zkouška SA3 neděle: 4/5, 55.69 s, 16.69 tr. b., 3.0 m/s

  419. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  420. agility zkouška 1 SA3: 7/9, 62.62 s, 18.62 tr. b., 2.87 m/s

  421. agility zkouška 2 SA3: 3/9, 57.37 s, 4.37 tr. b., 3.47 m/s

  422. jumping S: 10/26, 37.96 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  423. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  424. Agility S: Diskvalifikován

  425. Jumping S: 8/30, 39.7 s, 0.7 tr. b., 3.93 m/s

  426. Zkoušky SA3: 5/17, 54.0 s, 8.0 tr. b., 3.17 m/s

  427. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  428. SA3_1 SA3: 3/10, 56.31 s, 15.31 tr. b., 3.16 m/s

  429. SA3_2 SA3: 4/10, 52.38 s, 8.38 tr. b., 3.21 m/s

  430. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  431. Agility_ne S: 6/29, 49.69 s, 1.69 tr. b., 3.42 m/s

  432. Jumping_ne S: 15/28, 40.72 s, 5.72 tr. b., 3.09 m/s

  433. Jumping_so S: Diskvalifikován

  434. Zkouška_ne SA3: Diskvalifikován

  435. Zkouška_so_1 SA3: 10/12, 51.73 s, 13.73 tr. b., 3.31 m/s

  436. Zkouška_so_2 SA3: 1/12, 48.55 s, 3.55 tr. b., 3.6 m/s

  437. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  438. druhý běh SA3: 3/6, 56.81 s, 10.81 tr. b., 3.17 m/s

  439. první běh SA3: Diskvalifikován

  440. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  441. Agility S: 4/24, 48.29 s, 5.29 tr. b., 3.21 m/s

  442. Jumping S: 3/26, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  443. Zkoušky SA3: 6/8, 54.48 s, 11.48 tr. b., 3.14 m/s

  444. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  445. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  446. Zkouška I. SA3: 2/6, 57.38 s, 11.38 tr. b., 3.29 m/s

  447. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  448. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  449. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  450. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  451. AGILITY: 9/27, 55.22 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  452. JUMPING: 9/33, 36.93 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  453. SA3: Diskvalifikován

  454. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  455. Jumping: Diskvalifikován

  456. Zka 1: 6/9, 54.81 s, 25.81 tr. b., 2.92 m/s

  457. Zka 2: 5/9, 50.48 s, 11.48 tr. b., 3.13 m/s

  458. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  459. Agility S: 13/26, 46.48 s, 7.48 tr. b., 3.72 m/s

  460. Jumping S: 7/26, 37.86 s, 0.86 tr. b., 3.88 m/s

  461. Zkouska SA3: Diskvalifikován

  462. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  463. 1. zkouška SA3: 5/7, 54.0 s, 15.0 tr. b., 3.17 m/s

  464. 2. zkouška SA3: 3/7, 50.43 s, 3.43 tr. b., 3.57 m/s

  465. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  466. 1.zkouška: 5/9, 57.03 s, 14.03 tr. b., 3.16 m/s

  467. 2.zkouška: 4/9, 58.35 s, 14.35 tr. b., 3.32 m/s

  468. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  469. Jumping: 6/23, 39.34 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  470. Zkouška: 4/7, 66.2 s, 44.2 tr. b., 2.81 m/s

  471. Zkouška II: 4/7, 58.38 s, 8.38 tr. b., 3.29 m/s

  472. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  473. Jumping: 6/20, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  474. Zka 1: 5/9, 57.28 s, 9.28 tr. b., 3.33 m/s

  475. Zka 2: 2/9, 55.51 s, 13.51 tr. b., 3.3 m/s

  476. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  477. Zka 1: Diskvalifikován

  478. Zka 2: 3/8, 47.89 s, 3.89 tr. b., 3.28 m/s

  479. Zka 3: 1/5, 49.22 s, 6.22 tr. b., 3.11 m/s

  480. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  481. Druhá zkouška SA3: 6/13, 60.23 s, 5.23 tr. b., 3.29 m/s

  482. První zkouška SA3: 6/13, 64.37 s, 10.37 tr. b., 3.11 m/s

  483. Třetí zkouška SA3: 3/12, 56.65 s, 4.65 tr. b., 3.37 m/s

  484. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  485. SA3-1 SA3: 6/9, 60.25 s, 17.25 tr. b., 3.1 m/s

  486. SA3-2 SA3: Diskvalifikován

  487. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  488. Agility Ne S: 5/29, 46.27 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  489. Agility So S: 11/27, 41.16 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  490. Jumping Ne S: Diskvalifikován

  491. Jumping So S: 5/30, 44.4 s, 6.4 tr. b., 3.56 m/s

  492. Zkouška Ne SA3: 5/11, 50.33 s, 4.33 tr. b., 3.48 m/s

  493. Zkouška So SA3: 5/12, 49.63 s, 10.63 tr. b., 3.28 m/s

  494. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  495. 1.běh Zka SA3: Diskvalifikován

  496. 2.běh Zka SA3: 7/10, 39.65 s, 6.65 tr. b., 3.78 m/s

  497. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  498. Agility II Small: 25/50, 48.43 s, 7.43 tr. b., 3.3 m/s

  499. Agility I Small: 36/61, 57.46 s, 12.46 tr. b., 2.78 m/s

  500. Jumping III Small: 23/51, 42.65 s, 1.65 tr. b., 3.47 m/s

  501. Jumping II Small: 16/53, 50.0 s, 2.0 tr. b., 3.5 m/s

  502. Jumping I Small: 33/52, 47.2 s, 9.2 tr. b., 3.28 m/s

  503. MR pudlů (small) - 2.kolo: 7/20, 46.83 s, 3.83 tr. b., 3.31 m/s

  504. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  505. Horní Počernice, 1. běh: 5/9, 50.83 s, 3.83 tr. b., 3.54 m/s

  506. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  507. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  508. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  509. SA2 II neděle SA2: 2/11, 52.3 s, 5.3 tr. b., 3.56 m/s

  510. SA2 II sobota SA2: 6/10, 51.46 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  511. SA2 I neděle SA2: 2/11, 51.92 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  512. SA2 I sobota SA2: 4/10, 46.13 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  513. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  514. agility zkouška 1 SA2: 6/15, 53.92 s, 7.92 tr. b., 3.32 m/s

  515. agility zkouška 2 SA2: 2/15, 48.87 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  516. jumping S: Diskvalifikován

  517. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  518. 2. zkouška SA2: 1/5, 49.19 s, 9.19 tr. b., 2.93 m/s

  519. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  520. 1. zkouška SA2: 2/8, 41.44 s, 1.44 tr. b., 3.11 m/s

  521. 2. zkouška SA2: 4/8, 51.03 s, 13.03 tr. b., 2.74 m/s

  522. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  523. Agility open S: 3/19, 48.87 s, 3.87 tr. b., 3.68 m/s

  524. Jumping S: 5/19, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  525. Zkouška SA2: 4/7, 42.46 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  526. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  527. 1. zkouška SA2: 4/10, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  528. 2. zkouška SA2: 7/10, 42.7 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  529. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  530. 3.prorubská: 1/12, 56.16 s, 13.16 tr. b., 3.37 m/s

  531. 4.prorubská: Diskvalifikován

  532. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  533. Agility - 2. kolo Small: Diskvalifikován

  534. Jumping - 1.kolo Small: 15/23, 40.24 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  535. Zkouška SA2: 1/10, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  536. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  537. Heroutice, 1. běh: 6/13, 52.2 s, 12.2 tr. b., 3.03 m/s

  538. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  539. Heroutice, 3. běh: 4/13, 42.38 s, 9.38 tr. b., 3.11 m/s

  540. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  541. Jumping S: 5/25, 42.52 s, 0.02 tr. b., 4.0 m/s

  542. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  543. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  544. Jumping SA2: 3/17, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  545. Zkouška A2 - 1 SA2: 7/17, 42.55 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  546. Zkouška A2 - 2 SA2: Diskvalifikován

  547. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  548. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  549. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  550. Zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  551. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  552. Agility S: 5/24, 42.02 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  553. Jumping S: 8/24, 39.18 s, 5.18 tr. b., 3.96 m/s

  554. Zkouška_ne SA2: 2/8, 49.38 s, 4.38 tr. b., 3.4 m/s

  555. Zkouska_so_01 SA2: 1/9, 53.14 s, 7.14 tr. b., 3.52 m/s

  556. Zkouška_so_02 SA2: 3/9, 49.38 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  557. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  558. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  559. Jumping Open S: Diskvalifikován

  560. Zkouska SA2: 7/14, 49.18 s, 10.18 tr. b., 3.11 m/s

  561. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  562. Agility S: 15/25, 56.42 s, 17.42 tr. b., 3.24 m/s

  563. Jumping S: 11/25, 48.45 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  564. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  565. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  566. NE - Holdye memorial S: Diskvalifikován

  567. NE - jumping S: Diskvalifikován

  568. NE - Zkouška agility SA2: 8/12, 45.73 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  569. SO - agility S: 7/24, 49.38 s, 3.38 tr. b., 3.26 m/s

  570. SO - jumping S: Diskvalifikován

  571. SO - Zkouška agility SA2: 8/13, 53.51 s, 15.51 tr. b., 3.29 m/s

  572. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  573. Agility I: 9/14, 50.04 s, 8.04 tr. b., 3.68 m/s

  574. Agility II: 4/13, 50.2 s, 6.2 tr. b., 3.86 m/s

  575. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  576. Agility S: Diskvalifikován

  577. Jumping S: Diskvalifikován

  578. Zkouška SA2: 2/9, 48.4 s, 0.4 tr. b., 3.68 m/s

  579. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  580. ZkA 1: Diskvalifikován

  581. ZkA 2: 1/13, 46.5 s, 2.5 tr. b., 3.55 m/s

  582. ZkA 3: 2/13, 59.44 s, 9.44 tr. b., 2.99 m/s

  583. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  584. Tuneliáda A2 + A3 S: 12/14, 46.21 s, 6.21 tr. b., 4.0 m/s

  585. Zkouška II. SA2: 2/6, 53.18 s, 11.18 tr. b., 3.46 m/s

  586. Zkouška I. SA2: 1/6, 52.03 s, 5.03 tr. b., 3.54 m/s

  587. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  588. Agility I: 2/8, 55.19 s, 2.19 tr. b., 3.41 m/s

  589. Agility II: 3/8, 61.69 s, 14.69 tr. b., 3.11 m/s

  590. Jumping: 3/8, 48.35 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  591. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  592. Jumping: 2/16, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  593. Zkouška: Diskvalifikován

  594. Zkouška II: 3/4, 49.91 s, 11.91 tr. b., 3.03 m/s

  595. Mrtník Plzeň-Sever - Mrtnické dvojzkoušky - Závod pro dobrou věc, 20. 06. 2015

  596. SA2- 1 SA2: Diskvalifikován

  597. SA2-2 SA2: Diskvalifikován

  598. Sokolov-Dolní Rychnov - Přesunuté velikonoce, 13. 06. 2015

  599. Jumping S: 5/11, 41.74 s, 6.74 tr. b., 3.59 m/s

  600. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  601. Zkouška2 SA2: 4/7, 62.91 s, 9.91 tr. b., 3.02 m/s

  602. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  603. Agility neděle S: 16/25, 53.66 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  604. Agility sobota S: 14/22, 64.03 s, 20.03 tr. b., 3.03 m/s

  605. Jump neděle S: 6/25, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  606. Jump sobota S: 19/23, 51.39 s, 20.39 tr. b., 3.39 m/s

  607. Zkouška neděle SA2: 3/9, 52.68 s, 1.68 tr. b., 3.23 m/s

  608. Zkouška sobota SA2: 3/9, 49.29 s, 16.29 tr. b., 3.1 m/s

  609. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  610. 1.zkouška SA2: 2/13, 46.69 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  611. 2.zkouška SA2: 6/13, 46.36 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  612. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  613. Agility S: 8/34, 58.19 s, 10.19 tr. b., 3.32 m/s

  614. Finále seniorů S: Diskvalifikován

  615. Finále - Top Cup S: 8/13, 41.48 s, 8.48 tr. b., 3.16 m/s

  616. Zkouška SA1: 3/9, 34.63 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  617. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  618. Agility Open II Small: 27/52, 56.35 s, 15.35 tr. b., 3.19 m/s

  619. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  620. Jumping IV, MR-pudl S: Diskvalifikován

  621. Jumping Open III Small: 19/53, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  622. Jumping Open II Small: 23/57, 56.79 s, 21.79 tr. b., 2.85 m/s

  623. Jumping Open I Small: Diskvalifikován

  624. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  625. Horní Počernice, 1. běh: 3/13, 37.95 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  626. Horní Počernice, 2. běh: 8/14, 45.53 s, 15.53 tr. b., 2.97 m/s

  627. Horní Počernice, 3. běh: 8/14, 48.4 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  628. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  629. SA1 I : Diskvalifikován

  630. SA1 II : 13/23, 66.37 s, 17.37 tr. b., 2.67 m/s

  631. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  632. Horní Počernice, 1. běh: 12/17, 54.75 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  633. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  634. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  635. Agility S: Diskvalifikován

  636. Jumping S: Diskvalifikován

  637. Zkouska_nedele SA1: Diskvalifikován

  638. Zkouska_sobota_01 SA1: 5/12, 48.19 s, 17.19 tr. b., 2.95 m/s

  639. Zkouska_sobota_02 SA1: Diskvalifikován