Cz En

Jumping I S

  1. Datum: 03. 10. 2020
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000718 Monika Šaling Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 28.89 5.43
2 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 28.92 5.43
3 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 28.99 5.42
4 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 29.44 5.33
5 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 29.83 5.26
6 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 30.47 5.15
7 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 30.67 5.12
8 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 30.94 5.07
9 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 32.54 4.82
10 001320 Jana Šedivá Patrica Romy's Choco 0 0 0.0 0.0 32.65 4.81
11 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 34.43 4.56
12 076117 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky 0 0 0.0 0.0 37.27 4.21
13 008814 Jaroslava Pavlová A3Ch Qvilda Čajový lístek 0 0 0.0 0.0 38.17 4.11
14 060114 Milena Mašková A3Ch Karleec Silver Paradise 0 0 0.0 0.0 39.85 3.94
15 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 0 0 1.44 1.44 42.44 3.7
16 010018 Jitka Ďuricová Daila Arinelle 0 0 3.1 3.1 44.1 3.56
17 085012 Veronika Horňáčková A3Ch Amy 1 0 0.0 5.0 31.76 4.94
18 092416 Barbora Brožková Beatris z Oderských skal 0 1 0.0 5.0 34.37 4.57
19 073219 Lucie Džuvarovská Dancing Diva Safiján 0 1 0.0 5.0 34.8 4.51
20 045818 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour 0 1 0.0 5.0 37.03 4.24
21 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha 0 1 0.0 5.0 38.25 4.1
22 052217 Barbora Krejsová Bexie od Pístecké duny 0 1 0.0 5.0 38.81 4.05
23 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 1 0.02 5.02 41.02 3.83
24 003620 Olga Hábová Dasty Kingdom of our Dreams 0 2 2.04 12.04 43.04 3.65
25 082418 Marie Cimrová D´Artagnan Jet Bat 0 0 16.48 16.48 57.48 2.73
26 095715 Eva Šlapáková Charlotte 0 2 8.05 18.05 49.05 3.2
DIS 050116 Dagmar Bartoňová Asha Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012519 Alena Nejedlá Rozárka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064818 Martin Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032219 Jaroslav Frančík Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039217 Michaela Sinzogan Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014019 Eliška Šimůnková Colleta Asuritan Vel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035619 Ilona Andrýsová CAMILLO Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030318 Lucie Džuvarovská Yo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059519 Hana Kopalová Lesly Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS