Cz En

008814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslava Pavlová, Rýzmburk u České Skalice

    Člen KA

Pes

  1. Qvilda Čajový lístek, Papillon

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  2. 1.studenecká: 1/7, 47.39 s, 2.39 tr. b., 3.8 m/s

  3. 2.studenecká: 1/7, 47.05 s, 1.05 tr. b., 3.91 m/s

  4. 3.studenecká: 1/7, 43.03 s, 1.03 tr. b., 3.86 m/s

  5. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  6. Agility družstva S: 9/36, 50.84 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  7. Agility jednotlivci S: 21/45, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  8. Jumping družstva S: 16/36, 36.96 s, 1.96 tr. b., 3.76 m/s

  9. Jumping jednotlivci S: 15/45, 36.04 s, 0.04 tr. b., 4.13 m/s

  10. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  11. Agility 1: 2/17, 49.52 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  12. Finále : 4/11, 52.72 s, 0.72 tr. b., 3.79 m/s

  13. Jumping 1: 5/17, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  14. Jumping 2: 11/16, 41.87 s, 5.87 tr. b., 3.87 m/s

  15. Zkouška 1: Diskvalifikován

  16. Zkouška 2: 4/7, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  17. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  18. II. zkouška: 2/5, 48.11 s, 1.11 tr. b., 3.95 m/s

  19. I. zkouška: 2/5, 46.34 s, 5.34 tr. b., 3.58 m/s

  20. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  21. AGILITY: 4/28, 51.2 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  22. JUMPING: 4/28, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  23. SA3: 5/9, 46.7 s, 5.7 tr. b., 3.94 m/s

  24. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  25. 1.zkouška SA3: 2/6, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  26. 2.zkouška SA3: 2/6, 49.77 s, 3.77 tr. b., 3.92 m/s

  27. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  28. Agility II S: 9/47, 55.23 s, 0.23 tr. b., 3.98 m/s

  29. Agility I S: 31/60, 52.24 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  30. Jumping III S: Diskvalifikován

  31. Jumping II S: 19/48, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  32. Jumping I S: Diskvalifikován

  33. Jumping IV papiloni S: 8/22, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  34. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  35. 1. Zkouška SA3: 2/5, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  36. 2. Zkouška SA3: 1/5, 45.78 s, 2.78 tr. b., 4.04 m/s

  37. Jumping open S: Diskvalifikován

  38. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  39. 2. zkouška SA3: 3/4, 48.22 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  40. I. zkouška SA3: 1/5, 48.18 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  41. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  42. 1. Zkouška SA3: 4/6, 52.59 s, 0.59 tr. b., 3.94 m/s

  43. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  46. Jumping III S: 6/14, 23.8 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  47. Jumping II S: 4/14, 40.18 s, 1.18 tr. b., 4.08 m/s

  48. Jumping I S: 6/14, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  49. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  50. 1.kvalifikace: 8/25, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  51. 2.kvalifikace: 11/25, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  52. 3.kvalifikace: 9/25, 29.77 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  53. Východočeské finále: 7/12, 38.19 s, 3.19 tr. b., 3.74 m/s

  54. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  55. Agility 1 S: 3/15, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  56. Finále S: Diskvalifikován

  57. Jumping 1 S: 4/15, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  58. Jumping 2 S: 9/17, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  59. Zkouška 1 SA3: 4/6, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  60. Zkouška 2 SA3: 4/7, 49.42 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  61. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  62. 1.zkouška: 1/6, 51.42 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  63. 2.zkouška: 2/6, 45.44 s, 6.44 tr. b., 4.09 m/s

  64. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  65. Ne-: 5/12, 46.92 s, 3.92 tr. b., 3.6 m/s

  66. Ne-Agility: 5/33, 45.04 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  67. Ne-Jumping: 16/31, 36.61 s, 5.61 tr. b., 3.91 m/s

  68. So-: 7/14, 52.99 s, 7.99 tr. b., 3.4 m/s

  69. So-Agility: 3/34, 45.6 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  70. So-Jumping: 11/34, 38.77 s, 0.77 tr. b., 3.82 m/s

  71. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  72. Agility II Small: 9/55, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  73. Agility I Small: 11/64, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  74. Jumping III Small: 20/55, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  75. Jumping II Small: 14/56, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  76. Jumping I Small: 10/56, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  77. MR papillon Small - II. kolo: 8/16, 37.12 s, 0.12 tr. b., 3.83 m/s

  78. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  79. Zkouška A3 SA3: 1/2, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  80. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  81. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  82. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  83. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  84. III. zkouška SA3: 1/4, 43.48 s, 6.48 tr. b., 3.4 m/s

  85. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  86. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  87. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  88. II. zkouška SA3: 5/6, 39.05 s, 7.05 tr. b., 3.71 m/s

  89. I. zkouška SA3: 1/6, 45.72 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  90. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  91. Agility So S: 6/22, 46.01 s, 2.01 tr. b., 3.54 m/s

  92. Jumping So S: 15/21, 45.89 s, 10.89 tr. b., 3.49 m/s

  93. Zkouška So SA3: 4/10, 51.53 s, 4.53 tr. b., 3.61 m/s

  94. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  95. 1.zkouška: 2/6, 64.22 s, 13.22 tr. b., 3.07 m/s

  96. 2.zkouška: 1/6, 52.3 s, 6.3 tr. b., 3.38 m/s

  97. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  98. 1.zkouška: 3/7, 37.38 s, 3.38 tr. b., 3.75 m/s

  99. 2.zkouška: 5/7, 44.51 s, 15.51 tr. b., 3.48 m/s

  100. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  101. Ne-: 1/11, 52.13 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  102. Ne-Agility: 6/32, 47.02 s, 1.02 tr. b., 3.62 m/s

  103. Ne-Jumping: 4/30, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  104. So-: Diskvalifikován

  105. So-Agility: 15/35, 48.12 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  106. So-Jumping: 8/36, 39.78 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  107. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  108. Agility II Small: 6/48, 46.34 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  109. Agility I Small: 26/63, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  110. Jumping III Small: Diskvalifikován

  111. Jumping II Small: 14/51, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  112. Jumping I Small: Diskvalifikován

  113. Jumping IV - papillon (S): Diskvalifikován

  114. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  115. 1. zkouška A2 SA2: 2/9, 44.88 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  116. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  117. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: Diskvalifikován

  118. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  119. Agility 1: 12/78, 49.75 s, 2.75 tr. b., 4.02 m/s

  120. Agility 2: 39/78, 52.97 s, 17.97 tr. b., 3.57 m/s

  121. Jumping 1: Diskvalifikován

  122. Jumping 2: 22/78, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  123. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  124. II. zkouška SA2: 1/8, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  125. I. zkouška SA2: 1/8, 39.91 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  126. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  127. II. zkouška SA2: 1/6, 42.77 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  128. I. zkouška SA2: 1/6, 40.88 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  129. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  130. Jumping 2 S: 6/19, 45.81 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  131. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  132. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  133. Agility S: 4/21, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  134. Jumping S: 8/21, 39.6 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  135. Zkouška SA2: 1/12, 44.84 s, 2.84 tr. b., 3.61 m/s

  136. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  137. Agility 1 S: 2/17, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  138. Agility S: 7/19, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  139. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  140. Jumping S: 7/19, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  141. Zkouška A2 SA2: 1/7, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  142. Zkouška Ne SA2: 1/5, 44.16 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  143. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  144. Ne-: 2/7, 48.73 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  145. Ne-Agility: 5/27, 40.85 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  146. Ne-Jumping: 8/27, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  147. So-: 1/10, 46.82 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  148. So-Agility: 4/28, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  149. So-Jumping: 6/26, 42.69 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  150. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  151. 1. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška A2 SA2: 2/11, 61.26 s, 9.26 tr. b., 3.26 m/s

  153. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: 5/13, 40.3 s, 2.3 tr. b., 4.37 m/s

  154. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  155. Jumping 1 S: 12/18, 43.63 s, 0.63 tr. b., 3.71 m/s

  156. Jumping 2 S: 6/18, 48.31 s, 0.31 tr. b., 3.52 m/s

  157. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  158. 7.prorubská: 3/3, 58.16 s, 20.16 tr. b., 2.91 m/s

  159. 8.prorubská: 2/3, 50.66 s, 12.66 tr. b., 3.04 m/s

  160. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  161. 5.prorubská: 4/9, 38.35 s, 11.35 tr. b., 3.31 m/s

  162. 6.prorubská: 5/9, 36.71 s, 1.71 tr. b., 3.27 m/s

  163. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  164. 3.prorubská: Diskvalifikován

  165. 4.prorubská: 2/12, 57.32 s, 12.32 tr. b., 3.11 m/s

  166. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  167. Finále S: Diskvalifikován

  168. Jumping neděle S: 9/25, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  169. Zkouška neděle SA2: 1/9, 52.41 s, 3.41 tr. b., 3.4 m/s

  170. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  171. Finálový běh S: 5/12, 41.65 s, 6.65 tr. b., 3.72 m/s

  172. Jumping 2 S: 4/12, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  173. Zkouška 2 SA2: 1/4, 42.67 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  174. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  175. NE - Holdye memorial S: 4/20, 48.44 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  176. NE - jumping S: Diskvalifikován

  177. NE - Zkouška agility SA2: 6/12, 45.02 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  178. SO - agility S: 5/24, 43.62 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  179. SO - jumping S: 9/23, 38.12 s, 5.12 tr. b., 3.57 m/s

  180. SO - Zkouška agility SA2: 6/13, 48.08 s, 5.08 tr. b., 3.66 m/s

  181. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  182. II. zkouška SA2: 4/13, 44.84 s, 10.84 tr. b., 3.75 m/s

  183. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  184. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  185. Agility: 2/15, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  186. Jumping: 4/13, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  187. Zkouška: 1/5, 35.49 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  188. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  189. AGILITY: 4/32, 48.35 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  190. JUMPING: Diskvalifikován

  191. SA1: 3/15, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  192. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  193. Ne-Agility: Diskvalifikován

  194. Nedělní zkouška: 1/7, 37.01 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  195. Ne-Jumping: 11/24, 37.02 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  196. Sobotní zkouška: 1/8, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  197. So-Jumping: 14/31, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  198. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  199. 1. Zkouška A1 SA1: 2/10, 39.28 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  200. 2. Zkouška A1 SA1: 6/10, 51.95 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  201. Hra - tuneliáda A1 SA1: 1/10, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  202. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  203. Agility: 7/25, 45.01 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  204. Jumping: 9/23, 41.48 s, 1.48 tr. b., 3.83 m/s

  205. Velikonoční: 2/10, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  206. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  207. 1. zkouška SA1: 10/13, 28.76 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  208. 2. zkouška SA1: 10/13, 44.26 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  209. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  210. (1) Bannyho zkouška: 4/8, 37.89 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  211. (2) Cargova zkouška: 2/8, 34.34 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  212. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  213. (1) Bertíkova zkouška: 1/6, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  214. (2) Noisy zkouška: 1/6, 28.28 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  215. (3) Audiho zkouška: 2/6, 47.35 s, 10.0 tr. b., 3.02 m/s

  216. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  217. AGILITY: Diskvalifikován

  218. JUMPING SA1: 5/10, 32.35 s, 5.35 tr. b., 3.46 m/s

  219. SA1: 2/10, 34.3 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  220. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  221. (1) Kubíkův běh: 7/9, 51.51 s, 10.0 tr. b., 2.83 m/s

  222. (2) Ferpíkův běh: 4/9, 31.68 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  223. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  224. 1. zkouška: 4/16, 42.75 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  225. 2. zkouška : 3/16, 40.8 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s