Cz En

Jumping III S

  1. Datum: 04. 10. 2020
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 31.96 5.48
2 000718 Monika Šaling Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 32.72 5.35
3 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 32.83 5.33
4 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 34.42 5.08
5 085012 Veronika Horňáčková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 35.78 4.89
6 001320 Jana Šedivá Patrica Romy's Choco 0 0 0.0 0.0 36.2 4.83
7 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal 0 0 0.0 0.0 38.76 4.51
8 035619 Ilona Andrýsová CAMILLO Bambabibi 0 0 0.0 0.0 43.18 4.05
9 095715 Eva Šlapáková Charlotte 0 0 4.41 4.41 50.41 3.47
10 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team 1 0 0.0 5.0 35.29 4.96
11 064818 Martin Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 35.93 4.87
12 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 1 0.0 5.0 38.52 4.54
13 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 1 0.0 5.0 39.28 4.46
14 059519 Hana Kopalová Lesly Z Dače 0 1 0.0 5.0 40.78 4.29
15 012519 Alena Nejedlá Rozárka 0 1 0.0 5.0 41.48 4.22
16 076117 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky 0 1 0.0 5.0 44.13 3.97
17 008814 Jaroslava Pavlová A3Ch Qvilda Čajový lístek 0 1 0.0 5.0 44.14 3.96
18 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha 1 0 0.0 5.0 44.22 3.96
19 032219 Jaroslav Frančík Beautiful Melody Alien Life form 0 1 0.0 5.0 45.57 3.84
20 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 1 0.0 5.0 45.63 3.84
21 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito 0 0 5.25 5.25 51.25 3.41
22 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 1 1 0.0 10.0 37.79 4.63
23 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 2 0.0 10.0 38.73 4.52
24 052217 Barbora Krejsová Bexie od Pístecké duny 1 1 0.0 10.0 41.21 4.25
25 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 0 2 0.0 10.0 44.7 3.91
26 082418 Marie Cimrová D´Artagnan Jet Bat 0 0 17.29 17.29 63.29 2.77
27 050116 Dagmar Bartoňová Asha Jet Bat 1 2 10.82 25.82 56.82 3.08
DIS 073219 Lucie Džuvarovská Dancing Diva Safiján DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092416 Barbora Brožková Beatris z Oderských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010018 Jitka Ďuricová Daila Arinelle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045818 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060114 Milena Mašková A3Ch Karleec Silver Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039217 Michaela Sinzogan Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003620 Olga Hábová Dasty Kingdom of our Dreams DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014019 Eliška Šimůnková Colleta Asuritan Vel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030318 Lucie Džuvarovská Yo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS