Cz En

039217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Sinzogan, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss, Papillon

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  2. III. jumping XS: 1/8, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  3. II. jumping XS: 1/8, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  4. I. jumping XS: 1/8, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  5. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  6. Agility XS: Diskvalifikován

  7. Jumping XS: 1/8, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  8. Zkouška XS3: 4/5, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  9. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  10. Neděle Agility XS: 5/15, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  11. Neděle Jumping XS: 1/16, 29.81 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  12. Neděle Zkouška XS3: Diskvalifikován

  13. Sobota Agility XS: 4/10, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  14. Sobota Jumping XS: 2/12, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  15. Sobota zkouška XS3: 3/7, 51.66 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  16. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  17. Agility Open: Diskvalifikován

  18. Agility Squads as Individual: 38/71, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  19. Jumping Open: 19/71, 38.84 s, 2.84 tr. b., 4.17 m/s

  20. Jumping Squads as Individual: 31/71, 51.2 s, 15.2 tr. b., 4.06 m/s

  21. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  22. Ne. - Agility II. S: 12/54, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  23. Ne. - Jumping II. S: 10/56, 42.31 s, 0.31 tr. b., 4.35 m/s

  24. So. - Agility I. S: 6/59, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  25. So. - Jumping I. S: 7/59, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  27. Neděle Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  28. Neděle Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  29. Sobota Jumping SA: 2/39, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  30. Sobota Zkouška II SA3: 2/16, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  31. Sobota Zkouška I SA3: 2/16, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  32. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  33. Agility II S: Diskvalifikován

  34. Agility I S: 19/60, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  35. Jumping III S: 18/48, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  36. Jumping II S: Diskvalifikován

  37. Jumping I S: 25/50, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  38. Jumping IV papiloni S: 11/22, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  39. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  40. Jumping S: 6/34, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  41. Zkouška SA3 I: 2/17, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  42. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  44. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  45. Zkouška SA3 II: 1/5, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  46. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  47. Zkouška SA2 I: 2/4, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  48. Zkouška SA2 II: 1/4, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  49. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  50. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  51. Jumping 1 XS: 2/10, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  52. Jumping 2 XS: 3/10, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  54. Czech Imp Jump XS: 1/10, 23.03 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  55. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 XS: 1/10, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  57. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  58. III. jumping S: 5/27, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  59. II.jumping S: 4/26, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  60. I. jumping S: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  62. Czech Imp Jump: 2/10, 19.94 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  63. Jumping 1: Diskvalifikován

  64. Jumping 2: Diskvalifikován

  65. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  66. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  67. Finále SA neděle: 2/12, 47.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  68. Jumping SA neděle: 9/20, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  69. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  70. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  71. Zkoušky SA2 sobota: 2/6, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  72. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  73. Agility 1 S: 4/14, 48.59 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  74. Jumping 1 S: 8/14, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  75. Zkouška SA2: 3/6, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  77. Czech Imp Jump: 2/11, 21.2 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  78. Jumping 1: Diskvalifikován

  79. Jumping 2: 5/11, 31.77 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  80. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  81. Zkouška 1 SA2: 1/15, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  82. Zkouška 2 SA2: 1/15, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  83. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  84. Agility neděle S: 1/39, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  85. Agility S: 10/42, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  86. Jumping neděle S: 5/38, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  87. Jumping S: 7/42, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  88. Zkouška neděle SA2: 1/15, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  89. Zkouška SA2: 2/15, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  90. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  91. 1. Zk SA2: 2/4, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  92. 2. Zk SA2: Diskvalifikován

  93. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  94. Zkouška 1 SA1 SA1: Diskvalifikován

  95. Zkouška 2 SA1 SA1: 1/12, 30.85 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  96. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  97. SA1-Zk1 SA1: 4/9, 37.06 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  98. SA1-Zk2 SA1: 1/9, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  99. SA1-Zk3 SA1: 1/9, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  100. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  101. Agility II Small: Diskvalifikován

  102. Agility I Small: 43/64, 58.84 s, 18.84 tr. b., 3.14 m/s

  103. Jumping III Small: 16/55, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  104. Jumping II Small: 9/56, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  105. Jumping I Small: 34/56, 47.54 s, 11.54 tr. b., 3.66 m/s

  106. MR papillon Small - II. kolo: 9/16, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  107. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  108. AGILITY: Diskvalifikován

  109. JUMPING: 4/23, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  110. SA1: 1/6, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  111. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  112. Czech Imp Jump XSmall: 8/10, 23.85 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  113. Jumping 1 XSmall: 1/10, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  114. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  115. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  116. ZkA II. SA1: 3/4, 31.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  117. ZkA I. SA1: Diskvalifikován