Cz En

Agility II S

  1. Datum: 28. 04. 2019
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Sprij, Jan (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 44.38 4.96
2 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah 0 0 0.0 0.0 46.21 4.76
3 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 46.36 4.75
4 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 0 0 0.0 0.0 46.8 4.7
5 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 47.57 4.62
6 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 48.22 4.56
7 021515 Zdeňka Váchová Sammy White King z Anacapri 0 0 0.0 0.0 50.51 4.36
8 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.2 0.2 55.2 3.99
9 008814 Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek 0 0 0.23 0.23 55.23 3.98
10 078215 Martina Dimová Sindy 0 0 4.59 4.59 59.59 3.69
11 Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva 1 0 0.0 5.0 44.56 4.94
12 Lenka Adámková Mája Krásný motýl 1 0 0.0 5.0 45.24 4.86
13 025212 Jana Kopřivová Denny 1 0 0.0 5.0 45.32 4.85
14 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 49.94 4.41
15 080614 Pavla Šrámková Keissy Angelina Ruby Star 1 0 0.0 5.0 51.74 4.25
16 078315 Danuše Dimová Ellie 1 0 8.33 13.33 63.33 3.47
17 Adrián Botka Raisi White Princess z Anacapri Anacapri 0 2 12.34 22.34 67.34 3.27
18 006418 Jitka Štylerova Sam 2 1 25.4 40.4 80.4 2.74
DIS 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046117 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063916 Josef Mňaček Wynne Čajový lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080517 Hana Lukášová Cornelia Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Adel Kruzinska Active Joysi Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052217 Barbora Hondlová Bexie od Pístecké duny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081117 Martina Bohatá Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lenka Adámková Agility Sherry Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088315 Lenka Krejčí Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mado Bischofberger ‌ Painted Diamond Glamorous Black Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mado Bischofberger ‌ Painted Diamond Magical Midnight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bettina Thurm Curly Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 095715 Eva Šlapáková Charlotte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039217 Michaela Sinzogan Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS