Cz En

067817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vendula Vejražková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Aslan Pap Novterpod, Papillon

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  2. Czech Imp Jump: 6/24, 26.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  3. Jumping 1: 18/24, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  6. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  7. ZkA. SA2 II.: 1/9, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  8. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  9. Czech Imp Jump: 5/18, 20.81 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  10. Jumping 1: 2/18, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  11. Jumping 2: 8/18, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  12. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  13. II. zkouška SA2: 6/16, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  14. I. zkouška SA2: 1/16, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  15. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  16. Agility Spokojeného psa S: Diskvalifikován

  17. Jacob & Joseph Jumping S: 5/22, 22.58 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  18. Jelenův Jumping S: 2/22, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  19. PhysioDOG Agility S: 2/22, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  20. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  21. Czech Imp Jump: 2/20, 19.34 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  22. Jumping 1: 1/20, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  23. Jumping 2 : Diskvalifikován

  24. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  25. ZkA. SA2 I.: 3/7, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  26. ZkA. SA2 II.: 3/7, 33.09 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  27. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  28. Zkouška1 SA2: 2/7, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  29. Zkouška2 SA2: 1/7, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  30. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  31. Czech Imp Jump Small: 2/29, 20.68 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  32. Jumping 1 - Small: 14/29, 32.69 s, 5.0 tr. b., 6.36 m/s

  33. Jumping 2 - Small: 16/29, 26.09 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  34. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  35. Zk SA2 I.: 1/6, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  36. Zk SA2 II.: 2/6, 32.32 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  37. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  38. Agility S: Diskvalifikován

  39. Jumping S: 14/22, 31.09 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  40. Zkouška SA1: 1/7, 32.81 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  41. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  42. 1.kvalifikace: 4/22, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  43. 2.kvalifikace: 1/19, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  44. 3.kvalifikace: 10/14, 28.13 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  45. Východočeské finále: 9/11, 25.5 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  46. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  47. 1.Zkouška SA1: 3/7, 34.57 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  48. 2.Zkouška SA1: 1/7, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  49. 3.Zkouška SA1: 2/6, 31.68 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  50. Jumping S: 2/18, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  51. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  52. 1. běh SA1: 2/7, 29.68 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  53. 2. běh SA1 : Diskvalifikován

  54. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  55. Agility Open: Diskvalifikován

  56. Agility Squads as Individual: 35/71, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  57. Jumping Open: 12/71, 36.89 s, 0.89 tr. b., 4.39 m/s

  58. Jumping Squads as Individual: 30/71, 42.14 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  59. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  60. 1.Zkouška - SA1: 6/10, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  61. 2.Zkouška - SA1: 1/10, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  62. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  63. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 - S: 1/13, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  65. Jumping 3 - S: 5/13, 29.48 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  66. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  67. Ne. - Agility II. S: 6/54, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  68. Ne. - Jumping II. S: 28/56, 41.11 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  69. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  70. So. - Jumping I. S: 15/59, 35.44 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  71. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  72. Zk SA1 I.: 3/11, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  73. Zk SA1 II.: 2/11, 29.69 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  74. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  75. Jumping II. small: Diskvalifikován

  76. Jumping I. small: Diskvalifikován

  77. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  78. Agility II S: Diskvalifikován

  79. Agility I S: Diskvalifikován

  80. Jumping III S: 1/48, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  81. Jumping II S: Diskvalifikován

  82. Jumping I S: 18/50, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  83. Jumping IV papiloni S: Diskvalifikován

  84. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  85. III.jumping S: 2/15, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  86. II. jumping S: Diskvalifikován

  87. I. jumping S: 8/15, 33.45 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  88. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  89. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  90. Horní Počernice, 2. běh: 4/13, 27.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  91. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  92. Czech Imp Jump: 9/21, 24.48 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  93. Jumping 1: 11/21, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  94. Jumping 2: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  96. Jumping S 1: 11/23, 42.65 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  97. Jumping S 2: Diskvalifikován

  98. Jumping S 3: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  100. Czech Imp Jump: 1/26, 20.76 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  101. Jumping 1: 8/27, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  102. Jumping 2: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  104. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  105. Jumping 1: Diskvalifikován

  106. Jumping 2: 23/31, 28.46 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  107. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  108. 1.SJ1: 1/8, 26.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  109. 2SJ1: 4/8, 29.31 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  110. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  111. Czech Imp Jump: 7/31, 21.65 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  112. Jumping 1: 9/32, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  113. Jumping 2: 13/31, 27.89 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  114. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  115. AGILITY: 3/19, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  116. JUMPING: 1/17, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  117. SA1: Diskvalifikován

  118. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  119. 1.kvalifikace: 13/25, 30.31 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  120. 2.kvalifikace: 2/25, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  121. 3.kvalifikace: 14/25, 27.71 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  122. Východočeské finále: Diskvalifikován

  123. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  124. III. jumping S: Diskvalifikován

  125. II. Jumping S: 2/12, 34.56 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  126. I. JUMPING S: 4/12, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  127. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  128. A1 zkouška SA1: Diskvalifikován

  129. Agility S S: 8/19, 42.97 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  130. Jumping S S: 7/19, 35.52 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  131. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  132. SA1-Zk1 SA1: 6/9, 35.12 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  133. SA1-Zk2 SA1: Diskvalifikován

  134. SA1-Zk3 SA1: Diskvalifikován

  135. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  136. 1. Zka - SA1: 1/7, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  137. 2. Zka - SA1: 1/7, 27.87 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  138. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  139. Agility II Small: Diskvalifikován

  140. Agility I Small: 37/64, 52.19 s, 7.19 tr. b., 3.54 m/s

  141. Jumping III Small: Diskvalifikován

  142. Jumping II Small: Diskvalifikován

  143. Jumping I Small: 25/56, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  144. MR papillon Small - II. kolo: Diskvalifikován

  145. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  146. 1. Zka - SA1: 5/8, 30.22 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  147. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  148. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  149. I Agility Open: Diskvalifikován

  150. II Agility Open: 42/69, 52.04 s, 19.04 tr. b., 3.71 m/s

  151. II Jumping Open: Diskvalifikován

  152. I Jumping Open: Diskvalifikován

  153. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  154. Zkouška 1 SA1: 1/8, 24.38 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  155. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  156. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  157. Zkoukša 1 SA1: 2/10, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  158. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  159. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  160. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  161. Jumping 1 Small: 1/28, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  162. Jumping 2 Small: 2/28, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  163. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  164. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  165. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  167. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  168. Czech Imp Jump Small : Diskvalifikován

  169. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  170. Jumping 2 Small: 2/36, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  171. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  172. Czech Imp Jump Small: 17/24, 20.26 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  173. Jumping 1 Small: 12/24, 35.18 s, 6.18 tr. b., 4.06 m/s

  174. Jumping 2 Small: 12/24, 25.83 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s