Cz En

1.kvalifikace

  1. Datum: 05. 10. 2019
  2. Závod: Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 30.61 5.55 V V
2 038814 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 31.25 5.44 V V
3 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 31.73 5.36 V V
4 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod 0 0 0.0 0.0 31.94 5.32 V V
5 066017 Iveta Stodůlková Eliška 0 0 0.0 0.0 32.15 5.29 V V
6 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 0 0 0.0 0.0 32.44 5.24 V V
7 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 32.71 5.2 V V
8 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 33.43 5.09 V V
9 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 33.58 5.06 V V
10 088115 Kristýna Benešová Hesy Javorův dvůr 0 0 0.0 0.0 34.67 4.9 V V
11 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.85 4.88 V V
12 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 35.59 4.78 V V
13 055917 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 37.52 4.53 V V
14 008614 Eva Nováková Godie Kamenitá říčka 0 0 0.0 0.0 42.91 3.96 V V
15 032118 Kateřina Smržová Beautiful Afrodité Alathea 0 0 0.0 0.0 43.9 3.87 V V
16 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha 1 0 0.0 5.0 36.55 4.65 V V
17 076117 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky 0 1 0.0 5.0 39.1 4.35 V V
DIS 005319 Veronika Gavlasová Albert z Černova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052618 Lenka Bednářová Best Fantasia Alathea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035619 Ilona Andrýsová CAMILLO Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060619 Klára Svrčková Stiffi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO