Cz En

Lenka Bednářová

  1. Číslo: 004555
  2. OSA: ZKO Dolní Přím - Probluz
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 01. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 029214 (S), Oxana ze Západní stráně

  2. 052618 (S), Best Fantasia Alathea

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  2. ZkA. SA2 I., Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  3. ZkA. SA2 II., Best Fantasia Alathea: 3/7, 44.58 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  4. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 19. 09. 2020

  5. Agility finále MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  6. Agility finále MČR KKCHŠ - Veterán, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  7. Jumping MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  8. Jumping MČR KKCHŠ - Veterán, Oxana ze Západní stráně: 5/5, 54.74 s, 14.74 tr. b., 2.59 m/s

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  10. Finále, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  11. Jumping 2, Best Fantasia Alathea: 8/19, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  12. Zkouška 2, Best Fantasia Alathea: 2/7, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  13. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  14. Agility S, Best Fantasia Alathea: 5/13, 50.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  15. Jumping S, Best Fantasia Alathea: 5/12, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  16. Zkouška SA2 , Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  17. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  18. Zkouška 1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  19. Zkouška 2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  21. I. agility S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  22. II. agility S, Best Fantasia Alathea: 6/13, 58.12 s, 10.12 tr. b., 3.61 m/s

  23. I. jumping S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  24. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  25. dr.A2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  26. pr.A2, Best Fantasia Alathea: 3/8, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  27. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  28. 1.zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/8, 49.28 s, 0.28 tr. b., 4.04 m/s

  30. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  31. 2. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  32. I. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  33. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  34. II. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  35. I. zkouška, Best Fantasia Alathea: 4/7, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.87 m/s

  36. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  37. 7.studenecká, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  38. 8.studenecká, Best Fantasia Alathea: 2/6, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  39. 9.studenecká, Best Fantasia Alathea: 1/6, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  40. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  41. Jumping I, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  42. Jumping II, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  43. Jumping III, Best Fantasia Alathea: 10/16, 37.64 s, 6.64 tr. b., 3.64 m/s

  44. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  45. ZkA. SA2 I., Best Fantasia Alathea: 6/7, 53.56 s, 10.56 tr. b., 3.36 m/s

  46. ZkA. SA2 II., Best Fantasia Alathea: 4/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  47. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  48. 1.kvalifikace, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  49. 2.kvalifikace, Best Fantasia Alathea: 8/19, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  50. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  51. Agility finále MČR KKCHŠ, Oxana ze Západní stráně: 3/31, 48.4 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  52. Agility finále MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  53. Jumping MČR KKCHŠ, Oxana ze Západní stráně: 5/31, 40.42 s, 0.42 tr. b., 3.66 m/s

  54. Jumping MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  55. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  56. Jumping 2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  57. Zkouška 2, Best Fantasia Alathea: 2/8, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  58. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  59. ZK1, Best Fantasia Alathea: 1/4, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  60. ZK2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  61. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  62. II. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  63. I. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  64. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  65. 1.zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/3, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  66. 2.zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/3, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  67. Jumping Light, Best Fantasia Alathea: 3/7, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  68. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  69. II. zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 2/6, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  70. II. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  71. I. zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 3/6, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  72. I. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 4/6, 66.96 s, 29.96 tr. b., 2.97 m/s

  73. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  74. zkouška 1 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  75. zkouška 2 SA1, Best Fantasia Alathea: 2/10, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  76. zkouška 3 SA1, Best Fantasia Alathea: 3/10, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  77. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  78. Zkouška 1 SA1, Best Fantasia Alathea: 3/11, 39.7 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  79. Zkouška 2 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  80. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  81. AGILITY S, Oxana ze Západní stráně: 11/32, 56.07 s, 4.07 tr. b., 3.78 m/s

  82. AGILITY S, Best Fantasia Alathea: 19/32, 54.5 s, 7.5 tr. b., 3.89 m/s

  83. JUMPING S, Oxana ze Západní stráně: 7/33, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  84. JUMPING S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  85. ZKOUŠKA SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  86. ZKOUŠKA SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  87. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  88. 1. zkouška A1 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  89. 1. zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška A1 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  92. Hra - tuneliáda A1 S, Best Fantasia Alathea: 2/6, 22.96 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  93. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  94. ZkA. II. SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  95. ZkA. I. SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  96. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  97. 1. Zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 1/2, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  98. 2. Zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  99. 3. Zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  100. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  101. Jumping III S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  102. Jumping II S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  103. Jumping I S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  104. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  105. 1. Zka - SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  106. 2. Zka - SA1, Best Fantasia Alathea: 1/15, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  107. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  108. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 23/33, 52.72 s, 13.72 tr. b., 3.09 m/s

  109. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  110. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  111. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 5/6, 58.14 s, 16.14 tr. b., 3.58 m/s

  112. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  113. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  114. zkouška 1 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  115. zkouška 2 SA3, Oxana ze Západní stráně: 5/7, 75.1 s, 30.1 tr. b., 2.72 m/s

  116. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  117. 1. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 1/4, 47.17 s, 4.17 tr. b., 3.48 m/s

  118. 2. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 58.73 s, 25.73 tr. b., 3.08 m/s

  119. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  120. 1. Zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: 4/6, 63.34 s, 14.34 tr. b., 3.03 m/s

  121. 2. Zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  122. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  123. MČR KKCHS agility S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  124. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  125. II. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 6/6, 46.74 s, 19.74 tr. b., 3.1 m/s

  126. I. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  127. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  128. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/14, 42.52 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  129. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  130. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  131. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 9/25, 46.91 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  132. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: 10/25, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  133. Zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/12, 49.37 s, 2.37 tr. b., 3.44 m/s

  134. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  135. Jumping 1 S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  136. Zkouška 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/8, 60.19 s, 26.19 tr. b., 2.74 m/s

  137. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  138. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  139. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/6, 46.63 s, 10.63 tr. b., 3.45 m/s

  140. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  141. Agility open S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  142. Jump I. S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  143. ZkA. So SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  144. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  145. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 5/7, 51.78 s, 2.78 tr. b., 3.3 m/s

  146. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/7, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  147. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  148. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  149. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 5/6, 54.75 s, 25.75 tr. b., 2.32 m/s

  150. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  151. Zkouska 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  152. Zkouska 2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 8/14, 47.29 s, 11.29 tr. b., 3.43 m/s

  153. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  154. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 6/14, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  155. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/14, 68.39 s, 28.39 tr. b., 2.62 m/s

  156. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  157. 1.vítězná, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  158. 2.vítězná, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  159. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  160. 1. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/9, 51.07 s, 3.07 tr. b., 3.39 m/s

  161. 2. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/9, 51.82 s, 1.82 tr. b., 3.47 m/s

  162. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Oxana ze Západní stráně: 7/13, 64.96 s, 24.96 tr. b., 3.08 m/s

  163. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  164. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 5/8, 45.14 s, 8.14 tr. b., 3.23 m/s

  165. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  166. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  167. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 2/6, 51.14 s, 7.14 tr. b., 3.23 m/s

  168. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 2/6, 53.23 s, 11.23 tr. b., 3.01 m/s

  169. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  170. zkouška 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/8, 50.68 s, 3.68 tr. b., 3.35 m/s

  171. zkouška 2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 7/8, 64.51 s, 11.51 tr. b., 2.98 m/s

  172. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  173. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 2/3, 65.1 s, 15.1 tr. b., 2.76 m/s

  174. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/3, 56.0 s, 9.0 tr. b., 3.02 m/s

  175. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  176. 13.prorubská, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  177. 14.prorubská, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 61.51 s, 26.51 tr. b., 2.81 m/s

  178. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  179. Zkoušky A2-1 SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/5, 38.78 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  180. Zkoušky A2-2 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  181. Zkoušky A2-3 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  182. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  183. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 7/10, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  184. Jumping Large S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  185. zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/4, 43.89 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  186. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  187. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 17/27, 64.53 s, 18.53 tr. b., 2.87 m/s

  188. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: 12/27, 50.38 s, 12.38 tr. b., 3.08 m/s

  189. Zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/8, 49.7 s, 7.7 tr. b., 3.38 m/s

  190. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  191. Agility 1 S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  192. Jumping 1 S, Oxana ze Západní stráně: 6/22, 44.86 s, 0.86 tr. b., 3.57 m/s

  193. Zkouška 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  194. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  195. Agility S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  196. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  197. Zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  198. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  199. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 9/21, 61.91 s, 13.91 tr. b., 2.75 m/s

  200. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  201. Zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/12, 49.27 s, 7.27 tr. b., 3.29 m/s

  202. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  203. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 1/4, 44.51 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  204. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 1/4, 54.61 s, 1.61 tr. b., 3.39 m/s

  205. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  206. Jumping, Oxana ze Západní stráně: 7/23, 43.35 s, 1.35 tr. b., 3.55 m/s

  207. Zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  208. Zkouška II, Oxana ze Západní stráně: 4/8, 47.3 s, 0.3 tr. b., 3.49 m/s

  209. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  210. 1. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 7/14, 55.24 s, 28.24 tr. b., 2.66 m/s

  211. 2. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 5/13, 48.15 s, 2.15 tr. b., 3.26 m/s

  212. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  213. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/13, 42.71 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  214. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/13, 39.21 s, 6.21 tr. b., 3.47 m/s

  215. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  216. Jarní závody agility 2016, Oxana ze Západní stráně: 4/10, 50.18 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  217. Jarní závody agility 2016, Oxana ze Západní stráně: 11/24, 41.8 s, 2.8 tr. b., 3.47 m/s

  218. Jarní závody agility 2016, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  219. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  220. 1. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  221. 2. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/11, 74.07 s, 32.07 tr. b., 2.7 m/s

  222. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S, Oxana ze Západní stráně: 8/13, 43.38 s, 5.38 tr. b., 4.06 m/s

  223. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  224. zkouška_1 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  225. zkouška_2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 9/9, 50.69 s, 13.69 tr. b., 3.49 m/s

  226. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  227. 1.prorubská, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  228. 2.prorubská, Oxana ze Západní stráně: 7/14, 64.13 s, 21.13 tr. b., 2.76 m/s

  229. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  230. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/10, 49.54 s, 4.54 tr. b., 3.15 m/s

  231. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 45.61 s, 0.61 tr. b., 3.44 m/s

  232. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  233. SA2 I., Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  234. SA2 II., Oxana ze Západní stráně: 4/14, 54.17 s, 7.17 tr. b., 3.01 m/s

  235. SA2 III., Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  236. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  237. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 12/25, 57.84 s, 8.84 tr. b., 3.16 m/s

  238. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  239. Zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  240. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  241. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  242. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 5/13, 62.05 s, 25.05 tr. b., 2.88 m/s

  243. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  244. Tuneliáda A2 + A3 S, Oxana ze Západní stráně: 11/14, 46.18 s, 6.18 tr. b., 4.01 m/s

  245. Zkouška II. SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/6, 65.38 s, 18.38 tr. b., 2.81 m/s

  246. Zkouška I. SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  247. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  248. (1) zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  249. (2) zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  250. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  251. Jumping, Oxana ze Západní stráně: 9/16, 41.16 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  252. Zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  253. Zkouška II, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 48.91 s, 5.91 tr. b., 3.09 m/s

  254. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  255. AGILITY, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  256. JUMPING, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  257. SA1, Oxana ze Západní stráně: 1/15, 47.87 s, 1.87 tr. b., 3.49 m/s

  258. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  259. agility open S, Oxana ze Západní stráně: 27/43, 52.33 s, 20.33 tr. b., 2.9 m/s

  260. jumping S, Oxana ze Západní stráně: 18/43, 47.19 s, 6.19 tr. b., 3.5 m/s

  261. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/12, 50.96 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  262. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  263. Prvomájové závody agility 2015 - A, Oxana ze Západní stráně: 11/27, 65.25 s, 17.25 tr. b., 2.85 m/s

  264. Prvomájové závody agility 2015 - J, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  265. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Oxana ze Západní stráně: 1/7, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  266. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  267. 1. Zkouška A1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 40.93 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  268. 2. Zkouška A1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 47.04 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  269. Hra - tuneliáda A1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 5/10, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  270. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  271. Agility, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  272. Velikonoční, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 38.92 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  273. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  274. SA1 druhý běh SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 41.37 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  275. SA1 první běh SA1, Oxana ze Západní stráně: 5/8, 39.39 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  276. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  277. 1. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 6/13, 30.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  278. 2. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 4/13, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  279. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  280. ZkA II SA1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/11, 47.28 s, 1.28 tr. b., 3.38 m/s

  281. ZkA I SA1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 4/11, 48.22 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  282. ZkJ SA1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 6/11, 44.5 s, 14.5 tr. b., 3.39 m/s

  283. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  284. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 8/19, 54.0 s, 3.0 tr. b., 3.57 m/s

  285. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  286. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  287. 1. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 13/15, 47.35 s, 12.35 tr. b., 2.85 m/s

  288. 2. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  289. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  290. (1) Bannyho zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  291. (2) Cargova zkouška, Oxana ze Západní stráně: 3/8, 34.81 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  292. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  293. AGILITY, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  294. JUMPING, Oxana ze Západní stráně: 8/21, 52.23 s, 12.23 tr. b., 2.93 m/s

  295. SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 36.66 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  296. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  297. Mistrovské agility S, Oxana ze Západní stráně: 19/29, 88.05 s, 61.05 tr. b., 1.93 m/s

  298. Mistrovský jumping S, Oxana ze Západní stráně: 19/29, 64.88 s, 42.88 tr. b., 2.17 m/s

  299. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  300. 1. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 6/15, 60.42 s, 7.42 tr. b., 2.62 m/s

  301. 2. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  302. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  303. (1) Bertíkova zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  304. (2) Noisy zkouška, Oxana ze Západní stráně: 3/6, 34.37 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  305. (3) Audiho zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  306. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  307. Zkouška A1 - 1 SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  308. Zkouška A1 - 2 SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/9, 53.75 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  309. Zkouška A1 - 3 SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  310. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  311. 1. zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/16, 40.28 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  312. 2. zkouška , Oxana ze Západní stráně: 7/16, 45.64 s, 5.64 tr. b., 3.16 m/s

  313. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  314. Zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 46.11 s, 3.11 tr. b., 3.34 m/s

  315. Zkouška II, Oxana ze Západní stráně: 6/8, 56.19 s, 26.19 tr. b., 2.87 m/s

  316. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  317. AGI S, Oxana ze Západní stráně: 17/24, 68.13 s, 25.13 tr. b., 2.5 m/s

  318. JUMP S, Oxana ze Západní stráně: 11/24, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  319. Zkoušky SA1, Oxana ze Západní stráně: 3/8, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  320. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  321. Agility - So, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  322. Jumping - So, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  323. ZkA - So, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován