Cz En

Lenka Bednářová

  1. Číslo: 004555
  2. OSA: ZKO Dolní Přím - Probluz
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 01. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 029214 (S), Oxana ze Západní stráně

  2. 052618 (S), Best Fantasia Alathea

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  2. II. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  3. I. zkouška, Best Fantasia Alathea: 4/7, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.87 m/s

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  5. 7.studenecká, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  6. 8.studenecká, Best Fantasia Alathea: 2/6, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  7. 9.studenecká, Best Fantasia Alathea: 1/6, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  9. Jumping I, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  10. Jumping II, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  11. Jumping III, Best Fantasia Alathea: 10/16, 37.64 s, 6.64 tr. b., 3.64 m/s

  12. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  13. ZkA. SA2 I., Best Fantasia Alathea: 6/7, 53.56 s, 10.56 tr. b., 3.36 m/s

  14. ZkA. SA2 II., Best Fantasia Alathea: 4/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  15. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  16. 1.kvalifikace, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  17. 2.kvalifikace, Best Fantasia Alathea: 8/19, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  18. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  19. Agility finále MČR KKCHŠ, Oxana ze Západní stráně: 3/31, 48.4 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  20. Agility finále MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  21. Jumping MČR KKCHŠ, Oxana ze Západní stráně: 5/31, 40.42 s, 0.42 tr. b., 3.66 m/s

  22. Jumping MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  23. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  24. Jumping 2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  25. Zkouška 2, Best Fantasia Alathea: 2/8, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  26. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  27. ZK1, Best Fantasia Alathea: 1/4, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  28. ZK2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  30. II. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  31. I. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  32. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  33. 1.zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/3, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  34. 2.zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/3, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  35. Jumping Light, Best Fantasia Alathea: 3/7, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  36. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  37. II. zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 2/6, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  38. II. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  39. I. zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 3/6, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  40. I. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 4/6, 66.96 s, 29.96 tr. b., 2.97 m/s

  41. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  42. zkouška 1 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  43. zkouška 2 SA1, Best Fantasia Alathea: 2/10, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  44. zkouška 3 SA1, Best Fantasia Alathea: 3/10, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  45. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  46. Zkouška 1 SA1, Best Fantasia Alathea: 3/11, 39.7 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  47. Zkouška 2 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  48. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  49. AGILITY S, Oxana ze Západní stráně: 11/32, 56.07 s, 4.07 tr. b., 3.78 m/s

  50. AGILITY S, Best Fantasia Alathea: 19/32, 54.5 s, 7.5 tr. b., 3.89 m/s

  51. JUMPING S, Oxana ze Západní stráně: 7/33, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  52. JUMPING S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  53. ZKOUŠKA SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  54. ZKOUŠKA SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  55. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  56. 1. zkouška A1 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  57. 1. zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška A1 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  60. Hra - tuneliáda A1 S, Best Fantasia Alathea: 2/6, 22.96 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  61. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  62. ZkA. II. SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  63. ZkA. I. SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  64. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  65. 1. Zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 1/2, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  66. 2. Zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  67. 3. Zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  68. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  69. Jumping III S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  70. Jumping II S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  71. Jumping I S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  72. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  73. 1. Zka - SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  74. 2. Zka - SA1, Best Fantasia Alathea: 1/15, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  75. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  76. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 23/33, 52.72 s, 13.72 tr. b., 3.09 m/s

  77. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  78. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  79. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 5/6, 58.14 s, 16.14 tr. b., 3.58 m/s

  80. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  81. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  82. zkouška 1 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  83. zkouška 2 SA3, Oxana ze Západní stráně: 5/7, 75.1 s, 30.1 tr. b., 2.72 m/s

  84. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  85. 1. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 1/4, 47.17 s, 4.17 tr. b., 3.48 m/s

  86. 2. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 58.73 s, 25.73 tr. b., 3.08 m/s

  87. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  88. 1. Zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: 4/6, 63.34 s, 14.34 tr. b., 3.03 m/s

  89. 2. Zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  90. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  91. MČR KKCHS agility S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  92. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  93. II. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 6/6, 46.74 s, 19.74 tr. b., 3.1 m/s

  94. I. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  95. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  96. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/14, 42.52 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  97. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  98. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  99. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 9/25, 46.91 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  100. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: 10/25, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  101. Zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/12, 49.37 s, 2.37 tr. b., 3.44 m/s

  102. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  103. Jumping 1 S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  104. Zkouška 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/8, 60.19 s, 26.19 tr. b., 2.74 m/s

  105. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  106. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  107. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/6, 46.63 s, 10.63 tr. b., 3.45 m/s

  108. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  109. Agility open S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  110. Jump I. S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  111. ZkA. So SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  112. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  113. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 5/7, 51.78 s, 2.78 tr. b., 3.3 m/s

  114. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/7, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  115. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  116. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  117. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 5/6, 54.75 s, 25.75 tr. b., 2.32 m/s

  118. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  119. Zkouska 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  120. Zkouska 2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 8/14, 47.29 s, 11.29 tr. b., 3.43 m/s

  121. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  122. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 6/14, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  123. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/14, 68.39 s, 28.39 tr. b., 2.62 m/s

  124. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  125. 1.vítězná, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  126. 2.vítězná, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  127. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  128. 1. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/9, 51.07 s, 3.07 tr. b., 3.39 m/s

  129. 2. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/9, 51.82 s, 1.82 tr. b., 3.47 m/s

  130. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Oxana ze Západní stráně: 7/13, 64.96 s, 24.96 tr. b., 3.08 m/s

  131. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  132. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 5/8, 45.14 s, 8.14 tr. b., 3.23 m/s

  133. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  134. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  135. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 2/6, 51.14 s, 7.14 tr. b., 3.23 m/s

  136. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 2/6, 53.23 s, 11.23 tr. b., 3.01 m/s

  137. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  138. zkouška 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/8, 50.68 s, 3.68 tr. b., 3.35 m/s

  139. zkouška 2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 7/8, 64.51 s, 11.51 tr. b., 2.98 m/s

  140. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  141. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 2/3, 65.1 s, 15.1 tr. b., 2.76 m/s

  142. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/3, 56.0 s, 9.0 tr. b., 3.02 m/s

  143. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  144. 13.prorubská, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  145. 14.prorubská, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 61.51 s, 26.51 tr. b., 2.81 m/s

  146. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  147. Zkoušky A2-1 SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/5, 38.78 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  148. Zkoušky A2-2 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  149. Zkoušky A2-3 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  150. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  151. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 7/10, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  152. Jumping Large S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  153. zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/4, 43.89 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  154. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  155. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 17/27, 64.53 s, 18.53 tr. b., 2.87 m/s

  156. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: 12/27, 50.38 s, 12.38 tr. b., 3.08 m/s

  157. Zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/8, 49.7 s, 7.7 tr. b., 3.38 m/s

  158. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  159. Agility 1 S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  160. Jumping 1 S, Oxana ze Západní stráně: 6/22, 44.86 s, 0.86 tr. b., 3.57 m/s

  161. Zkouška 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  162. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  163. Agility S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  164. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  165. Zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  166. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  167. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 9/21, 61.91 s, 13.91 tr. b., 2.75 m/s

  168. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  169. Zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/12, 49.27 s, 7.27 tr. b., 3.29 m/s

  170. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  171. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 1/4, 44.51 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  172. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 1/4, 54.61 s, 1.61 tr. b., 3.39 m/s

  173. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  174. Jumping, Oxana ze Západní stráně: 7/23, 43.35 s, 1.35 tr. b., 3.55 m/s

  175. Zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  176. Zkouška II, Oxana ze Západní stráně: 4/8, 47.3 s, 0.3 tr. b., 3.49 m/s

  177. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  178. 1. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 7/14, 55.24 s, 28.24 tr. b., 2.66 m/s

  179. 2. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 5/13, 48.15 s, 2.15 tr. b., 3.26 m/s

  180. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  181. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/13, 42.71 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  182. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/13, 39.21 s, 6.21 tr. b., 3.47 m/s

  183. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  184. Jarní závody agility 2016, Oxana ze Západní stráně: 4/10, 50.18 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  185. Jarní závody agility 2016, Oxana ze Západní stráně: 11/24, 41.8 s, 2.8 tr. b., 3.47 m/s

  186. Jarní závody agility 2016, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  187. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  188. 1. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  189. 2. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/11, 74.07 s, 32.07 tr. b., 2.7 m/s

  190. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S, Oxana ze Západní stráně: 8/13, 43.38 s, 5.38 tr. b., 4.06 m/s

  191. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  192. zkouška_1 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  193. zkouška_2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 9/9, 50.69 s, 13.69 tr. b., 3.49 m/s

  194. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  195. 1.prorubská, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  196. 2.prorubská, Oxana ze Západní stráně: 7/14, 64.13 s, 21.13 tr. b., 2.76 m/s

  197. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  198. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/10, 49.54 s, 4.54 tr. b., 3.15 m/s

  199. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 45.61 s, 0.61 tr. b., 3.44 m/s

  200. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  201. SA2 I., Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  202. SA2 II., Oxana ze Západní stráně: 4/14, 54.17 s, 7.17 tr. b., 3.01 m/s

  203. SA2 III., Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  204. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  205. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 12/25, 57.84 s, 8.84 tr. b., 3.16 m/s

  206. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  207. Zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  208. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  209. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  210. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 5/13, 62.05 s, 25.05 tr. b., 2.88 m/s

  211. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  212. Tuneliáda A2 + A3 S, Oxana ze Západní stráně: 11/14, 46.18 s, 6.18 tr. b., 4.01 m/s

  213. Zkouška II. SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/6, 65.38 s, 18.38 tr. b., 2.81 m/s

  214. Zkouška I. SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  215. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  216. (1) zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  217. (2) zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  218. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  219. Jumping, Oxana ze Západní stráně: 9/16, 41.16 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  220. Zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  221. Zkouška II, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 48.91 s, 5.91 tr. b., 3.09 m/s

  222. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  223. AGILITY, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  224. JUMPING, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  225. SA1, Oxana ze Západní stráně: 1/15, 47.87 s, 1.87 tr. b., 3.49 m/s

  226. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  227. agility open S, Oxana ze Západní stráně: 27/43, 52.33 s, 20.33 tr. b., 2.9 m/s

  228. jumping S, Oxana ze Západní stráně: 18/43, 47.19 s, 6.19 tr. b., 3.5 m/s

  229. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/12, 50.96 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  230. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  231. Prvomájové závody agility 2015 - A, Oxana ze Západní stráně: 11/27, 65.25 s, 17.25 tr. b., 2.85 m/s

  232. Prvomájové závody agility 2015 - J, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  233. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Oxana ze Západní stráně: 1/7, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  234. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  235. 1. Zkouška A1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 40.93 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  236. 2. Zkouška A1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 47.04 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  237. Hra - tuneliáda A1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 5/10, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  238. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  239. Agility, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  240. Velikonoční, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 38.92 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  241. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  242. SA1 druhý běh SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 41.37 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  243. SA1 první běh SA1, Oxana ze Západní stráně: 5/8, 39.39 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  244. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  245. 1. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 6/13, 30.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  246. 2. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 4/13, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  247. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  248. ZkA II SA1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/11, 47.28 s, 1.28 tr. b., 3.38 m/s

  249. ZkA I SA1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 4/11, 48.22 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  250. ZkJ SA1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 6/11, 44.5 s, 14.5 tr. b., 3.39 m/s

  251. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  252. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 8/19, 54.0 s, 3.0 tr. b., 3.57 m/s

  253. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  254. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  255. 1. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 13/15, 47.35 s, 12.35 tr. b., 2.85 m/s

  256. 2. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  257. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  258. (1) Bannyho zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  259. (2) Cargova zkouška, Oxana ze Západní stráně: 3/8, 34.81 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  260. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  261. AGILITY, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  262. JUMPING, Oxana ze Západní stráně: 8/21, 52.23 s, 12.23 tr. b., 2.93 m/s

  263. SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 36.66 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  264. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  265. Mistrovské agility S, Oxana ze Západní stráně: 19/29, 88.05 s, 61.05 tr. b., 1.93 m/s

  266. Mistrovský jumping S, Oxana ze Západní stráně: 19/29, 64.88 s, 42.88 tr. b., 2.17 m/s

  267. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  268. 1. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 6/15, 60.42 s, 7.42 tr. b., 2.62 m/s

  269. 2. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  270. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  271. (1) Bertíkova zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  272. (2) Noisy zkouška, Oxana ze Západní stráně: 3/6, 34.37 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  273. (3) Audiho zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  274. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  275. Zkouška A1 - 1 SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  276. Zkouška A1 - 2 SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/9, 53.75 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  277. Zkouška A1 - 3 SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  278. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  279. 1. zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/16, 40.28 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  280. 2. zkouška , Oxana ze Západní stráně: 7/16, 45.64 s, 5.64 tr. b., 3.16 m/s

  281. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  282. Zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 46.11 s, 3.11 tr. b., 3.34 m/s

  283. Zkouška II, Oxana ze Západní stráně: 6/8, 56.19 s, 26.19 tr. b., 2.87 m/s

  284. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  285. AGI S, Oxana ze Západní stráně: 17/24, 68.13 s, 25.13 tr. b., 2.5 m/s

  286. JUMP S, Oxana ze Západní stráně: 11/24, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  287. Zkoušky SA1, Oxana ze Západní stráně: 3/8, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  288. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  289. Agility - So, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  290. Jumping - So, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  291. ZkA - So, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován