Cz En

052618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Bednářová, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Best Fantasia Alathea, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  2. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. SA2 II.: 3/7, 44.58 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  4. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 19. 09. 2020

  5. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  6. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  7. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  8. Finále: Diskvalifikován

  9. Jumping 2: 8/19, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  10. Zkouška 2: 2/7, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  11. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  12. Agility S: 5/13, 50.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  13. Jumping S: 5/12, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  14. Zkouška SA2 : Diskvalifikován

  15. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  16. Zkouška 1: Diskvalifikován

  17. Zkouška 2: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  19. I. agility S: Diskvalifikován

  20. II. agility S: 6/13, 58.12 s, 10.12 tr. b., 3.61 m/s

  21. I. jumping S: Diskvalifikován

  22. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  23. dr.A2: Diskvalifikován

  24. pr.A2: 3/8, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  25. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  26. 1.zkouška: Diskvalifikován

  27. 2.zkouška: 2/8, 49.28 s, 0.28 tr. b., 4.04 m/s

  28. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  29. 2. zkouška: Diskvalifikován

  30. I. zkouška: Diskvalifikován

  31. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  32. II. zkouška: Diskvalifikován

  33. I. zkouška: 4/7, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.87 m/s

  34. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  35. 7.studenecká: Diskvalifikován

  36. 8.studenecká: 2/6, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  37. 9.studenecká: 1/6, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  38. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  39. Jumping I: Diskvalifikován

  40. Jumping II: Diskvalifikován

  41. Jumping III: 10/16, 37.64 s, 6.64 tr. b., 3.64 m/s

  42. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  43. ZkA. SA2 I.: 6/7, 53.56 s, 10.56 tr. b., 3.36 m/s

  44. ZkA. SA2 II.: 4/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  45. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  46. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  47. 2.kvalifikace: 8/19, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  48. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  49. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  50. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  51. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  52. Jumping 2: Diskvalifikován

  53. Zkouška 2: 2/8, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  54. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  55. ZK1: 1/4, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  56. ZK2: Diskvalifikován

  57. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  58. II. zkouška: Diskvalifikován

  59. I. zkouška: Diskvalifikován

  60. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  61. 1.zkouška: 2/3, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  62. 2.zkouška: 2/3, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  63. Jumping Light: 3/7, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  64. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  65. II. zkouška SA1: 2/6, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  66. I. zkouška SA1: 3/6, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  67. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  68. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  69. zkouška 2 SA1: 2/10, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  70. zkouška 3 SA1: 3/10, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  71. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  72. Zkouška 1 SA1: 3/11, 39.7 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  73. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  74. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  75. AGILITY S: 19/32, 54.5 s, 7.5 tr. b., 3.89 m/s

  76. JUMPING S: Diskvalifikován

  77. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  78. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  79. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  81. Hra - tuneliáda A1 S: 2/6, 22.96 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  82. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  83. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  84. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  85. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  86. 1. Zkouška SA1: 1/2, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  87. 2. Zkouška SA1: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  88. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  89. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  90. Jumping III S: Diskvalifikován

  91. Jumping II S: Diskvalifikován

  92. Jumping I S: Diskvalifikován

  93. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  94. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  95. 2. Zka - SA1: 1/15, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s