Cz En

052618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Bednářová, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Best Fantasia Alathea, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  2. II. zkouška: Diskvalifikován

  3. I. zkouška: 4/7, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.87 m/s

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  5. 7.studenecká: Diskvalifikován

  6. 8.studenecká: 2/6, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  7. 9.studenecká: 1/6, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  9. Jumping I: Diskvalifikován

  10. Jumping II: Diskvalifikován

  11. Jumping III: 10/16, 37.64 s, 6.64 tr. b., 3.64 m/s

  12. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  13. ZkA. SA2 I.: 6/7, 53.56 s, 10.56 tr. b., 3.36 m/s

  14. ZkA. SA2 II.: 4/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  15. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  16. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  17. 2.kvalifikace: 8/19, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  18. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  19. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  20. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  21. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  22. Jumping 2: Diskvalifikován

  23. Zkouška 2: 2/8, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  24. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  25. ZK1: 1/4, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  26. ZK2: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  28. II. zkouška: Diskvalifikován

  29. I. zkouška: Diskvalifikován

  30. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  31. 1.zkouška: 2/3, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  32. 2.zkouška: 2/3, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  33. Jumping Light: 3/7, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  34. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  35. II. zkouška SA1: 2/6, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  36. I. zkouška SA1: 3/6, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  37. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  38. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  39. zkouška 2 SA1: 2/10, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  40. zkouška 3 SA1: 3/10, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  41. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  42. Zkouška 1 SA1: 3/11, 39.7 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  43. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  44. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  45. AGILITY S: 19/32, 54.5 s, 7.5 tr. b., 3.89 m/s

  46. JUMPING S: Diskvalifikován

  47. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  48. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  49. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  51. Hra - tuneliáda A1 S: 2/6, 22.96 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  52. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  53. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  54. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  56. 1. Zkouška SA1: 1/2, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  57. 2. Zkouška SA1: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  58. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  59. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  60. Jumping III S: Diskvalifikován

  61. Jumping II S: Diskvalifikován

  62. Jumping I S: Diskvalifikován

  63. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  64. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  65. 2. Zka - SA1: 1/15, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s