Cz En

016312

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Andrýs, Agility Sezemice

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Cyrano Královská Manta, Papillon

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility S: 13/65, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  3. II. agility S: 10/65, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  4. II. jumping S: 15/63, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  5. I. jumping S: 32/64, 41.24 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  6. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  7. TRIAL I.: 3/13, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  8. TRIAL II.: 8/13, 53.64 s, 6.64 tr. b., 3.91 m/s

  9. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  10. Jumping I: 3/16, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  11. Jumping II: 2/16, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  12. Jumping III: 4/16, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  13. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  14. Agility družstva S: Diskvalifikován

  15. Agility jednotlivci S: 3/45, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  16. Jumping družstva S: 1/36, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  17. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  18. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  19. 1.kvalifikace: 9/22, 33.58 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  20. 2.kvalifikace: 3/19, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  21. 3.kvalifikace: 5/14, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  22. Východočeské finále: 5/11, 23.0 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  23. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  24. Agility S: 2/17, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  25. Jumping S: 6/17, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  26. Zkoušky SA3: 1/4, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  27. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  28. Agility 1: Diskvalifikován

  29. Finále : 3/11, 48.93 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  30. Jumping 1: 1/17, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  31. Jumping 2: 6/16, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  32. Zkouška 1: 1/8, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  33. Zkouška 2: 2/7, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  34. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  35. Agility Open: 4/70, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  36. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping Open: 14/71, 37.04 s, 1.04 tr. b., 4.37 m/s

  38. Jumping Squads as Individual: 8/71, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  39. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  40. AGILITY: 1/28, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  41. JUMPING: Diskvalifikován

  42. SA3: 4/9, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  43. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  44. QA4 Agility: 5/36, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  45. QA5 Agility: 9/36, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  46. QA6 Agility: 9/35, 46.99 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  47. QJ4 Jumping: 8/36, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  48. QJ5 Jumping: 16/36, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  49. QJ6 Jumping: 13/34, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  50. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  51. QA1 agility: 8/48, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  52. QA2 agility: 9/48, 47.18 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  53. QA3 agility: Diskvalifikován

  54. QJ1 jumping: 20/48, 43.43 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  55. QJ2 jumping: 4/48, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  56. QJ3 jumping: 10/45, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  57. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  58. Agility Trial I: 2/13, 47.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  59. Agility Trial II: 1/13, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  60. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  61. Agility II S: Diskvalifikován

  62. Agility I S: 2/60, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  63. Jumping III S: 2/48, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  64. Jumping II S: 2/48, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  65. Jumping I S: 17/50, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  66. Jumping IV papiloni S: 1/22, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  67. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  68. 1. zkouška A3 SA3: 1/7, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  69. 2. zkouška A3 SA3: 1/6, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  70. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 1/12, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  71. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  72. Agility I: 9/81, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  73. Agility II: 2/75, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  74. Jumping I: Diskvalifikován

  75. Jumping II: 18/79, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  76. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  77. 1. Zkouška SA3: 1/7, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  78. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  80. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  82. 3. Zkouška SA3: 2/6, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  83. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  84. Agility - 1.kolo S: 1/35, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  85. Jumping - 2.kolo S: 2/35, 26.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  86. Jumping hra S: 2/35, 19.33 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  87. Zkoušky SA3: 4/15, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  88. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  89. 1.kvalifikace: 2/25, 28.71 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  90. 2.kvalifikace: 3/25, 29.2 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  91. 3.kvalifikace: 2/25, 24.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  92. Východočeské finále: Diskvalifikován

  93. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  94. AGILITY S: 1/21, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  95. JUMPING S: Diskvalifikován

  96. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  97. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  98. Agility: 7/56, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  99. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  100. Jumping: 20/57, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  101. Jumping DRUZSTVA: 38/56, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  102. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  103. Finále S: 1/13, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  104. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  105. Zkouška 2 SA3: 1/7, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  106. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  107. Agility S: 2/20, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  108. Jumping S: 2/20, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  109. ZKOUŠKY SA3: 2/11, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  110. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  111. Ne-: 1/12, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  112. Ne-Agility: 11/33, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  113. Ne-Jumping: 4/31, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  114. So-: Diskvalifikován

  115. So-Agility: Diskvalifikován

  116. So-Jumping: 14/34, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  118. QA1 agility: 5/53, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  119. QA2 agility: 16/53, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  120. QA3 agility: Diskvalifikován

  121. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  122. QJ2 jumping: 11/53, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  123. QJ3 jumping: 11/53, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  124. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  125. Agility II Small: 2/55, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  126. Agility I Small: 2/64, 36.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  127. Jumping III Small: 1/55, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  128. Jumping II Small: 3/56, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  129. Jumping I Small: 2/56, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  130. MR papillon Small - II. kolo: 1/16, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  131. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  132. 1. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška A3 SA3: 1/6, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  134. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 2/15, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  135. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  136. I Agility Open: 28/75, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  137. II Agility Open: 3/69, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  138. II Jumping Open: 5/73, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  139. I Jumping Open: 10/75, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  140. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  141. Agility Open S: 1/22, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  142. Jumping Open S: 2/22, 24.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  143. Zkoušky SA3: 1/7, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  144. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  145. Agility - 1. kolo Small: 1/22, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  146. Jumping - 2. kolo Small: 2/21, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  147. Jumping - hra Small: 1/24, 24.03 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  148. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  150. 1. jumping: 1/20, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  151. 2.jumping: 3/20, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  152. 3.jumping: 4/20, 20.53 s, 0.0 tr. b., 6.62 m/s

  153. Východočeské finále: 2/11, 27.58 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  154. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  155. Agility S: 1/25, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  156. Jumping S: 1/25, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  157. Zkoušky SA3: 1/7, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  158. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  159. ACANA Finále S: 6/12, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  160. Agility 1 S: 1/20, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  161. Jumping 1 S: 10/28, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  162. Jumping 2 S: 2/20, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  163. Zkouška 1 SA3: 1/14, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  164. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  165. Agility družstev: 20/54, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  166. Agility jednotlivců: 10/54, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  167. Jumping družstev: 41/55, 45.75 s, 12.75 tr. b., 3.54 m/s

  168. Jumping jednotlivců: 10/54, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  169. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  170. Agility S: 1/23, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  171. Jumping S: 1/23, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  172. Zkouška SA3: 1/9, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  173. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  174. AGILITY: 1/29, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  175. JUMPING SA3: 1/12, 31.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  176. SA3: Diskvalifikován

  177. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  178. Agility - Ne: 4/64, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  179. Agility - So: 15/71, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  180. Jumping - Ne: 7/69, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  181. Jumping - So: 8/72, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  182. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  183. Ne-: Diskvalifikován

  184. Ne-Agility: 1/32, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  185. Ne-Jumping: 2/30, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  186. So-: 7/12, 42.73 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  187. So-Agility: 16/35, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  188. So-Jumping: 1/36, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  189. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  190. QA4 agility: Diskvalifikován

  191. QA5 agility: Diskvalifikován

  192. QA6 agility: Diskvalifikován

  193. QJ4 jumping: 31/55, 35.46 s, 5.46 tr. b., 4.12 m/s

  194. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  195. QJ6 jumping: 8/50, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  196. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  197. QA1 agility: 4/67, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  198. QA2 agility: 3/64, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  199. QA3 agility: 8/68, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  200. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  201. QJ2 jumping: 10/69, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  202. QJ3 jumping: 10/66, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  203. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  204. 1.vítězná: 2/13, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  205. 2.vítězná: 2/13, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  206. Jumping: Diskvalifikován

  207. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  208. Agility II Small: Diskvalifikován

  209. Agility I Small: 2/63, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  210. Jumping III Small: 2/47, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  211. Jumping II Small: 2/51, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  212. Jumping I Small: 1/52, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  213. Jumping IV - papillon (S): 1/17, 27.49 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  214. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  215. Agility 1: 13/78, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  216. Agility 2: 1/78, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  217. Jumping 1: 16/77, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  218. Jumping 2: 3/78, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  219. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  220. II.zkouška SA3: 1/7, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  221. I. zkouška SA3: 3/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  222. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  223. zkouška 1 SA3: 1/6, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  224. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  225. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  226. Jumping-Finále chov. stanic SA: 1/12, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  227. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA: 1/17, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  228. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  229. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  230. Agility 2. kolo Small: 1/22, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  231. Jumping 1.kolo Small: 1/22, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  232. Jumping hra Small: 7/23, 23.69 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  233. Zkouška SA3: 1/13, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  234. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  235. Agility S: 9/27, 34.64 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  236. Jumping S: 1/27, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  237. Zkoušky SA3: 4/8, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  238. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  239. Agility 1 S: 2/22, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  240. Finálový běh S: 1/12, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  241. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  242. Jumping 2 S: 1/19, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  243. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  244. Zkouška 2 SA3: 2/7, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  245. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  246. Agility družstva: 28/60, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  247. Agility jednotlivci: 24/59, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  248. Jumping družstva: Diskvalifikován

  249. Jumping jednotlivci: 12/59, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  250. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  251. 1.zkouška: 1/10, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  252. 2.zkouška: 1/10, 31.82 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  253. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  254. QA5 Agility: 3/96, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  255. QA6 Agility: 27/90, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  256. QJ5 Jumping: 29/96, 36.4 s, 5.4 tr. b., 4.12 m/s

  257. QJ6 Jumping: 12/90, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  258. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  259. Ne-: 1/10, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  260. Ne-Agility: 1/27, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  261. Ne-Jumping: 1/27, 28.04 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  262. So-: 1/10, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  263. So-Agility: 8/28, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  264. So-Jumping: 14/26, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  265. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  266. QA3 Agility: 5/100, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  267. QA4 Agility: Diskvalifikován

  268. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  269. QJ4 Jumping: 13/102, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  270. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  271. QA1 Agility: 32/113, 48.6 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  272. QA2 Agility: 8/110, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  273. QJ1 Jumping: 6/116, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  274. QJ2 Jumping: 11/109, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  275. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  276. Jumping 1 S: 1/18, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  277. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  278. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  279. Agility SA: 1/35, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  280. Jumping SA: 5/35, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  281. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  282. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  283. 7.prorubská: 2/5, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  284. 8.prorubská: 1/5, 40.14 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  285. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  286. 3.prorubská: 1/5, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  287. 4.prorubská: 1/6, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  288. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  289. Agility - 2. kolo Small: 1/21, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  290. Jumping - 1.kolo Small: 1/23, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  291. Zkouška SA3: 5/9, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  292. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  293. ZkA II. SA3: 1/7, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  294. ZkA I. SA3: 5/7, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  295. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  296. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  297. 2.zkouška SA3: 1/4, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  298. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  299. AGILITY S: Diskvalifikován

  300. JUMPING S: 7/22, 29.04 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  301. ZKOUŠKY SA3: 1/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  302. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  303. Agility S: Diskvalifikován

  304. Jumping S: 1/25, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  305. Zkouška SA3: 2/8, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  306. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  307. Agility: 4/38, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  308. Agility squads: 3/40, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  309. Jumping: Diskvalifikován

  310. Jumping Squads: 16/40, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  311. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  312. 1. zkouška SA3: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  313. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  314. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  315. NE - Holdye memorial S: 7/20, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  316. NE - jumping S: Diskvalifikován

  317. NE - Zkouška agility SA3: 1/6, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  318. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  319. AGILITY: 1/32, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  320. JUMPING: 1/32, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  321. SA3: 7/9, 42.86 s, 13.86 tr. b., 3.66 m/s

  322. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  323. Agility: 1/15, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  324. Jumping: 6/13, 29.71 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  325. Zkouška: 2/5, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  326. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  327. (1) zkouška: 3/17, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  328. (2) zkouška: Diskvalifikován

  329. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  330. Ne-Agility: 1/28, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  331. Nedělní zkouška: 1/10, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  332. Ne-Jumping: 2/24, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  333. Sobotní zkouška: 1/10, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  334. So-Jumping: 16/31, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  335. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  336. Agility Ne: 24/74, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  337. Agility So: 12/80, 49.64 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  338. Jumping Ne: 7/78, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  339. Jumping So: Diskvalifikován

  340. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  341. Agility II Open: Diskvalifikován

  342. Agility I Open: 20/90, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  343. Jumping II Open: Diskvalifikován

  344. Jumping I Open: Diskvalifikován

  345. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  346. Agility 1: 13/98, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  347. Agility 2: Diskvalifikován

  348. Jumping 1: Diskvalifikován

  349. Jumping 2: 7/97, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  350. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  351. Agility: 1/25, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  352. Jumping: 11/23, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  353. Velikonoční: 1/7, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  354. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  355. ZkA III. SA3: 1/6, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  356. ZkA II. SA3: 1/6, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  357. ZkA I. SA3: 1/6, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  358. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  359. ZkA NE II SA3 SA3: 1/14, 51.31 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  360. ZkA NE I SA3 SA3: 4/13, 42.11 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  361. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  362. Agility S: 2/19, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  363. Jumping S: 9/20, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  364. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  365. 1. zkouška SA3: 1/16, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  366. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  367. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  368. (1) Bannyho zkouška: Diskvalifikován

  369. (2) Cargova zkouška: 3/5, 45.1 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  370. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  371. Agility Individual: Diskvalifikován

  372. Agility Squads: 24/60, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  373. Jumping Individual: 35/62, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  374. Jumping Squads: 5/61, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  375. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  376. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  377. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  378. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  379. AGILITY S: 5/27, 46.47 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  380. JUMPING S: 3/27, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  381. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  382. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  383. (1) Bertíkova zkouška: 1/5, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  384. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  385. (3) Audiho zkouška: 1/4, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  386. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  387. Dobříš: 1/30, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  388. Dobříš: 4/10, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  389. Dobříš: 5/31, 33.22 s, 5.22 tr. b., 4.15 m/s

  390. Dobříš: Diskvalifikován

  391. Dobříš: Diskvalifikován

  392. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  393. (1) Kubíkův běh: Diskvalifikován

  394. (2) Ferpíkův běh: 6/12, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  395. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  396. I. Agility: 19/56, 44.48 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  397. II. Agility: Diskvalifikován

  398. III. Agility: 12/56, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  399. II. Jumping: Diskvalifikován

  400. I. Jumping: Diskvalifikován

  401. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  402. Ne-Agility: 1/33, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  403. Ne-Jumping: 1/31, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  404. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  405. So-Agility: 11/31, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  406. So-Jumping: 2/31, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  407. So-Zkouška: 7/16, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  408. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  409. AGI S: Diskvalifikován

  410. JUMP S: 1/24, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  411. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  412. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  413. (Ne-1) Trixina zkouška: 4/8, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  414. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  415. (So-1) Apačova zkouška: 2/9, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  416. (So-2) Cirdova zkouška: 7/9, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  417. (So-3) Ulinčina zkouška: 1/9, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  418. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  419. Agility 1: Diskvalifikován

  420. Agility 2: 37/71, 36.54 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  421. Jumping 1: 5/71, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  422. Jumping 2: 28/71, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  423. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  424. Zkouška A3 - II SA3: 9/15, 52.48 s, 12.48 tr. b., 3.58 m/s

  425. Zkouška A3 II SA3: Diskvalifikován

  426. Zkouška A3 - I SA3: Diskvalifikován

  427. Zkouška A3 I SA3: 1/14, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  428. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  429. SA3: 1/13, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  430. SA3 I.: Diskvalifikován

  431. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  432. Agility S: 6/16, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  433. Jumping S: Diskvalifikován

  434. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  435. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  436. 2. zkouška SA3: 1/13, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  437. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  438. Agility: Diskvalifikován

  439. Agility družstev: Diskvalifikován

  440. Jumping: Diskvalifikován

  441. Jumping družstev: 70/96, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  442. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  443. (So-1) Alfova zkouška: 3/8, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  444. (So-2) Dejdyho memoriál: Diskvalifikován

  445. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  446. Agility - sobota: Diskvalifikován

  447. Finale Small: 9/12, 44.17 s, 14.17 tr. b., 3.85 m/s

  448. Jumping - neděle: 1/17, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  449. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  450. Zkouška - neděle: Diskvalifikován

  451. Zkouška - sobota: 1/8, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  452. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  453. Agility S: 1/19, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  454. Jumping S: 3/19, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  455. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  456. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  457. Ne-1: Diskvalifikován

  458. Ne-2: 5/10, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  459. So-1: Diskvalifikován

  460. So-2: Diskvalifikován

  461. So-3: 1/10, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  462. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  463. III. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  464. II. zkouška A2 SA2: 1/17, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  465. I. zkouška A2 SA2: 3/17, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  466. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  467. I. agility: Diskvalifikován

  468. II. agility: 1/13, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  469. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  470. Ne-: Diskvalifikován

  471. Ne-Agility: Diskvalifikován

  472. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  473. So-: Diskvalifikován

  474. So-Agility: Diskvalifikován

  475. So-Jumping: 11/32, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  476. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  477. Agility S: 12/24, 45.96 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  478. Jumping S: 8/24, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  479. Zkoušky SA2: 1/10, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  480. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  481. Agility: Diskvalifikován

  482. Jumping: 3/19, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  483. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  484. III. zkouška SA2: 2/11, 48.51 s, 10.51 tr. b., 3.96 m/s

  485. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  486. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  487. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  488. Agility S: 1/19, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  489. Jumping S: 1/20, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  490. Zkoušky SA2: 1/8, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  491. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  492. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  493. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  494. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  495. SA1 A: Diskvalifikován

  496. SA1 B: 1/10, 30.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  497. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  498. AGILITY: Diskvalifikován

  499. JUMPING: Diskvalifikován

  500. SA1: Diskvalifikován

  501. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  502. Ne-1. SA1: 1/1, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  503. Ne-2. SA1: 1/1, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  504. Ne-Jumping S: Diskvalifikován

  505. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  506. 1. SA1: 1/7, 30.3 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  507. 2. SA1: 1/7, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  508. 3. SA1: 1/7, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  509. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  510. NE -agility Holdye memorial S: Diskvalifikován

  511. NE - jumping S: Diskvalifikován

  512. NE - zkouška agility SA1: Diskvalifikován

  513. SO - agility S: Diskvalifikován

  514. SO - jumping S: Diskvalifikován

  515. SO - zkouška agility SA1: 2/4, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s