Cz En

Jumping S

  1. Datum: 24. 10. 2021
  2. Závod: Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 33.55 5.54 V V
2 063717 Ingrid Šefčíková A3Ch Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 35.24 5.28 V V
3 056620 Pavla Marková Bond Dee Ebigeil 0 0 0.0 0.0 36.33 5.12 V V
4 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 37.05 5.02 V V
5 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 38.94 4.78 V V
6 036616 Vladislav Kubica A3Ch Merlin 0 0 0.0 0.0 39.54 4.7 V V
7 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony 0 0 0.0 0.0 41.66 4.46 V V
8 073120 Kateřina Jelínková Quinette Grey Sakké 0 0 0.0 0.0 42.17 4.41 V V
9 058215 Eva Tyle A3Ch Fergie Bezzábran 0 0 0.0 0.0 42.4 4.39 V V
10 023120 Jiřina Dusilová Iness z Devonu 0 0 0.0 0.0 42.48 4.38 V V
11 023217 Ivana Francová A3Ch Joyce Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 43.35 4.29 V V
12 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch, Ch para Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 44.35 4.19 V V
13 076117 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky 0 0 0.0 0.0 45.55 4.08 V V
14 050116 Dagmar Bartoňová Asha Jet Bat 0 0 0.0 0.0 45.9 4.05 V V
15 000619 Alena Podrazká Geri od Černé Krásky 0 0 0.66 0.66 46.66 3.99 V V
16 060114 Milena Mašková A3Ch Karleec Silver Paradise 0 0 2.36 2.36 48.36 3.85 V V
17 004321 Jana Němcová Asante Nyota Czech 0 0 2.59 2.59 48.59 3.83 V V
18 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 3.36 3.36 49.36 3.77 V V
19 021518 Ilona Pánková A3Ch Loty 1 0 0.0 5.0 37.04 5.02 V V
20 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace 0 1 0.0 5.0 37.29 4.99 V V
21 088514 Jiřina Dusilová A3Ch Bonnie Bianca z Elsameru 1 0 0.0 5.0 40.62 4.58 V V
22 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 1 0 3.66 8.66 49.66 3.75 VD VD
23 095715 Eva Šlapáková Charlotte 0 1 3.78 8.78 49.78 3.74 VD VD
24 059020 Alena Podrazká Jan Via Bohemica 0 2 8.9 18.9 54.9 3.39 D D
25 002019 Lenka Chmelíková Agáta 0 0 20.41 20.41 66.41 2.8 D D
DIS 040317 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020719 Milena Vrbová Ansel Bridget Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082418 Marie Cimrová D´Artagnan Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024621 Jindřich Vydra Black Narcissa Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033220 Dagmar Bartoňová Doreen Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035619 Ilona Andrýsová CAMILLO Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO