058215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Tyle, KS Panda

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Fergie Bezzábran, Kavalír King Charles španěl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  2. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška SA3: 1/2, 55.09 s, 13.09 tr. b., 3.41 m/s

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  5. III. Zk SA3: Diskvalifikován

  6. II. Zk SA3: 2/5, 59.53 s, 16.53 tr. b., 3.66 m/s

  7. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  8. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  9. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  12. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  13. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška SA3: 4/6, 59.08 s, 10.08 tr. b., 3.61 m/s

  15. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  16. Agility open S: 6/22, 46.59 s, 2.59 tr. b., 3.61 m/s

  17. 1. jumping open S: 7/22, 34.45 s, 0.45 tr. b., 3.92 m/s

  18. 2. jumping open S: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  20. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3 II.: 1/2, 54.13 s, 2.13 tr. b., 3.97 m/s

  22. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  23. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  25. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  26. Součty 1. zkoušky XSA3 + SA3: Diskvalifikován

  27. Součty 2. zkouška XSA3 + SA3: 2/3, 49.53 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  28. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška SA3: 2/3, 49.53 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  30. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  31. Zkouška S A3 - I.: Diskvalifikován

  32. Zkouška S A3 - II. : 3/3, 57.58 s, 20.58 tr. b., 3.35 m/s

  33. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  34. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  35. 2.zkouška SA3: 3/10, 54.71 s, 4.71 tr. b., 3.86 m/s

  36. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  37. Zkouška S A3 - I.: 4/4, 53.62 s, 13.62 tr. b., 3.77 m/s

  38. Zkouška S A3 - II. : Diskvalifikován

  39. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  40. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška SA3: 2/7, 56.84 s, 6.84 tr. b., 3.87 m/s

  42. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  43. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška SA3: 4/5, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  45. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  46. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  47. 1. Zkouška SA3: 3/3, 50.74 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  48. 2. Zkouška SA3: 1/3, 55.72 s, 5.72 tr. b., 3.95 m/s

  49. 3. Zkouška SA3: 2/3, 55.16 s, 10.16 tr. b., 3.99 m/s

  50. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  51. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  52. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  53. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  54. 1. Zkouška SA3: 3/4, 54.65 s, 1.65 tr. b., 4.03 m/s

  55. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  56. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 02. 07. 2022

  57. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  59. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  60. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  61. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  62. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  63. 1. Zkouška SA3: 3/4, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  64. 2. Zkouška SA3: 3/4, 51.05 s, 0.05 tr. b., 3.94 m/s

  65. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  66. 1.zkouška SA3: 2/7, 49.18 s, 2.18 tr. b., 3.74 m/s

  67. 2.zkouška SA3: 2/7, 48.76 s, 3.76 tr. b., 3.86 m/s

  68. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  69. Zkouška 1 SA3: 2/4, 52.85 s, 2.85 tr. b., 3.6 m/s

  70. Zkouška 2 SA3: 3/4, 58.0 s, 7.0 tr. b., 3.53 m/s

  71. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  72. Zkouška S A3 - I.: 2/3, 59.27 s, 8.27 tr. b., 3.71 m/s

  73. Zkouška S A3 - II. : 2/3, 51.56 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  74. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  75. 1.Zkouska: 1/3, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  76. 2.Zkouska: 2/3, 53.16 s, 8.16 tr. b., 3.76 m/s

  77. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  78. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. 2.zkouška SA3: 4/7, 57.62 s, 8.62 tr. b., 3.82 m/s

  80. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  81. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška SA3: 3/10, 51.76 s, 0.76 tr. b., 4.08 m/s

  83. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  84. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  85. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  86. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  87. 1. Zkouška SA3: 7/10, 52.71 s, 5.71 tr. b., 4.17 m/s

  88. 2. Zkouška SA3: 5/10, 55.53 s, 8.53 tr. b., 3.96 m/s

  89. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  90. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  91. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  92. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  93. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  94. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  97. 1. Zkouška SA3: 3/5, 55.66 s, 0.66 tr. b., 3.95 m/s

  98. 2. Zkouška SA3: 2/5, 53.3 s, 3.3 tr. b., 3.75 m/s

  99. 3. Zkouška SA3: 3/5, 64.47 s, 18.47 tr. b., 3.33 m/s

  100. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  101. 1. Zkouška SA3: 3/5, 57.01 s, 3.01 tr. b., 3.86 m/s

  102. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  103. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  104. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  106. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  107. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  108. 1.zkouška SA2: 4/9, 46.86 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  109. 2.zkouška SA2: 3/9, 52.42 s, 10.42 tr. b., 3.7 m/s

  110. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  111. 1. Zkouška SA2: 2/3, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  112. 2. Zkouška SA2: 1/3, 48.84 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  113. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  114. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  115. Jumping 1 - Small: 7/24, 49.78 s, 2.78 tr. b., 4.16 m/s

  116. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  117. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  118. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  119. 2.zkouška SA2: 2/8, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  120. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  121. 1. Zkouška SA2: 3/7, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  122. 2. Zkouška SA2: 1/7, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  123. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  124. Agility S: Diskvalifikován

  125. Hra S neděle: Diskvalifikován

  126. Jumping S: 9/36, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  127. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  128. II. Zk SA2: 3/3, 48.98 s, 5.98 tr. b., 3.76 m/s

  129. I. Zk SA2: 1/3, 49.61 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  130. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  131. Agility Open S: 12/30, 52.84 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  132. Jumping Open S: Diskvalifikován

  133. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  134. 1. Zkouška SA2: 2/5, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  135. 2. Zkouška SA2: 2/5, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  136. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  137. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška SA2: 1/5, 50.29 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  139. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  140. 1.zkouška SA2: 2/6, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  141. 2.zkouška SA2: 2/6, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  142. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  143. 1. zkouška: 1/7, 47.94 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  144. 2. zkouška: Diskvalifikován

  145. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  146. 1. Zkouška SA2: 2/7, 50.37 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  147. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  149. 1. Zkouška SA2: 2/4, 47.54 s, 15.54 tr. b., 3.28 m/s

  150. 2. Zkouška SA2: 1/4, 41.94 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  151. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  152. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  153. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  154. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  155. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  156. 2. Zkouška SA2: 1/5, 54.23 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  157. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  158. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  159. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  160. 2.zkouška SA2: 1/2, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  161. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  162. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  164. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  165. II. Zk SA2: Diskvalifikován

  166. I. Zk SA2: Diskvalifikován

  167. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  168. Jumping A2,3: 6/11, 30.45 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  169. Zkoušky Agility: 1/5, 40.43 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  170. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  171. zkouška 1 SA2: 4/12, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  172. zkouška 2 SA2: 3/12, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  173. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  174. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  175. 1. zkouška SA2: 3/5, 51.15 s, 13.15 tr. b., 3.03 m/s

  176. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  177. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  178. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  179. I. zkouška SA2: 2/11, 50.39 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  180. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  181. Agility - 1.kolo S: 8/35, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  182. Jumping - 2.kolo S: Diskvalifikován

  183. Zkoušky SA2: 2/13, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  184. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  185. Sobota SA2 1: 3/7, 47.1 s, 12.1 tr. b., 3.46 m/s

  186. Sobota SA2 2: Diskvalifikován

  187. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  188. Zkouska 1 SA2: Diskvalifikován

  189. Zkouska 2 SA2: Diskvalifikován

  190. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  191. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  192. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  193. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  194. Agility: Diskvalifikován

  195. Jumping: Diskvalifikován

  196. Zka - SA2: Diskvalifikován