Cz En

095715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Šlapáková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Charlotte, Anglický kokršpaněl

Výsledky

  1. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  2. Agility II S: 16/43, 49.25 s, 4.25 tr. b., 3.49 m/s

  3. Agility I S: 15/51, 52.89 s, 2.89 tr. b., 3.54 m/s

  4. Jumping III S: 9/43, 50.41 s, 4.41 tr. b., 3.47 m/s

  5. Jumping II S: Diskvalifikován

  6. Jumping I S: 26/42, 49.05 s, 18.05 tr. b., 3.2 m/s

  7. Jumping IV kokršpaněl S: Diskvalifikován

  8. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  9. Agility 1: 10/19, 44.34 s, 3.34 tr. b., 3.65 m/s

  10. Finále: 5/10, 62.58 s, 26.58 tr. b., 3.2 m/s

  11. Jumping 1: 10/19, 42.89 s, 11.89 tr. b., 3.73 m/s

  12. Jumping 2: 11/19, 39.63 s, 0.63 tr. b., 4.24 m/s

  13. Zkouška 1: 1/7, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  14. Zkouška 2: Diskvalifikován

  15. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  16. Agility S: 9/13, 58.94 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  17. Zkouška SA2 : 2/4, 51.71 s, 1.71 tr. b., 3.73 m/s

  18. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  19. I. agility S: 4/13, 56.06 s, 9.06 tr. b., 3.57 m/s

  20. II. agility S: 7/13, 66.4 s, 13.4 tr. b., 3.16 m/s

  21. I. jumping S: 6/13, 61.58 s, 11.58 tr. b., 3.3 m/s

  22. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  23. 2. zkouška: 3/4, 45.02 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  24. I. zkouška: 1/4, 43.22 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  25. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  26. II. zkouška A2 S: 1/6, 52.69 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  27. I. zkouška A2 S: 1/6, 48.74 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  28. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  29. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  30. I. zkouška SA2: 1/6, 54.14 s, 8.14 tr. b., 3.79 m/s

  31. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  32. II. zkouška: 3/7, 55.55 s, 8.55 tr. b., 3.62 m/s

  33. I. zkouška: 2/7, 45.16 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  34. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  35. Agility družstva S: 7/36, 50.23 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  36. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  37. Jumping družstva S: 24/36, 43.42 s, 8.42 tr. b., 3.2 m/s

  38. Jumping jednotlivci S: 19/45, 39.29 s, 3.29 tr. b., 3.79 m/s

  39. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  40. II. zkouška: 2/5, 56.03 s, 17.03 tr. b., 2.93 m/s

  41. I. zkouška: 5/5, 54.14 s, 10.14 tr. b., 3.14 m/s

  42. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  43. Agility 1: 3/17, 52.13 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  44. Finále : 9/11, 60.43 s, 13.43 tr. b., 3.31 m/s

  45. Jumping 1: Diskvalifikován

  46. Jumping 2: Diskvalifikován

  47. Zkouška 1: 2/8, 50.41 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  48. Zkouška 2: 3/8, 57.58 s, 14.58 tr. b., 3.25 m/s

  49. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  50. II. zkouška: 4/7, 52.33 s, 8.33 tr. b., 3.15 m/s

  51. I. zkouška: 4/7, 68.98 s, 26.98 tr. b., 2.59 m/s

  52. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  53. Ne-: 2/7, 68.21 s, 21.21 tr. b., 2.65 m/s

  54. Ne-Agility: 11/36, 56.23 s, 1.23 tr. b., 3.43 m/s

  55. Ne-Jumping: 25/35, 48.07 s, 23.07 tr. b., 2.93 m/s

  56. So-: 1/8, 52.37 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  57. So-Agility: 20/38, 57.46 s, 2.46 tr. b., 3.38 m/s

  58. So-Jumping: Diskvalifikován

  59. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  60. Agility II S: Diskvalifikován

  61. Agility I S: 11/60, 56.06 s, 0.06 tr. b., 3.53 m/s

  62. Jumping III S: Diskvalifikován

  63. Jumping II S: 34/48, 56.8 s, 16.8 tr. b., 3.2 m/s

  64. Jumping I S: 14/50, 49.34 s, 0.34 tr. b., 3.93 m/s

  65. Jumping IV kokršpaněl S: Diskvalifikován

  66. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  67. 1. zkouška A2 SA2: 3/5, 60.14 s, 18.14 tr. b., 2.98 m/s

  68. 2. zkouška A2 SA2: 3/5, 57.38 s, 17.38 tr. b., 3.03 m/s

  69. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 10/12, 40.41 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  70. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  71. 2. zkouška SA2: 2/4, 48.17 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  72. I. zkouška SA2: 1/4, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  73. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  74. 1. Zkouška SA2: 1/3, 51.52 s, 5.52 tr. b., 3.75 m/s

  75. 2. Zkouška SA2: 1/3, 55.29 s, 7.29 tr. b., 3.35 m/s

  76. 3. Zkouška SA2: 2/3, 59.17 s, 1.17 tr. b., 3.52 m/s

  77. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  78. Agility S: 13/33, 47.51 s, 3.51 tr. b., 3.43 m/s

  79. Jumping S: Diskvalifikován

  80. Zkouška SA2: 1/4, 42.43 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  81. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  82. 1.kvalifikace: 10/25, 37.62 s, 0.62 tr. b., 3.99 m/s

  83. 2.kvalifikace: 16/25, 46.92 s, 14.92 tr. b., 3.22 m/s

  84. 3.kvalifikace: 18/25, 39.77 s, 8.77 tr. b., 3.19 m/s

  85. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  86. Agility 1 S: 11/15, 56.82 s, 18.82 tr. b., 2.92 m/s

  87. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  88. Jumping 2 S: 13/17, 48.61 s, 15.61 tr. b., 3.21 m/s

  89. Zkouška 1 SA2: 4/6, 49.62 s, 5.62 tr. b., 3.49 m/s

  90. Zkouška 2 SA2: 5/7, 52.88 s, 7.88 tr. b., 3.4 m/s

  91. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  92. Ne-: 5/12, 45.35 s, 2.35 tr. b., 3.42 m/s

  93. Ne-Agility: 19/33, 49.71 s, 13.71 tr. b., 3.5 m/s

  94. Ne-Jumping: 20/31, 49.96 s, 13.96 tr. b., 2.86 m/s

  95. So-: 4/12, 50.85 s, 5.85 tr. b., 3.6 m/s

  96. So-Agility: 12/34, 51.78 s, 9.78 tr. b., 3.32 m/s

  97. So-Jumping: Diskvalifikován

  98. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  99. 1. zkouška SA2: 1/11, 41.44 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  100. 2. zkouška SA2: 7/11, 47.6 s, 6.6 tr. b., 3.38 m/s

  101. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  102. Agility II Small: 30/55, 55.16 s, 15.16 tr. b., 3.08 m/s

  103. Agility I Small: 36/64, 51.17 s, 6.17 tr. b., 3.62 m/s

  104. Jumping III Small: 29/55, 57.7 s, 21.7 tr. b., 3.03 m/s

  105. Jumping II Small: 20/56, 48.31 s, 3.31 tr. b., 3.52 m/s

  106. Jumping I Small: 22/56, 46.48 s, 0.48 tr. b., 3.74 m/s

  107. MR kokršpaněl Small - II. kolo: 3/10, 38.98 s, 1.98 tr. b., 3.64 m/s

  108. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  109. 1. Zkouška A2 SA2: 7/9, 48.34 s, 18.34 tr. b., 3.06 m/s

  110. 2. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  111. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 8/15, 39.74 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  112. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  113. I. Batmanova zkouška SA2: 2/5, 43.1 s, 8.1 tr. b., 3.53 m/s

  114. II. Supermanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  115. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  116. 1. zkouška SA2: 2/4, 62.45 s, 15.45 tr. b., 2.72 m/s

  117. 2. zkouška SA2: 2/4, 54.82 s, 12.82 tr. b., 2.75 m/s

  118. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  119. II. zkouška SA2: 2/5, 51.67 s, 6.67 tr. b., 3.29 m/s

  120. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  121. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  122. III. zkouška SA2: 1/4, 47.79 s, 9.79 tr. b., 3.43 m/s

  123. II. zkouška SA2: 2/4, 39.7 s, 2.7 tr. b., 3.53 m/s

  124. I. zkouška SA2: 2/4, 34.83 s, 4.83 tr. b., 3.33 m/s

  125. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  126. Agility_: Diskvalifikován

  127. Jumping_: Diskvalifikován

  128. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  129. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  130. I. zkouška SA2: 3/9, 42.0 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  131. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  132. 1. jumping: 10/20, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  133. 2.jumping: Diskvalifikován

  134. 3.jumping: 17/20, 33.0 s, 2.0 tr. b., 4.12 m/s

  135. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  136. Agility 1 S: Diskvalifikován

  137. Jumping 1 S: 15/28, 52.01 s, 11.01 tr. b., 3.08 m/s

  138. Jumping 2 S: 13/20, 59.63 s, 21.63 tr. b., 2.8 m/s

  139. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  140. Zkouška 2 SA2: 2/4, 60.88 s, 13.88 tr. b., 2.92 m/s

  141. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  142. SA2 - 1. SA2: 6/10, 47.63 s, 12.63 tr. b., 3.32 m/s

  143. SA2 - 2. SA2: 3/10, 50.0 s, 8.0 tr. b., 3.3 m/s

  144. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  145. II. zkouška SA2: 1/6, 52.8 s, 10.8 tr. b., 3.52 m/s

  146. I. zkouška SA2: 1/6, 43.02 s, 2.02 tr. b., 3.74 m/s

  147. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  148. Agility NE S: 10/18, 59.19 s, 24.19 tr. b., 2.82 m/s

  149. Jumping NE S: 12/18, 47.96 s, 6.96 tr. b., 3.46 m/s

  150. Zkoušky NE SA2: 4/9, 58.62 s, 5.62 tr. b., 3.41 m/s

  151. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  152. Zkouška II SA2: 1/5, 49.39 s, 1.39 tr. b., 3.3 m/s

  153. Zkouška I SA2: 5/5, 53.0 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  154. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  155. Ne-: 3/11, 60.64 s, 12.64 tr. b., 3.08 m/s

  156. Ne-Agility: Diskvalifikován

  157. Ne-Jumping: 18/30, 51.63 s, 12.63 tr. b., 3.0 m/s

  158. So-: Diskvalifikován

  159. So-Agility: 8/35, 52.56 s, 3.56 tr. b., 3.39 m/s

  160. So-Jumping: 19/36, 43.93 s, 12.93 tr. b., 3.53 m/s

  161. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  162. 1. zkouška A2 SA2: 5/9, 56.11 s, 8.11 tr. b., 3.08 m/s

  163. 2. zkouška A2 SA2: 2/9, 54.41 s, 9.41 tr. b., 3.31 m/s

  164. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 5/13, 48.44 s, 3.44 tr. b., 4.13 m/s

  165. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  166. A2+A3 Jump II. S: 5/8, 44.78 s, 6.78 tr. b., 3.42 m/s

  167. A2+A3 Jump I. S: Diskvalifikován

  168. Zkouška A2 SA2: 1/4, 41.48 s, 6.48 tr. b., 3.69 m/s

  169. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  170. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  171. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  172. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  173. II. zkouška SA2: 1/3, 53.65 s, 3.65 tr. b., 3.36 m/s

  174. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  175. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  176. 15.prorubská: 3/6, 54.84 s, 14.84 tr. b., 3.15 m/s

  177. 16.prorubská: 3/6, 49.07 s, 9.07 tr. b., 3.08 m/s

  178. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  179. AGILITY: 14/25, 46.99 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  180. JUMPING: 14/27, 44.8 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  181. SA2: 8/14, 56.7 s, 21.7 tr. b., 3.28 m/s

  182. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  183. Zkoušky A2-1 SA2: 3/5, 43.36 s, 11.36 tr. b., 3.53 m/s

  184. Zkoušky A2-2 SA2: Diskvalifikován

  185. Zkoušky A2-3 SA2: Diskvalifikován

  186. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  187. Agility 1 S: 11/22, 53.71 s, 11.71 tr. b., 3.41 m/s

  188. Jumping 1 S: 9/22, 48.73 s, 9.73 tr. b., 3.28 m/s

  189. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  190. Zkouška 1 SA2: 7/12, 54.11 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  191. Zkouška 2 SA2: 3/8, 59.04 s, 8.04 tr. b., 3.22 m/s

  192. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  193. Agility S: 12/24, 53.69 s, 25.69 tr. b., 2.89 m/s

  194. Jumping S: Diskvalifikován

  195. Zkoušky SA2: 7/10, 50.75 s, 14.75 tr. b., 3.01 m/s

  196. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  197. Agility S: 11/19, 56.98 s, 13.98 tr. b., 3.0 m/s

  198. Jumping S: 12/19, 46.69 s, 12.69 tr. b., 3.36 m/s

  199. Zkouška Ne SA1: 1/6, 39.48 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  200. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  201. Agility S: 2/8, 62.89 s, 12.89 tr. b., 2.97 m/s

  202. Jumping S: Diskvalifikován

  203. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  204. 1.zkouška: 1/2, 36.93 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  205. 2.zkouška: 2/2, 40.57 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  206. Jumping1: 2/2, 39.04 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  207. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  208. Ne-: Diskvalifikován

  209. Ne-Agility: Diskvalifikován

  210. Ne-Jumping: 12/27, 42.79 s, 7.79 tr. b., 3.2 m/s

  211. So-: Diskvalifikován

  212. So-Agility: 16/28, 51.66 s, 12.66 tr. b., 2.98 m/s

  213. So-Jumping: 12/26, 45.95 s, 1.95 tr. b., 3.42 m/s

  214. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  215. Agility S: 8/15, 59.51 s, 18.51 tr. b., 3.08 m/s

  216. Jumping S: Diskvalifikován

  217. Zkouska VII SA1: 1/4, 51.4 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  218. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  219. ZkA. II. SA1: 2/5, 41.21 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  220. ZkA. I SA1: 3/5, 38.05 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  221. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  222. 1. zkouška A1 SA1: 3/9, 48.41 s, 12.41 tr. b., 3.41 m/s

  223. 2. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  224. DUFLEX tuneliáda A1 S: Diskvalifikován

  225. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  226. Jumping 1 S: 1/8, 39.05 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  227. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  228. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  229. zkouška_1 SA1: 4/7, 32.55 s, 25.0 tr. b., 3.78 m/s

  230. zkouška_2 SA1: 2/7, 39.56 s, 8.56 tr. b., 3.11 m/s

  231. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  232. 7.prorubská: 1/3, 37.33 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  233. 8.prorubská: 1/3, 36.43 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  234. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  235. ZkA 1 So: 3/12, 37.48 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  236. ZkA 2 So: 2/12, 36.99 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  237. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  238. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  239. 3.prorubská: 1/4, 47.01 s, 7.01 tr. b., 3.02 m/s

  240. 4.prorubská: 1/4, 43.24 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s