Cz En

Jumping III S

  1. Datum: 28. 04. 2019
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod 0 0 0.0 0.0 36.88 5.15
2 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 39.19 4.85
3 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 39.31 4.83
4 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah 0 0 0.0 0.0 40.14 4.73
5 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 40.2 4.73
6 Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 40.21 4.73
7 025212 Jana Kopřivová Denny 0 0 0.0 0.0 40.47 4.69
8 Mado Bischofberger ‌ Painted Diamond Glamorous Black Pearl 0 0 0.0 0.0 41.25 4.61
9 Adel Kruzinska Active Joysi Erya's Elita 0 0 0.0 0.0 41.3 4.6
10 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 41.7 4.56
11 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 43.14 4.4
12 052217 Barbora Hondlová Bexie od Pístecké duny 0 0 0.0 0.0 43.26 4.39
13 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 44.33 4.29
14 Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl 0 0 0.0 0.0 46.9 4.05
15 046117 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku 0 0 0.0 0.0 47.46 4.0
16 078315 Danuše Dimová Ellie 0 0 1.67 1.67 49.67 3.83
17 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 1 0 0.0 5.0 36.32 5.23
18 039217 Michaela Sinzogan Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss 0 1 0.0 5.0 41.41 4.59
19 Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva 0 1 0.0 5.0 41.95 4.53
20 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal 0 1 0.0 5.0 47.88 3.97
21 063916 Josef Mňaček Wynne Čajový lístek 0 2 5.71 15.71 53.71 3.54
22 006418 Jitka Štylerova Sam 1 0 12.05 17.05 60.05 3.16
DIS Lenka Adámková Agility Sherry Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lenka Adámková Mája Krásný motýl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021515 Zdeňka Váchová Sammy White King z Anacapri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078215 Martina Dimová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080614 Pavla Šrámková Keissy Angelina Ruby Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008814 Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088315 Lenka Krejčí Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014716 Jitka Krejcárková Urbain Čajový Lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Adrián Botka Raisi White Princess z Anacapri Anacapri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mado Bischofberger ‌ Painted Diamond Magical Midnight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bettina Thurm Curly Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 095715 Eva Šlapáková Charlotte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080517 Hana Lukášová Cornelia Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081117 Martina Bohatá Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS