Cz En

008517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Ampapová

    Člen KA

Pes

  1. Benjamín Grácie Tři, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Jumping S: 2/28, 36.3 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  4. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  5. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  6. Agility SA neděle: 1/26, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  7. Agility SA sobota: 3/26, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  8. Jumping SA neděle: 3/26, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  9. Jumping SA sobota: 2/26, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  10. Zkouška SA3 neděle: 3/13, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  11. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  12. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  13. Finále: 3/6, 28.22 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  14. JUMPING I.: Diskvalifikován

  15. JUMPING II.: Diskvalifikován

  16. JUMPING III.: 3/18, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  17. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  18. ZkA I: 1/8, 34.08 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  19. ZkA II: Diskvalifikován

  20. ZkA III: 1/8, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  21. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  22. AgilityS: 13/35, 39.15 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  23. JumpingS: 4/35, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  24. ZkouškaSA3: Diskvalifikován

  25. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  26. FINALE O bezovou hulku: Diskvalifikován

  27. Turnaj I: 4/21, 28.86 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  28. Turnaj II: 4/16, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  29. Turnaj III: 4/8, 16.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  30. Zk agility I: 1/12, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  31. Zk agility II: 7/12, 39.41 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  32. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  33. Agility Open: Diskvalifikován

  34. Agility Zk: 7/13, 41.55 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  35. Jumping Open: 21/30, 34.59 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  36. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  37. Agility Small: 2/20, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  38. Jumping Small: 2/20, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  39. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  41. Neděle Agility SA: 6/27, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  42. Neděle Jumping SA: 1/27, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  43. Neděle Zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. Sobota Agility SA: 10/31, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  45. Sobota Jumping SA: Diskvalifikován

  46. Sobota zkouška SA3: Diskvalifikován

  47. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  48. Agility Open: Diskvalifikován

  49. Agility Squads as Individual: 29/71, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  50. Jumping Open: 7/71, 36.08 s, 0.08 tr. b., 4.49 m/s

  51. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  53. Agility Open S: 7/24, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  54. Jumping Open S: 1/24, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  55. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  56. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  57. Agility 1: 6/70, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  58. Agility 2: 7/61, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  59. Agility 3: 3/69, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  60. Agility 4: Diskvalifikován

  61. Grand Final: 13/30, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  62. Jumping 1: 10/72, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  63. Jumping 2: Diskvalifikován

  64. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  65. Agility I: 7/40, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  66. Agility II: 13/38, 38.98 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  67. Jumping I: 2/40, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  68. Jumping II: 1/40, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  69. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  70. QA4 Agility: Diskvalifikován

  71. QA5 Agility: Diskvalifikován

  72. QA6 Agility: 4/35, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  73. QJ4 Jumping: 5/36, 41.42 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  74. QJ5 Jumping: 5/36, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  75. QJ6 Jumping: 5/34, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  76. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  77. 1. Jumping S: 1/29, 41.18 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  78. 2. Jumping S: 3/29, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  79. Agility S: 2/29, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  80. Finále - Agi S: 5/12, 49.64 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  81. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  82. QA1 agility: 4/48, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  83. QA2 agility: 17/48, 45.55 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  84. QA3 agility: 6/48, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  85. QJ1 jumping: 15/48, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  86. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  87. QJ3 jumping: 22/45, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  88. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  89. Agility SA: 1/15, 29.36 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  90. Jumping SA: Diskvalifikován

  91. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  92. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  93. Agility Finále: Diskvalifikován

  94. Agility I.: 2/32, 41.16 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  95. Agility II.: 1/31, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  96. Agility III.: Diskvalifikován

  97. Jumping Finále: 2/12, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  98. Jumping I.: Diskvalifikován

  99. Jumping II.: 2/32, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  100. Jumping III.: Diskvalifikován

  101. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  102. Agility II S: Diskvalifikován

  103. Agility I S: 14/60, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  104. Jumping III S: 17/48, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  105. Jumping II S: Diskvalifikován

  106. Jumping I S: 16/50, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  107. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  108. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  109. Agility I: 22/81, 39.28 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  110. Agility II: Diskvalifikován

  111. Jumping I: 7/81, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  112. Jumping II: 14/79, 38.21 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  113. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  114. Agility SA: 8/32, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  115. Jumping SA: 2/32, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  116. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  118. Agility 1: 13/31, 48.69 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  119. Agility 2: Diskvalifikován

  120. Jumping 1: Diskvalifikován

  121. Jumping 2: Diskvalifikován

  122. Zkouška: Diskvalifikován

  123. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  124. Agility SA: 1/40, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  125. Agility SA: 1/40, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  126. Jumping SA: 11/43, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  127. Jumping SA: 11/43, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  128. Zkouška SA2: 4/14, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  129. Zkouška SA2: 4/14, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  130. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  131. Agility SA: 2/30, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  132. Jumping SA: 1/30, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  133. Zkouška SA2: 1/7, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  134. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  135. Agility SA: 7/36, 47.48 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  136. Jumping SA: Diskvalifikován

  137. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  139. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  140. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  141. Jumping SA neděle: 3/20, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  142. Jumping SA sobota: 4/22, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  143. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  144. Zkoušky SA2 sobota: 1/6, 40.54 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  145. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  146. Agility 1 S: Diskvalifikován

  147. Agility 2 S: 8/13, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  148. Jumping 1 S: 3/14, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  149. Jumping 2 S: 3/14, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  150. Jumping 3 S: 2/13, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  151. Zkouška SA2: 2/6, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  152. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  153. Agility SA: Diskvalifikován

  154. Jumping SA: 4/40, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  155. Zkouška SA2: 6/19, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  156. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  157. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  158. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  159. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  160. Agility Open: 10/31, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  161. Agility Trial: 2/11, 40.09 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  162. Jumping Open: 18/31, 37.34 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  163. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  164. Agility: Diskvalifikován

  165. Agility DRUZSTVA: 38/56, 44.79 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  166. Jumping: Diskvalifikován

  167. Jumping DRUZSTVA: 9/56, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  168. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  169. Agility Small: 6/27, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  170. Jumping Small: 5/29, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  171. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  172. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  173. Soutěž družstev: 2/42, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  174. Soutěž dvojic: 21/42, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  175. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  176. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  177. Soutěž podle plemen: 3/40, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  178. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  179. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  180. Agility 1: 12/72, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  181. Agility 2: Diskvalifikován

  182. Agility 3: 21/71, 49.45 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  183. Agility 4: Diskvalifikován

  184. Jumping 1: Diskvalifikován

  185. Jumping 2: Diskvalifikován

  186. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  187. Agility I: Diskvalifikován

  188. Agility II: 7/45, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  189. Jumping I: 6/47, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  190. Jumping II: 5/46, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  191. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  192. QA4 Agility: 5/45, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  193. QA5 Agility: Diskvalifikován

  194. QA6 Agility: 19/43, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  195. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  196. QJ5 Jumping: 18/45, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  197. QJ6 Jumping: 22/42, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  198. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  199. Ne-: Diskvalifikován

  200. Ne-Agility: 15/33, 36.6 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  201. Ne-Jumping: 1/31, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  202. So-: Diskvalifikován

  203. So-Agility: 8/34, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  204. So-Jumping: 1/34, 30.75 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  205. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  206. Finále Ag S: 1/9, 27.74 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  207. I. Agility S: 7/20, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  208. I. Jumping S: 7/20, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  209. ll. Jumping S: 2/19, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  210. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  211. QA1 agility: Diskvalifikován

  212. QA2 agility: 10/53, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  213. QA3 agility: 18/52, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  214. QJ1 jumping: 34/53, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  215. QJ2 jumping: 10/53, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  216. QJ3 jumping: 29/53, 41.02 s, 6.02 tr. b., 4.46 m/s

  217. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  218. Agility 1: Diskvalifikován

  219. Agility 2: 3/29, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  220. Agility 3: Diskvalifikován

  221. Finále Agility SA: Diskvalifikován

  222. Finále Jumping SA: 3/12, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  223. Jumping 1: 2/31, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  224. Jumping 2: Diskvalifikován

  225. Jumping 3: Diskvalifikován

  226. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  227. Agility SA: Diskvalifikován

  228. Jumping SA: 1/20, 27.11 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  229. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  230. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  231. Agility II Small: Diskvalifikován

  232. Agility I Small: 7/64, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  233. Jumping III Small: Diskvalifikován

  234. Jumping II Small: Diskvalifikován

  235. Jumping I Small: 1/56, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  236. MR pudl Small - II. kolo: 1/19, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  237. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  238. Zkouška SA2 1.běh: 5/15, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  239. Zkouška SA2 2.běh: Diskvalifikován

  240. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  241. Agility S Ne : Diskvalifikován

  242. Agility S So : 11/65, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  243. Jumping S Ne : 6/66, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  244. Jumping S So : 4/65, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  245. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  246. Agility SA: Diskvalifikován

  247. Jumping SA: Diskvalifikován

  248. Zkouška SA2: 1/15, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  249. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  250. Agility: 8/25, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  251. Agility: Diskvalifikován

  252. Jumping: 12/22, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  253. Jumping: Diskvalifikován

  254. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  255. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  256. Agility SA: 2/35, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  257. Jumping SA: Diskvalifikován

  258. Zkouška SA1: 1/8, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  259. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  260. Agility S: 6/16, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  261. Jumping S: 3/16, 29.31 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  262. Zkouška SA1: 1/6, 29.36 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  263. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  264. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  265. Jumping SA neděle: 5/20, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  266. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  267. Zkoušky SA1 neděle: 1/5, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  268. Zkoušky SA1 sobota: Diskvalifikován

  269. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  270. Agility SA: Diskvalifikován

  271. Jumping SA: Diskvalifikován

  272. Zkouška SA1: 2/9, 30.28 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  273. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  274. Agility SA: Diskvalifikován

  275. Jumping SA: 23/34, 35.17 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  276. ZkouškaSA1: Diskvalifikován

  277. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  278. Czech Imp Jump Small : 13/36, 25.72 s, 0.72 tr. b., 3.89 m/s

  279. Jumping 1 Small: 4/36, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  280. Jumping 2 Small: 6/36, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  281. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  282. Agility SA sobota: 12/28, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  283. Jumping SA neděle: 7/27, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  284. Jumping SA sobota: 4/28, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  285. Velké finále SA neděle: 9/18, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  286. Zkoušky SA1 neděle: 1/4, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  287. Zkoušky SA1 sobota: 3/4, 45.55 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  288. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  289. Agility - hra Small: 12/17, 36.53 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  290. Agility SuperG - Basic Small: 1/6, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  291. Jumping - hra Small: 2/16, 25.79 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  292. Jumping SuperG - Basic Small: Diskvalifikován

  293. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  294. Czech Imp Jump Small: 3/24, 20.44 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  295. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  296. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  297. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  298. Agility SA neděle: 1/23, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  299. Agility SA sobota: 1/21, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  300. Jumping SA neděle: 1/23, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  301. Jumping SA sobota: 1/21, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  302. Zkouška SA1 neděle: Diskvalifikován

  303. Zkouška SA1 sobota: 4/13, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  304. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  305. Agility S: Diskvalifikován

  306. Finále S Jump: Diskvalifikován

  307. Jumping S: 6/40, 41.57 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  308. Zk SA1: Diskvalifikován

  309. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  310. Agility S: Diskvalifikován

  311. Jumping S: 3/24, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  312. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  313. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  314. Agility So - SA: 6/40, 30.56 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  315. Jumping Ne - SA: 6/39, 31.1 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  316. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  317. Zka Ne - SA1: Diskvalifikován

  318. Zka So - SA1: Diskvalifikován

  319. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  320. Agility Kluby Small: Diskvalifikován

  321. Jumping Družstva Small: Diskvalifikován

  322. Jumping Dvojice Small: Diskvalifikován

  323. Podle roku narození Small: Diskvalifikován

  324. Soutěž feny proti psům Small: Diskvalifikován

  325. Soutěž plemen Small: Diskvalifikován

  326. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  327. 1. Zk SA1: 7/14, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  328. 2. Zk SA1: 1/14, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  329. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  330. 1. Jumping SA: Diskvalifikován

  331. "2. Jump S ""Skokan""": Diskvalifikován

  332. 3. Jumping SA: 5/23, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s