Cz En

006418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Štylerova, ZKO Lysá nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Sam, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  2. Zk SA1 I.: Diskvalifikován

  3. Zk SA1 II.: 4/11, 48.78 s, 8.78 tr. b., 2.85 m/s

  4. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  5. Zkouška II. SA1: 7/15, 57.24 s, 5.24 tr. b., 3.14 m/s

  6. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  7. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  8. Agility II S: 18/47, 80.4 s, 40.4 tr. b., 2.74 m/s

  9. Agility I S: Diskvalifikován

  10. Jumping III S: 22/48, 60.05 s, 17.05 tr. b., 3.16 m/s

  11. Jumping II S: Diskvalifikován

  12. Jumping I S: Diskvalifikován

  13. Jumping IV yorkshire S: 5/8, 53.45 s, 17.45 tr. b., 3.29 m/s

  14. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  15. ZkA. II. SA1: 4/8, 65.51 s, 27.51 tr. b., 2.52 m/s

  16. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  17. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  18. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  19. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  20. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  21. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  22. 2. Zka - SA1: 9/15, 58.86 s, 20.86 tr. b., 2.48 m/s

  23. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  24. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  25. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  27. Czech Imp Jump: 6/11, 31.97 s, 6.97 tr. b., 3.13 m/s

  28. Jumping 1: Diskvalifikován

  29. Jumping 2: Diskvalifikován

  30. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  31. Agility open S: 9/20, 53.42 s, 19.42 tr. b., 2.88 m/s

  32. Jumping open S: 11/20, 53.36 s, 25.36 tr. b., 2.62 m/s

  33. Zkouška SA1: 3/6, 52.64 s, 16.64 tr. b., 2.75 m/s

  34. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  35. Zkouška II. SA1: 4/7, 55.52 s, 15.52 tr. b., 3.08 m/s

  36. Zkouška I. SA1: 5/7, 56.38 s, 18.38 tr. b., 2.84 m/s

  37. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  38. zkouška 1 SA1: 3/5, 59.21 s, 30.21 tr. b., 2.42 m/s

  39. zkouška 2 SA1: 2/5, 59.5 s, 15.5 tr. b., 2.67 m/s

  40. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  41. 1. zkouška SA1: 6/11, 50.7 s, 20.7 tr. b., 2.56 m/s

  42. 2. zkouška SA1: 4/11, 42.66 s, 17.66 tr. b., 3.09 m/s

  43. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  44. III. zkouška SA1: 2/3, 60.79 s, 32.79 tr. b., 1.91 m/s

  45. II. zkouška SA1: 2/3, 59.04 s, 30.04 tr. b., 2.35 m/s

  46. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  47. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  48. I. Batmanova zkouška SA1: 3/10, 66.28 s, 38.28 tr. b., 2.07 m/s

  49. II. Supermanova zkouška SA1: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  51. II. zkouška SA1: 1/2, 45.98 s, 13.98 tr. b., 2.96 m/s

  52. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  54. Zk.A II. SA1: 3/8, 68.75 s, 28.75 tr. b., 2.6 m/s

  55. ZkA. I. SA1: 4/8, 63.88 s, 27.88 tr. b., 2.32 m/s