Cz En

Jumping II S

  1. Datum: 27. 04. 2019
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 34.16 5.33
2 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 36.36 5.01
3 Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 36.46 4.99
4 Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva 0 0 0.0 0.0 36.88 4.93
5 Lenka Adámková Mája Krásný motýl 0 0 0.0 0.0 37.27 4.88
6 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 37.36 4.87
7 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 37.65 4.83
8 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 38.41 4.74
9 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 38.58 4.72
10 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 38.93 4.68
11 021515 Zdeňka Váchová Sammy White King z Anacapri 0 0 0.0 0.0 39.0 4.67
12 Mado Bischofberger ‌ Painted Diamond Magical Midnight 0 0 0.0 0.0 40.1 4.54
13 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 0 0 0.0 0.0 40.11 4.54
14 025212 Jana Kopřivová Denny 0 0 0.0 0.0 40.15 4.53
15 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 40.46 4.5
16 052217 Barbora Hondlová Bexie od Pístecké duny 0 0 0.0 0.0 40.63 4.48
17 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 41.76 4.36
18 080614 Pavla Šrámková Keissy Angelina Ruby Star 0 0 0.0 0.0 42.43 4.29
19 008814 Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek 0 0 0.0 0.0 43.66 4.17
20 063916 Josef Mňaček Wynne Čajový lístek 0 0 0.0 0.0 43.9 4.15
21 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito 0 0 0.0 0.0 44.49 4.09
22 081117 Martina Bohatá Denny 0 0 0.36 0.36 45.36 4.01
23 Adrián Botka Raisi White Princess z Anacapri Anacapri 0 0 0.88 0.88 45.88 3.97
24 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.96 0.96 45.96 3.96
25 078215 Martina Dimová Sindy 0 0 2.49 2.49 47.49 3.83
26 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 38.95 4.67
27 Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow 0 1 0.0 5.0 41.0 4.44
28 Lenka Adámková Agility Sherry Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 42.08 4.33
29 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 43.94 4.14
30 080517 Hana Lukášová Cornelia Černý Křišťál 0 1 3.68 8.68 48.68 3.74
31 Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl 0 1 3.82 8.82 48.82 3.73
32 046117 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku 0 1 5.12 10.12 50.12 3.63
33 Adel Kruzinska Active Joysi Erya's Elita 0 2 0.75 10.75 45.75 3.98
34 095715 Eva Šlapáková Charlotte 0 1 11.8 16.8 56.8 3.2
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014716 Jitka Krejcárková Urbain Čajový Lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088315 Lenka Krejčí Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078315 Danuše Dimová Ellie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006418 Jitka Štylerova Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039217 Michaela Sinzogan Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bettina Thurm Curly Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058315 Kristýna Vlachová Afrodite Breeding Fox Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS