Cz En

063817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ingrid Šefčíková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Arisa Duhový sen, Papillon

Výsledky

  1. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  2. Agility II XS: 1/21, 41.69 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  3. Agility I XS: 1/23, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  4. Jumping II XS: 1/21, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  5. Jumping IV XS - papillonů: 1/12, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  6. Jumping I XS: 1/21, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  7. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 09. 04. 2022

  8. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  10. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  11. Czech Imp Jump XSmall: 1/6, 21.64 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  12. Jumping 1 - XSmall: 1/6, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  13. Jumping 2 - XSmall: 1/6, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  14. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  15. Czech Imp Jump XSmall: 2/12, 23.13 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  16. Jumping 1 - XSmall: 5/12, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  17. Jumping 2 - XSmall: 2/12, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  18. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  19. Czech Imp Jump XSmall: 2/9, 24.62 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  20. Jumping 1 - XSmall: 1/9, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  21. Jumping 2 - XSmall: 1/9, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  22. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  23. Czech Imp Jump XSmall: 2/12, 23.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  24. Jumping 1 - XSmall: 2/12, 39.82 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  25. Jumping 2 - XSmall: 1/12, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  26. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  27. Agility II XS: Diskvalifikován

  28. Agility I XS: 1/17, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  29. Jumping III XS: 1/14, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  30. Jumping II XS: 1/14, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  31. Jumping I XS: 1/14, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  32. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  33. Agility S: Diskvalifikován

  34. Jumping S: 2/11, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  35. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  36. Agility Individual: 12/19, 48.41 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  37. Agility Squads as Individual: 1/19, 44.82 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  38. Jumping Individual: Diskvalifikován

  39. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  40. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  41. 1. Zkouška XSA3: 1/3, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  42. 2. Zkouška XSA3: 1/3, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  43. 3. Zkouška XSA3: 1/3, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  44. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  45. 1. Zkouška XSA3: 2/4, 46.28 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  46. 2. Jumping XS: 2/6, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  47. 2. Zkouška XSA3: 1/4, 48.86 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  48. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  49. Jumping OPEN III. XS: 1/6, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  50. Jumping OPEN II. XS: Diskvalifikován

  51. Zkouška XSA3 Neděle: 1/4, 48.21 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  52. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  53. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  54. Agility 2 XS: 2/13, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  55. Jumping 1 XS: 1/13, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  56. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  57. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  58. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  59. 2.zkouška XSA3: 2/3, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  60. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  61. II. Zk XSA3: 1/2, 52.56 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  62. I. Zk XSA3: 1/2, 44.37 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  63. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  64. Agility II S: 6/43, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  65. Agility I S: 7/51, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  66. Jumping III S: 22/43, 37.79 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  67. Jumping II S: 9/43, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  68. Jumping I S: Diskvalifikován

  69. Jumping IV papiloni S: 3/19, 31.35 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  70. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  71. Agility Individual: 2/15, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  72. Agility Squads as Individual: 5/16, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  73. Jumping Individual: 1/15, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  74. Jumping Squads as Individual: 14/16, 41.42 s, 7.42 tr. b., 3.96 m/s

  75. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  76. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  77. I. Zk XSA3: 1/2, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  78. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  79. II. Zk XSA3: 1/2, 46.86 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  80. I. Zk XSA3: 1/2, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  81. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  82. ZkA. XSA3 I.: 1/7, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  83. ZkA. XSA3 II.: 1/7, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  84. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  85. Jumping Open XS: 1/5, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  86. ZkA. XSA3 I.: Diskvalifikován

  87. ZkA. XSA3 II.: 2/4, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  88. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  89. I. agility XS: 5/13, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  90. II. agility XS: 1/13, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  91. II. jumping XS: 7/13, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  92. I. jumping XS: 3/13, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  93. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  94. 1.běh bez zón: 7/40, 20.39 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  95. 1.běh se zónami: 26/41, 21.42 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  96. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  97. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  98. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  99. 1. Zkouška A3 XS: 1/5, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  100. 2. Zkouška A3 XS: 1/5, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  101. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  102. Jumping I: 1/5, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  103. Jumping II: Diskvalifikován

  104. Jumping III: 1/5, 28.64 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  105. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  106. 1. Zkouška XSA3: 3/4, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  107. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  108. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  109. Czech Imp Jump XSmall: 1/9, 21.65 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  110. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  111. Jumping 2 - XSmall: 3/9, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  112. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  113. Agility jednotlivci S: 1/45, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  114. Jumping jednotlivci S: 1/45, 28.17 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  115. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  116. Batmanův jumping S: 7/12, 29.85 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  117. Jumping superhrdinů S: Diskvalifikován

  118. Kapitánský jumping S: 3/12, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  119. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  120. Agility S: 3/17, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  121. Jumping S: 4/17, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  122. Zkoušky SA3: 3/4, 44.06 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  123. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  124. Agility Open: 17/70, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  125. Agility Squads as Individual: 42/71, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  126. Jumping Open: 36/71, 37.65 s, 6.65 tr. b., 4.3 m/s

  127. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  128. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  129. Agility XS: Diskvalifikován

  130. Jumping XS: 1/4, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  131. Zkouška - XSA3: 1/2, 41.68 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  132. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  133. 1. Zka - SA3: 1/13, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  134. 2. Zka - SA3: 1/13, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  135. Jumping - Small: 4/25, 24.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  136. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  137. Ne. - Agility II. S: 18/54, 40.37 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  138. Ne. - Jumping II. S: 4/56, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  139. So. - Agility I. S: 27/59, 48.5 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  140. So. - Jumping I. S: 3/59, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  141. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  142. QA4 Agility: Diskvalifikován

  143. QA5 Agility: 20/36, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  144. QA6 Agility: 6/35, 46.26 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  145. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  146. QJ5 Jumping: 9/36, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  147. QJ6 Jumping: 6/34, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  148. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  149. SA3 I.: 2/5, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  150. SA3 II.: 1/5, 47.75 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  151. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  152. Finále small: 2/8, 25.17 s, 0.0 tr. b., 6.48 m/s

  153. Jumping II. small: 6/19, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  154. Jumping I. small: 10/19, 39.19 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  156. QA1 agility: 11/48, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  157. QA2 agility: 19/48, 46.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  158. QA3 agility: 35/48, 47.71 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  159. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  160. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  161. QJ3 jumping: 5/45, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  162. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  163. Zkouška II. SA3: 5/12, 44.57 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  164. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  165. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  166. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  167. 2. Zka - SA3: 1/5, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  168. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  169. Agility II S: Diskvalifikován

  170. Agility I S: 12/60, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  171. Jumping III S: Diskvalifikován

  172. Jumping II S: 6/48, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  173. Jumping I S: Diskvalifikován

  174. Jumping IV papiloni S: 2/22, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  175. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  176. Agility I: Diskvalifikován

  177. Agility II: 38/75, 49.78 s, 15.78 tr. b., 3.86 m/s

  178. Jumping I: 51/81, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  179. Jumping II: 44/79, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  180. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  181. SA3 I.: 8/20, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  182. SA3 II.: Diskvalifikován

  183. SA3 III.: 9/20, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  184. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  185. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  186. I. zkouška SA3: 1/13, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  187. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  188. Jumping S 1: Diskvalifikován

  189. Jumping S 2: 1/23, 29.73 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  190. Jumping S 3: 2/23, 28.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  191. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  192. Druhá zkouška SA3: 2/7, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  193. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  194. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  195. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  196. I. zkouška SA3: 1/16, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  197. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  198. 1SJ3: Diskvalifikován

  199. 2SJ3: Diskvalifikován

  200. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  201. Agility - 1.kolo S: 4/35, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  202. Jumping - 2.kolo S: 19/35, 29.66 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  203. Jumping hra S: 3/35, 19.46 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  204. Zkoušky SA3: 1/15, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  205. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  206. Agility S: Diskvalifikován

  207. Jumping S: 5/29, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  208. Zkoušky SA2: 2/12, 42.0 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  209. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  210. AGILITY S: 2/21, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  211. JUMPING S: Diskvalifikován

  212. Zkoušky SA2: 1/8, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  213. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  214. Agility: 10/56, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  215. Agility DRUZSTVA: 21/56, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  216. Jumping: 24/57, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  217. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  218. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  219. II. zkouška SA2: 1/10, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  220. I. zkouška SA2: 1/10, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  221. jumping SA2: 2/10, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  222. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  223. 1. BĚH SA2: 1/9, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  224. 2. BĚH SA2: Diskvalifikován

  225. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  226. Agility II. S: 8/54, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  227. Agility I. S: Diskvalifikován

  228. Jumping II. S: 23/57, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  229. Jumping I. S: 8/58, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  230. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  231. AGILITY S: 2/25, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  232. JUMPING S: 2/23, 28.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  233. ZKOUŠKA SA2: 1/8, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  234. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  235. 1.Zka - Sa2: 1/7, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  236. 2. Zka - SA2: 3/7, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  237. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  238. Ne-: 1/12, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  239. Ne-Agility: Diskvalifikován

  240. Ne-Jumping: 14/31, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  241. So-: 3/12, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  242. So-Agility: Diskvalifikován

  243. So-Jumping: 4/34, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  244. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  245. A2 zkouška SA2: 1/9, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  246. Agility S S: 4/19, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  247. Jumping S S: Diskvalifikován

  248. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  249. QA1 agility: 28/53, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  250. QA2 agility: 28/53, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  251. QA3 agility: 14/52, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  252. QJ1 jumping: 21/53, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  253. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  254. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  255. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  256. Agility 1: Diskvalifikován

  257. Agility 2: Diskvalifikován

  258. Agility 3: 2/30, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  259. Finále Agility SA: Diskvalifikován

  260. Finále Jumping SA: 4/12, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  261. Jumping 1: 5/31, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  262. Jumping 2: 2/31, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  263. Jumping 3: 4/30, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  264. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  265. Agility II Small: 22/55, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  266. Agility I Small: Diskvalifikován

  267. Jumping III Small: 17/55, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  268. Jumping II Small: 34/56, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  269. Jumping I Small: Diskvalifikován

  270. MR papillon Small - II. kolo: Diskvalifikován

  271. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  272. 1. Zka - SA1: 1/8, 28.46 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  273. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  274. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  275. I Agility Open: 26/75, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  276. II Agility Open: Diskvalifikován

  277. II Jumping Open: Diskvalifikován

  278. I Jumping Open: 12/75, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  279. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  280. Agility Open S: Diskvalifikován

  281. Jumping Open S: 3/22, 25.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  282. Zkoušky SA1: 1/5, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  283. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  284. 1. BĚH SA1: Diskvalifikován

  285. 2. BĚH SA1: 1/7, 30.89 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  286. 3. BĚH SA1: 1/7, 33.25 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  287. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  288. II. Packa SA1: 1/10, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  289. I. Packa SA1: 1/10, 27.37 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  290. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  291. Czech Imp Jump XSmall: 3/10, 21.27 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  292. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  293. Jumping 2 XSmall: 3/10, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  294. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  295. II. zkouška SA1: 1/12, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  296. I. zkouška SA1: 2/12, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  297. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  298. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  299. Jumping 1 XSmall: 2/9, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  300. Jumping 2 XSmall: 2/9, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s