Cz En

063717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ingrid Šefčíková, Klub Aktij

    Člen KA

Pes

  1. Akira Duhový sen, Papillon

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: 19/36, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. QA6 Agility: 12/35, 49.32 s, 1.32 tr. b., 4.46 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: 11/36, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  9. SA3 I.: 3/5, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  10. SA3 II.: 3/5, 49.75 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  11. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  12. Finále small: 3/8, 26.37 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  13. Jumping II. small: 2/19, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  14. Jumping I. small: 9/19, 38.32 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  15. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  16. QA1 agility: 14/48, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  17. QA2 agility: 11/48, 47.94 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  18. QA3 agility: 12/48, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  19. QJ1 jumping: 23/48, 46.04 s, 5.04 tr. b., 4.24 m/s

  20. QJ2 jumping: 21/48, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  21. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  22. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  23. Zkouška II. SA2: 2/8, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  24. Zkouška I. SA2: 2/8, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  25. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  26. 1. Zka - SA2: 2/6, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  27. 2. Zka - SA2: 1/6, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  28. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  29. Agility II S: Diskvalifikován

  30. Agility I S: 13/60, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  31. Jumping III S: Diskvalifikován

  32. Jumping II S: 9/48, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  33. Jumping I S: 24/50, 37.47 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  34. Jumping IV papiloni S: 6/22, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  35. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  36. Agility I: 14/81, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  37. Agility II: Diskvalifikován

  38. Jumping I: 30/81, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  39. Jumping II: 30/79, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  40. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  41. SA2 I.: 1/9, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  42. SA2 II.: 1/9, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  43. SA2 III.: 1/9, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  44. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  45. II. zkouška SA2: 5/18, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  46. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  47. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  48. 1. Zka - SA2: 5/9, 41.8 s, 10.8 tr. b., 3.49 m/s

  49. 2. Zka - SA2: 1/9, 28.09 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  50. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  51. Jumping S 1: Diskvalifikován

  52. Jumping S 2: 2/23, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  53. Jumping S 3: Diskvalifikován

  54. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  55. Jumping: Diskvalifikován

  56. Jumping DUO: Diskvalifikován

  57. Zkouška: 4/7, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  58. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  59. 1SJ2: 1/5, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  60. 2SJ2: Diskvalifikován

  61. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  62. Agility - 1.kolo S: 2/35, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  63. Jumping - 2.kolo S: 7/35, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  64. Jumping hra S: 1/35, 19.3 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  65. Zkoušky SA2: 4/13, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  66. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  67. Agility S: 11/29, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  68. Jumping S: 10/29, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  69. Zkoušky SA2: 6/12, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  70. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  71. AGILITY S: 8/21, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  72. JUMPING S: 2/21, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  73. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  74. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  75. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. I. zkouška SA2: 9/10, 33.38 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  77. jumping SA2: 6/10, 26.6 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  78. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  79. Agility II. S: Diskvalifikován

  80. Agility I. S: Diskvalifikován

  81. Jumping II. S: Diskvalifikován

  82. Jumping I. S: 11/58, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  83. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  84. AGILITY S: 6/25, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  85. JUMPING S: 6/23, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  86. ZKOUŠKA SA2: 3/8, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  87. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  88. 1.Zka - Sa2: 3/7, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  89. 2. Zka - SA2: 4/7, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  90. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  91. Ne-: 6/12, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  92. Ne-Agility: 16/33, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  93. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  94. So-: Diskvalifikován

  95. So-Agility: 10/34, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  96. So-Jumping: Diskvalifikován

  97. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  98. A2 zkouška SA2: 2/9, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  99. Agility S S: 7/19, 41.51 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  100. Jumping S S: 2/19, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  101. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  102. QA1 agility: 13/53, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  103. QA2 agility: Diskvalifikován

  104. QA3 agility: Diskvalifikován

  105. QJ1 jumping: 37/53, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  106. QJ2 jumping: 19/53, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  107. QJ3 jumping: 17/53, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  108. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  109. Agility 1: Diskvalifikován

  110. Agility 2: Diskvalifikován

  111. Agility 3: Diskvalifikován

  112. Finále Jumping SA: 5/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  113. Jumping 1: 9/31, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  114. Jumping 2: 19/31, 37.65 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  115. Jumping 3: 7/30, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  116. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  117. Agility II Small: Diskvalifikován

  118. Agility I Small: 27/64, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  119. Jumping III Small: Diskvalifikován

  120. Jumping II Small: 23/56, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  121. Jumping I Small: 7/56, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  122. MR papillon Small - II. kolo: 2/16, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  123. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  124. 1. Zka - SA1: 3/8, 29.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  125. 2. Zka - SA1: 2/8, 28.95 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  126. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  127. 1. BĚH SA1: 1/7, 35.09 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  128. 2. BĚH SA1: Diskvalifikován

  129. 3. BĚH SA1: Diskvalifikován

  130. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  131. II. Packa SA1: Diskvalifikován

  132. I. Packa SA1: 6/10, 28.19 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  133. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  134. Czech Imp Jump Small: 6/28, 20.06 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  135. Jumping 1 Small: 19/28, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  136. Jumping 2 Small: 15/28, 41.46 s, 12.46 tr. b., 3.93 m/s

  137. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  138. II. zkouška SA1: 5/12, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  139. I. zkouška SA1: 1/12, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  140. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  141. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  142. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  143. Jumping 2 Small: 3/22, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s