Cz En

Agility I S

  1. Datum: 27. 04. 2019
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Sprij, Jan (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 38.33 5.17
2 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 38.98 5.08
3 025212 Jana Kopřivová Denny 0 0 0.0 0.0 41.42 4.78
4 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 42.73 4.63
5 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 0 0 0.0 0.0 44.72 4.43
6 080614 Pavla Šrámková Keissy Angelina Ruby Star 0 0 0.0 0.0 45.9 4.31
7 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 46.11 4.29
8 Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl 0 0 0.0 0.0 50.16 3.95
9 081117 Martina Bohatá Denny 0 0 0.0 0.0 50.95 3.89
10 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 51.63 3.83
11 095715 Eva Šlapáková Charlotte 0 0 0.06 0.06 56.06 3.53
12 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 1 0 0.0 5.0 38.86 5.1
13 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 1 0 0.0 5.0 42.79 4.63
14 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 1 0.0 5.0 43.84 4.52
15 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 0.0 5.0 44.72 4.43
16 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles 1 0 0.0 5.0 45.13 4.39
17 Adel Kruzinska Active Joysi Erya's Elita 0 1 0.0 5.0 45.24 4.38
18 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 46.02 4.3
19 039217 Michaela Sinzogan Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss 0 1 0.0 5.0 47.27 4.19
20 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 1 0.0 5.0 49.42 4.01
21 088315 Lenka Krejčí Ofélie Elis Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 49.47 4.0
22 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 1 0 0.0 5.0 50.31 3.94
23 063916 Josef Mňaček Wynne Čajový lístek 1 0 0.41 5.41 56.41 3.51
24 037516 Tereza Sobotková Chiquita 0 0 5.88 5.88 61.88 3.2
25 Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva 2 0 0.0 10.0 40.8 4.85
26 Bettina Thurm Curly Černý Křišťál 0 2 0.0 10.0 48.33 4.1
27 078215 Martina Dimová Sindy 2 0 1.66 11.66 57.66 3.43
28 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito 0 1 7.29 12.29 63.29 3.13
29 042216 Hedvika Dvořáková Grace Brilliant Bohemia 0 1 7.7 12.7 63.7 3.11
30 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 1 1 3.54 13.54 59.54 3.33
31 008814 Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek 1 2 0.0 15.0 52.24 3.79
32 046515 Nataša Mühlová Creamy Cassandra Bohemian Beauty 2 0 6.62 16.62 62.62 3.16
33 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 2 2 0.0 20.0 48.03 4.12
34 084615 Jitka Gabrielová Appassionata Dolce Fantasia 1 2 7.61 22.61 63.61 3.11
35 046615 Tereza Mühlová Cayena Cassiopeia Bohemian Beauty 1 2 17.55 32.55 73.55 2.69
DIS Lenka Adámková Mája Krásný motýl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lenka Adámková Agility Sherry Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052217 Barbora Hondlová Bexie od Pístecké duny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009715 Veronika Kuštová Nikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080517 Hana Lukášová Cornelia Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046315 Nataša Mühlová Carry Cranberry Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046117 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058315 Kristýna Vlachová Afrodite Breeding Fox Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mado Bischofberger ‌ Painted Diamond Magical Midnight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mado Bischofberger ‌ Painted Diamond Glamorous Black Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Adrián Botka Raisi White Princess z Anacapri Anacapri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014716 Jitka Krejcárková Urbain Čajový Lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021515 Zdeňka Váchová Sammy White King z Anacapri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078315 Danuše Dimová Ellie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006418 Jitka Štylerova Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS