Cz En

037516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Sobotková, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Chiquita, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  2. XSA2 -1 běh: 1/2, 56.93 s, 5.93 tr. b., 3.34 m/s

  3. XSA2 - 2 běh: 2/2, 59.3 s, 10.3 tr. b., 3.0 m/s

  4. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  5. 1. Zkouška A2 XS: 3/4, 54.59 s, 8.59 tr. b., 3.15 m/s

  6. 2. Zkouška A2 XS: 2/4, 60.0 s, 18.0 tr. b., 2.97 m/s

  7. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  8. Czech Imp Jump: 6/6, 39.28 s, 10.28 tr. b., 3.05 m/s

  9. Jumping 1: 6/6, 59.21 s, 13.21 tr. b., 3.21 m/s

  10. Jumping 2: 6/6, 56.7 s, 10.7 tr. b., 3.35 m/s

  11. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  12. Czech Imp Jump: 8/10, 33.09 s, 9.09 tr. b., 3.05 m/s

  13. Jumping 1: 5/10, 48.02 s, 7.02 tr. b., 3.48 m/s

  14. Jumping 2: Diskvalifikován

  15. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  16. Agility Spokojeného psa XS: 2/3, 47.68 s, 9.68 tr. b., 3.27 m/s

  17. Jacob & Joseph Jumping XS: 2/3, 37.19 s, 7.19 tr. b., 3.31 m/s

  18. Jelenův Jumping XS: 2/3, 46.88 s, 6.88 tr. b., 3.63 m/s

  19. PhysioDOG Agility XS: 2/3, 72.17 s, 18.17 tr. b., 3.05 m/s

  20. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  21. Czech Imp Jump: 3/7, 30.85 s, 5.85 tr. b., 3.31 m/s

  22. Jumping 1: 4/7, 54.85 s, 7.85 tr. b., 3.48 m/s

  23. Jumping 2 : 5/7, 49.15 s, 9.15 tr. b., 3.28 m/s

  24. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  25. Druhá zkouška XSA2: Diskvalifikován

  26. První zkouška XSA2: 1/2, 45.76 s, 5.76 tr. b., 3.28 m/s

  27. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  28. Czech Imp Jump XSmall: 6/9, 32.76 s, 5.76 tr. b., 3.27 m/s

  29. Jumping 1 - XSmall: 4/9, 52.85 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  30. Jumping 2 - XSmall: 7/9, 42.91 s, 6.91 tr. b., 3.15 m/s

  31. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  32. Druhá zkouška XSA2: 2/3, 48.26 s, 6.26 tr. b., 3.13 m/s

  33. První zkouška XSA2: 3/3, 51.22 s, 6.22 tr. b., 3.16 m/s

  34. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  35. II. zkouška XS2: 1/2, 59.55 s, 9.55 tr. b., 3.11 m/s

  36. I. zkouška XS2: 1/2, 57.56 s, 9.56 tr. b., 3.09 m/s

  37. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  38. XSA2 -1 běh: 1/2, 51.57 s, 6.57 tr. b., 3.16 m/s

  39. XSA2 - 2 běh: 1/2, 55.34 s, 6.34 tr. b., 3.22 m/s

  40. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  41. 1.Zkouška - XSA2: 1/1, 68.67 s, 21.67 tr. b., 2.96 m/s

  42. 2.Zkouška - XSA2: 1/1, 55.27 s, 14.27 tr. b., 3.08 m/s

  43. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  44. XSA2_1: Diskvalifikován

  45. XSA2_2: 2/2, 67.04 s, 18.04 tr. b., 2.91 m/s

  46. XSA2_3: 1/2, 69.63 s, 12.63 tr. b., 2.92 m/s

  47. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  48. 1.zkouška: 2/5, 60.27 s, 14.27 tr. b., 2.84 m/s

  49. 2.zkouška: 3/5, 60.61 s, 11.61 tr. b., 2.9 m/s

  50. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  51. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška SA2: 1/9, 56.65 s, 2.65 tr. b., 3.05 m/s

  53. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  54. SA2: 5/12, 52.92 s, 14.92 tr. b., 2.95 m/s

  55. SA2-2: 7/12, 56.76 s, 13.76 tr. b., 2.78 m/s

  56. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  57. Mistrovske agility small: 12/15, 68.17 s, 22.17 tr. b., 2.71 m/s

  58. Nedele Jumping small: 11/23, 55.94 s, 13.94 tr. b., 3.22 m/s

  59. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  60. Druhá zkouška SA2: 4/13, 64.73 s, 9.73 tr. b., 3.17 m/s

  61. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  63. Agility I S: 24/60, 61.88 s, 5.88 tr. b., 3.2 m/s

  64. Jumping IV yorkshire S: 3/8, 56.76 s, 10.76 tr. b., 3.1 m/s

  65. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  66. Horní Počernice, 1. běh: 5/10, 63.42 s, 29.42 tr. b., 2.49 m/s

  67. Horní Počernice, 2. běh: 4/10, 65.29 s, 18.29 tr. b., 2.6 m/s

  68. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  69. Czech Imp Jump XS: 7/10, 34.74 s, 8.74 tr. b., 3.08 m/s

  70. Jumping 1 XS: 6/10, 67.88 s, 24.88 tr. b., 2.7 m/s

  71. Jumping 2 XS: 5/10, 54.91 s, 14.91 tr. b., 3.22 m/s

  72. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  73. Czech Imp Jump: 9/10, 32.47 s, 15.47 tr. b., 3.02 m/s

  74. Jumping 1: 8/10, 40.36 s, 7.36 tr. b., 3.25 m/s

  75. Jumping 2: 5/10, 39.39 s, 5.39 tr. b., 3.43 m/s

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  77. Czech Imp Jump: 7/11, 32.94 s, 7.94 tr. b., 3.04 m/s

  78. Jumping 1: 3/11, 55.01 s, 7.01 tr. b., 3.24 m/s

  79. Jumping 2: 4/11, 40.93 s, 1.93 tr. b., 3.49 m/s

  80. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  81. Druhý běh SA2: 2/9, 56.1 s, 8.1 tr. b., 3.07 m/s

  82. První běh SA2: 3/9, 53.3 s, 0.0 tr. b., 2.87 m/s

  83. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  84. Agility open S: 7/14, 66.24 s, 21.24 tr. b., 2.87 m/s

  85. Agility Special kříženci S: 7/10, 69.89 s, 13.89 tr. b., 3.0 m/s

  86. Jumping open S: 6/14, 47.54 s, 3.54 tr. b., 3.58 m/s

  87. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  88. SA2 - 1. SA2: 6/8, 64.17 s, 26.17 tr. b., 2.56 m/s

  89. SA2 - 2. SA2: 4/8, 59.88 s, 24.88 tr. b., 2.57 m/s

  90. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  91. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  92. Tunelovo-barelový běh S: 14/18, 45.87 s, 10.87 tr. b., 2.7 m/s

  93. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  94. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  95. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  96. Tunelovo-barelový běh S: 10/14, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  97. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  98. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  99. Speciální běh pro XS S: 4/5, 41.24 s, 2.24 tr. b., 2.89 m/s

  100. Speed&Power hra S: 5/14, 20.49 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  101. Tunelovo-barelový běh S: Diskvalifikován

  102. Zkouška SA2: 3/5, 48.33 s, 5.33 tr. b., 2.98 m/s

  103. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  104. Agility S: 5/11, 68.24 s, 31.24 tr. b., 2.68 m/s

  105. Jumping S: 6/11, 52.76 s, 12.76 tr. b., 3.01 m/s

  106. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  107. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  108. Agility I Small: 40/64, 57.48 s, 7.48 tr. b., 3.22 m/s

  109. MR yorkshirský terriér Small II. kolo: Diskvalifikován

  110. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  111. Sobota SA2 1: Diskvalifikován

  112. Sobota SA2 2: 3/7, 61.93 s, 13.93 tr. b., 2.81 m/s

  113. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  114. Zkoukša 1 SA2: 4/9, 57.53 s, 8.53 tr. b., 3.01 m/s

  115. Zkouška 2 SA2: 7/9, 60.48 s, 10.48 tr. b., 2.88 m/s

  116. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  117. I. Batmanova zkouška SA2: 3/5, 54.29 s, 14.29 tr. b., 2.8 m/s

  118. II. Supermanova zkouška SA2: 2/5, 56.06 s, 23.06 tr. b., 2.55 m/s

  119. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  120. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  121. Jumping 1 XSmall: 6/11, 57.63 s, 12.63 tr. b., 3.16 m/s

  122. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  124. Agility_: 13/36, 56.76 s, 9.76 tr. b., 3.0 m/s

  125. Jumping_: Diskvalifikován

  126. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  127. II. zkouška SA2: 2/12, 55.19 s, 13.19 tr. b., 2.94 m/s

  128. I. zkouška SA2: 4/12, 62.65 s, 19.65 tr. b., 2.75 m/s

  129. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  130. Czech Imp Jump XSmall: 8/11, 30.34 s, 6.34 tr. b., 3.16 m/s

  131. Jumping 1 XSmall: 7/11, 44.83 s, 8.83 tr. b., 3.19 m/s

  132. Jumping 2 XSmall: 7/11, 40.72 s, 5.72 tr. b., 3.49 m/s

  133. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  134. Okrouhlice, Zkoušky: Diskvalifikován

  135. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  136. 1. zkouška SA2: 2/13, 47.31 s, 0.31 tr. b., 2.92 m/s

  137. 2. zkouška SA2: 5/13, 67.17 s, 12.17 tr. b., 2.65 m/s

  138. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  139. 1. Zka - SA2: 12/15, 63.21 s, 40.21 tr. b., 2.37 m/s

  140. 2. Zka - SA2: 8/15, 61.78 s, 15.78 tr. b., 2.77 m/s

  141. 3. Zka - SA2: Diskvalifikován

  142. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  143. ZkA. I. SA2: 2/6, 57.69 s, 6.69 tr. b., 3.09 m/s

  144. ZkA. ll. SA2: 4/6, 62.58 s, 16.58 tr. b., 2.25 m/s

  145. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  146. Agility XS S: 5/6, 51.31 s, 21.31 tr. b., 2.34 m/s

  147. Hra S: 10/14, 35.48 s, 4.48 tr. b., 2.65 m/s

  148. Jumping XS S: 4/6, 43.73 s, 8.73 tr. b., 2.65 m/s

  149. Zkouška SA2: 1/4, 48.3 s, 6.3 tr. b., 2.84 m/s

  150. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  151. Agility open S: 6/17, 54.06 s, 2.06 tr. b., 3.2 m/s

  152. Jumping open S: 6/17, 45.0 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  153. ZkA. SA2: 4/6, 61.75 s, 10.75 tr. b., 2.72 m/s

  154. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  155. Agility I Small: 39/63, 61.37 s, 9.37 tr. b., 3.0 m/s

  156. Jumping IV - yorkshirský teriér (S): 7/11, 43.74 s, 0.0 tr. b., 3.2 m/s

  157. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  158. Agility open S: Diskvalifikován

  159. Jumping open S: 9/19, 46.61 s, 10.61 tr. b., 3.11 m/s

  160. Zkoušky SA1: 2/5, 54.23 s, 9.23 tr. b., 2.91 m/s

  161. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  162. 1. ZK SA1: 8/10, 62.48 s, 25.48 tr. b., 2.45 m/s

  163. 2. ZK SA1: 5/10, 50.77 s, 1.77 tr. b., 3.15 m/s

  164. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  165. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: 3/9, 42.36 s, 0.0 tr. b., 2.83 m/s

  166. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  167. Horní Počernice, 1. běh: 3/6, 57.34 s, 8.34 tr. b., 2.65 m/s

  168. Horní Počernice, 2. běh: 5/6, 59.81 s, 5.81 tr. b., 2.68 m/s

  169. Horní Počernice, 3. běh: 4/6, 46.78 s, 5.0 tr. b., 2.95 m/s

  170. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  171. ZkA. II. SA1: 3/4, 49.47 s, 10.47 tr. b., 2.81 m/s

  172. ZkA. I. SA1: 3/4, 67.79 s, 33.79 tr. b., 2.26 m/s