Cz En

037516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Sobotková, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Chiquita, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  2. Druhá zkouška XSA2: 2/3, 48.26 s, 6.26 tr. b., 3.13 m/s

  3. První zkouška XSA2: 3/3, 51.22 s, 6.22 tr. b., 3.16 m/s

  4. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  5. II. zkouška XS2: 1/2, 59.55 s, 9.55 tr. b., 3.11 m/s

  6. I. zkouška XS2: 1/2, 57.56 s, 9.56 tr. b., 3.09 m/s

  7. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  8. XSA2 -1 běh: 1/2, 51.57 s, 6.57 tr. b., 3.16 m/s

  9. XSA2 - 2 běh: 1/2, 55.34 s, 6.34 tr. b., 3.22 m/s

  10. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  11. 1.Zkouška - XSA2: 1/1, 68.67 s, 21.67 tr. b., 2.96 m/s

  12. 2.Zkouška - XSA2: 1/1, 55.27 s, 14.27 tr. b., 3.08 m/s

  13. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  14. XSA2_1: Diskvalifikován

  15. XSA2_2: 2/2, 67.04 s, 18.04 tr. b., 2.91 m/s

  16. XSA2_3: 1/2, 69.63 s, 12.63 tr. b., 2.92 m/s

  17. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  18. 1.zkouška: 2/5, 60.27 s, 14.27 tr. b., 2.84 m/s

  19. 2.zkouška: 3/5, 60.61 s, 11.61 tr. b., 2.9 m/s

  20. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  21. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška SA2: 1/9, 56.65 s, 2.65 tr. b., 3.05 m/s

  23. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  24. SA2: 5/12, 52.92 s, 14.92 tr. b., 2.95 m/s

  25. SA2-2: 7/12, 56.76 s, 13.76 tr. b., 2.78 m/s

  26. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  27. Mistrovske agility small: 12/15, 68.17 s, 22.17 tr. b., 2.71 m/s

  28. Nedele Jumping small: 11/23, 55.94 s, 13.94 tr. b., 3.22 m/s

  29. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  30. Druhá zkouška SA2: 4/13, 64.73 s, 9.73 tr. b., 3.17 m/s

  31. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  32. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  33. Agility I S: 24/60, 61.88 s, 5.88 tr. b., 3.2 m/s

  34. Jumping IV yorkshire S: 3/8, 56.76 s, 10.76 tr. b., 3.1 m/s

  35. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  36. Horní Počernice, 1. běh: 5/10, 63.42 s, 29.42 tr. b., 2.49 m/s

  37. Horní Počernice, 2. běh: 4/10, 65.29 s, 18.29 tr. b., 2.6 m/s

  38. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  39. Czech Imp Jump XS: 7/10, 34.74 s, 8.74 tr. b., 3.08 m/s

  40. Jumping 1 XS: 6/10, 67.88 s, 24.88 tr. b., 2.7 m/s

  41. Jumping 2 XS: 5/10, 54.91 s, 14.91 tr. b., 3.22 m/s

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  43. Czech Imp Jump: 9/10, 32.47 s, 15.47 tr. b., 3.02 m/s

  44. Jumping 1: 8/10, 40.36 s, 7.36 tr. b., 3.25 m/s

  45. Jumping 2: 5/10, 39.39 s, 5.39 tr. b., 3.43 m/s

  46. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  47. Czech Imp Jump: 7/11, 32.94 s, 7.94 tr. b., 3.04 m/s

  48. Jumping 1: 3/11, 55.01 s, 7.01 tr. b., 3.24 m/s

  49. Jumping 2: 4/11, 40.93 s, 1.93 tr. b., 3.49 m/s

  50. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  51. Druhý běh SA2: 2/9, 56.1 s, 8.1 tr. b., 3.07 m/s

  52. První běh SA2: 3/9, 53.3 s, 0.0 tr. b., 2.87 m/s

  53. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  54. Agility open S: 7/14, 66.24 s, 21.24 tr. b., 2.87 m/s

  55. Agility Special kříženci S: 7/10, 69.89 s, 13.89 tr. b., 3.0 m/s

  56. Jumping open S: 6/14, 47.54 s, 3.54 tr. b., 3.58 m/s

  57. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  58. SA2 - 1. SA2: 6/8, 64.17 s, 26.17 tr. b., 2.56 m/s

  59. SA2 - 2. SA2: 4/8, 59.88 s, 24.88 tr. b., 2.57 m/s

  60. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  61. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  62. Tunelovo-barelový běh S: 14/18, 45.87 s, 10.87 tr. b., 2.7 m/s

  63. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  64. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  65. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  66. Tunelovo-barelový běh S: 10/14, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  67. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  69. Speciální běh pro XS S: 4/5, 41.24 s, 2.24 tr. b., 2.89 m/s

  70. Speed&Power hra S: 5/14, 20.49 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  71. Tunelovo-barelový běh S: Diskvalifikován

  72. Zkouška SA2: 3/5, 48.33 s, 5.33 tr. b., 2.98 m/s

  73. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  74. Agility S: 5/11, 68.24 s, 31.24 tr. b., 2.68 m/s

  75. Jumping S: 6/11, 52.76 s, 12.76 tr. b., 3.01 m/s

  76. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  77. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  78. Agility I Small: 40/64, 57.48 s, 7.48 tr. b., 3.22 m/s

  79. MR yorkshirský terriér Small II. kolo: Diskvalifikován

  80. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  81. Sobota SA2 1: Diskvalifikován

  82. Sobota SA2 2: 3/7, 61.93 s, 13.93 tr. b., 2.81 m/s

  83. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  84. Zkoukša 1 SA2: 4/9, 57.53 s, 8.53 tr. b., 3.01 m/s

  85. Zkouška 2 SA2: 7/9, 60.48 s, 10.48 tr. b., 2.88 m/s

  86. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  87. I. Batmanova zkouška SA2: 3/5, 54.29 s, 14.29 tr. b., 2.8 m/s

  88. II. Supermanova zkouška SA2: 2/5, 56.06 s, 23.06 tr. b., 2.55 m/s

  89. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  90. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  91. Jumping 1 XSmall: 6/11, 57.63 s, 12.63 tr. b., 3.16 m/s

  92. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  93. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  94. Agility_: 13/36, 56.76 s, 9.76 tr. b., 3.0 m/s

  95. Jumping_: Diskvalifikován

  96. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  97. II. zkouška SA2: 2/12, 55.19 s, 13.19 tr. b., 2.94 m/s

  98. I. zkouška SA2: 4/12, 62.65 s, 19.65 tr. b., 2.75 m/s

  99. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  100. Czech Imp Jump XSmall: 8/11, 30.34 s, 6.34 tr. b., 3.16 m/s

  101. Jumping 1 XSmall: 7/11, 44.83 s, 8.83 tr. b., 3.19 m/s

  102. Jumping 2 XSmall: 7/11, 40.72 s, 5.72 tr. b., 3.49 m/s

  103. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  104. Okrouhlice, Zkoušky: Diskvalifikován

  105. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  106. 1. zkouška SA2: 2/13, 47.31 s, 0.31 tr. b., 2.92 m/s

  107. 2. zkouška SA2: 5/13, 67.17 s, 12.17 tr. b., 2.65 m/s

  108. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  109. 1. Zka - SA2: 12/15, 63.21 s, 40.21 tr. b., 2.37 m/s

  110. 2. Zka - SA2: 8/15, 61.78 s, 15.78 tr. b., 2.77 m/s

  111. 3. Zka - SA2: Diskvalifikován

  112. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  113. ZkA. I. SA2: 2/6, 57.69 s, 6.69 tr. b., 3.09 m/s

  114. ZkA. ll. SA2: 4/6, 62.58 s, 16.58 tr. b., 2.25 m/s

  115. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  116. Agility XS S: 5/6, 51.31 s, 21.31 tr. b., 2.34 m/s

  117. Hra S: 10/14, 35.48 s, 4.48 tr. b., 2.65 m/s

  118. Jumping XS S: 4/6, 43.73 s, 8.73 tr. b., 2.65 m/s

  119. Zkouška SA2: 1/4, 48.3 s, 6.3 tr. b., 2.84 m/s

  120. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  121. Agility open S: 6/17, 54.06 s, 2.06 tr. b., 3.2 m/s

  122. Jumping open S: 6/17, 45.0 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  123. ZkA. SA2: 4/6, 61.75 s, 10.75 tr. b., 2.72 m/s

  124. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  125. Agility I Small: 39/63, 61.37 s, 9.37 tr. b., 3.0 m/s

  126. Jumping IV - yorkshirský teriér (S): 7/11, 43.74 s, 0.0 tr. b., 3.2 m/s

  127. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  128. Agility open S: Diskvalifikován

  129. Jumping open S: 9/19, 46.61 s, 10.61 tr. b., 3.11 m/s

  130. Zkoušky SA1: 2/5, 54.23 s, 9.23 tr. b., 2.91 m/s

  131. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  132. 1. ZK SA1: 8/10, 62.48 s, 25.48 tr. b., 2.45 m/s

  133. 2. ZK SA1: 5/10, 50.77 s, 1.77 tr. b., 3.15 m/s

  134. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  135. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: 3/9, 42.36 s, 0.0 tr. b., 2.83 m/s

  136. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  137. Horní Počernice, 1. běh: 3/6, 57.34 s, 8.34 tr. b., 2.65 m/s

  138. Horní Počernice, 2. běh: 5/6, 59.81 s, 5.81 tr. b., 2.68 m/s

  139. Horní Počernice, 3. běh: 4/6, 46.78 s, 5.0 tr. b., 2.95 m/s

  140. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  141. ZkA. II. SA1: 3/4, 49.47 s, 10.47 tr. b., 2.81 m/s

  142. ZkA. I. SA1: 3/4, 67.79 s, 33.79 tr. b., 2.26 m/s