Cz En

009715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Kuštová

    Člen KA

Pes

  1. Nikita, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  2. SA2 I.: 1/6, 61.75 s, 4.75 tr. b., 3.4 m/s

  3. SA2 II.: 1/6, 60.53 s, 4.53 tr. b., 3.42 m/s

  4. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  5. Agility I S: Diskvalifikován

  6. Jumping IV yorkshire S: 2/8, 51.25 s, 10.25 tr. b., 3.43 m/s

  7. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  8. SA2 I.: 3/7, 53.1 s, 9.1 tr. b., 3.33 m/s

  9. SA2 II.: 2/7, 50.61 s, 1.61 tr. b., 3.5 m/s

  10. SA2 III.: 6/7, 50.91 s, 8.91 tr. b., 3.32 m/s

  11. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  12. 1. Zka - SA2: 3/9, 44.92 s, 3.92 tr. b., 3.25 m/s

  13. 2. Zka - SA2: 5/9, 42.51 s, 11.51 tr. b., 3.01 m/s

  14. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  15. Czech Imp Jump XS: 3/8, 31.36 s, 3.36 tr. b., 3.44 m/s

  16. Jumping 1 XS: 7/10, 43.14 s, 4.14 tr. b., 3.5 m/s

  17. Jumping 2 XS: 5/10, 48.27 s, 8.27 tr. b., 3.63 m/s

  18. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  19. Agility XS S: Diskvalifikován

  20. Jumping XS S: 4/8, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  21. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  23. Agility II Small: Diskvalifikován

  24. Agility I Small: 37/63, 58.38 s, 6.38 tr. b., 3.15 m/s

  25. Jumping III Small: 25/47, 48.01 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  26. Jumping II Small: 20/51, 45.5 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  27. Jumping I Small: 17/52, 52.88 s, 12.88 tr. b., 3.04 m/s

  28. Jumping IV - yorkshirský teriér (S): 6/11, 43.34 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  29. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  30. Horní Počernice, 1. běh: 3/13, 48.51 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  31. Horní Počernice, 2. běh: 2/13, 47.19 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  32. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  33. 1. zkouška SA2: 3/5, 49.57 s, 11.57 tr. b., 2.82 m/s

  34. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  35. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  36. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  37. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  38. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  39. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  40. Jumping 1 XS: 6/12, 44.82 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  41. Jumping 2 XS: 7/12, 48.53 s, 10.53 tr. b., 3.56 m/s

  42. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  43. 15.prorubská: Diskvalifikován

  44. 16.prorubská: 4/6, 56.12 s, 21.12 tr. b., 2.69 m/s

  45. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  46. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  47. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  48. Jumping 2 XSmall: 2/7, 44.83 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  49. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  50. Czech Imp Jump XS: 4/12, 24.72 s, 0.72 tr. b., 3.8 m/s

  51. Jumping 1 XS: 2/12, 40.21 s, 1.21 tr. b., 3.81 m/s

  52. Jumping 2 XS: 4/12, 38.62 s, 2.62 tr. b., 3.73 m/s

  53. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  54. 11.prorubská: 4/8, 45.93 s, 5.93 tr. b., 3.18 m/s

  55. 12.prorubská: Diskvalifikován

  56. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  57. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  58. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  59. Jumping 2 XS: 1/8, 39.82 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  60. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  61. Agility Trial I: Diskvalifikován

  62. Agility Trial II: 3/12, 49.62 s, 1.62 tr. b., 3.24 m/s

  63. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  64. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  65. Agility Trial: 3/11, 49.77 s, 0.77 tr. b., 3.28 m/s

  66. Agility XS: Diskvalifikován

  67. Jumping XS: 3/7, 46.83 s, 13.83 tr. b., 3.33 m/s

  68. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  69. Horní Počernice, 1. běh: 4/17, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  70. Horní Počernice, 2. běh: 2/17, 48.72 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  71. Horní Počernice, 3. běh: 2/17, 57.53 s, 2.53 tr. b., 3.34 m/s

  72. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  73. Agility S: 7/21, 45.92 s, 5.92 tr. b., 3.4 m/s

  74. Jumping S: 13/21, 40.61 s, 12.61 tr. b., 3.3 m/s

  75. Zkoušky A1 SA2: 5/8, 47.6 s, 4.6 tr. b., 3.3 m/s

  76. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  77. Běh dvojic Small: 7/24, 68.14 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  78. JUMPING Small: Diskvalifikován

  79. SA2: 4/13, 48.5 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  80. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  81. Jumping: 13/23, 37.78 s, 12.78 tr. b., 3.18 m/s

  82. Zka 1: 3/12, 45.7 s, 7.7 tr. b., 3.15 m/s

  83. Zka 2: 8/12, 39.58 s, 11.58 tr. b., 3.69 m/s

  84. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  85. Agility zkouška 1 SA2: 3/9, 52.83 s, 17.83 tr. b., 3.27 m/s

  86. Agility zkouška 2 SA2: 4/9, 47.85 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  87. jumping S: 15/25, 48.53 s, 23.53 tr. b., 2.8 m/s

  88. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  89. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  91. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  92. Běh dvojic: 12/19, 73.63 s, 63.63 tr. b., 2.78 m/s

  93. JUMPING: Diskvalifikován

  94. SA2: Diskvalifikován

  95. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  96. Agility II Small: 36/50, 56.37 s, 30.37 tr. b., 2.84 m/s

  97. Agility I Small: 29/61, 50.59 s, 5.59 tr. b., 3.16 m/s

  98. Jumping III Small: 35/51, 46.23 s, 20.23 tr. b., 3.2 m/s

  99. Jumping II Small: 28/53, 52.2 s, 14.2 tr. b., 3.35 m/s

  100. Jumping I Small: 41/52, 45.69 s, 12.69 tr. b., 3.39 m/s

  101. MR yorkshirských teriérů - 2.kolo: 3/7, 51.74 s, 18.74 tr. b., 3.0 m/s

  102. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  103. Agility Open S: 5/19, 53.96 s, 5.96 tr. b., 3.11 m/s

  104. Jumping Open S: Diskvalifikován

  105. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  106. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  107. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  109. 3. zkouška SA2: 9/15, 63.82 s, 29.82 tr. b., 2.59 m/s

  110. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  111. 10.prorubská: Diskvalifikován

  112. 9.prorubská: 2/5, 52.7 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  113. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  114. Jumping III. XS S: 2/8, 34.81 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  115. Jumping II. XS S: 3/8, 38.44 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  116. Jumping I. XS S: Diskvalifikován

  117. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  118. 1.zkouška SA1: 3/11, 32.29 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  119. 2.zkouška SA1: 4/11, 43.1 s, 10.1 tr. b., 3.27 m/s

  120. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  121. Horní Počernice, 1. běh: 2/6, 41.65 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  122. Horní Počernice, 2. běh: 1/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  123. Horní Počernice, 3. běh: 3/6, 43.62 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  124. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  125. 1. běh SA1: 1/6, 45.74 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  126. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  127. Mrtník, Plzeň - Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 29. 08. 2015

  128. SA1-1 SA1: 6/16, 49.94 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  129. SA1-2 SA1: 5/16, 42.76 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  130. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  131. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  132. Zkoušky SA1 sobota: Diskvalifikován

  133. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  134. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 8/33, 58.93 s, 6.93 tr. b., 3.21 m/s

  135. Májová cena, Horní Počernice Jumping: Diskvalifikován

  136. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  137. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  138. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  139. Agility Open I Small: 21/61, 57.38 s, 5.38 tr. b., 3.14 m/s

  140. Jumping IV, MR-Yorki: Diskvalifikován

  141. Jumping Open III Small: Diskvalifikován

  142. Jumping Open II Small: 24/57, 51.9 s, 21.9 tr. b., 3.12 m/s

  143. Jumping Open I Small: 35/57, 53.17 s, 21.17 tr. b., 3.05 m/s

  144. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  145. Zkouška 1: 6/12, 35.42 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  146. Zkouška 2: Diskvalifikován

  147. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  148. Horní Počernice, 1. běh: 5/13, 56.99 s, 21.99 tr. b., 2.37 m/s

  149. Horní Počernice, 2. běh: 4/14, 38.03 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  150. Horní Počernice, 3. běh: 3/14, 48.41 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  151. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  152. SA1 II SA1: 17/22, 49.19 s, 14.19 tr. b., 2.74 m/s

  153. SA1 I SA1: 11/22, 49.06 s, 10.0 tr. b., 2.81 m/s

  154. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  155. 1. Zka: 3/5, 45.11 s, 5.11 tr. b., 3.04 m/s

  156. 2. Zka: 3/5, 34.19 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s