Cz En

053715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Melounková, Agility pod Zvičinou

Pes

  1. Delfi White Sir Olešnická hvězdička, Pudl

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  2. Agility S: 5/8, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  3. Jumping S: 4/8, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  4. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  5. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  6. Jumping 2: 7/19, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  7. Zkouška 2: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  9. SA3 - I.: 1/7, 49.05 s, 2.05 tr. b., 3.79 m/s

  10. SA3 - II.: 2/7, 45.87 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  11. SA3 - III.: 3/7, 48.56 s, 1.56 tr. b., 3.83 m/s

  12. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  13. 1.běh SA3: 2/9, 53.61 s, 2.61 tr. b., 3.82 m/s

  14. 2. běh SA3: 3/9, 59.01 s, 4.01 tr. b., 3.73 m/s

  15. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  16. II. zkouška: 4/7, 52.83 s, 7.83 tr. b., 3.77 m/s

  17. I. zkouška: 4/7, 57.27 s, 5.27 tr. b., 3.61 m/s

  18. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  19. Ne. - Agility II. S: 30/54, 51.61 s, 6.61 tr. b., 3.97 m/s

  20. Ne. - Jumping II. S: 18/56, 46.3 s, 4.3 tr. b., 3.97 m/s

  21. So. - Agility I. S: 12/59, 51.99 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  22. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  23. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  24. Zkouška 1 SA3: 1/9, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  25. Zkouška 2 SA3: 4/9, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  26. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  27. Jumping SA3 - I: 2/11, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  28. Jumping SA3 - II: 4/11, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  29. Jumping speciál SA3: 4/11, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  30. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  31. Agility I S: 5/60, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  32. Jumping I S: Diskvalifikován

  33. Jumping IV pudlové S: 6/15, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  34. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  35. Jumping 1: Diskvalifikován

  36. Jumping 2: Diskvalifikován

  37. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  38. AGILITY S: 4/21, 49.47 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  39. JUMPING S: 5/21, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  40. Zkoušky SA3: 3/8, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  41. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  42. 1. zkouška SA3: 2/4, 41.28 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  43. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. 3. zkouška SA3: 4/4, 43.41 s, 1.41 tr. b., 3.59 m/s

  45. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  46. Agility II. S: Diskvalifikován

  47. Agility I. S: 6/58, 43.74 s, 1.74 tr. b., 3.89 m/s

  48. Jumping II. S: 13/57, 41.23 s, 2.23 tr. b., 3.88 m/s

  49. Jumping I. S: 15/58, 41.14 s, 1.14 tr. b., 4.08 m/s

  50. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  51. Ne-: 6/12, 50.42 s, 7.42 tr. b., 3.35 m/s

  52. Ne-Agility: 8/33, 46.88 s, 0.88 tr. b., 3.71 m/s

  53. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  54. So-: Diskvalifikován

  55. So-Agility: 4/34, 46.62 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  56. So-Jumping: 20/34, 37.25 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  57. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  58. Agility II Small: 12/55, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  59. Agility I Small: 22/64, 49.78 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  60. Jumping III Small: 7/55, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  61. Jumping II Small: Diskvalifikován

  62. Jumping I Small: Diskvalifikován

  63. MR pudl Small - II. kolo: Diskvalifikován

  64. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  65. I Agility Open: 19/75, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  66. II Agility Open: 41/69, 56.22 s, 13.22 tr. b., 3.43 m/s

  67. II Jumping Open: 23/73, 38.85 s, 0.85 tr. b., 4.2 m/s

  68. I Jumping Open: Diskvalifikován

  69. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  70. JUMPING 1 S: 12/19, 37.11 s, 9.11 tr. b., 3.29 m/s

  71. JUMPING 2 S: 9/19, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  72. JUMPING 3 S: 5/19, 44.16 s, 0.16 tr. b., 3.69 m/s

  73. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  74. SA3/1 SA3: 1/8, 46.25 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  75. SA3/2 SA3: 3/8, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  76. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  77. Agility - So: 10/71, 42.32 s, 1.32 tr. b., 3.85 m/s

  78. Jumping - Ne: 24/69, 40.56 s, 2.56 tr. b., 3.92 m/s

  79. Jumping - So: Diskvalifikován

  80. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  81. QA4 agility: 17/56, 49.45 s, 0.45 tr. b., 3.68 m/s

  82. QA5 agility: 22/55, 55.06 s, 10.06 tr. b., 3.38 m/s

  83. QA6 agility: Diskvalifikován

  84. QJ4 jumping: 22/55, 37.24 s, 2.24 tr. b., 3.92 m/s

  85. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  86. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  87. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  88. QA1 agility: 21/67, 50.38 s, 6.38 tr. b., 3.77 m/s

  89. QA2 agility: 29/64, 50.41 s, 5.41 tr. b., 3.91 m/s

  90. QA3 agility: Diskvalifikován

  91. QJ1 jumping: 18/68, 46.05 s, 2.05 tr. b., 3.67 m/s

  92. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  93. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  94. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  95. Agility II Small: 7/48, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  96. Agility I Small: 30/63, 51.32 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  97. Jumping III Small: 23/47, 41.35 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  98. Jumping II Small: 13/51, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  99. Jumping I Small: 5/52, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  100. Jumping IV - pudl (S): 3/15, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  101. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  102. Agility 1: 35/78, 53.33 s, 16.33 tr. b., 3.75 m/s

  103. Agility 2: Diskvalifikován

  104. Jumping 1: 51/77, 46.98 s, 10.98 tr. b., 3.68 m/s

  105. Jumping 2: 34/78, 46.0 s, 6.0 tr. b., 4.13 m/s

  106. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  107. 1. běh S: Diskvalifikován

  108. 2. běh S: 4/31, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  109. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  110. Agility S: 7/27, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  111. Jumping S: 3/27, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  112. Zkoušky SA2: 2/8, 44.31 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  113. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  114. Ne-: 1/7, 48.07 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  115. Ne-Agility: 7/27, 42.48 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  116. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  117. So-: 2/10, 48.31 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  118. So-Agility: 5/28, 42.0 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  119. So-Jumping: Diskvalifikován

  120. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  121. III. Jumping S: 8/16, 41.02 s, 7.02 tr. b., 3.8 m/s

  122. II. Jumping S: 7/17, 42.13 s, 10.13 tr. b., 3.51 m/s

  123. I. Jumping S: 6/17, 38.59 s, 0.59 tr. b., 4.02 m/s

  124. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  125. zkouška_1 SA2: 2/9, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  126. zkouška_2 SA2: 3/9, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  127. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  128. Agility open S: 7/19, 52.01 s, 7.01 tr. b., 3.46 m/s

  129. Jumping S: 6/19, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  130. Zkouška SA1: 1/4, 40.41 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  131. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  132. 5.prorubská: 2/6, 25.46 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  133. 6.prorubská: 1/6, 34.24 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  134. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  135. AGILITY S: Diskvalifikován

  136. JUMPING S: 3/22, 34.3 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  137. ZKOUŠKY SA1: Diskvalifikován