Cz En

Ne-Agility

  1. Datum: 03. 06. 2018
  2. Závod: Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075316 Martina Binarová Arrow Medy Erya´s Elita 0 0 0.0 0.0 36.05 4.83 V V
2 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 36.21 4.81 V V
3 008314 Radomila Schmiedová Lizy 0 0 0.0 0.0 43.02 4.04 V V
4 062713 Martina Imlaufová Crazy Cleopatra Of Great Olympia 0 0 0.0 0.0 43.22 4.03 V V
5 008814 Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek 0 0 0.0 0.0 45.04 3.86 V V
6 044216 Tereza Soukupová Lili 0 0 0.0 0.0 45.23 3.85 V V
7 076216 Dominik Machotka Ace from Cheerydom 0 0 0.0 0.0 45.93 3.79 V V
8 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 0 0 0.88 0.88 46.88 3.71 V V
9 066017 Iveta Stodůlková Eliška 0 0 1.72 1.72 47.72 3.65 V V
10 070111 Pavlína Courtonová Adorable Andromeda Of Great Olympia 0 0 2.74 2.74 48.74 3.57 V V
11 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 1 0 0.0 5.0 36.41 4.78 V V
12 055917 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku 1 0 0.0 5.0 42.95 4.05 V V
13 053615 Jaroslava Smejkalová Cecilka Od Kačky 0 0 5.3 5.3 51.3 3.39 V V
14 080417 Šárka Urbanová Ready Steady Go! Koryfej 1 0 2.29 7.29 48.29 3.6 VD VD
15 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 2 0 0.0 10.0 36.6 4.75 VD VD
16 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 2 0 0.0 10.0 38.72 4.49 VD VD
17 081117 Martina Bohatá Denny 0 1 6.0 11.0 52.0 3.35 VD VD
18 Tomáš Neuhort Daphne - "Dafka" 1 1 1.76 11.76 47.76 3.64 VD VD
19 095715 Eva Šlapáková Charlotte 2 0 3.71 13.71 49.71 3.5 VD VD
20 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 2 1 4.08 19.08 50.08 3.47 D D
21 003416 Jitka Čermáková Monty Jack 3 0 4.58 19.58 50.58 3.44 D D
22 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha 3 0 13.64 28.64 59.64 2.92 BO BO
DIS Karolina Łuczak Tola - "Tola" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088115 Kristýna Benešová Hesy Javorův dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Paulina Jawień Wacik - "Wacik" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076117 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094715 Darina Vanická Audrey Hepburn JanLand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO