Cz En

017013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. František Dušek, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. CELEST OF LUCK Alexandria Gold, Sheltie

Výsledky

  1. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  2. 1.kvalifikace: 12/22, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  3. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  4. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  5. Agility: 8/11, 49.77 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  6. Jumping: 4/11, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  7. Zkouška: 1/3, 54.41 s, 1.41 tr. b., 3.86 m/s

  8. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  9. AGILITY: 11/28, 59.84 s, 8.84 tr. b., 3.18 m/s

  10. JUMPING: Diskvalifikován

  11. SA3: 6/9, 52.16 s, 6.16 tr. b., 3.53 m/s

  12. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  13. Agility Open S: Diskvalifikován

  14. Jumping Open S: 3/9, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  15. Jumping Open S I.: Diskvalifikován

  16. Jumping Open S II.: 5/11, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  17. ZkA. SA3: 4/5, 48.68 s, 10.68 tr. b., 3.59 m/s

  18. ZkA. SA3 I.: 2/5, 50.57 s, 7.57 tr. b., 3.8 m/s

  19. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  20. Jumping Standard: 1/16, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  21. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  22. Ne. - Agility II. S: 28/54, 50.2 s, 5.2 tr. b., 4.08 m/s

  23. Ne. - Jumping II. S: 14/56, 43.72 s, 1.72 tr. b., 4.21 m/s

  24. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  25. So. - Jumping I. S: 12/59, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  26. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  27. Ne-: Diskvalifikován

  28. Ne-Agility: 20/36, 60.71 s, 15.71 tr. b., 3.18 m/s

  29. Ne-Jumping: 9/35, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  30. So-: Diskvalifikován

  31. So-Agility: 17/38, 49.93 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  32. So-Jumping: 3/38, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  33. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  34. 1.zkouška SA3: 3/6, 51.63 s, 8.63 tr. b., 3.76 m/s

  35. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  37. Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping: Diskvalifikován

  39. Tuneliáda: 6/24, 48.79 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  40. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  41. JUMPING S: 14/33, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  42. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  43. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  44. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 6/12, 28.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  45. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  46. Agility I: Diskvalifikován

  47. Agility II: Diskvalifikován

  48. Jumping I: 61/81, 45.82 s, 7.01 tr. b., 4.02 m/s

  49. Jumping II: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  51. Jumping III S: 3/14, 22.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  52. Jumping II S: 2/14, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  53. Jumping I S: 4/14, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  54. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  55. Czech Imp Jump: 11/21, 26.59 s, 5.59 tr. b., 4.06 m/s

  56. Jumping 1: 6/21, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  57. Jumping 2: 7/21, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  58. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  59. Jumping S 1: 3/23, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  60. Jumping S 2: 7/23, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  61. Jumping S 3: 8/23, 35.05 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  62. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  63. Czech Imp Jump: 8/26, 26.45 s, 0.45 tr. b., 4.05 m/s

  64. Jumping 1: 5/27, 44.36 s, 1.36 tr. b., 4.13 m/s

  65. Jumping 2: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  67. Czech Imp Jump: 7/30, 21.5 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  68. Jumping 1: 6/31, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  69. Jumping 2: 7/31, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  71. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  72. Jumping 1: Diskvalifikován

  73. Jumping 2: Diskvalifikován

  74. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  75. 1.kvalifikace: 20/25, 38.29 s, 11.29 tr. b., 3.92 m/s

  76. 2.kvalifikace: 7/25, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  77. 3.kvalifikace: 10/25, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  78. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  79. Agility S: Diskvalifikován

  80. Jumping S: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  82. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  83. Agility OPEN S: 4/17, 49.61 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  84. Jumping OPEN S: 2/18, 41.63 s, 1.63 tr. b., 4.25 m/s

  85. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  86. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  87. Agility open S: 8/20, 43.12 s, 14.12 tr. b., 3.57 m/s

  88. Jumping open S: 4/20, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  89. Zkouška SA3: 6/7, 45.88 s, 10.88 tr. b., 4.08 m/s

  90. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  91. Agility 1 S: 10/15, 51.77 s, 18.77 tr. b., 3.21 m/s

  92. Finále S: 7/13, 45.12 s, 5.12 tr. b., 4.3 m/s

  93. Jumping 1 S: 2/15, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  94. Jumping 2 S: 6/17, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  95. Zkouška 1 SA3: 6/6, 43.61 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  96. Zkouška 2 SA3: 5/7, 46.1 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  97. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  98. Agility S: 5/20, 49.92 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  99. Jumping S: 3/20, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  100. ZKOUŠKY SA3: 8/11, 57.31 s, 21.31 tr. b., 3.54 m/s

  101. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  102. 1. zkouška SA3: 4/4, 46.31 s, 5.31 tr. b., 3.5 m/s

  103. 2. zkouška SA3: 3/4, 51.34 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  104. 3. zkouška SA3: 3/4, 42.41 s, 0.41 tr. b., 3.68 m/s

  105. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  106. JUMPING 1 S: 2/17, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  107. JUMPING 2 S: 5/17, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  108. Zkouška 2 SA3: 3/6, 50.44 s, 12.44 tr. b., 3.11 m/s

  109. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  111. III. jumping S: 13/20, 36.93 s, 16.93 tr. b., 3.22 m/s

  112. II. jumping S: Diskvalifikován

  113. I. jumping S: 6/20, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  114. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  115. AGILITY: Diskvalifikován

  116. JUMPING SA3: 2/5, 35.21 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  117. SA3: 5/5, 48.13 s, 20.13 tr. b., 3.32 m/s

  118. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  119. Jumping III S: 9/19, 35.27 s, 6.27 tr. b., 3.91 m/s

  120. Jumping II S: Diskvalifikován

  121. Jumping I S: Diskvalifikován

  122. Tuneliáda S: 10/16, 34.42 s, 7.42 tr. b., 4.45 m/s

  123. ZkA III. SA3: 3/5, 47.57 s, 6.57 tr. b., 3.15 m/s

  124. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  125. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  126. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  127. 1.zkouška: 3/6, 47.71 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  128. 2.zkouška: Diskvalifikován

  129. Jumping Standard: 3/11, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  130. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  131. Agility II. S: Diskvalifikován

  132. Agility I. S: Diskvalifikován

  133. Jumping II. S: Diskvalifikován

  134. Jumping I. S: 14/58, 40.56 s, 0.56 tr. b., 4.14 m/s

  135. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  136. 1.zkouška SA3: 6/6, 53.87 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  137. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  138. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  139. Ne-: 10/12, 54.65 s, 26.65 tr. b., 3.09 m/s

  140. Ne-Agility: 20/33, 50.08 s, 19.08 tr. b., 3.47 m/s

  141. Ne-Jumping: 5/31, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  142. So-: 8/14, 51.57 s, 16.57 tr. b., 3.49 m/s

  143. So-Agility: Diskvalifikován

  144. So-Jumping: 5/34, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  145. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  146. 1.zkouška SA3: 8/12, 44.93 s, 7.93 tr. b., 4.01 m/s

  147. 2.zkouška SA3: 5/12, 43.75 s, 0.75 tr. b., 3.95 m/s

  148. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  149. agility open S: 12/25, 53.47 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  150. Jumping open S: 11/26, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  151. Tuneliáda S: 13/26, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  152. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  153. Agility S: 3/23, 43.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  154. JUMPING S: Diskvalifikován

  155. Zkouška agility SA3: 6/9, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  156. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  157. 1. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  159. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 5/15, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  160. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  161. III. jumping S: 4/27, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  162. II. jumping S: 9/27, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  163. I. jumping S: 9/28, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  164. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  165. ZkA. II. SA3: 3/10, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  166. ZkA. I. SA3: 5/11, 47.93 s, 10.93 tr. b., 3.86 m/s

  167. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  168. II. zkouška SA3: 2/2, 48.58 s, 19.58 tr. b., 3.87 m/s

  169. I. zkouška SA3: 2/2, 44.18 s, 9.18 tr. b., 3.78 m/s

  170. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  171. 1. zkouška SA3: 1/5, 46.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  172. 2. zkouška SA3: 5/5, 60.84 s, 23.84 tr. b., 2.91 m/s

  173. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  174. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  175. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  176. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  177. Czech Imp Jump Small: 15/28, 23.09 s, 0.09 tr. b., 4.37 m/s

  178. Jumping 1 Small: 12/28, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  179. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  180. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  181. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  182. ZkA I. SA3: 6/13, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  183. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  184. JUMPING 1 S: 3/19, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  185. JUMPING 2 S: 15/19, 41.67 s, 6.67 tr. b., 3.62 m/s

  186. JUMPING 3 S: 6/19, 42.55 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  187. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  188. Czech Imp Jump Small : Diskvalifikován

  189. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  190. Jumping 2 Small: 14/36, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  191. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  192. II. zkouška SA3: 3/6, 38.95 s, 1.95 tr. b., 3.72 m/s

  193. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  194. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  195. Czech Imp Jump Small: 5/24, 20.7 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  196. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  197. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  198. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  199. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  200. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  201. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  202. 1. jumping: 6/20, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  203. 2.jumping: 10/20, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  204. 3.jumping: 11/20, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  205. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  206. ACANA Finále S: 3/12, 46.62 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  207. Jumping 1 S: 6/28, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  208. Jumping 2 S: 4/20, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  209. Zkouška 1 SA3: 8/14, 52.41 s, 3.41 tr. b., 3.61 m/s

  210. Zkouška 2 SA3: 5/11, 44.02 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  211. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  212. Agility S: Diskvalifikován

  213. Jumping S: 4/23, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  214. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  215. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  216. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  217. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  218. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  219. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  220. AGILITY: Diskvalifikován

  221. JUMPING SA3: 10/12, 38.13 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  222. SA3: Diskvalifikován

  223. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  224. Agility open S: Diskvalifikován

  225. Jump III. S: Diskvalifikován

  226. Jump II. S: Diskvalifikován

  227. Jump I. S: 12/32, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  228. Tunel I. S: 12/25, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  229. ZkA. Ne SA3: Diskvalifikován

  230. ZkA. So SA3: Diskvalifikován

  231. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  232. Agility NE S: 4/18, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  233. Agility So S: 4/22, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  234. Finale S: 5/8, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  235. Jumping NE S: 3/18, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  236. Jumping So S: 4/21, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  237. Zkouška So SA3: 3/10, 46.66 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  238. Zkoušky NE SA3: 3/7, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  239. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  240. 1.zkouška: 4/7, 37.85 s, 3.85 tr. b., 3.7 m/s

  241. 2.zkouška: 4/7, 46.2 s, 12.2 tr. b., 3.35 m/s

  242. Jumping: Diskvalifikován

  243. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  244. Agility - Ne: 29/64, 48.7 s, 8.7 tr. b., 3.26 m/s

  245. Agility - So: Diskvalifikován

  246. Jumping - Ne: 21/69, 39.19 s, 1.19 tr. b., 4.06 m/s

  247. Jumping - So: 32/72, 36.06 s, 5.06 tr. b., 3.58 m/s

  248. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  249. Ne-: 4/13, 56.7 s, 3.7 tr. b., 3.47 m/s

  250. Ne-Agility: 5/32, 46.06 s, 0.06 tr. b., 3.69 m/s

  251. Ne-Jumping: 12/30, 42.11 s, 8.11 tr. b., 3.68 m/s

  252. So-: Diskvalifikován

  253. So-Agility: 6/35, 50.18 s, 1.18 tr. b., 3.55 m/s

  254. So-Jumping: 7/36, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  255. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  256. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  257. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  258. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  259. Agility open S: Diskvalifikován

  260. Jumping open S: 17/31, 42.84 s, 5.84 tr. b., 3.97 m/s

  261. Zkouška SA2: 4/11, 50.13 s, 4.13 tr. b., 3.47 m/s

  262. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  263. 1.vítězná: 1/8, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  264. 2.vítězná: 5/8, 46.22 s, 12.22 tr. b., 3.66 m/s

  265. Jumping: 6/25, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  266. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  267. Jumping_1: 12/27, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  268. Jumping_2: 4/27, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  269. Jumping_3: Diskvalifikován

  270. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  271. 1. zkouška A2 SA2: 4/9, 44.71 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  272. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  273. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 3/13, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  274. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  275. Agility 1: 39/78, 58.19 s, 36.19 tr. b., 3.44 m/s

  276. Agility 2: 40/78, 54.48 s, 19.48 tr. b., 3.47 m/s

  277. Jumping 1: 52/77, 47.25 s, 11.25 tr. b., 3.66 m/s

  278. Jumping 2: 19/78, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  279. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  280. II. zkouška SA2: 3/8, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  281. I. zkouška SA2: 3/8, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  282. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  283. 1. běh S: Diskvalifikován

  284. 2. běh S: Diskvalifikován

  285. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  286. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  287. ZkA. I. SA2: 5/17, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  288. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  289. zkouška 1 SA2: 4/8, 37.99 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  290. zkouška 2 SA2: 4/8, 49.57 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  291. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  292. Jumping III. S: 3/21, 27.46 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  293. Jumping II. S: Diskvalifikován

  294. Jumping I. S: 2/21, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  295. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  296. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  297. ZkA I. SA2: 5/15, 39.05 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  298. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  299. 11.prorubská: 2/8, 37.69 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  300. 12.prorubská: Diskvalifikován

  301. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  302. Agility S: 5/13, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  303. Jumping S: Diskvalifikován

  304. Ne-zkouška SA2: Diskvalifikován

  305. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  306. AGILITY: Diskvalifikován

  307. JUMPING: 9/27, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  308. SA2: Diskvalifikován

  309. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  310. Jumping (1): 7/16, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  311. Jumping (2): 6/16, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  312. Zkouška: 2/4, 41.51 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  313. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  314. Agility 1 S: 10/22, 45.38 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  315. Jumping 1 S: 4/22, 40.29 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  316. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  317. Zkouška 1 SA2: 8/12, 54.15 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  318. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  319. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  320. Agility S: 7/24, 45.23 s, 12.23 tr. b., 3.43 m/s

  321. Jumping S: 5/26, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  322. Zkoušky SA2: 3/10, 41.18 s, 10.18 tr. b., 3.72 m/s

  323. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  324. Agility S: 5/27, 46.11 s, 2.11 tr. b., 3.73 m/s

  325. Jumping S: 4/28, 31.96 s, 1.96 tr. b., 3.79 m/s

  326. Zkouška SA2: 4/8, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  327. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  328. AGILITY: 17/27, 56.57 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  329. JUMPING: 7/33, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  330. SA2: 4/10, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  331. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  332. Agility 1 S: 7/17, 41.82 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  333. Agility S: Diskvalifikován

  334. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  335. Jumping S: Diskvalifikován

  336. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  337. Zkouška Ne SA2: Diskvalifikován

  338. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  339. 1.zkouška: 4/9, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  340. 2.zkouška: 5/9, 45.46 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  341. Jumping Open: 5/11, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  342. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  343. I Agility: 4/13, 48.05 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  344. II Agility: Diskvalifikován

  345. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  346. Ne-: Diskvalifikován

  347. Ne-Agility: 14/27, 45.9 s, 7.9 tr. b., 3.09 m/s

  348. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  349. So-: 3/10, 50.78 s, 0.78 tr. b., 3.51 m/s

  350. So-Agility: Diskvalifikován

  351. So-Jumping: Diskvalifikován

  352. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  353. A2 SA2: 1/7, 46.85 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  354. Agility S: 6/21, 49.06 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  355. Jumping S: 11/21, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  356. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  357. Agility open S: 12/24, 49.09 s, 13.09 tr. b., 3.61 m/s

  358. Jumping open S: 5/25, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  359. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  360. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  361. Jarní závody agility 2016: 4/24, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  362. Jarní závody agility 2016: 6/10, 43.93 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  363. Jarní závody agility 2016: 11/24, 45.09 s, 5.09 tr. b., 3.3 m/s

  364. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  365. QA1 Agility: Diskvalifikován

  366. QA2 Agility: Diskvalifikován

  367. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  368. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  369. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  370. 1. zkouška A2 SA2: 4/11, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  371. 2. zkouška A2 SA2: 1/11, 52.41 s, 5.41 tr. b., 3.82 m/s

  372. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: 3/13, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  373. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  374. Jumping 1 S: 8/18, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  375. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  376. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  377. II. Jumping S: Diskvalifikován

  378. I. Jumping S: 7/17, 40.16 s, 7.16 tr. b., 3.86 m/s

  379. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  380. Agility: 10/29, 46.97 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  381. Agility 2: 11/28, 57.43 s, 29.43 tr. b., 3.13 m/s

  382. Jumping: 15/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  383. Jumping 2: 23/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  384. Zkouška: 4/11, 46.86 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  385. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  386. Agility open S: 9/19, 47.62 s, 7.62 tr. b., 3.78 m/s

  387. Jumping S: 2/19, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  388. Zkouška SA2: 2/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  389. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  390. Agility: 11/27, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  391. Jumping: 6/27, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  392. Zkouška: Diskvalifikován

  393. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  394. agility: Diskvalifikován

  395. jumping: 9/34, 41.66 s, 2.66 tr. b., 4.01 m/s

  396. zkouška: 7/10, 59.7 s, 22.7 tr. b., 2.76 m/s

  397. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  398. Jumping III. S: 7/25, 28.91 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  399. Jumping II. S: Diskvalifikován

  400. Jumping I. S: Diskvalifikován

  401. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  402. Jump III S: 7/19, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  403. Jump II S: 10/19, 36.35 s, 6.35 tr. b., 3.66 m/s

  404. Jump I S: Diskvalifikován

  405. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  406. 1.prorubská: 3/14, 48.64 s, 15.64 tr. b., 3.25 m/s

  407. 2.prorubská: Diskvalifikován

  408. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  409. 1. ZK SA2: 5/17, 57.63 s, 25.63 tr. b., 3.14 m/s

  410. 2. ZK SA2: 1/17, 48.1 s, 2.1 tr. b., 3.68 m/s

  411. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  412. Jumping II. S: Diskvalifikován

  413. Jumping I. S: Diskvalifikován

  414. ZkA SA2: 4/9, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  415. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  416. Agility Ne: 1/16, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  417. Jumping Ne: Diskvalifikován

  418. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  419. ZkA 2 So: 4/11, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  420. ZkA Ne: Diskvalifikován

  421. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  422. 26.9.2015 agility S: 3/18, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  423. 26.9.2015 jumping S: 2/17, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  424. 26.9.2015 zkouška SA2: 2/10, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  425. 27.9.2015 agility S: 9/14, 40.56 s, 18.56 tr. b., 3.33 m/s

  426. 27.9.2015 jumping S: 7/15, 39.31 s, 6.31 tr. b., 3.71 m/s

  427. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové S: 4/12, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  428. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  429. Agility S: Diskvalifikován

  430. Jumping S: 5/25, 35.53 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  431. ZkA SA2: Diskvalifikován

  432. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  433. Agility S: Diskvalifikován

  434. Jumping S: Diskvalifikován

  435. Zkouška SA2: 5/12, 43.19 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  436. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  437. 1. zkouška SA2: 1/14, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  438. 2. zkouška SA2: 2/14, 41.78 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  439. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  440. O Pohár PPP 2015: 1/12, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  441. O Pohár PPP 2015: 7/31, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  442. O Pohár PPP 2015: 17/30, 37.12 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  443. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  444. AGILITY: Diskvalifikován

  445. JUMPING: 7/32, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  446. SA2: 2/8, 39.86 s, 0.86 tr. b., 3.71 m/s

  447. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  448. II. zkouška SA2: 5/13, 55.13 s, 16.13 tr. b., 3.05 m/s

  449. I. zkouška SA2: 4/13, 47.88 s, 10.88 tr. b., 3.74 m/s

  450. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  451. Agility: 5/15, 32.21 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  452. Jumping: Diskvalifikován

  453. Zkouška: 3/5, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  454. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  455. (1) zkouška: 2/15, 47.52 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  456. (2) zkouška: Diskvalifikován

  457. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  458. AGILITY: Diskvalifikován

  459. JUMPING: Diskvalifikován

  460. SA2: 2/11, 51.34 s, 3.34 tr. b., 3.7 m/s

  461. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  462. Ne-Agility: Diskvalifikován

  463. Nedělní zkouška: 4/11, 52.17 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  464. Ne-Jumping: 13/24, 37.57 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  465. Sobotní zkouška: 6/13, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  466. So-Jumping: 12/31, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  467. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  468. Agility: 5/12, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  469. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  470. Agility Ne: 8/19, 48.17 s, 18.17 tr. b., 3.07 m/s

  471. Agility So: 8/19, 35.92 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  472. Jumping Ne: 5/19, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  473. Jumping So: Diskvalifikován

  474. Zka Ne: 3/6, 46.99 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  475. Zka So: 5/7, 42.17 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  476. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  477. Agility S: Diskvalifikován

  478. Jumping S: 12/24, 45.89 s, 7.89 tr. b., 3.51 m/s

  479. Tuneliáda S: 11/17, 21.13 s, 1.13 tr. b., 4.73 m/s

  480. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  481. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  482. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  483. Prvomájové závody agility 2015 - J: 8/27, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  484. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  485. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  486. Agility 1: Diskvalifikován

  487. Agility 2: Diskvalifikován

  488. Jumping 1: Diskvalifikován

  489. Jumping 2: Diskvalifikován

  490. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  491. 1. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  492. 2. Zkouška A2 SA2: 5/12, 48.45 s, 1.45 tr. b., 3.34 m/s

  493. Hra - tuneliáda A2 SA2: 6/11, 42.45 s, 7.45 tr. b., 4.0 m/s

  494. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  495. Agility: 14/25, 47.57 s, 16.57 tr. b., 3.57 m/s

  496. Jumping: 8/23, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  497. Velikonoční: 4/8, 54.33 s, 14.33 tr. b., 3.15 m/s

  498. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  499. Agility: 8/31, 49.94 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  500. Agility: 13/30, 51.1 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  501. FINÁLE: 11/15, 70.35 s, 35.35 tr. b., 2.52 m/s

  502. Jumping: 7/30, 43.44 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  503. Jumping: 14/31, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  504. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  505. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  506. agility S: Diskvalifikován

  507. HRA S: Diskvalifikován

  508. jumping S: 3/21, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  509. nedělní zkouška SA2: Diskvalifikován

  510. sobotní zkouška SA2: Diskvalifikován

  511. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  512. Agility: 13/34, 39.06 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  513. Jumping: Diskvalifikován

  514. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  515. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  516. Agility: Diskvalifikován

  517. Jumping: 12/33, 37.12 s, 6.12 tr. b., 3.83 m/s

  518. Zkouška SA2: 7/11, 48.56 s, 11.56 tr. b., 3.36 m/s

  519. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  520. ZkA II SA2 SA2: 1/9, 44.32 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  521. ZkA I SA2 SA2: 2/9, 51.6 s, 6.6 tr. b., 2.95 m/s

  522. ZkJ SA2 SA2: Diskvalifikován

  523. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  524. Agility S: 4/19, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  525. Jumping S: 5/20, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  526. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  527. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  528. 2. zkouška SA2: 2/10, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  529. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  530. SMALL - JUMPING 1: 7/32, 41.58 s, 1.58 tr. b., 3.85 m/s

  531. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  532. SMALL - JUMPING 3: 14/32, 40.35 s, 9.35 tr. b., 3.57 m/s

  533. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  534. AGILITY: Diskvalifikován

  535. JUMPING: Diskvalifikován

  536. SA2: 4/5, 53.75 s, 11.75 tr. b., 3.24 m/s

  537. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  538. Agility: 3/26, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  539. Agility: 7/9, 60.02 s, 23.02 tr. b., 3.1 m/s

  540. Agility 2: 6/8, 55.27 s, 20.27 tr. b., 2.8 m/s

  541. Agility 2: 7/24, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  542. Jumping: 6/26, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  543. Jumping 2: 4/25, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  544. Memorial Ivy Patakove: 13/20, 32.04 s, 7.04 tr. b., 4.06 m/s

  545. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  546. Agility 1 S: 6/16, 43.47 s, 0.47 tr. b., 3.68 m/s

  547. Jumping 1 S: 9/17, 40.69 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  548. Jumping 2 S: 8/21, 44.86 s, 10.86 tr. b., 3.37 m/s

  549. Zkouška 1 SA2: 4/7, 47.86 s, 6.86 tr. b., 3.53 m/s

  550. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  551. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  552. AGILITY S: Diskvalifikován

  553. JUMPING S: 16/27, 44.87 s, 10.87 tr. b., 3.41 m/s

  554. ZKOUŠKA SA2: 3/9, 53.74 s, 12.74 tr. b., 3.26 m/s

  555. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  556. Agility Small: 24/38, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  557. Jumping Small: Diskvalifikován

  558. ZkA: 6/12, 45.03 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  559. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  560. AGILITY: 3/26, 45.36 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  561. JUMPING SA2: 1/7, 24.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  562. SA2: Diskvalifikován

  563. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  564. NE - Acana jumping S: 13/25, 43.08 s, 12.08 tr. b., 3.2 m/s

  565. NE - Holdye Memorial Agility S: 8/26, 42.52 s, 7.52 tr. b., 3.5 m/s

  566. NE - zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  567. SO - Acana agility S: 21/31, 46.32 s, 24.32 tr. b., 3.43 m/s

  568. SO - Acana jumping S: 6/32, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  569. SO - zkouška SA2 SA2: 5/9, 43.55 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  570. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  571. Dobříš: 8/31, 36.44 s, 8.44 tr. b., 3.79 m/s

  572. Dobříš: 9/13, 55.38 s, 13.38 tr. b., 3.58 m/s

  573. Dobříš: Diskvalifikován

  574. Dobříš: Diskvalifikován

  575. Dobříš: Diskvalifikován

  576. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  577. Ne-Agility: Diskvalifikován

  578. Ne-Jumping: 5/31, 38.06 s, 3.06 tr. b., 4.1 m/s

  579. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  580. So-Agility: Diskvalifikován

  581. So-Jumping: 18/31, 46.9 s, 21.9 tr. b., 3.09 m/s

  582. So-Zkouška: 3/8, 46.06 s, 0.06 tr. b., 3.5 m/s

  583. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  584. agility open S: 6/29, 52.19 s, 2.19 tr. b., 3.26 m/s

  585. jumping S: Diskvalifikován

  586. zkouška SA2: Diskvalifikován

  587. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  588. Agility - Ne: Diskvalifikován

  589. Agility - So: Diskvalifikován

  590. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  591. Jumping - So: Diskvalifikován

  592. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  593. ZkA - So: Diskvalifikován

  594. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  595. (Ne-1) Trixina zkouška: 4/6, 51.62 s, 14.62 tr. b., 2.93 m/s

  596. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  597. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  598. (So-2) Cirdova zkouška: 4/10, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  599. (So-3) Ulinčina zkouška: 7/10, 52.24 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  600. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  601. Agility S: 14/30, 57.55 s, 10.55 tr. b., 3.16 m/s

  602. Jumping S: 7/31, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  603. SA2: 5/8, 51.46 s, 15.46 tr. b., 2.95 m/s

  604. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  605. Agility: 18/26, 76.28 s, 37.28 tr. b., 2.36 m/s

  606. Jumping: 20/29, 56.77 s, 20.77 tr. b., 3.19 m/s

  607. ZkA: Diskvalifikován

  608. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  609. Agility OPEN S: 19/29, 69.32 s, 18.32 tr. b., 2.52 m/s

  610. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  611. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  612. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  613. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  614. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  615. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  616. JUMPING 1: Diskvalifikován

  617. JUMPING 2: Diskvalifikován

  618. SA2: Diskvalifikován

  619. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  620. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  621. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  622. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  623. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  624. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  625. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  626. FINÁLE SMALL: Diskvalifikován

  627. JUMPING 1: Diskvalifikován

  628. JUMPING 2: 2/29, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  629. SA1: Diskvalifikován

  630. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  631. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  632. Jumping S: Diskvalifikován

  633. Zkouska SA1: 1/5, 43.25 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  634. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  635. AGILITY: Diskvalifikován

  636. JUMPING: Diskvalifikován

  637. SA1: Diskvalifikován

  638. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  639. 1. zkouška SA1: 4/8, 38.1 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  640. 2. zkouška SA1: 1/8, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  641. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  642. (Ne-1) Faustova zkouška: Diskvalifikován

  643. (Ne-2) Harryho memoriál: 1/3, 37.37 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  644. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  645. Agility S: 10/26, 42.84 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  646. Jumping S: Diskvalifikován

  647. Zkouška SA1: 1/7, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  648. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  649. Agility - sobota: Diskvalifikován

  650. Finale Small: Diskvalifikován

  651. Jumping - neděle: 12/17, 36.41 s, 9.41 tr. b., 3.71 m/s

  652. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  653. Zkouška - neděle: 2/5, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  654. Zkouška - sobota: 1/6, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  655. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  656. 2. Memoriál Ivy Patákové: Diskvalifikován

  657. AGILITY: 7/13, 55.21 s, 20.21 tr. b., 2.75 m/s

  658. AGILITY: Diskvalifikován

  659. JUMPING: 4/13, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  660. JUMPING: 7/12, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  661. SA1: 1/1, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  662. SA1: 2/2, 40.5 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  663. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  664. Agility: Diskvalifikován

  665. Jumping: 15/21, 40.34 s, 11.34 tr. b., 3.97 m/s

  666. Zka: 1/3, 34.2 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  667. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  668. AGILITY: 9/25, 66.06 s, 32.06 tr. b., 2.32 m/s

  669. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  670. SA1: 5/6, 58.25 s, 11.25 tr. b., 2.23 m/s

  671. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  672. NE - Holdye Memorial Agility S: 20/27, 63.12 s, 27.12 tr. b., 2.8 m/s

  673. NE - Jumping S: Diskvalifikován

  674. NE - Zkoušky SA1: 6/6, 52.57 s, 18.57 tr. b., 2.61 m/s

  675. SO - Acana Agility S: Diskvalifikován

  676. SO - Acana Jumping S: Diskvalifikován

  677. SO - Zkoušky SA1: 3/4, 47.13 s, 6.13 tr. b., 3.06 m/s

  678. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  679. Agility S: 9/32, 43.67 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  680. Jumping S: 20/33, 45.44 s, 11.44 tr. b., 3.41 m/s

  681. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  682. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  683. Ne-: 2/4, 59.68 s, 17.68 tr. b., 2.36 m/s

  684. Ne-Agility: Diskvalifikován

  685. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  686. So-: Diskvalifikován

  687. So-Agility: Diskvalifikován

  688. So-Jumping: Diskvalifikován

  689. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  690. Agility S: Diskvalifikován

  691. Jumping S: 14/24, 47.18 s, 13.18 tr. b., 3.6 m/s

  692. Zkoušky SA1: 2/7, 39.03 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  693. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  694. Agility: Diskvalifikován

  695. Jumping: Diskvalifikován

  696. Zkouška A1: Diskvalifikován