Cz En

017013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. František Dušek, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. CELEST OF LUCK Alexandria Gold, Sheltie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  2. 1.zkouška SA3: 6/6, 53.87 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  3. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  5. Ne-: 10/12, 54.65 s, 26.65 tr. b., 3.09 m/s

  6. Ne-Agility: 20/33, 50.08 s, 19.08 tr. b., 3.47 m/s

  7. Ne-Jumping: 5/31, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  8. So-: 8/14, 51.57 s, 16.57 tr. b., 3.49 m/s

  9. So-Agility: Diskvalifikován

  10. So-Jumping: 5/34, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  11. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  12. 1.zkouška SA3: 8/12, 44.93 s, 7.93 tr. b., 4.01 m/s

  13. 2.zkouška SA3: 5/12, 43.75 s, 0.75 tr. b., 3.95 m/s

  14. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  15. agility open S: 12/25, 53.47 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  16. Jumping open S: 11/26, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  17. Tuneliáda S: 13/26, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  18. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  19. Agility S: 3/23, 43.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  20. JUMPING S: Diskvalifikován

  21. Zkouška agility SA3: 6/9, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  22. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  23. 1. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  25. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 5/15, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  27. III. jumping S: 4/27, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  28. II. jumping S: 9/27, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  29. I. jumping S: 9/28, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  30. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  31. ZkA. II. SA3: 3/10, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  32. ZkA. I. SA3: 5/11, 47.93 s, 10.93 tr. b., 3.86 m/s

  33. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  34. II. zkouška SA3: 2/2, 48.58 s, 19.58 tr. b., 3.87 m/s

  35. I. zkouška SA3: 2/2, 44.18 s, 9.18 tr. b., 3.78 m/s

  36. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  37. 1. zkouška SA3: 1/5, 46.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  38. 2. zkouška SA3: 5/5, 60.84 s, 23.84 tr. b., 2.91 m/s

  39. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  40. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  41. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  43. Czech Imp Jump Small: 15/28, 23.09 s, 0.09 tr. b., 4.37 m/s

  44. Jumping 1 Small: 12/28, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  45. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  47. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  48. ZkA I. SA3: 6/13, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  49. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  50. JUMPING 1 S: 3/19, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  51. JUMPING 2 S: 15/19, 41.67 s, 6.67 tr. b., 3.62 m/s

  52. JUMPING 3 S: 6/19, 42.55 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  54. Czech Imp Jump Small : Diskvalifikován

  55. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 Small: 14/36, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  57. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  58. II. zkouška SA3: 3/6, 38.95 s, 1.95 tr. b., 3.72 m/s

  59. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  61. Czech Imp Jump Small: 5/24, 20.7 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  62. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  63. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  64. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  65. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  67. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  68. 1. jumping: 6/20, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  69. 2.jumping: 10/20, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  70. 3.jumping: 11/20, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  71. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  72. ACANA Finále S: 3/12, 46.62 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  73. Jumping 1 S: 6/28, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  74. Jumping 2 S: 4/20, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  75. Zkouška 1 SA3: 8/14, 52.41 s, 3.41 tr. b., 3.61 m/s

  76. Zkouška 2 SA3: 5/11, 44.02 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  77. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  78. Agility S: Diskvalifikován

  79. Jumping S: 4/23, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  80. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  81. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  82. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  85. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  86. AGILITY: Diskvalifikován

  87. JUMPING SA3: 10/12, 38.13 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  88. SA3: Diskvalifikován

  89. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  90. Agility open S: Diskvalifikován

  91. Jump III. S: Diskvalifikován

  92. Jump II. S: Diskvalifikován

  93. Jump I. S: 12/32, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  94. Tunel I. S: 12/25, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  95. ZkA. Ne SA3: Diskvalifikován

  96. ZkA. So SA3: Diskvalifikován

  97. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  98. Agility NE S: 4/18, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  99. Agility So S: 4/22, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  100. Finale S: 5/8, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  101. Jumping NE S: 3/18, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  102. Jumping So S: 4/21, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  103. Zkouška So SA3: 3/10, 46.66 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  104. Zkoušky NE SA3: 3/7, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  105. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  106. 1.zkouška: 4/7, 37.85 s, 3.85 tr. b., 3.7 m/s

  107. 2.zkouška: 4/7, 46.2 s, 12.2 tr. b., 3.35 m/s

  108. Jumping: Diskvalifikován

  109. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  110. Agility - Ne: 29/64, 48.7 s, 8.7 tr. b., 3.26 m/s

  111. Agility - So: Diskvalifikován

  112. Jumping - Ne: 21/69, 39.19 s, 1.19 tr. b., 4.06 m/s

  113. Jumping - So: 32/72, 36.06 s, 5.06 tr. b., 3.58 m/s

  114. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  115. Ne-: 4/13, 56.7 s, 3.7 tr. b., 3.47 m/s

  116. Ne-Agility: 5/32, 46.06 s, 0.06 tr. b., 3.69 m/s

  117. Ne-Jumping: 12/30, 42.11 s, 8.11 tr. b., 3.68 m/s

  118. So-: Diskvalifikován

  119. So-Agility: 6/35, 50.18 s, 1.18 tr. b., 3.55 m/s

  120. So-Jumping: 7/36, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  121. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  122. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  123. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  124. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  125. Agility open S: Diskvalifikován

  126. Jumping open S: 17/31, 42.84 s, 5.84 tr. b., 3.97 m/s

  127. Zkouška SA2: 4/11, 50.13 s, 4.13 tr. b., 3.47 m/s

  128. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  129. 1.vítězná: 1/8, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  130. 2.vítězná: 5/8, 46.22 s, 12.22 tr. b., 3.66 m/s

  131. Jumping: 6/25, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  132. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  133. Jumping_1: 12/27, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  134. Jumping_2: 4/27, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  135. Jumping_3: Diskvalifikován

  136. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  137. 1. zkouška A2 SA2: 4/9, 44.71 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  138. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  139. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 3/13, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  140. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  141. Agility 1: 39/78, 58.19 s, 36.19 tr. b., 3.44 m/s

  142. Agility 2: 40/78, 54.48 s, 19.48 tr. b., 3.47 m/s

  143. Jumping 1: 52/77, 47.25 s, 11.25 tr. b., 3.66 m/s

  144. Jumping 2: 19/78, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  145. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  146. II. zkouška SA2: 3/8, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  147. I. zkouška SA2: 3/8, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  148. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  149. 1. běh S: Diskvalifikován

  150. 2. běh S: Diskvalifikován

  151. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  152. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  153. ZkA. I. SA2: 5/17, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  154. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  155. zkouška 1 SA2: 4/8, 37.99 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  156. zkouška 2 SA2: 4/8, 49.57 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  157. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  158. Jumping III. S: 3/21, 27.46 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  159. Jumping II. S: Diskvalifikován

  160. Jumping I. S: 2/21, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  161. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  162. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  163. ZkA I. SA2: 5/15, 39.05 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  164. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  165. 11.prorubská: 2/8, 37.69 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  166. 12.prorubská: Diskvalifikován

  167. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  168. Agility S: 5/13, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  169. Jumping S: Diskvalifikován

  170. Ne-zkouška SA2: Diskvalifikován

  171. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  172. AGILITY: Diskvalifikován

  173. JUMPING: 9/27, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  174. SA2: Diskvalifikován

  175. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  176. Jumping (1): 7/16, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  177. Jumping (2): 6/16, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  178. Zkouška: 2/4, 41.51 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  179. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  180. Agility 1 S: 10/22, 45.38 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  181. Jumping 1 S: 4/22, 40.29 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  182. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  183. Zkouška 1 SA2: 8/12, 54.15 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  184. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  185. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  186. Agility S: 7/24, 45.23 s, 12.23 tr. b., 3.43 m/s

  187. Jumping S: 5/26, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  188. Zkoušky SA2: 3/10, 41.18 s, 10.18 tr. b., 3.72 m/s

  189. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  190. Agility S: 5/27, 46.11 s, 2.11 tr. b., 3.73 m/s

  191. Jumping S: 4/28, 31.96 s, 1.96 tr. b., 3.79 m/s

  192. Zkouška SA2: 4/8, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  193. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  194. AGILITY: 17/27, 56.57 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  195. JUMPING: 7/33, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  196. SA2: 4/10, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  197. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  198. Agility 1 S: 7/17, 41.82 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  199. Agility S: Diskvalifikován

  200. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  201. Jumping S: Diskvalifikován

  202. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  203. Zkouška Ne SA2: Diskvalifikován

  204. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  205. 1.zkouška: 4/9, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  206. 2.zkouška: 5/9, 45.46 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  207. Jumping Open: 5/11, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  208. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  209. I Agility: 4/13, 48.05 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  210. II Agility: Diskvalifikován

  211. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  212. Ne-: Diskvalifikován

  213. Ne-Agility: 14/27, 45.9 s, 7.9 tr. b., 3.09 m/s

  214. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  215. So-: 3/10, 50.78 s, 0.78 tr. b., 3.51 m/s

  216. So-Agility: Diskvalifikován

  217. So-Jumping: Diskvalifikován

  218. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  219. A2 SA2: 1/7, 46.85 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  220. Agility S: 6/21, 49.06 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  221. Jumping S: 11/21, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  222. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  223. Agility open S: 12/24, 49.09 s, 13.09 tr. b., 3.61 m/s

  224. Jumping open S: 5/25, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  225. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  226. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  227. Jarní závody agility 2016: 4/24, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  228. Jarní závody agility 2016: 6/10, 43.93 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  229. Jarní závody agility 2016: 11/24, 45.09 s, 5.09 tr. b., 3.3 m/s

  230. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  231. QA1 Agility: Diskvalifikován

  232. QA2 Agility: Diskvalifikován

  233. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  234. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  235. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  236. 1. zkouška A2 SA2: 4/11, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  237. 2. zkouška A2 SA2: 1/11, 52.41 s, 5.41 tr. b., 3.82 m/s

  238. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: 3/13, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  239. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  240. Jumping 1 S: 8/18, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  241. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  242. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  243. II. Jumping S: Diskvalifikován

  244. I. Jumping S: 7/17, 40.16 s, 7.16 tr. b., 3.86 m/s

  245. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  246. Agility: 10/29, 46.97 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  247. Agility 2: 11/28, 57.43 s, 29.43 tr. b., 3.13 m/s

  248. Jumping: 15/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  249. Jumping 2: 23/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  250. Zkouška: 4/11, 46.86 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  251. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  252. Agility open S: 9/19, 47.62 s, 7.62 tr. b., 3.78 m/s

  253. Jumping S: 2/19, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  254. Zkouška SA2: 2/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  255. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  256. Agility: 11/27, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  257. Jumping: 6/27, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  258. Zkouška: Diskvalifikován

  259. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  260. agility: Diskvalifikován

  261. jumping: 9/34, 41.66 s, 2.66 tr. b., 4.01 m/s

  262. zkouška: 7/10, 59.7 s, 22.7 tr. b., 2.76 m/s

  263. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  264. Jumping III. S: 7/25, 28.91 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  265. Jumping II. S: Diskvalifikován

  266. Jumping I. S: Diskvalifikován

  267. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  268. Jump III S: 7/19, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  269. Jump II S: 10/19, 36.35 s, 6.35 tr. b., 3.66 m/s

  270. Jump I S: Diskvalifikován

  271. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  272. 1.prorubská: 3/14, 48.64 s, 15.64 tr. b., 3.25 m/s

  273. 2.prorubská: Diskvalifikován

  274. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  275. 1. ZK SA2: 5/17, 57.63 s, 25.63 tr. b., 3.14 m/s

  276. 2. ZK SA2: 1/17, 48.1 s, 2.1 tr. b., 3.68 m/s

  277. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  278. Jumping II. S: Diskvalifikován

  279. Jumping I. S: Diskvalifikován

  280. ZkA SA2: 4/9, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  281. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  282. Agility Ne: 1/16, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  283. Jumping Ne: Diskvalifikován

  284. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  285. ZkA 2 So: 4/11, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  286. ZkA Ne: Diskvalifikován

  287. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  288. 26.9.2015 agility S: 3/18, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  289. 26.9.2015 jumping S: 2/17, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  290. 26.9.2015 zkouška SA2: 2/10, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  291. 27.9.2015 agility S: 9/14, 40.56 s, 18.56 tr. b., 3.33 m/s

  292. 27.9.2015 jumping S: 7/15, 39.31 s, 6.31 tr. b., 3.71 m/s

  293. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové S: 4/12, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  294. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  295. Agility S: Diskvalifikován

  296. Jumping S: 5/25, 35.53 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  297. ZkA SA2: Diskvalifikován

  298. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  299. Agility S: Diskvalifikován

  300. Jumping S: Diskvalifikován

  301. Zkouška SA2: 5/12, 43.19 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  302. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  303. 1. zkouška SA2: 1/14, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  304. 2. zkouška SA2: 2/14, 41.78 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  305. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  306. O Pohár PPP 2015: 1/12, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  307. O Pohár PPP 2015: 7/31, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  308. O Pohár PPP 2015: 17/30, 37.12 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  309. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  310. AGILITY: Diskvalifikován

  311. JUMPING: 7/32, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  312. SA2: 2/8, 39.86 s, 0.86 tr. b., 3.71 m/s

  313. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  314. II. zkouška SA2: 5/13, 55.13 s, 16.13 tr. b., 3.05 m/s

  315. I. zkouška SA2: 4/13, 47.88 s, 10.88 tr. b., 3.74 m/s

  316. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  317. Agility: 5/15, 32.21 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  318. Jumping: Diskvalifikován

  319. Zkouška: 3/5, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  320. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  321. (1) zkouška: 2/15, 47.52 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  322. (2) zkouška: Diskvalifikován

  323. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  324. AGILITY: Diskvalifikován

  325. JUMPING: Diskvalifikován

  326. SA2: 2/11, 51.34 s, 3.34 tr. b., 3.7 m/s

  327. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  328. Ne-Agility: Diskvalifikován

  329. Nedělní zkouška: 4/11, 52.17 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  330. Ne-Jumping: 13/24, 37.57 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  331. Sobotní zkouška: 6/13, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  332. So-Jumping: 12/31, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  333. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  334. Agility: 5/12, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  335. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  336. Agility Ne: 8/19, 48.17 s, 18.17 tr. b., 3.07 m/s

  337. Agility So: 8/19, 35.92 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  338. Jumping Ne: 5/19, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  339. Jumping So: Diskvalifikován

  340. Zka Ne: 3/6, 46.99 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  341. Zka So: 5/7, 42.17 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  342. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  343. Agility S: Diskvalifikován

  344. Jumping S: 12/24, 45.89 s, 7.89 tr. b., 3.51 m/s

  345. Tuneliáda S: 11/17, 21.13 s, 1.13 tr. b., 4.73 m/s

  346. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  347. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  348. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  349. Prvomájové závody agility 2015 - J: 8/27, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  350. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  351. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  352. Agility 1: Diskvalifikován

  353. Agility 2: Diskvalifikován

  354. Jumping 1: Diskvalifikován

  355. Jumping 2: Diskvalifikován

  356. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  357. 1. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  358. 2. Zkouška A2 SA2: 5/12, 48.45 s, 1.45 tr. b., 3.34 m/s

  359. Hra - tuneliáda A2 SA2: 6/11, 42.45 s, 7.45 tr. b., 4.0 m/s

  360. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  361. Agility: 14/25, 47.57 s, 16.57 tr. b., 3.57 m/s

  362. Jumping: 8/23, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  363. Velikonoční: 4/8, 54.33 s, 14.33 tr. b., 3.15 m/s

  364. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  365. Agility: 8/31, 49.94 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  366. Agility: 13/30, 51.1 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  367. FINÁLE: 11/15, 70.35 s, 35.35 tr. b., 2.52 m/s

  368. Jumping: 7/30, 43.44 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  369. Jumping: 14/31, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  370. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  371. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  372. agility S: Diskvalifikován

  373. HRA S: Diskvalifikován

  374. jumping S: 3/21, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  375. nedělní zkouška SA2: Diskvalifikován

  376. sobotní zkouška SA2: Diskvalifikován

  377. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  378. Agility: 13/34, 39.06 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  379. Jumping: Diskvalifikován

  380. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  381. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  382. Agility: Diskvalifikován

  383. Jumping: 12/33, 37.12 s, 6.12 tr. b., 3.83 m/s

  384. Zkouška SA2: 7/11, 48.56 s, 11.56 tr. b., 3.36 m/s

  385. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  386. ZkA II SA2 SA2: 1/9, 44.32 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  387. ZkA I SA2 SA2: 2/9, 51.6 s, 6.6 tr. b., 2.95 m/s

  388. ZkJ SA2 SA2: Diskvalifikován

  389. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  390. Agility S: 4/19, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  391. Jumping S: 5/20, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  392. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  393. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  394. 2. zkouška SA2: 2/10, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  395. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  396. SMALL - JUMPING 1: 7/32, 41.58 s, 1.58 tr. b., 3.85 m/s

  397. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  398. SMALL - JUMPING 3: 14/32, 40.35 s, 9.35 tr. b., 3.57 m/s

  399. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  400. AGILITY: Diskvalifikován

  401. JUMPING: Diskvalifikován

  402. SA2: 4/5, 53.75 s, 11.75 tr. b., 3.24 m/s

  403. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  404. Agility: 3/26, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  405. Agility: 7/9, 60.02 s, 23.02 tr. b., 3.1 m/s

  406. Agility 2: 6/8, 55.27 s, 20.27 tr. b., 2.8 m/s

  407. Agility 2: 7/24, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  408. Jumping: 6/26, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  409. Jumping 2: 4/25, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  410. Memorial Ivy Patakove: 13/20, 32.04 s, 7.04 tr. b., 4.06 m/s

  411. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  412. Agility 1 S: 6/16, 43.47 s, 0.47 tr. b., 3.68 m/s

  413. Jumping 1 S: 9/17, 40.69 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  414. Jumping 2 S: 8/21, 44.86 s, 10.86 tr. b., 3.37 m/s

  415. Zkouška 1 SA2: 4/7, 47.86 s, 6.86 tr. b., 3.53 m/s

  416. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  417. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  418. AGILITY S: Diskvalifikován

  419. JUMPING S: 16/27, 44.87 s, 10.87 tr. b., 3.41 m/s

  420. ZKOUŠKA SA2: 3/9, 53.74 s, 12.74 tr. b., 3.26 m/s

  421. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  422. Agility Small: 24/38, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  423. Jumping Small: Diskvalifikován

  424. ZkA: 6/12, 45.03 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  425. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  426. AGILITY: 3/26, 45.36 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  427. JUMPING SA2: 1/7, 24.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  428. SA2: Diskvalifikován

  429. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  430. NE - Acana jumping S: 13/25, 43.08 s, 12.08 tr. b., 3.2 m/s

  431. NE - Holdye Memorial Agility S: 8/26, 42.52 s, 7.52 tr. b., 3.5 m/s

  432. NE - zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  433. SO - Acana agility S: 21/31, 46.32 s, 24.32 tr. b., 3.43 m/s

  434. SO - Acana jumping S: 6/32, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  435. SO - zkouška SA2 SA2: 5/9, 43.55 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  436. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  437. Dobříš: 8/31, 36.44 s, 8.44 tr. b., 3.79 m/s

  438. Dobříš: 9/13, 55.38 s, 13.38 tr. b., 3.58 m/s

  439. Dobříš: Diskvalifikován

  440. Dobříš: Diskvalifikován

  441. Dobříš: Diskvalifikován

  442. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  443. Ne-Agility: Diskvalifikován

  444. Ne-Jumping: 5/31, 38.06 s, 3.06 tr. b., 4.1 m/s

  445. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  446. So-Agility: Diskvalifikován

  447. So-Jumping: 18/31, 46.9 s, 21.9 tr. b., 3.09 m/s

  448. So-Zkouška: 3/8, 46.06 s, 0.06 tr. b., 3.5 m/s

  449. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  450. agility open S: 6/29, 52.19 s, 2.19 tr. b., 3.26 m/s

  451. jumping S: Diskvalifikován

  452. zkouška SA2: Diskvalifikován

  453. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  454. Agility - Ne: Diskvalifikován

  455. Agility - So: Diskvalifikován

  456. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  457. Jumping - So: Diskvalifikován

  458. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  459. ZkA - So: Diskvalifikován

  460. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  461. (Ne-1) Trixina zkouška: 4/6, 51.62 s, 14.62 tr. b., 2.93 m/s

  462. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  463. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  464. (So-2) Cirdova zkouška: 4/10, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  465. (So-3) Ulinčina zkouška: 7/10, 52.24 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  466. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  467. Agility S: 14/30, 57.55 s, 10.55 tr. b., 3.16 m/s

  468. Jumping S: 7/31, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  469. SA2: 5/8, 51.46 s, 15.46 tr. b., 2.95 m/s

  470. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  471. Agility: 18/26, 76.28 s, 37.28 tr. b., 2.36 m/s

  472. Jumping: 20/29, 56.77 s, 20.77 tr. b., 3.19 m/s

  473. ZkA: Diskvalifikován

  474. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  475. Agility OPEN S: 19/29, 69.32 s, 18.32 tr. b., 2.52 m/s

  476. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  477. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  478. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  479. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  480. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  481. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  482. JUMPING 1: Diskvalifikován

  483. JUMPING 2: Diskvalifikován

  484. SA2: Diskvalifikován

  485. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  486. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  487. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  488. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  489. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  490. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  491. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  492. FINÁLE SMALL: Diskvalifikován

  493. JUMPING 1: Diskvalifikován

  494. JUMPING 2: 2/29, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  495. SA1: Diskvalifikován

  496. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  497. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  498. Jumping S: Diskvalifikován

  499. Zkouska SA1: 1/5, 43.25 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  500. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  501. AGILITY: Diskvalifikován

  502. JUMPING: Diskvalifikován

  503. SA1: Diskvalifikován

  504. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  505. 1. zkouška SA1: 4/8, 38.1 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  506. 2. zkouška SA1: 1/8, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  507. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  508. (Ne-1) Faustova zkouška: Diskvalifikován

  509. (Ne-2) Harryho memoriál: 1/3, 37.37 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  510. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  511. Agility S: 10/26, 42.84 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  512. Jumping S: Diskvalifikován

  513. Zkouška SA1: 1/7, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  514. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  515. Agility - sobota: Diskvalifikován

  516. Finale Small: Diskvalifikován

  517. Jumping - neděle: 12/17, 36.41 s, 9.41 tr. b., 3.71 m/s

  518. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  519. Zkouška - neděle: 2/5, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  520. Zkouška - sobota: 1/6, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  521. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  522. 2. Memoriál Ivy Patákové: Diskvalifikován

  523. AGILITY: 7/13, 55.21 s, 20.21 tr. b., 2.75 m/s

  524. AGILITY: Diskvalifikován

  525. JUMPING: 4/13, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  526. JUMPING: 7/12, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  527. SA1: 1/1, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  528. SA1: 2/2, 40.5 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  529. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  530. Agility: Diskvalifikován

  531. Jumping: 15/21, 40.34 s, 11.34 tr. b., 3.97 m/s

  532. Zka: 1/3, 34.2 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  533. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  534. AGILITY: 9/25, 66.06 s, 32.06 tr. b., 2.32 m/s

  535. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  536. SA1: 5/6, 58.25 s, 11.25 tr. b., 2.23 m/s

  537. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  538. NE - Holdye Memorial Agility S: 20/27, 63.12 s, 27.12 tr. b., 2.8 m/s

  539. NE - Jumping S: Diskvalifikován

  540. NE - Zkoušky SA1: 6/6, 52.57 s, 18.57 tr. b., 2.61 m/s

  541. SO - Acana Agility S: Diskvalifikován

  542. SO - Acana Jumping S: Diskvalifikován

  543. SO - Zkoušky SA1: 3/4, 47.13 s, 6.13 tr. b., 3.06 m/s

  544. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  545. Agility S: 9/32, 43.67 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  546. Jumping S: 20/33, 45.44 s, 11.44 tr. b., 3.41 m/s

  547. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  548. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  549. Ne-: 2/4, 59.68 s, 17.68 tr. b., 2.36 m/s

  550. Ne-Agility: Diskvalifikován

  551. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  552. So-: Diskvalifikován

  553. So-Agility: Diskvalifikován

  554. So-Jumping: Diskvalifikován

  555. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  556. Agility S: Diskvalifikován

  557. Jumping S: 14/24, 47.18 s, 13.18 tr. b., 3.6 m/s

  558. Zkoušky SA1: 2/7, 39.03 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  559. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  560. Agility: Diskvalifikován

  561. Jumping: Diskvalifikován

  562. Zkouška A1: Diskvalifikován